Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jun’u 5 Katina Nasil Aldik

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vestel Manisasporun Menajeri ve Futbol sb. sorumlusundan beni sok eden bir haber duyudum, artik çok ehemmiyetsizdi benim için ama bunun altinda kimlerin oldugunu merak ettim sadece. Takimimiz ilk kez PARA konusunda sikintisizken ve istedigi adami alabilecekken son güne kadar ATAY ve Senol Beyleri oyalayip son anda Vestele 1 milyon Dolara teklif ettikleri JUN 'u bize 4 -5 milyon dolara nasil ve NEDEN KAKALADILAR. Arkadaslar bu konu gercekten cok önemli, ezik maçi öncesi bu dogru mu diye çok düsündüm ama olsun, yazmaya karar verdim. Bize bu sene sampiyonlugu-S.Ligini ve sonraki senelerde de büyük takim hüviyetini kazandirmak istemeyenlerin bir oyunu mu yoksa sadece para için yapilmis bir SEREFSIZLIK MI?

Ben ikincisi olmasini çok istiyorum, önemli degil para içinse telafisi mümkün, ama bu ihanetse ve bizi büyütmek istemeyenlerin oyunuysa bu hep omus ve olacaktir demek oluyor. Kimseye güvenemeyecegiz demek oluyor. Takim 96 da eze eze bir ligi kopariyor, hakemlerle gelen Fenere talihsiz bir sekilde yenilip 2. oluyor ama kadroyu korusa seney kesin sampiyon. Ne oluyor kadro dagitiliyor. 2 senedir de takim herseyi kazanmis bir tek derbi sendromu atilamamis o da 2 kaliteli yabanci alinsa tamamen atilacak, gidiliyor 3 kalitesiz adamla gecen yilin en iyi takimi köy takimina dönüyor???

Bizzat duydum ve gerekirse is ciddi boyuta giderse ispatlarim da, Vestel 1 MILYON dolara JUN'u teklif eden S.Prag Menajerini geri çevirip Medunayi aliyor, sonra transferin son günü JUN bize 5 katina 5 MILYON dolara satiliyor.

Bunun suçlularini assak yeri var.

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

dua edelim 10 milyon dolara kakalamamislar...Bizimkiler onuda yerdi..hatta shevchenko diye bile kakalayabilirlerdi bu yonetim olduktan sonra [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuya arkadaslarin ilgi göstermemesi de ayri bir vehamet. Çok ilginç ???

ispat istiyoruz

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne dememizi bekliyorsun.Sorumlular görevi birakarak bir bedel ödemis gibi görünüyorlar.Yeni yönetimde böyle hainlerin olmamasi için görev baskan adayina ve delegeye düsüyor.Onlarada güvenmekten baska ne yapabiliriz ki.Tabi böyle birsey kanitlanirsa divan sorumlulara gereken cezayi verecektir.Ama içimizdekihainler her zaman varolacaktir.Uyanik olmak gerekiyor.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar yalnisiniz var Jun'u 5 milyon dolara degil 3 milyon dolara aldik alacaklari ile beraber toplam maliyeti 5 milyon dolardan fazla...

Alıntı Avare Nickli Üyeden Alıntı
    ispat istiyoruz

kaynak tan haber ver arkadasim

Yani bes kati deyilde uc kati kazikmi yedik onada sukur.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendimizi kurtarmak için Jun u aldik dedi ya herif.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

ya neyi tartisiyoz ki bi düsünün:

topçu alacaz diye brezilyalarda maymun olmusun zurawski diye bi adam alacam demisin 1 sene pesinden gitmisin. Valla tüm camia ve medya neredeyse trabzonsporlu saniyodu zurawskiyi. Sonra brezilyadan 2 maymun almisin zaten kendinde biliyon adamlarin bi ise yaramayacagini. Kendinde ne yapacagim forvette alamadim diye dövünürken biri geliyo "size müthis bi topçu getirecegim diyo, adam sparta prak da oynuyor, gol krali oldu bu sene çek ligi gibi bir ligde, eee milli de ayni zamanda milan barosu kesti direk oynuyo milli takimda. Gelecegin Kolleri ayrica suyundanda koy 22 yasinda." Ne yaparsin transferin sonu baliklama dalarsin. Hiç bakmadan bu adam kaç gol attida kral oldu, milan baros kim, koller nedir yenilirmi içilirmi, jun kestigine göre koyun mudur kurdalemi. Ayrica sen kimsin, bence Lange yi bize kakalayan adam olamazsin degilmi. Yok yok degilsindir, ben yemem ki zaten. Hatta ben kimim. Trabzonspor yöneticisi miyim yoksa çay ocagi isletiyorumda jun çay diye bi çaymi var.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

BENIM PARAMLA 50bin dolar etmez,

yazik paraciklarimiza,attilar sokaga fazla geldi herhalde,

JUN U ALACAKLARINA SOTAYI ALSALARDI KRAL NERDESE HER MAC GOL ATIYO SOTANIN ÖLÜSU 15 GOL ATARDI

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Arkadaslar komplo teorilerine bazen inanirimda bu artik kompozisyon gibi bise olmus. Transfermarktda goruluor futbolcularin asagai yukari degerleri acik acik ortada.

[img]uploads/agantha/2005-11-28_140242_meduna.JPG[/img]

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu siteyegöre bu adam santrafor degil,sol açik veya sag açik.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence manisa Jun yerine meduna alma sebebi yeterince paralari olmamalariydi.

aksini ispat edene kadar buna inanirim cunkü mantiklisida bu.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

Bu siteyegöre bu adam santrafor degil,sol açik veya sag açik.

bu site dedigin cogumenejerlerin referans aldigi site www.transfermarkt.de

ferro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iste bizimyöneticilerimiz ortada yabanci olunca hemen sazan gibi atlarlar Edited by: tigin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sezon baslarken jun geldiginde hepiniz birbaska havadaydiniz! oyuncuyu tanimiyor ancak verilen para nedeniyle iyi topcu oldugunda nedense hepiniz hemfikirdiniz! ama olaylar istediginiz yonde gelismeyince her zaman oldugu gibi elestiriye basladiniz!

bilmeyenler icin! dunyanin neresine giderseniz gidin buyuk takimlara oyucular daha pahaliya satilir! bu gercegi kabullenmekten baska sansimiz yok! ikinci olarak jun´a verilen paranin heba oldugu dusuncesi hakim ! neden cunku adam gol atamiyor! atamaz tabi ki! m. yilmaz da atamiyor! onlarin uzerine yuklediginiz o baskiyla onlar gol atmayi birakin saha da bile zor dururken sizler burda neyin tartismasini yapiyorsunuz!

arkadas diyor ki duydum! yalan soyluyorsun! bu haber gazetelerde iki hafta once cikti! ordan alinti yapiyorsun!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5 milyon'a almadik birincisi bu.5 yil oynarsa tüm maliyeti oraya geliyo.

2.si ise ben hala kötü bir futbolcu olmadigi kanaatindeyim..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kötü futbolcu olmaya bilir. ona bakarsak agustine kötü bi futbolcumuydu. ankaragücünde döktürüyodu adam. ama bize geldi durdu. kan uyusmazligi var demekki. junda o misal yani. beceripde birine satabilsek onu.

arkadaslar yanlis bit bilgilendirme var.

1-meduna, çeklerin siradan bir oyuncusudr ve fiyati yaklasik 1milyon dolardir.vestel jun'u istemis fakat fiyatta anlasamamislardir.jun'u alamayainca yaklaslik 1 milyon dolara meduna'yi almislardir.

2-Jun kaliteli bir oyuncudur.eger kendisine 5 maç üstüste 90 dakika sans taninirsa uym problemini asarak daha fayadali olur.dünya kupasina gidecek olan çek milli takiminda oynayan, gelecegi parlak,yasi daha 22 olan bir oyuncuya siradan denemez.

3-vugrinec içinde benzer ifadeler kullanildi, adam italya ligine gitti. lange tarbzonda bitirildi,bavulunu topladi,belçika takimin hem sampiyonliga hem de sl ye tasidi.

4-zaten türkiye de herkes futbolcu ulemasi.hangi yabanci gelse eger iki maçta kötü oyunarsa bizde böyle çok oyuncu var, 3.ligde sürüyle var(nasil 3.lig se) edebiyati yapilir.türk kamuoyunun siradan oyuncu dedigi carew buna en iyi örnektir.adama 7 milyon avro ödenirken bzimkiler kerizleri kazikaldik diye düsügnüyorlardi.sonucu hepimiz gördük.

jun:süratli,adam eksiltebilen,oyun zekasi iyi bir oyuncudur.gelecekte avrupa!da kendisinden çok bahsettirecektir.meduna' yi ise kimse hatirlamayacaktir.sirf muhalefet olsun diye kaynaksiz ve asilsiz haberleri gündeme sokmayalim.yok o öyle demismiste,yok arkadasimin yakin duymusta...

jun,3 milyon avro bonservis bedeli ile alindi.kendi ücreti de yillik yaklasik 500 bin avro.bu 5 milyon lafi neredn çikti.ayrica kendisini isteyen navrupa kulüpleri 2 milyon bonservis verdiler.biz 3 milyon verince oyuncu bizim oldu.

takimla hazirlik dönemi geçiremedi,hazirlik maçlarinda oynayamadi,lige verilen aralarda milli maçlardaydi.bu yüzden bu oyuncuya haksizlik etmeyelim.mutlaka degerini bulacaktir.zaten son 3 dakikada oyunlara girmesine ragmen gayretli olmasi ve hirsi yeter.

uyum sorunu yasayan oyuncuya sabretmek lkazim.en azindan dünya kupasina kadar.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla jun konusunda kazik yedigimiz kesin arkadaslar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

sezon baslarken jun geldiginde hepiniz birbaska havadaydiniz! oyuncuyu tanimiyor ancak verilen para nedeniyle iyi topcu oldugunda nedense hepiniz hemfikirdiniz! ama olaylar istediginiz yonde gelismeyince her zaman oldugu gibi elestiriye basladiniz!

Hepimiz adina hasmetlümüzden özür dilerim! Bir daha yapmayiz ama yapinca zaten tek basina hepimizi yakaliyorsun maasallah! Basimizdan eksik olma...

yeni yapilmis bir transfere de direk hayir kötü tukaka demek iyi bir taraftarlik olmazdi herhalde....

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FC Fulham looking to sign top Czech striker Tomas Jun

The English football club Fulham has confirmed it is looking to sign Sparta Prague striker Tomas Jun, the leading scorer in the Czech top-flight last season. The 22-year-old Czech international is believed to be valued at £2.7million. A representative for Jun told Sky Sports that discussions were still underway, with no official bid yet on the table.
    ............................
    Yukaridaki haber 2 Temmuz 2005 tarihli. Jun`un Ingiliz takimi Fulham`a transfer olasiligiyla ilgili. Ingiliz kulubu de oyuncuyla ilgilendigini dogrulanmis. Haberde oyuncu icin 2,7 Milyon Pound (4,6 Milyon Dolar) deger bicildigi soyleniyor.
    Bu gorusmelerde ilerleme kaydedilememesi ve Fulham`in bu oyuncu icin resmi bir teklif yapmamasinin arkasinda oyuncunun maliyeti gosterilmisti.
    Sonuc olarak: Jun`un Manisa Vestel`e 1 Milyon`a teklif edildigi iddiasi tam bir asparagastir!Edited by: The Londoner

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)