Sayfa 28 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 26 27 28 29 30 ... SonuncuSonuncu
Toplam 913 adet sonuctan sayfa basi 676 ile 700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altyapımız | Alt Yaş Kategori Futbol Takımlarımız

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

liberalizmi sonuna kadar ozumseyip tüketimi görev bilen ülke organizasyonlarının trabzon subesi....agaca denize tahamül edemeyen toplumlarda insan yetistirmek?....

yahu sonuna kadar ne halin varsa gor deyip, sonuna kadar işsizlik ve organizasyonsuzlukla altyapı demeyi nasıl basarıyorlar bu da ayrı bir meraka konusu....

bugunden baslansa en az 10 yıllık bir rantsızlıgı hangi baskan hangi iş adımı kabul eder soylermisiniz bu ülkede?....rant kısa vadeli cıkar, kurnazlık yoksa altypayı unutun....

bazı konuların konudan ote doktrin oldugu bilim oldugu unutuluyor, bilime deger vermeyen geri kalmıslık kabaca bu degil mi zaten?....
    ıslak imza....

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    liberalizmi sonuna kadar ozumseyip tüketimi görev bilen ülke organizasyonlarının trabzon subesi....agaca denize tahamül edemeyen toplumlarda insan yetistirmek?....

yahu sonuna kadar ne halin varsa gor deyip, sonuna kadar işsizlik ve organizasyonsuzlukla altyapı demeyi nasıl basarıyorlar bu da ayrı bir meraka konusu....

bugunden baslansa en az 10 yıllık bir rantsızlıgı hangi baskan hangi iş adımı kabul eder soylermisiniz bu ülkede?....rant kısa vadeli cıkar, kurnazlık yoksa altypayı unutun....

bazı konuların konudan ote doktrin oldugu bilim oldugu unutuluyor, bilime deger vermeyen geri kalmıslık kabaca bu degil mi zaten?....
    Pazar günü bunu konuşacağız mesela...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bu konunun liberalizmle ne alakası var? Kapitalizmle liberalizmi karıştırıyorsunuz herhalde...Türkiye'de liberalizm ne zaman özümsenmiş? Niye haberimiz yok?

Güldürmeyin.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun liberalizmle ne alakası var? Kapitalizmle liberalizmi karıştırıyorsunuz herhalde...Türkiye'de liberalizm ne zaman özümsenmiş? Niye haberimiz yok?

Güldürmeyin.
    siyah bir sey soylemedim, ekonomik liberalizmden(ki kapitalizmden cok cok ayrıdır) bahsettim üzerine basarak soyledim ve toplumsal adaletsizligin en onemli sebeplerinden gordugmu belirttim....

dedigim gibi siyah bir sey soylemedim, sizin gorusunuz farklıdır orasını bilemem ancak kavram ifadesini siyasl libarelizm ile karıstırmamak gerekiyor ssanırım....
    Konu pazarkapılı tarafından (16.02.2018 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.
    ıslak imza....

Nereden
    İngiltere

siyah bir sey soylemedim, ekonomik liberalizmden(ki kapitalizmden cok cok ayrıdır) bahsettim üzerine basarak soyledim ve toplumsal adaletsizligin en onemli sebeplerinden gordugmu belirttim....

dedigim gibi siyah bir sey soylemedim, sizin gorusunuz farklıdır orasını bilemem ancak kavram ifadesini siyasl libarelizm ile karıstırmamak gerekiyor ssanırım....
    Türkiye'de siyasal liberalizm de yok ekonomik liberalizm de...Bu söylediğiniz şeylerin liberalizmin hiçbir dalıyla ilgisi yok...Ekonomik anlamda liberalizm olunca tüketim toplumu olacağımızı düşünmeniz yanlış...Evet plan program organizasyon altyapıda olmalı Türkiye'de her konuda böyle olmalı ancak bunun olmamasının sebebi liberalizm ya da ekonomik liberalizm değildir...Çünkü liberalizm felsefesi üretim-tüketim dengesini en iyi ayarlayan üretimi tekelleştirmeyen üretici sayısını artıran ve bunu da sağlam hukuk temeliyle garanti altına alan bir felsefedir...

John Lennon

Nereden
    Kuzey Amerika

Türkiye'de siyasal liberalizm de yok ekonomik liberalizm de...Bu söylediğiniz şeylerin liberalizmin hiçbir dalıyla ilgisi yok...Ekonomik anlamda liberalizm olunca tüketim toplumu olacağımızı düşünmeniz yanlış...Evet plan program organizasyon altyapıda olmalı Türkiye'de her konuda böyle olmalı ancak bunun olmamasının sebebi liberalizm ya da ekonomik liberalizm değildir...Çünkü liberalizm felsefesi üretim-tüketim dengesini en iyi ayarlayan üretimi tekelleştirmeyen üretici sayısını artıran ve bunu da sağlam hukuk temeliyle garanti altına alan bir felsefedir...
    türkiyede kaplitalist sistemin yandaslıgını yapan liberal ekonomi de var ve bu düzeni savunan libos diye tabir edilen kitlesi de var....

ha soyle bir gercek de var ekonomik liberalizm kendini kapitalist sitemin yandaslıgına o kadar asılamıstır ki gorunmez cünkü tarihsel yapısı itibarıyla zaten sag gorusle hareket ettiginden dolayı kendini kamufle edebilmiştir....

siz liberalizmi üretim tüketim dengesini ayarlayan bir ekonomik model olarak gorebildiginiz gibi bende bunu sosyalizm üzerinde cok güzel ifade edebillirim....liberalizm yapısı itibarıyla sag politikaların yağdanlıgını yaptıgı icin türkiyede de hali hazırda sag politiklara hakim oldugundan yok demek cok cok optimistik bir gorustur denilebilir....

ayrıca, liberalizmin "verim", "devlet müdahalesi" üzerine yaptıkları yorumları inceledigimizde cok siyah bir profille bu yoktur demek ütopik burjuvazini ozune aykırı olmuyor mu?....

objektiflik dısına cıkmıssam diger okuyuculardan ozur dilerim....
    Konu pazarkapılı tarafından (16.02.2018 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.
    ıslak imza....

Nereden
    İngiltere

türkiyede kaplitalist sistemin yandaslıgını yapan liberal ekonomi de var ve bu düzeni savunan libos diye tabir edilen kitlesi de var....

ha soyle bir gercek de var ekonomik liberalizm kendini kapitalist sitemin yandaslıgına o kadar asılamıstır ki gorunmez cünkü tarihsel yapısı itibarıyla zaten sag gorusle hareket ettiginden dolayı kendini kamufle edebilmiştir....

siz liberalizmi üretim tüketim dengesini ayarlayan bir ekonomik model olarak gorebildiginiz gibi bende bunu sosyalizm üzerinde cok güzel ifade edebillirim....liberalizm yapısı itibarıyla sag politikaların yağdanlıgını yaptıgı icin türkiyede de hali hazırda sag politiklara hakim oldugundan yok demek cok cok optimistik bir gorustur denilebilir....

ayrıca, liberalizmin "verim", "devlet müdahalesi" üzerine yaptıkları yorumları inceledigimizde cok siyah bir profille bu yoktur demek ütopik burjuvazini ozune aykırı olmuyor mu?....

objektiflik dısına cıkmıssam diger okuyuculardan ozur dilerim....
    Liberalizmle ilgili yanlış bilgiler yazmaya devam ediyorsunuz...Düzeltme babında aşağıda yazdıklarımı iyi okuyun...

1-Türkiye Cumhuriyet tarihinde hiçbir dönem liberal ekonomiyle yönetilmemiştir...Osmanlı'nın son 100 yılında bile liberalizm vardır Türkiye'de hiç olmamıştır...

2-Türkiye'de sağcılar da solcular da "devletçidir" ikisinin birbirinden farkı yoktur...

3-Türkiye'de liboş kavramı liberallere değil "ikinci cumhuriyetçilere" denir genellikle bunlar pkk sevicilerdir...Liboşları liberal zannetmeyin...

4-Avrupa'da yüzde yüz liberalizm yoktur liberal sol vardır...Sizin dediğiniz gibi liberaller sağa değil tam tersi sola yatkındır...Liberal sol partiler vardır Avrupa'da yarı liberalizmi yarı sosyal devleti savunurlar ve genelde onlar yönetirler devleti...

5-Madem İngiltere'desin İngiltere'de işçi partisini kuranların sendikayı icat edenlerin çalışma saatini 8 saate düşürenlerin solcular değil liberaller olduğunu bilmen lazım...

6-Sosyalizmle üretim işi hallolur lafı bitti gitti eskide kaldı o safsatalar...Sosyalizm üretseydi kendini sosyalist addeden ülkeler ser sefil kalmaz bizzat kendileri sosyalizmi yıkmazdı...İnsan fıtratına ters bir ideolojiyi savunmak sağlıklı bir kafa yapısına sahip olmamaktır...

7-Üreticisiz üretim olmaz...Üreticiyi serbest bırakmaz kalıplara sokarsan üretim gelişmez çeşitlenmez üretimden zevk alınmaz...

Liberalizmi bilmek öğrenmek öyle kolay iş değildir sosyalist kafayla liberalizm öğrenilmez...

John Lennon

Nereden
    Kuzey Amerika

1950 lerde liberal ekonomik politikaların ozal sonrası ve 2003 sonrası türkiyenin baız "mütesebbüslere" hukuk temelli liberal politika imtiyazları sağlanması makro düzeyde türk liberal ekonomi modeline uygundur ve ornektir....yine literatürel anlamına uygun olarak, günümüz sosyal hayatını da fırsat esitsizligi ve serbset piyasa iile sekillendirmektedir....

solcuların devletciligi ile ilgili kücük bir not düseyim, türkiyede solcular soyle yada boyle demek solculugun yapısına baştan aykırıdır, ki türkiyenin en büyük marksist-leninst teorisyeni ibrahim kaypakkaya kemallist devletciligi sonuna kadar reddetmiştir bu da ayrı bir konu baslıgı olsun....

avrupanın solculugunu anti empaeryalist ozellik tasımadıgından hicbirzaman solcu literatüründe degerlendiremem....

geri kalan hepsi objektif olmayan degerlendirmelerdir....kişisel degerlendirmelere saygılıyım, sosyalist kafam bazı yancı-sol izahatlarını anlamayabiliyor....

iyi forumlar....
    Konu pazarkapılı tarafından (16.02.2018 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.
    ıslak imza....

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

altyapi???
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Amasya

behlül aydin as takimla calismaya davet edildi

hafta ici milli takimda rusyaya karsi yazmisti...

Ünal Karaman

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

behlül aydin as takimla calismaya davet edildi

hafta ici milli takimda rusyaya karsi yazmisti...
    İsmi pek geçmiyordu altyapıda. Sürpriz biri sanırım.
    Bilenler cafer, ahmet , sefa vs yazıyordu ama behlül ilk defa duydum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Amasya

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmi pek geçmiyordu altyapıda. Sürpriz biri sanırım.
    Bilenler cafer, ahmet , sefa vs yazıyordu ama behlül ilk defa duydum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    cafer, abdülkadir vs jenrasyonundan olmadigindandir

sefanin grubundan, yani yas grubundan 2. öne cikan

peslerinden kutay, mirac vs... gelir
    @falcon_61
    golun videosu

https://www.facebook.com/trabzonspor...0195115609989/
    Konu selcuk tarafından (04.03.2018 Saat 03:53 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az önce biten maçta Beşiktaş U21 takımını 1-0 yendik. Daha iyi olan taraftık ve lig liderini yendik. Üst düzey futbol izleyemesek de üstün futbolla çok güzel bir galibiyet bence.
    Sadece Trabzonspor..

Nereden
    Amasya

u17 gs ye karsi eziliyor

as takim - u21 macinda cafer fena bir gol atmis...

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza hoca görüyordur umarım artık caferi de, işi zor tabi,oynadığı mevki çok kalabalık şans bulması direk hoca ile alakalı, güvenirse oynatır.
    Avrupa hedefi için son haftalarda bunu göze alır mı, bence zor
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

kutayi hangi akillan yine öne aldi hocasi, stoperde milli takima kadar cikmisti

yüksek profesyonellesme orani ve sakatliklarin bol olusu yüzünden yas grublarinda kalite bayaga düsmüs

u17 de bakiyorsun 5 oyuncu var kaliteli, u 19 3-4 belki, kaleciler resmen facia

en cok yaser yücenin cok kötü performansi beni sasirtti

bora ulu disi gercekten stoperimiz yok, kutayda önde oynayinca altyapida defanslar icler acisi halde

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

sefa akgünün menajerinden msj.

Transfer konusuna netlik getirmek gerekirse, @yunusakgun17 ve @sefakgun10 ‘ü Roma bugün canlı takip etti. Canlı takip eden 4 yabancı klüp daha var. Ama her iki futbolcunun da gönlü kendi klübünde. “Gönlü” demek az kalır,hayalleri demek lazım. Umarım klüpleri de değerlerini bilir.

Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sefa akgünün menajerinden msj.

Transfer konusuna netlik getirmek gerekirse, @yunusakgun17 ve @sefakgun10 ‘ü Roma bugün canlı takip etti. Canlı takip eden 4 yabancı klüp daha var. Ama her iki futbolcunun da gönlü kendi klübünde. “Gönlü” demek az kalır,hayalleri demek lazım. Umarım klüpleri de değerlerini bilir.
    bu menajer sürekli imalı twitler yazıp duruyor, safi amacı kendi payını almak mıdır yoksa oyuncuların geleceğini gerçekten düşünüyor mu acaba?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu menajer sürekli imalı twitler yazıp duruyor, safi amacı kendi payını almak mıdır yoksa oyuncuların geleceğini gerçekten düşünüyor mu acaba?
    bu adam octacon un Türkiye temsilciligini aldi ve menajerlik kariyerinde ilk 2 oyuncusu bu cocuklar, yani itibarini onlar belirleyecek ve franchise´i doldumu uzatilacak mi belirlenecek?

henüz cocuklara prof. kontrat alamamasi negatif tabiiki.

bir tarafdan Trabzonsporun en kalabalik yerinde oyuncusu, diger yandan altyapiya 0 deger veren gs´de...

biraz panik yasamasini anliyorum

bu ikisinden kazanacagi para ona bisey kazandirmaz bence, birde yani parayi octagon ile paylasacagini düsünürsek pek bisey´de kalmaz
    Konu selcuk tarafından (25.03.2018 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sefa denk gelip izlediğim maçlarda ortasahada çok çok extrem bir performans sergilemedi. haksızlık da etmek istemem, topu topu 3-4 maçını izledim. ancak o bölgede şuan için önünde cafer var murat cem var daha. acaba milli takımda da oynağı solbekte mi denense?

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza hoca görüyordur umarım artık caferi de, işi zor tabi,oynadığı mevki çok kalabalık şans bulması direk hoca ile alakalı, güvenirse oynatır.
    Avrupa hedefi için son haftalarda bunu göze alır mı, bence zor
    Cafer benim gözümde Batuhan Artarslan'dan cok daha yetenekli. Bence gelecek sezon, orta saha sayisi mantikli bir sayiya indirilirse, genis kadroda kendisine yer bulacaktir.

Nereden
    Amasya

Alıntı EROS87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sefa denk gelip izlediğim maçlarda ortasahada çok çok extrem bir performans sergilemedi. haksızlık da etmek istemem, topu topu 3-4 maçını izledim. ancak o bölgede şuan için önünde cafer var murat cem var daha. acaba milli takımda da oynağı solbekte mi denense?
    sol bekte tam facia

sefanin yeri belli, yetenegide...

daha öncede cok kez yazdik, adim frekansi ve ritmi cok alcak. bunlari artirmanin en iyi yolu as takim ile calismak

dedigin dogru önünde cok var, ama arkasindan pek gelen yok.

yani menajerine uymayip Ts de egitimine devam ederse as takimin mac kadrolarina girmesi 20- 21 yasina kadar sürebilir ama o zaman tamamlanmis bir oyuncu olur

yada menajerinin dedigi gibi baska bir yere gidip sansini deneyebilir.
    tabii bizim ona yaptigimiz yatirimi baska yerde bulmasi imkansiz bence

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer benim gözümde Batuhan Artarslan'dan cok daha yetenekli. Bence gelecek sezon, orta saha sayisi mantikli bir sayiya indirilirse, genis kadroda kendisine yer bulacaktir.
    tartismasiz, batuhan yanina bile yaklasamaz...
    Konu selcuk tarafından (26.03.2018 Saat 07:54 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Liberalizmle ilgili yanlış bilgiler yazmaya devam ediyorsunuz...Düzeltme babında aşağıda yazdıklarımı iyi okuyun...

1-Türkiye Cumhuriyet tarihinde hiçbir dönem liberal ekonomiyle yönetilmemiştir...Osmanlı'nın son 100 yılında bile liberalizm vardır Türkiye'de hiç olmamıştır...

2-Türkiye'de sağcılar da solcular da "devletçidir" ikisinin birbirinden farkı yoktur...

3-Türkiye'de liboş kavramı liberallere değil "ikinci cumhuriyetçilere" denir genellikle bunlar pkk sevicilerdir...Liboşları liberal zannetmeyin...

4-Avrupa'da yüzde yüz liberalizm yoktur liberal sol vardır...Sizin dediğiniz gibi liberaller sağa değil tam tersi sola yatkındır...Liberal sol partiler vardır Avrupa'da yarı liberalizmi yarı sosyal devleti savunurlar ve genelde onlar yönetirler devleti...

5-Madem İngiltere'desin İngiltere'de işçi partisini kuranların sendikayı icat edenlerin çalışma saatini 8 saate düşürenlerin solcular değil liberaller olduğunu bilmen lazım...

6-Sosyalizmle üretim işi hallolur lafı bitti gitti eskide kaldı o safsatalar...Sosyalizm üretseydi kendini sosyalist addeden ülkeler ser sefil kalmaz bizzat kendileri sosyalizmi yıkmazdı...İnsan fıtratına ters bir ideolojiyi savunmak sağlıklı bir kafa yapısına sahip olmamaktır...

7-Üreticisiz üretim olmaz...Üreticiyi serbest bırakmaz kalıplara sokarsan üretim gelişmez çeşitlenmez üretimden zevk alınmaz...

Liberalizmi bilmek öğrenmek öyle kolay iş değildir sosyalist kafayla liberalizm öğrenilmez...
    IMG_20180325_225322.jpg

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rıza hocaya u-21 maçıda dikkat çeken oyuncuları soruyolar , yine caferin adı yok ,ilginç gerçekten ,
    furkanın ve sefanın adını veriyor, mükemmel bir gol atmasına rağmen caferin ismini vermiyor.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)