Sayfa 27 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 ... SonuncuSonuncu
Toplam 913 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Altyapımız | Alt Yaş Kategori Futbol Takımlarımız

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

barış yurduseven reşit akçayın altyapının başına getirilmemesiyle alakalı bir iddiada bulunmuş .

http://www.gunebakis.com.tr/resit-ak...kale,7392.html
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yok mu yusuf tan abdüştan daha iyisi altyapıda.. Kimse takip etmiyor mı

Nereden
    Ankara

Yusuf yazıcının açtığı kapıdan içeri altyapıdan ne kadar adam alırsak ve şans verirsek bizim için o kadar iyidir. Zira yusuf yazıcı trabzonda çok kalmayacaktır. Önümüzdeki yıl sonunda büyük menejerler ellerinde kocaman resmi tekliflerle gelecekler, kapıdan kovsan bacadan girip ikna edeceklerdir.
    trabzonspor bir sevdadir...

PEREKLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

“Gelecekte Türk futbolu ikisinden de çok yararlanacak. Bu gençlerimiz gibi altyapıda daha çok cevherler var” dedi. Necmi Perekli, Trabzonspor Teknik heyetinin altyapı ile koordineli olarak çalışması gerektiğine değinerek, “Altyapının ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Alt yapıda çok yetenekli futbolcular var… Teknik ekip altyapı ile biraraya gelerek müzakereler yapmalı, futbolcular üzerinde tek tek çalışılmalı. 8-18 yaş arasında Trabzonspor’un bünyesinde çok futbolcu var. Sadece Trabzon değil, Karadeniz Bölgesi de yakın takibe alınmalı ve astronomik paralarla yabancıların peşine koşmamalıyız. Çok yetenekli futbolcular var. Bunları ortaya çıkarmak lazım.. Eğer uzun vadeli düşünülüyorsa altyapıdaki gelecek vadeden futbolcular değerlendirilmeli.” İfadelerini kullandı. “Yusuf ve Abdulkadir bir örnek..” Necmi Perekli Trabzonspor’da sorunun yönetimlerde olduğuna değinerek, “Eğer siz yabancı transferlere harcadığınız enerjinizin yarısını alt yapı için harcarsanız öyle yeteneklerle karşılaşırsınız ki, bu futbolcuları hem Trabzonspor’a, hem de Türk futboluna armağan edebilirsiniz.”

Detaylar >>>https://www.trabzonhabercisi.com/gun...ar-h31020.html

Trabzon Haberleri
    Necmi PEREKLİ

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok mu yusuf tan abdüştan daha iyisi altyapıda.. Kimse takip etmiyor mı
    Sefa Akgün de onların izinde
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefa Akgün de onların izinde
    Hepside sol ayak..

Şöyle 1 2 stoper 1 2 tane iyi bir bek çıkarsak fena olmaz

Çare altyapıda

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı selimcoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf yazıcının açtığı kapıdan içeri altyapıdan ne kadar adam alırsak ve şans verirsek bizim için o kadar iyidir. Zira yusuf yazıcı trabzonda çok kalmayacaktır. Önümüzdeki yıl sonunda büyük menejerler ellerinde kocaman resmi tekliflerle gelecekler, kapıdan kovsan bacadan girip ikna edeceklerdir.
    Burada iş yönetime düşüyor.. Şimdi hedefimiz nedir kulüp olarak?? Yetiştirmek ise amaç kendimizi kandırırız.. Ama amaç bence yetiştirmek olmalı..

Yönetim yusuf abdülkadir onur burak gibi oyuncular ile konuşma yaparak bizim hedefimiz
    5 senede 2. Yıldızı takmak :
    avrupa liginde kupa kazanmak
    cl en azından gruptan çıkmak

Gibi anlatırsa zaten bu çocuklar hem daha iyi gelişirler hem de geliştirirler

Hemde transfer konusunda bu çocukları elinden tutmandan dolayı diğer gençler için iyi bir rehber olur..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

sefa akgün octagon la menajerlik icin anlasti

sturridge ve gabriel jesus gibi oyuncularin menajerligini ve marketingini yapan sirket

hindistan öncesi anlasilmis
    sefaninda prof imzasi yakindir...

sirket amerikan, ve dünyanin en büyüklerinden
    diger spor dallarinda curry, west, kayla, phels gibi isimler var portfoliolarinda
    ...

Türkiyedeki kollari dr. hasan anil eken

hakkinda biraz bilgi

Piermario Morosini, Daniel Jarque, Antonio Puerta, Marc Viven Foe ve Patrick Ekeng dahil ismini duymadığımız birçok futbolcu saha içinde yaşadığı kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti. Futbol sahalarında yaşanan bu üzücü olayların minimuna indirilmesi için FIFA değişik projeler peşinde...
    İspanya'da yaşayan Türk menajer Hasan Anıl Eken birlikte çalıştığı Kamerunlu futbolcu Patrick Ekeng'in saha içinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesinin ardından “Eken’g Rule” isminde bir proje geliştirdi ve FIFA'ya sundu. FIFA, yenilikçi Türk'ün projesini kabul ederse futbol sahalarında sağlık açısından önemli kararların altına imza atılacak.
    “Eken’g Rule” Projesi nedir?
    Menajer Anıl Eken vefatından önce Kamerunlu futbolcu Patrick Ekeng'in Türkiye transferinden sorumluydu. Ekeng Robanya'da formasını giydiği Dinamo Bükreşile saha içinde kalp krizi geçirdi ve geçen yıl hayatını kaybetti. Ekeng’in vefatında ambulansların yetersizliği, difribilatörün çalışmaması, doktor hatası bulundu..
    Yaşananlardan sonra kolları sıvayan Eken, futbolda kalp krizi ve benzeri olaylarda ölümleri minimize etmek adina “Eken’g Rule” projesini hazırlamıştır.
    Geçen yıl Eken, FIFA’ya başvuruda bulunup her futbol stadyumda mini-hastaneve uzman bir doktorun maç esnasinda bulunma zorunluluğu getirilmesi gerektiğinden bahsetti. Dünya çapında 800 üzerinde haberi yapılan proje, FIFA’nın şef doktoru Jiri Dvorak tarafindan fizibil olmadığı için reddedildi.
    Türk menajer Hasan Anıl Eken, projesini Dr. Jiri Dvorak ve Real Madriddoktorlarının fikirlerini ve onayini alarak geliştirim geçtiğimiz günlerde tekrarFIFA’ya sundu.

"Yeni Eken’g Rule projesi" yılda iki kez (Yaz ve Kış mevsiminde) FIFA’nin kontrolü altında futbolcuları difribilatör ve ilk yardim hakkında eğitmeyi hedefliyor. Bu eğitimleri her ligde bir medikal sponsor tarafından karşılanıp, aynı zamanda yatırım yapmayı hedefleyen medikal firmaların dikkatini çekmeyi hedefliyor. Her ülkede farklı standartlar olduğuna inanan Hasan Anıl, bu işin en önemli tarafının FIFA kontrolü altında olması gerektiğine dikkat çekiyor.
    Eken, ayrıca futbolcu ölümlerinin minimuna indirilmesi ve daha erken müdahaleiçin ilerleyen yıllarda ambulansların, "drone-ambulanslar"la değiştirilmesi gerektiğini savunuyor.
    Hasan Anıl Eken kimdir?
    İstanbul doğumlu, liseyi Kanada’da (Toronto) ileri derece Matematik ağırlıklı bölümü en yüksek notlarla toplamda 4 yıl yerine 6 haftada tamamlayıp, en hizlı mezun olma konusunda eyalet (Ontario) rekoru kırmıştır.

Atomun parcalanmasi ve Rolls-Royce’un geliştirilmesi ile ünlü olan University of Manchester’da (İngiltere) yoneticilik ve pazarlama alanında lisans eğitimi almıştır. Binlerce öğrenci içinden en iyi öğrenci seçilmiş ve okulda verilen bütün ödülleri kazanmıştır. Ayrıca başarılarından dolayı, üniversite tarihinde (1824’den itibaren) bölümünün ilk öğrenci-profesorü olup iki yil görev yapmıştır.
    Ardından, araştırmaları ile ünlü University of Leeds'de inovasyon ve markacılıkdalında yüksek lisans yapmıştır. Bir çok bilim projesinde görev almıştır.
    Ve son olarak, bu sene Real Madrid efsanesi Emilio Butragueno liderliğinde, Escuela Real Madrid’de ikinci yüksek lisansını kendisini "Sportif Direktör" olarak tam anlamıyla hazırlamak adına yapmıştır. Bu arada futbolcularin sağlığını korumak adına gelistirdiği “Eken’g Rule” projesi ile dikkatleri çekmiştir.
    İspanya'da menajerlik hayatını dünya devi Octagon'da sürdüren Eken, Michael Phelps, Stephen Curry, Daniel Sturridge ve Gabriel Jesus'un danışmanlığını yapıyor. Ayrıca Fenomeno Ronaldo'da şirketin hissedarıdır.
    Konu selcuk tarafından (25.10.2017 Saat 05:07 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Amasya

bizim cocuklar

Ünal Karaman

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

sefa akgün'ün geleceği çok parlak anlaştığı şirket global gözüküyor herhalde kurda kuşa yem olmaz. diğer açıdan bizimde başımızı ağrıtmaz inşallah.

profesyonel sözleşme imzalanmalı bir an önce.

altın bir jenerasyon yakaladık aslında ama görünen o ki bunu sadece maddi getiriye dönüştürebileceğiz oda ne kadar gerçek değerinde olacak muamma.
    sadece aşk bizimkisi

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 tane genç futbolcumuzun çarpraz bağları kopmuş. Eğer ağır, en riskli sakatlık. Teyakkuza geçilmiş mi? Yönetim, antrenörler, sağlık kurulu?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane genç futbolcumuzun çarpraz bağları kopmuş. Eğer ağır, en riskli sakatlık. Teyakkuza geçilmiş mi? Yönetim, antrenörler, sağlık kurulu?
    çok üzücü gerçekten .... problem nedir insan merak ediyor...

Nereden
    Amasya

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok üzücü gerçekten .... problem nedir insan merak ediyor...
    ahmet hakanda 8jk nin zeminiydi

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

Meizhou Hakka, Çin kulübü. Henüz süper değil, 1.Lig.8-18 yaş arası 300 genç için akademi kuruluyor. Proje 950m TL açılış 2019.Hoffenheim ile 10 yıllık altyapı anlaşması imzaladılar.Almanlar, 14 hoca ile gençleri eğitecek, 50m € alacak.Çin'e topçu satma hayalinde rakam neydi?

Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

şu haberleri paylaşma selçuk. imreniyorum içim gidiyor.

gençler gençler eğitim eğitim diyorum hep ama yok yaşlı hazır oyuncular peşinde koşup borcun dibini görüyoruz. biri scout şefini satıp para kazanır biri alt yapı sistemini eğitime yollar para kazanır.

bizde sosa form tutsun ortalığı kasıp kavurak diye bekleriz 32 yaşında
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Amasya

5 saat 22 dk dan itibaren biraz dinleyin

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

of cafer, bir akillanmadin

sefa gecen haftaki milli aradan sonra tekrar paf takima alindi, ins. kalici olur

u 19 biraz light kaliyor sefaya

Ünal Karaman

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

5 saat 22 dk dan itibaren biraz dinleyin
    5:26:35 tam Karadeniz fikrasi
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    Amasya

https://www.haber61.net/trabzonspor-...ideo,4808.html

paf macinin tamami

su kirmizi yiyene kadar olan 19 dakikada bile cafer insani kendine hayran birakiyor

cocuk tam bir oyun kurma makinesi, 1. bölgeyi 2. ye bagliyor, 2. bölgeyi 3 bagliyor ve final pasi atiyor

inanilmaz alan press ve alan savunmasi yetenegine sahip

bu yetmezmis gibi ikili mücadele, dribbling ve hava hakimiyetide iyi

artik psikolg mu, mentör mu ne tutarsan tut, bu cocugu kazanmaliyiz

düsünüyorum düsünüyorum, dünya futbol tarihinde bu kadar özellige sahip oyuncu zor bulursun, belki zidane, pogba...

bu balik kacarsa kötü olur

mental yönden sorunlu oldugu ortada

su takimda ilk 11 eksikleri

arda as takimda
    hüseyin türkmen as takimda
    ebrar sakat
    ahmet hakan sakat
    murat cem cezali
    tuna sakat

takimin %60i yok, kanat kalmadigindan sol bek abdurrahim sol acik oynuyor buna ragmen lig lideri ve yasca bayaga yasli olan bursayi caferli dönemde bastiriyorsun

bu caferde sahada en genclerden biri...
    Konu selcuk tarafından (18.12.2017 Saat 12:29 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Altyapılarda normal lıglerın dısında baska mac organızasyonları yapıyormuyuz acaba.Yurtdısında veya yurtiçinde ayrı turnavalar gıbı.
    Avrupada bır futbolcunun profosyonel olana kadar çıktıgı musabakayla bızım oyuncuların çıktıgı musabaka arasında baya bır fark vardı.

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kartal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapılarda normal lıglerın dısında baska mac organızasyonları yapıyormuyuz acaba.Yurtdısında veya yurtiçinde ayrı turnavalar gıbı.
    Avrupada bır futbolcunun profosyonel olana kadar çıktıgı musabakayla bızım oyuncuların çıktıgı musabaka arasında baya bır fark vardı.
    Çok nadir..
    Bu konuya bende değinmiştim ama nafile..

Bu konuda en iyisi Altinordu, bol bol yurt dişina çikiyorlar veya yabanci takimlari davet edip turnuva oynuyorlar..

Nereden
    İstanbul

Altınorduya gercekten helal olsun.Çapı bellı takım yaptıkları ortada.Cengız Romada,Çağlar Freıburda,kalecı Berke ıcınde teklıfler alıyorlardı.Yurtdısındanda ısı bılen hocalar getırmısler.Hem bu hocalar halıyle takımdakı Turk hocalarıda gelıstırır.
    Rızesporda Altınorduya altyapıyla alakalı bılgı almak ıcın basvurmustu.Rızesporda altyapı hamlesı baslatmayı dusunuyor.
    Altınordunun senelık altyapı malıyetı 2-2.5 mılyon dolar.Bız daha buyuk bır kulubuz.Daha ıyısını yapabılırız

Nereden
    Amasya

.

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

yusuf yazici, arda akbulut, abdülkadir ömür, abdurrahim dursun, ugurcan cakir, hüseyin türkmen

Ünal Karaman

Nereden
    Samsun

Dr. Hasan Anıl Eken
    â€
    @hasan anileken
    3 sa.3 saat önce
    Daha fazla
    BİLGİLENDİRME: Dünya’nın en başarılı pazarlama, reklam ve spor’da kariyer yönetimi şirketlerinden olan Octagon’un sporcularından Sefa Akgün hakkında çıkan yalan haberleri kınıyorum. Trabzonspor’dan hiç kimsenin bizimle iletişime geçmediğini net bir şekilde belirtmek isterim. +++

+++ Dünya rekortmenleri Michael Phelps, Pele, Stephen Curry, Daniel Sturridge ve Gabriel Jesus gibi bir çok sporcuyla genç yaşta çalışıp yetiştiren bir firma olarak Türkiye’de iki sporcumuz bulunuyor. +++

+++ 17 yaşında para dağıtan amatör menajerleri değil de profesyonel bir kariyer planlamasını seçen Sefa Akgün’ü taraftarların desteklemesini beklerdim. +++

+++ Sefa’nın önceliği hayalini kurduğu Trabzonspor forması giymektir. Trabzonspor’un 2018/19 sezonu planları içinde yer alacağı önemli bir proje geldiği takdir de, Sefa Akgün Trabzonspor’da kalacaktır. Şüpheniz olmasın. Saygılarımla.

bu çocuğu izleyemeden kaybedeceğiz galiba.
    sadece aşk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)