Sayfa 12 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 ... SonuncuSonuncu
Toplam 913 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altyapımız | Alt Yaş Kategori Futbol Takımlarımız

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hasan Cubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cengiz Yilmaz abi cok sakin birisi Yöneticilerlen anlasamadi o baska bir sey birazda sucu yöneticilere bul !!
    peki bilal ne yapıyor şimdi?

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bilmem takip de etmiyorum ayagi kirildiyidi simdi düzeldi ama kontakt yok anlamaydim gitti bizim cubukcular benzemiyor !!

Allemania Aachende oynuyor 2 takimda simdi bu aralar !!!

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilal Çubukcu da bunlardan biri zannediyorum...
    Bilal Çubukçu'da böylemi bilemiyorum, ama enişteleri Kemal abi akrabamdır ve ondan anladığıma göre biraz öyle.
    Halbuki çok yetenekli!
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu konuda maalesef sınıfta kaldık....

Beşiktaş Tanju , Necip gibi gençleri takıma monte etmiş takır takır oynatıyor bizse hala 2.ligde bile oynayamayacak Mustafa Yumludan ümit bekliyoruz....

Trabzonspor istese her yıl 2-3 tane oyuncu çıkarabilecke kpaasitede....

Ama adam kayırmacılık ve torpille altyapıları doldurursan daha çok bekleriz kimse kusura bakmasın...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mehmet Zeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beşiktaş Tanju , Necip gibi gençleri takıma monte etmiş takır takır oynatıyor bizse hala 2.ligde bile oynayamayacak Mustafa Yumludan ümit bekliyoruz....

Ama adam kayırmacılık ve torpille altyapıları doldurursan daha çok bekleriz kimse kusura bakmasın...
    Abi, Tanju Rapid Wien'den geldi Bjk'ye

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Faik bunu yapma, sen burda Mustafa'ya laf sokma derdindesin...2. ligde kaç tane müsabaka seyrettin de seviyesini beğenmiyorsun? altyapı konusunda haklı olabilirsin ama bunu bjk ile karşılaştırarak yapma bari psv ile karşılaştır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faik bunu yapma, sen burda Mustafa'ya laf sokma derdindesin...2. ligde kaç tane müsabaka seyrettin de seviyesini beğenmiyorsun? altyapı konusunda haklı olabilirsin ama bunu bjk ile karşılaştırarak yapma bari psv ile karşılaştır
    Abi nesini beğeneyim.....

Ayağına gelen her topu dan dun ileri vuran , ne kademe ne adamdan top almayı bilen bir oyuncu...... yani arif olmaya gerek yok futbolcu olmadığı anlamak için.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cengiz abi, Psv,Ajax,Sporting,Porto gibi takımlar dünya piyasasına oyuncu sunuyorlar. Bizim o seviyeye gelmemiz için yolumuz çok bence.

Faik abinin demek istediği bizden neden bir Semih(21) ya da bir Necip(21) çıkmıyor. 25 yaşında genç oyuncu diye önümüze sunulan oyuncu acı ama gerçek stoper olmasına rağmen defansta pozisyon almasını bilmiyor ve yan topta kafaya çıkmıyor. Mustafa son örnek olduğu için onun üstünden gidiyorum. Göksu Alhas'a ne oldu? Hasan Ahmet Sarı'nın adı çıkıyordu bir ara o da 1461 futbolcu öğütme fabrikasında öğütülüp gidecek mi? Mustafa ya da bir başkası ikinci lig için yeterlidir. Ama 2. lig ile oynadığımız lig arası dalar kadar fark var. Ya orada oynasın ya da bu seviyeye çıksın. Ama bank asya seviyesi ile süper lige gelmesin. Trabzon'da bir sürü çocuk futbol oynuyor. Çoğu kişi okuldan sonra idmana gidiyor. Bu kadar kişiden bir tane futbolcu çıkmıyor mu yoksa çıkartılamıyor mu?

Beşiktaş, Necip'i Fernandes ve Ernst'in yanında eğitirken, Galatasaray Semih'i Ujfalusi, Emre'yi(21) Melo ve Selçuk ile oynatırken biz Mustafa'ya defansı emanet ediyoruz.

İşin aslında biraz da boş konuşuyoruz. Trabzon'da yapılan tenis,yüzme,basketbol,voleybol kısacası spor tesisleri ortada. Bakalım buradan bir tane sporcu çıkartabilecek miyiz? Üniversitelerin BESYO bölümünden çıkan spor hocaları ya da yöneticileri neden sadece spor salonlarında işe giriyor da kulüplerde rol alamıyor? Neden kulüplerimizin böyle bir yapılanması yok?

Belki de aileler çocuklarını bu alanlara gelecek kaygısı ile yönlendirmiyor. Hoş mühendis,öğretmen,avukat,memur ya da doktor olunca bir şey mi değişiyor? Ülke gerçekleri doğrultusunda ülkeden sporcu çıkmadığı için bizden de futbolcu çıkması pek gerçekçi durmuyor.
    Konu agahozlu tarafından (24.02.2012 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulan yemin ediyorum şu Adrian'a verilen 5 milyon euro altyapıya yatırılsaydı 5 sene sonra kendi topçularımızı yetiştirip oynatmaya başlardık.

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gençlerin önünü para mı kesiyor.demekki adamlarda yetenek yok.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan yemin ediyorum şu Adrian'a verilen 5 milyon euro altyapıya yatırılsaydı 5 sene sonra kendi topçularımızı yetiştirip oynatmaya başlardık.

ama 5 sene sabir edebilirmisin !! daha dogrusu bizim taraftar edebilirmi !!
    biz iki haftada herseyin yoluna girmesini bekliyoruz sabirsiziz dedigin gibide kolay degil , bu dedigin gibi kolay olsa her takim senin dedigin gibi yapar .
    ama denemekde ve planlamada fayda var .

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

......................
    Konu ibrahim tarafından (25.02.2012 Saat 03:05 ) değiştirilmiştir.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

tek adamlık....

altyapı bır ekıp ısıdır....tek adamın yapabilecegi bir iş degildir....oyuncu yok acıklaması yalandır,hilekarlıktır....kadroyu kuracak teknik ekip ve politaka acizi yonetmlerin sucudur,hatasıdır....
    ıslak imza....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Ne Ali Kemal'ler, Şenol Güneş'ler, Dozer Cemil'ler yitip gidiyor Trabzon'da, biz burda yazıp duralım, yönetimler de her seçimde vaadlerde bulunsunlar. Sonra yok efendim Trabzon futbol kenti, Trabzon futbolcu fabrikası, her takımda 61 numara var vs. vs. lafa geldimi iş üstümüze yok.

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bu konunu genele alınıp devamlı başköşede durması gerekir. bmn yönetimine teklifimdir, bizizm geleceğimiz burası. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunu genele alınıp devamlı başköşede durması gerekir. bmn yönetimine teklifimdir, bizizm geleceğimiz burası. .
    kesinlikle katılıyorum....
    ıslak imza....

Nereden
    Kuzey Amerika

ust sıralarda olması gerek baslık genel kısmına alınmalı....herkes bir iki cümle laf etse bile olumlu olur kanaatindeyim....
    ıslak imza....

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Uslu, üyesi oldukları Avrupa Kulüpler Birliği'nin (ECA) Varşova'da yapılan Genel Kurulu'na katıldı. İlhan Uslu, Kırmızı Şeytanlar lakaplı Manchester United ile alt yapı konusunda görüşme yaptıklarını söyledi.

Avrupa Kulüpler Birliği (ECA) Genel Kurulu 27-28 Şubat 2012 tarihinde 123 takımın temsilcisiyle Varşova'da yapıldı. Bursaspor'u ise 2 gün süren bu genel kurulda yönetim kurulu üyesi İlhan Uslu temsil etti. Avrupa Kulüpler Birliği'nin UEFA ile yaptığı işbirliği anlaşması ile ilgili bilgilerin verildiği kurulda, Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Uslu futbolun önemli isimleriyle bir araya gelerek yeşil beyazlı kulüp hakkında bilgi verdi, yeni projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu. UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino, Manchester United Ceo'su David Gill, Barcelona Kulübü Başkanı Sandro Rosell ve AC Milan Kulüp Direktörü ve Avrupa Kulüpler Birliği Asbaşkanı Umberto Gandini gibi isimlerle bir araya gelen Uslu'nun alt yapı için de önemli adımlar attığı kaydedildi.

MANCHESTER İLE ALT YAPIDA İŞBİRLİĞİ

Genel Kurulun ardından ilk olarak Manchester United Ceo'su David Gill ile bir araya gelen İlhan Uslu'nun, altyapıyla ilgili nasıl bir yol izleneceği konusunda görüşme yaptığı belirtildi. Şampiyonlar Ligi maçı öncesi Bursa'da da görüşen iki kulübün önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili detaylı bir çalışma yapacağı, altyapıda futbolcu değişimleri ve izlemeleri ile ilgili yeniden görüşme yapılacağı ifade edildi.

INFANTİNO, GANDİNİ VE ROSELL'E BURSASPOR'U ANLATTI

Yönetici İlhan Uslu, Gill'in ardından UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino ve AC Milan Kulüp Direktörü ve Avrupa Kulüpler Birliği Asbaşkanı Umberto Gandini ile buluştu. Infantino ve Gandini'ye Bursaspor hakkında bilgi veren Uslu'nun, Anadolu kulübü olarak yakaladıkları şampiyonluk başarısını ve gelecekle ilgili hedeflerini anlattığı belirtildi. Uslu, Barcelona Kulübü Başkanı Sandro Rosell ile de fikir alışverişinde bulundu. İlhan Uslu, Rosell'e altyapıyla ilgili çalışma yapmak istediklerini ifade ettiği ve Bursaspor ile ilgili bilgi verdiği kaydedildi.

DHA

http://www.radyospor.com/News.aspx?ID=155065
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamlar en doğrusunu yapmış
    madem biz beceremiyoruz işi bilen bi abiden öğrenelim demişler

bizim yönetim işi bilmediğine ayıkacakta,o koca egolarını yenecekte
    ohooooo
    maalesef trabzonsporun beceriksiz yöneticileri kulübü gelecekte yok olacak şekilde yönetiyorlar
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bende bu basligin 1461in basligiyla birlestirilmesi kanaatindeyim.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iyi bir Altyapi sadece kendisi icin degil,TSL ve Bankasya icinde oyuncu yetistirir.Belki senin icin yeterli degil oyuncu ama Baskalari icin yeterli olabilir.Ne kadar senin altyapindan cikma oyuncu TSL ve Bankasya´da oynuyorsa,Altyapida verdigin egitim o kadar iyidir ve sonunda kaliteli Altyapi oyuncularini kendi takimin icin cika bilir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha altyapının derdini anlayamadan nasıl çözüm bulacağız? altyapıdan oyuncu çıkmamasının sebebi parasızlık mı? amatörlük mü? yeteneksizlik mi? futbolcuların çok çabuk "oldum" havasına girmesi mi? bkz. barış memiş... önce bunu detaylı olarak incelemek gerekiyor. şahsi fikrim adam kayırma altyapının en önemli sorunu!

bir ara ajax ile bir ortak çalışma işine girmiştik, ne oldu o iş bilen var mı?
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ajax ile ortaklık yok!
    Özkan hoca ile geçen yaz görüştüm. Akademi oluşturmak için çeşitli yerlere gidip bakmış, Fikir almış.
    Bunların arasında Ajax'da var. Güney Afrika'daki Ajax Cape Town'da var!
    Ben Almanya'ya, çalıştığım kulübü (1899 Hoffenheim) görmesini teklif ettim.
    Maalesef daha gelişme yok!
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Mehmet Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ajax ile ortaklık yok!
    Özkan hoca ile geçen yaz görüştüm. Akademi oluşturmak için çeşitli yerlere gidip bakmış, Fikir almış.
    abi özkan sümer'e hoffenheim da güzel tenis kortları var deseydiniz gelirdi!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ajax ile ortaklık yok!
    ajax'ı anlıyorum da güney afrika ne ola ki? ayrıca bence sizi arayacaktır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)