Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 170 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Emrah,Özgür,Hasan Sön. Kadro Disi !

bravo çok iyi yapmis

Nereden
    Ýstanbul

yasa vahid hoca helal olsun sana ...artik yatma devri bitti.....kelle almaya devam.............HERSEY TRABZON IÇIN

*Forum düzenini korumak, kolay anlasilmak için lütfen uygun font, renk ve boyutu tercih edelimEdited by: perhaps

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Valla bu takimda ne yaptigini bilmeyen Celallettin gibi Hüseyin gibi Kürsat gibi adamlar dururken Emrah'i kadro disi birakan zihniyeti kutlarim....

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

helal olsun hocamiza..[img]smileys/smiley1.gif[/img]

lale devri bitti artik...Hangi Kulübte oynadigini hala anlamayanlar bundan sonra daha iyi anlar herhalde[img]smileys/smiley32.gif[/img]

huseyin cim$iri begenmeyen arkada$lar futboldan anlamiyorlar

vallahide anlamiyorlar bilahide

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tolgaa6161 Nickli Üyeden Alýntý

Öyle deme 8 milyon Avro verip almadik ondandir.Bir futbol takiminda her futbolcunun görevi farklidir,bir takimi 11 Yattara'dan olusturamazsiniz.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

@Tolga6161

Aman yemin etme arkadasim.

Sizin kadar futboldan anlamadigimizi anladiginiz için.Tebrikler...Edited by: thepatfhinder

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Daha top ayagindayken arkasindan gelen rakibi hissetmeyen futbolcuya iyi diyenler vallahi de billahi de futboldan anlamiyorlar

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Dogrudur 8 milyon euro verip almadik ama adam bizden 2 trilyon istemeyi biliyor.Onun mevkisinde oyanayan ve de begenilmeyen bir çok futbolcu kaleye sut atiyor,orta yapiyor,arkadaslarini gol pozisyonuna sokuyor...

Pardon Hüseyin yapiyorda biz mi göremiyoruz acaba...

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

hoca gerekeni yapmis[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Alýntý kutoz Nickli Üyeden Alýntý
    Hayirli olsun. Devami gelir insallah da, futbolcuya dayali sistem komple ortadan kalkar.

Budur asil olan

NoPain-NoGain - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

burda sanki kadro disi edilenler kötü, ruhsuz oynadiklari icin
    kadrodisi kalmis da diger kötü oynayanlar da bir an önce kovulsun gibi
    bir yaklasim olmus.

kötü oynamalarindan dolayi degil ki terbiyesizliklerinden,
    küstahliklarindan dolayi kadrodisi kalmis bu adamlar. hoca'nin
    söylediginden rahatsiz olduysan, gider adam gibi konusursun,
    calisiyoruz hocam ama olmuyor moralimizi bozuluyor falan dersin, her
    seyin yolu yordami var. lise bahcesinde büyüklerine dayilanan kücük
    veletler gibi trip atmalar, cevap vermeler falan bu futbolcularimizin
    profesyonel anlayistan ne kadar uzak oldugunun ispatidir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Tolgaa6161 Nickli Üyeden Alýntý

siddetle katiliyorum..futboldan anlamiyor demiyecem ama Hüseyinin kadro disi kalmasi Trabzonsporun yapacagi en büyük hatalardan olur.. Hüseyinde ofansif anlamda yetenek olmayabilir ama yaninda adam gibi oynayan futbolcular olunca neler yaptigini milli takim maçlarinda görmek mümkün..

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý thepatfhinder Nickli Üyeden Alýntý

Dogrudur 8 milyon euro verip almadik ama adam bizden 2 trilyon istemeyi biliyor.Onun mevkisinde oyanayan ve de begenilmeyen bir çok futbolcu kaleye sut atiyor,orta yapiyor,arkadaslarini gol pozisyonuna sokuyor...

Kendinle çelisme istersen; bir yandan görevi gol atmak olan ama bir türlü bunu yapamayan M.Yilmaz'i savunurken diger yandan Hüseyin gibi görevi orta sahanin hamalligi olan bir adami yerlere savurma.

Ben sana açik ve net soruyorum suanda Türkiye Liglerinde Hüseyin'den daha iyi bir ön libero ismi söyle ve aldigi parayi da yanina yaz.

Ha birde belki Hüseyin gol atardi belki sut da çekerdi ama birakmadik,her hatasinda yerden yere vurduk.Onu bu kadar çekingen hale getiren biziz.Son maçta da açik ve net bir penaltisi verilmedi adamin.

Sonra Yattara'da çok top kaybediyor ama arkasinda kademe oldugu için pek bir sikinti olmuyor ama Hüseyin mevkisi icabi topu yanlis oynayinca direk suçlu oluyor ama bu yüzden garanti oynayinca da küfür yiyor.Adamin isi zor vessalam.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Gördük Isviçre deplasmaninda Hüseyin'i.Hem de yaninda adam gibi(!) futbolcular varken...

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Sonuna kadar destekliyorum ne demek hoca elini uzatacak oda karsilik vermeyecek bunun adi alenen terbiyesizlik......

HERKEZ HADDINI BILECEK

Nereden
    Ýstanbul

Gördük Isviçre deplasmaninda Hüseyin'i.Hem de yaninda adam gibi(!) futbolcular varken...

Bu kadar tarafli olma Danimarka ve Ukrayna maçlarinda ikinci yarilar oyuna girip orta sahanin yükünü çekti.

Senin fikirlerine saygi duyuyorum ama bence tek tarafli olaylari yourumluyorsun

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý

Kendinle çelisme istersen; bir yandan görevi gol atmak olan ama bir türlü bunu yapamayan M.Yilmaz'i savunurken diger yandan Hüseyin gibi görevi orta sahanin hamalligi olan bir adami yerlere savurma.

Ben sana açik ve net soruyorum suanda Türkiye Liglerinde Hüseyin'den daha iyi bir ön libero ismi söyle ve aldigi parayi da yanina yaz.

Ha birde belki Hüseyin gol atardi belki sut da çekerdi ama birakmadik,her hatasinda yerden yere vurduk.Onu bu kadar çekingen hale getiren biziz.Son maçta da açik ve net bir penaltisi verilmedi adamin.

Sonra Yattara'da çok top kaybediyor ama arkasinda kademe oldugu için pek bir sikinti olmuyor ama Hüseyin mevkisi icabi topu yanlis oynayinca direk suçlu oluyor ama bu yüzden garanti oynayinca da küfür yiyor.Adamin isi zor vessalam.

Bu koyu fontlarla yazilan yerleri iyi okuyamamissin galiba ya da anlamamissin...Ha Hüseyin'i biz birakmadik sut çeksin.Allah Allah bu sözler tam Mehmet için yazilmis sanki.Topu her aldiginda yuhalayan bu forumda en çok elestirilen futbolcu Mehmet Yilmaz iken biz O'nu sakin çekingen yapmis olmayalim...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý

Bu koyu fontlarla yazilan yerleri iyi okuyamamissin galiba ya da anlamamissin...Ha Hüseyin'i biz birakmadik sut çeksin.Allah Allah bu sözler tam Mehmet için yazilmis sanki.Topu her aldiginda yuhalayan bu forumda en çok elestirilen futbolcu Mehmet Yilmaz iken biz O'nu sakin çekingen yapmis olmayalim...

Ben M.Yilmaz'a yapilani savunmuyorum onun görevi icabi gol atmasi gerekirken veya asist yapmasi daha çok beklenen bir seyken senin bunlari görevi ortasahanin hammaligi olan Hüseyin'den beklemeni elestirdim.

Bence sahaya çikan futbolcu eger iyi oyanayamiyorsa takimimizin bir Hocasi var ve o ne gerekiyorsa yapar.Tribunün isi rakibi yuhlamaktir.Bu konuda hem fikiriz.Edited by: bordox

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr oflum61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

SU HABERE BAKIN! Eger Dogru ise, o futbolculari yuhlamayan taraftara taraftar demiyorum. Yönetime da yazdim, kendinize sayginlik getirin yoksa taraftar getirmeye calisir bu da iyi olmaz.

SIZ KIMSINIZ BEEEEEEEEEEEEEEEEE?

fotomac.com.tr)
    Saygim Olmaz
    Daha sonra idman baslangicinda Hodziçfutbolculari tek tek kutlamak istedi. Emrah, tokalasmak isteyen Bosnakhocaya elini uzatmadi. Nedenini soran Hodziç'e de "Bizi agir elestiren hocaya saygim olmaz. Saygim olmayan hocanin da elini sikmam" deyince Bosnak hoca onun da ipini çekti. Kürsat, Ibrahim Ege ve Volkanda el sikmama protestosuna katildi.

Ek olarka yönetime gönderdigim yazi:
    DEGIL M. YILMAZI, BU FUTBOLCULARI SONUNA KADAR YUHLAMA HAKKIMIZ DOGAR! YÖNETIM KENDINE SAYGINLIK KAZANDIRAMAZSA TARAFTAR KAZADIRMAYA CALISIR BU DA YÖNETIMIN ISINE YARAMAZ. BU NEDENLERDEN DOLAYI TÜRKIYENIN EN IYI ANTRÖNERINÜ, KONUSTUKCA DERS VEREN INSANI SENOL GÜNESIN BASINI YEDINIZ!fficeffice" />

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

mehmet yilmazda futbolcu mu yani?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Mustafa Mahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

katiliyorum walla

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý oflum61 Nickli Üyeden Alýntý

Emrah, tokalasmak isteyen Bosnakhocaya elini uzatmadi. Nedenini soran Hodziç'e de "Bizi agir elestiren hocaya saygim olmaz. Saygim olmayan hocanin da elini sikmam" deyince Bosnak hoca onun da ipini çekti. Kürsat, Ibrahim Ege ve Volkanda el sikmama protestosuna katildi.

Alinan bu kararda bir tuhaflik ve celiski yok mu sizce?Sadece Emrah`in cezalandirilmasinin arkasinda, el sikmama mevzusu disinda baska seylerde mi var, yoksa Emrah ele basligi yaptigi icin mi cezalandiriliyor.Digerleri Emrah`in provakasyonuna (!?) geldigi icin mi simdilik cezaladirilmadi ya da kendilerine bicilmis bir ceza var da simdilik (durum sineye cekilerek) ertelendi mi? Veya Cuma gunu Emrah`in yerine oynayan Ufukhan`in basarisindan mi cesaret alindi?

Her ne olursa olsun destekledigim bu kararin arkasinda tutarlilik ve standart muamele anlayisi beliyorum. Oyuncuya ve sartlara gore degisen muamelenin adi eyyamciliktir. Hocanin ya da yonetimin bu noktaya aciklik getirmesini umit ediyorum. Aksi takdirde hoca sayginligini yitirir ve bundan sonra alacagi kararlar cok tartisilir.Edited by: The Londoner

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Alýntý szymkowiak Nickli Üyeden Alýntý
    mehmet yilmazda futbolcu mu yani?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Topiç M.Yilmaza destek ....sayfa 11......sira 17...!

Ayni seyleri defalarca yazmaya gerek yok.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý The Londoner Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý oflum61 Nickli Üyeden Alýntý

Emrah, tokalasmak isteyen Bosnakhocaya elini uzatmadi. Nedenini soran Hodziç'e de "Bizi agir elestiren hocaya saygim olmaz. Saygim olmayan hocanin da elini sikmam" deyince Bosnak hoca onun da ipini çekti. Kürsat, Ibrahim Ege ve Volkanda el sikmama protestosuna katildi.

Alinan bu kararda bir tuhaflik ve celiski yok mu sizce?Sadece Emrah`in cezalandirilmasinin arkasinda, el sikmama mevzusu disinda baska seylerde mi var, yoksa Emrah ele basligi yaptigi icin mi cezalandiriliyor.Digerleri Emrah`in provakasyonuna (!?) geldigi icin mi simdilik cezaladirilmadi ya da kendilerine bicilmis bir ceza var da simdilik (durum sineye cekilerek) ertelendi mi? Veya Cuma gunu Emrah`in yerine oynayan Ufukhan`in basarisindan mi cesaret alindi?

Her ne olursa olsun destekledigim bu kararin arkasinda tutarlilik ve standart muamele anlayisi beliyorum. Oyuncuya ve sartlara gore degisen muamelenin adi eyyamciliktir. Hocanin ya da yonetimin bu noktaya aciklik getirmesini umit ediyorum. Aksi takdirde hoca sayginligini yitirir ve bundan sonra alacagi kararlar cok tartisilir.

Söyle bir durum var bu olaydan hemen sonra kadro disi birakilmadi Vahit Hoca Emrah'i odasina çapirip konusmus ondan sonra kadro disi birakilmis.

Tamamen kendi tahminim:diger oyuncularla da görüsmüstür Hoca ve digerleri hatasini anlayip özür dilemistir ama Emrah belki de tavrini korumustur diye düsünüyorum.

Yani olayin Ufukhan'in iyi performans göstermesiyle alakali oldugunu sanmiyorum.Eger senin dedigin gibi olsa I.Ege zaten oynamiyor,Kürsat'ta bundan sonra zor oynar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)