Sayfa 32 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 ... SonuncuSonuncu
Toplam 913 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altyapımız | Alt Yaş Kategori Futbol Takımlarımız

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

U12 Takımımız, Trabzon Şampiyonu oldu!
    Ekibimizi ve ikinci olan 1461 Trabzon'u tebrik ederiz

https://www.facebook.com/trabzonspor...type=3&theater
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aydın Aktaş kimse süper yazmış helal olsun
    Aydın Aktaş bu konularda müthiş bilgi ve birikime sahip bir arkadaş.
    Celil Hekimoğlu Baikan adaylığı döneminde yönetim yedek kadrosundaydı ve Altyapı ile alakalı konuların sorumlusu olma ihtimali vardı.
    Kendisiyle devamlı fikir alışverişinde bulunuyorum.
    Ve yazdıklarının hepsini araştırararak, sorgulayarak yazdı.
    Böyle değerler lazım.
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Nereden
    Amasya

Kulübümüzün Futbol Akademisi Seçmeleri Başlıyor
    26.7.2018 09:34

Bu Haberi Paylaş :

Kulübümüzün 2018 yılı Futbol Akademisi oyuncu seçmeleri başlıyor.
    Seçmeler, aşağıda belirtilen programa göre 26.07.2018 Perşembe günü yapılacaktır.
    Doğum
    Tarihi
    Kategori Tarih Gün Saat Yer
    2004 U15 26.07.2018 PERŞEMBE 09.00 Kadir Özcan Tesisleri
    2005 U14 10.00 Kadir Özcan Tesisleri
    2006 U13 13.00 Kadir Özcan Tesisleri
    2007 U12 14.00 Kadir Özcan Tesisleri
    2008 U11 17.00 Kadir Özcan Tesisleri
    2009 U10 19.00 Kadir Özcan Tesisleri

Seçmelere katılım için gerekli belgeler

• TC Kimlik Kartı (Nüfus Cüzdanı) fotokopisi
    • Sağlık Raporu ve Veli Muvafakatnamesi (İndirmek için tıklayınız.)

Not: Seçmelere katılacak futbolcu adaylarının kişisel antrenman malzemelerini (şort, tişört, çorap, ayakkabı ve tekmelik) beraberlerinde getirmeleri gerekmektedir.
    Bilgi için irtibat numarası
    (0462) 323 01 08 – (Dahili: 2127)

Ünal Karaman

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

İsmail Cem Kara nasıl oyuncu? Bu yıl takıma katılan gençlerden bir yaş daha genç olan oyuncular arasında en öne çıkan oyuncu mu? Başka hangi oyuncular var? İsmail de kadroya alınamaz mıydı acaba?

Nereden
    Amasya

Alıntı Gokhlayeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail Cem Kara nasıl oyuncu? Bu yıl takıma katılan gençlerden bir yaş daha genç olan oyuncular arasında en öne çıkan oyuncu mu? Başka hangi oyuncular var? İsmail de kadroya alınamaz mıydı acaba?
    bu sene en kötü sezonunu oynadi, zamana ihtiyaci oldugu net

aurier ve varane hep beraber oynardi altyapida, 16 yasinda birden aurieri yukari aldilar, varane hep kendi yas grubunda oynadi...

bugün varane yasina göre futbol tarihinde en cok kupa kazanan oyuncu, aurier hep düsüste

oyuncular sindire sindire ilerlemeli, aceleye gerek yok bence, direk önünde dogukanda var

stilli thierry henry yi andiriyor bana...
    Konu selcuk tarafından (21.07.2018 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene en kötü sezonunu oynadi, zamana ihtiyaci oldugu net

aurier ve varane hep beraber oynardi altyapida, 16 yasinda birden aurieri yukari aldilar, varane hep kendi yas grubunda oynadi...

bugün varane yasina göre futbol tarihinde en cok kupa kazanan oyuncu, aurier hep düsüste

oyuncular sindire sindire ilerlemeli, aceleye gerek yok bence, direk önünde dogukanda var

stilli thierry henry yi andiriyor bana...
    Teşekkür ederim Selçuk. Hakan Yeşil ve Doğukan hakkında da bilgi verebilir misin? Altyapıyla ilgili çok bilgi paylaşıyorsun burada, sağolasın.

Nereden
    Amasya

Alıntı Gokhlayeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Selçuk. Hakan Yeşil ve Doğukan hakkında da bilgi verebilir misin? Altyapıyla ilgili çok bilgi paylaşıyorsun burada, sağolasın.
    hakan mehmet yesilin kuzeni, beraber gelmisler
    mehmet gibi stoper ve ön libero oynuyor

dogukan burak stili santrfor, sezon basi paf da pek ayak uyduramamisti, salih hoca ile beraber iyi bir 2. yari gecirdi

bu sene arkasida cok, cok iyi donatiliyor, paf ligini sallamasini bekliyorum

zamaninda besir, yusuf, mehmet ve mücaahitli kadro gibi, o senesi lise dünya kupasi olmasaydi paf ligini kazanirdik bence

umarim bu sene borayida direk paf takimina alirlar, bence hak ediyor. yas grubundan cok önde

Ünal Karaman

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bildschirmfoto 2018-09-11 um 12.10.16.jpg

Yas ortalamasi 19,27
    En genci Burak Temir (18)
    En yaslisi Hüseyin Kacar (21)

Keske zamaninda genclere bu kadar önem verilseydi...

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1461 deki 6 numaranın lisansını acilen yırtın

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Samican ışık veriyor..aynen devam etsin..futboldan ekmek yer..
    Cafer anlamadım balonda olabilir çok iyi oyuncuda gelişme kaydetmesine bağlı..

yalnız trabzonda her kademede futbol tek kişilik oyun zannediliyor..
    topu alan kimseye vermeyecek.. kale bomboş adam bir kere vuruyor olmuyor sonra tekrar top önüne düşüyor bari bu sefer yanındaki adama ver..
    yok adam yine alıp topu kaleye vuruyor ve top yine auto gidiyor..

futbol pas oyunu ve takım oyunudur..Abdüş , Yazıcı dahil her kademeye bu öğretilmelidir..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

caferin enteresan bir oyun stili var. topsuz alanda boş boş yürüyor koşuyor gibi görülüyor. top ayağına geldiğinde çok basit ve akıllı oynuyor.
    vurdumduymaz bir havası da var . bizim taraftarın çok benimseyemeyeceği bir özellik bence. bu haliyle bizde kalmış olsa işi çok zordu , devre arasına kadar ünal hocanın özellikle caferin gözlemleyeceğini düşünüyorum .
    ama çok iyi bir kumaşı da olduğu kesin . iyi bir hocanın elinde sıkı bir çalışma yapması lazım .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

61 nolu safa kınalı, olur bu çocuktan.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kerem'in atletik oyuncu olma potansiyeli var çok nadir çıkar atletik türk futbolcu. Baya basit ve etkili oynuyor, topla oyalanmiyor, tekniği de iyi. Bakalım iki sene sonra nerede olacak? Top rakipteyken yürüyen, çelimsiz bir oyuncu olarak mı kalacak, yoksa ortasaha nin yükünü çekecek iki yönlü bir oyuncuya mı dönüşecek? Daha fizik olarak üst düzey bir oyuncu çıktığını görmedim alt yapilarimizdan.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerem'in atletik oyuncu olma potansiyeli var çok nadir çıkar atletik türk futbolcu. Baya basit ve etkili oynuyor, topla oyalanmiyor, tekniği de iyi. Bakalım iki sene sonra nerede olacak? Top rakipteyken yürüyen, çelimsiz bir oyuncu olarak mı kalacak, yoksa ortasaha nin yükünü çekecek iki yönlü bir oyuncuya mı dönüşecek? Daha fizik olarak üst düzey bir oyuncu çıktığını görmedim alt yapilarimizdan.
    Maçı çok dikkatli izleyemedim ama 9 numara Sertan İrkilmez'i çok beğendim ben. Alt yaşlarda baya gol atmış, Bayburt'tan almışız adamı. U18 millide oynamış.

Aynı şekilde 1461'de Burak Temir'in de potansiyeli var. Altyapıda ve 1461'de işi ciddi tutarsak gerçekten potansiyelli isimler var. Doğukan Öksüz filan da vardı mesela yığınla gol atan ama sönüp gidiyorlar niyeyse.

Kerem Baykuş soğukkanlı ve garantici bir futbolcu gibi göründü bana, Sertan'ın golünde attığı pas iyiydi. Pek sorumluluk almıyor bir de hep kaçak takılıyor.

Gerçekten bizim altyapıda atletik oyuncu çıkmıyor. Bursa'da ise tam tersi. Mesela yeni çıkardıkları sağ bek Burak çok atletik hiç yadırgamıyor profesyonel maçı.

Maçın ilk yarısına hızlıca tekrardan bir baktım da TS altyapısı ile Göztepe arasında uçurum var. Gerçekten TR'nin en iyi altyapılarından biriyiz. Yalnız şöyle bir gerçekte var, U21 maçı ama seviye çok düşük, taktik ve teknik kalite yok, oyun ritmi bayağı düşük, ciddiyet yok. Oyuncu fizikleri çok kötü, 19-20 yaşına gelmiş futbolcular zımba gibi olmalı. TR niye futbolda kötü işte bu yüzden. Alt kategorilerde kalite artmazsa bu iş olmaz.
    Konu TSemih61 tarafından (23.09.2018 Saat 03:42 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ALTYAPI KOORDİNATÖRÜ İLE GÖRÜŞTÜM

Alt Yapı Koordinatörü Hamit Cihan ile görüşme gerçekleştirdiğini kaydeden Ağaoğlu “ Kendisinden bir brifing aldım sistem ile alakalı olarak. Çok bilgili ve deneyimli bir insan. Uygulamaya çalıştığı program tam bir akademik alt yapı programı. Bir takım ihtiyaçları vardı onları da bu hafta içinde gidereceğiz. Alt yapı dediğimiz oluşum 4-5 yıl sonra meyvelerini verir. Kimse 4-5 yıl beklemez bu şehirde ama A takım bir yarış verirken alt kategorilerde bu programı oluşturmamız lazım.

Alt yapıya sadece bizde oynayan oyuncular değil diğer amatör kulüplerin alt yapılarında forma giyen yaklaşık 32 civarında oyuncuyu alt yapı kadromuza dahil ediyoruz. Akademi de derslikler oluşturduk. Aynı zamanda çocukların okul hayatlarını devam ettirecekleri, derslerinden uzak kalmayacakları 8 öğretmeni de part time olarak kadromuza aldık onlar bu dersliklerde görev yapacaklar bu süreç içerisinde.” Şeklinde konuştu.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    İstanbul

Bugun saat 13.00 de u21 takiminin maci var.
    Youtube kanali verir insallah.
    Dun Bursaspor Alanyayi yendi.Puani 23 ve liderler.
    Bizim 18 puanimiz var.Antalya son siralarda.
    Kazanmamiz lazim

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kartal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun saat 13.00 de u21 takiminin maci var.
    Youtube kanali verir insallah.
    Dun Bursaspor Alanyayi yendi.Puani 23 ve liderler.
    Bizim 18 puanimiz var.Antalya son siralarda.
    Kazanmamiz lazim
    u21 in macida deplasmanda yayin olacagini sanmiyorum.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

u21'de potansiyeli yüksek isimler var. ancak fizik olarak gelişim göstermeleri gerek. tekniği, oyun zekası bir hayli iyi olup da fiziken yetersiz adam kaynıyor altyapılar.

şu haliyle direkt a takıma alınabilecek sadece tunahan'ı görüyorum. hele mevkidaşı batuhanı gördükçe daha da güçleniyor bu düşüncem.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gözünüzü seveyim bir tane uzun güçlü stoper atın takıma. 190lik Batuhan tarzı adamları stopere çekin. Takıma lazım ve bu tarz oyuncuları Avrupada seviyor. Hüseyini tebrik ediyorum iyi çalışmış, kendini yetiştirmiş.
    ( ゚д゚)

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hüseyin Mert Kurt u21 takimimizda ön libero mevkisinde oynuyor, defansif özellikleri daha fazla.Dünkü macta bana göre gayet iyi oynadi.Özellikle u21 den bazi gencleri a takima alinca Hüseyin Mert Kurt un önünü acmis olduk baya bir kendine güveni gelmis.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alt yapi sermaye olarak yetersiz degil; sorun ust yapi ile altyapi arasindaki baglantinin olusturulamamasi...ha bir de egitimci problemi....
    ıslak imza....

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- alt yapılarda eğitim ve fizik gelişim için bilgili profesyoneller ve eski oyuncular.

2- ve bunları gözlemleyen iyi bir scout gözü lazım.scout için çok fazla profesyonele gerek yok aslında.alt yapıya gelen yerlinin yerlileri ve transfer olan yerli genç oyuncuları maçlarda izlemek.bundan olur yada bundan olmaz tercihlerini doğru yapabilmek.iyi bir scout gözü oyuncu keşfi konusunda önemli bir detaydır.olmayacak oyuncuyuda belirlemek önemli.çünkü olmayacak oyuncu gereksiz bir yer kaplar ve o kapladığı yer olacak olan oyuncunun yerini heba eder.

3- alt yapılarda maalesef torpil olayı çok fazladır.bunun önüne geçilmesi şart.şunun selamı var deyip alt yapıya giren ve olmayacak oyuncuyu boşuna alt yapı kadrosunda barındırmak çok görülen bir vakıadır.torpil olayını bitirirsen yetenekli oyuncuyu keşfedip bulmak oldukça kolaylaşır.net
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Futbolculara ters ayak da çalıştırılmalı görüldüğü üzere

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.youtube.com/watch?v=rDVyjti97XI

Böyle hırslı çalışan topçumuz var mı acaba? Sonra orta sahada yıkılmayan kavruk kardeşlerimizi görünce genetik diyoruz. Bu çocuğun kendi alanında çok iyi yerlere gelmeme ihtimali yok. Kendi yaş gurubu içinde çok önde videolarından anladığım, ben muhteşemim zaten deyip yatmıyor.

Kendilerini bu noktaya getiren yetenek ve teknik becerilerine çok güveniyor bizim topçular, herkes iniesta, herkes messi. 19-20 yaşında topçuyu ilk defa sahaya süren hocaya gençlere şans veriyor diyoruz maalesef ama burada gençlerin kabahati de büyük. Bu Rashfordlar Sterlingler anasından six pack ile mi doğuyor anlamıyorum ki.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

U 21 maç yapıyor yan sahada ayrı bir maç 5 metre yok arasındaki mesafe dip dibe. Hakem düdük çalıyor noldu diyorum kafa gidiyor bende,bir bakıyorum yan sahadanmış.. Böyle şartlarda adam gibi eğitim mi olur ? 3. sınıf eğitim ver 1.sınıf kalite iste...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)