Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basin Toplantisi Hakkinda ki Yorumlar

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid hoca dün düzenledigi basin toplantisinda bildiginiz gibi verdi veristirdi.Çok çok agir kelimeler kullandi.Siz kendisine katiliyomusunuz?

Ben kendisine sonuna kadar destek veriyorum.Bütün dediklerinde hakli.Insallah dediklerini gerçeklestirir.Yollasin artik su içi geçmis futbolculardan kurtarir bizi.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bu adami fazla tutmazlar,kulupte ,iyi adam tam bir profosyenel gercekleri soyluyor bize gore degil,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takimda isi olmayanlarin derhal gtmesi lazim abuk sabuk top oynamaya çalisiyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sonuna kadar hakliiiii..bu takimda gerçekten o formayi haketmeyen adam çoook! [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]bunlar TRABZONSPOR da oynamak ne demek bilmiyorlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Valla söylediklerinin gerçek oldugunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Vahid hoca gerçekten bu takim için büyük sans ama bazi soru isaretleride uyandi kafamda.

Acaba gitmek için zemin mi hazirliyor. Yönetim Kurulunun kongre karari almasi sonrasinda bana kalirsa tüm sorumlulugun kendi üzerine yüklendigi endisesini yasiyor. Bence Vahit Hocaya Rize maçinda çok büyük destek verilmeli en azindan taraftarin kendisiyle oldugunu ve taraftarin kendisine sahip çiktigi hissedilmeli.

Eger Rize maçini da kaybedersek Vahid hocanin istifasina sasirmayin.

Ben Vahid hocanin Trabzon da iyi seyler yapacagina inaniyorum.

Ama gelecek yönetimin tutumu ne olacak onu bilemiyorum.

Hayirlisi,

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Vahid hoca[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok kötü bir zamanda geldi. fazla dayanamaz bu gidisle. adam revizyona gidecek oynatacak oyuncu yok. oyuncu alacak kontenjan yok. 20milyon dolar geldi diyolar ama oyuncu almaya para yok. satsan eldekiler para etmiyo. yönetim degisince de ben kalmam dese yandik.
    biz de bunu söyledik. bu yönetimin gidecegi belliydi. gider ayak alinan hoca takima bisey veremez kim olursa olsun.
    ancak hocanin yeni yönetim tarafindan ikna ve motive edilmesi gerekir. taraftara da is düsüyor. hocayi sahiplenmemiz lazim.
    Allah sabir versin hocaya

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@gultekinsurul
    Vahid hocaya destek konusunda sana sonuna kadar destek çikiyorum.

Suanda hersey bulanik yönetim ve yönetimden ayrilan yöneticiler birbirine düsmüs durumda ayni zamanda futbolcularin kafa yapisinda inanilmaz degisiklikler ve aralarinda problem oldugu görünmekte ama tabiri caizse mikrofonu kime uzatsan bilmedigimiz bir problem var diyor Vahid hoca haricinde. Gerçekleri söylüyor Vahid hoca umarim bunlari ifade etmesi yönetim ve futbolcu kadrosu tarafindan tepki almaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim yönetim kurulunun herseye ragmen devam etmesi gerektigini düsünmemdeki temel neden de hocanin güvensiz bir ortamda çalismak istemeyecegiydi. Prensip olarak dogru da olmaz zaten. Olasi bir yönetim degisikliginde istifa edip yeni gelen yönetimin önünü açmak isteyecek, tekrar kendisiyle anlasilsa bile en küçük bir basarisizlikta 20 tane futbolcu yerine bir tane"eski yönetimin adami" olan hocaya, bence de-muhtemelen, çünkü henüz bir 'eksin' da göremedik ki takim yüzünden-iyi bir hocaya,fatura kesmek dahakolay olacaktir. Masanin bir bacagi kisa yani... Biz üzerindeki örtüyle ugrasiyoruz.Edited by: perhaps

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah yeni gelen yönetim bu hoca ile dewam eder.Eger hocayi yollarlarsa ilk icraatleri çok ama çok yikici olur.açik sözlülügüne hayran kaldim.Hiç biseyi saklamadan dosdogru söyledi adam gibi.Bide dewre arasi su gereksiz adamlari yollasa ki bunlarin sayisi 7-8 tane kadar(benim görüsüm)(bunlar celaleddin,erdinç,volkan,kürsat,hasan ü,ibrahim e,emrah,eller).çünkü adamlar yakismiyo koskoca 10 milyonluk TRABZONSPOR camiasina.Bu adamlardan kurtuldugumuz gün iste ogün çok büyük basarilara imza atmaya hazir,hirsli,istekli,yani hepimizin özledigi 76 li yillardaki TRABZONSPOR umuz geri dönecek Allahin izniyle.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bilinmedik seyler söylemedi.. sadece bilinen fakat çogunlugun söylenmesinden hoslanmayacagi seyler söyledi... futbol sektörü kaypak bir zemin ülkemizde.. ben kimseye güvenmiyorum dogrusu...hoca bugün böyle der yarin döner bu futbolculara sarilabilir icab ederse... ilk geldigi gün gökdeniz hakkindaki sorulara ne verdigi cevaplar forumda saklidir hala bir yerlerde, simdi arayip bulamayacagim... ama bakti takimda adam yok döndü gökdeniz hakkinda baska türlü konustu ve ilk demeci için ben doping yapanlari kastetmistim dedi..

Ülkemizin genel problemi.. iktidar olup muktedir olamamak... hoca gerçekten ciddiyse bu sözlerinin ardinda durur ve gerekeni yapar... ya da kaçmak için bahane eder yeni gelecek yönetimi... bilemiyorum dogrusu neler olacak... bildigim birsey varsa kisilere mahkum sistemler er-geç çöker... enbiya olmadigi yerde de evliya bollugu görülür... ve halk da evliyayi büyükler enbiya yapar, kusursuzluk mertebesine eristirir...

Hasili kelam karisik isler bu isler... yönetim ve hoca orada bu isleri düzeltmek için var.. ama mesele surada... farz-i muhal bu bahsedilen adamlardan biri de Fatih'tir diyelim... Fatih'i kovma lüksünüz var midir? veya taraftar nasil karsilar? yorum sizin...

Fikrimi sorarsaniz körler ve sagirlar birbirini agirlamaya devam eder... Yarin 2-3 iyi sonuç alinir ve hersey unutulur... Cenaze alayi oluverir dügün alayi... bence içelim ve unutalim bu açiklamalari[img]smileys/smiley17.gif[/img]

bu takim da gitmesi gereken oyuncu çokkk

gönderseler ne yapacaklar

gene ayni adamlarin isim ve yuzleri farkli olacak

transferde çok kötüyüz

brazilyadaki devild de souza yi almadilar gittiler 2 milyon dolar fazlaya jun u aldilar ve izlemeden[img]smileys/smiley18.gif[/img]

evet izlemeden ayip ayip ben bile fransada amator bi takimin antronorlugunu yapiyorum oyuncu yu izlemeden almiyorum

bu oyuncuyu izlemeden alanlari derhal yakmak lazim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hocamiz su asamada haklidir. Ona diyecegimiz fazla bir söz yok. Takim için tek ihtiyaç yeni bir hedef bulmakti bence. Kaldi ki hocamiz bu yeni hedefi kesinlikle belirlemis ve oyunculariyla paylasmistir. Oyuncularimizin daha fazla mücadele etmeleri ve emek harcamalari gerekirdi.

sheva
    Ziyaretçi

Basin toplantisi hakkinda bir haber sitesinde çikan haberdir:

Zorluklara karsi takimin sundugu oyunun ayip verici oldugunu ifadeeden Halilhodziç, ?Trabzonspor?un itibarini zedeledik. Herkes büyük elestiriler hakediyor. Ben de hakediyorum. Diyarbakirspor maçi öncesi futbolcularin durumlarini gördügüm zaman onlara maçi yitirecegimizi söyledim. Idmani yarida kestim. Konsantre olamadiklari gördüm. Maçtan çok baska seyleri düsündüler ve konsantre olamadilar? diye konustu.

Lee ve Yattara?nin Diyarbakirspor maçinda ilk 11?de yer almamasiyla ilgili bir gazetecinin sorusuna Halilhodziç, su yaniti verdi:
    ?Lee, maç sabahi Yattara ise bir gün önce geldi. Çok yorgun olduklarini söylediler. O tür disiplinsizlik yapmaya, öyle hareket etmeye alismislar. Simdi öyle olmayacak. Trabzonspor?u sevdigini söyleyen oyuncular, bunu göstermeliler. Sevgiyi göstermek sözde olmaz.Trabzonspor?a çok yalan söylüyoruz. Baska seyler yapiyoruz. Ben buradayken herkes Trabzonspor?a daha degisik davranmasini ögreniyor. Bunun yaninda fizik olarak da yeterli degillerdi. Böyle durumda maçta sakatlanabilirlerdi. Ikinci yari Yattara?yi sahaya koydum. Yaptiklarini gördünüz. Sahada uyudular. Kural ve prensiple o maçi yitirmeyi tercih eder, diger maçi kazanmayi isterim. Disiplinsizligi cezalandirarak, saha disinda bazi seyleri düzeltmek gerekir, saha içinde iyi seyler yapmak için.?

Halilhodziç, bordo-mavili takimda tüm oyunculara sans verdigini ifade ederek ?Ufukhan disinda hepsine sans verdim. Ufukhan?a da Çaykur Rizespor maçinda görev verecegim. Böylece her oyuncunun degerlendirmesini yapmis olacagiz. Daha önce Trabzonspor?un yerinin ligde 4?üncülük ile 6?ncilik arasi olacagini söylemistim ve herkes sasirmisti. Bu bile iyimser bir tahmindi. Hepimiz Trabzonspor?a yalan söylüyoruz. Belki gerçekler sizi rahatsiz edebilir. Ben buraya yalan söylemeye degil, çalismak ve kulübe yarar saglamak için geldim. Istediklerimi yapamayacagimi görürsem bavulumu toplar gururlu bir biçimde giderim. Benim degil Trabzonspor için bazi degisiklikler olmali. Bu kulüpte çok hayalcilik var. Bu durumu düzeltmek için disiplin, çalismak, ask ve istek gerekli? dedi.

?Hiçbiri kendi alacaklarini almak için bankaya giderken yorgun degildi? diyen Halilhodziç, ?Bazi oyunculara verilecek cezalari göreve geldigim anda engelledim. Onlari tesvik etmek, çalismak adina cezalarinin verilmemesini istedim. Ama hepsini ayni sapka altina koymamak gerek. Çok çalisan oyuncular da var. Bu tür oyuncularin olmasi gelecek adina umut veriyor? diye konustu.

?RADIKAL KARARLAR ALACAGIM?
    Trabzonspor?da bazi degisiklikler yapilmasi gerektigini belirten Halilhodziç, ?Ben göreve geldigimde hiç çalismadiklarini söylüyorlardi. Simdi ise çok çalismaktan yakiniyorlar. Ne istiyorlar? Bazi degisiklikler olacak. Radikal kararlar alacagim. Her gün yeni yeni seyler ögreniyorum. Bazi oyuncularin iyi yasamadiklarini, sigara içtiklerini ögreniyorum? dedi.

Herkesin kendisinden 1 ayda tüm sorunlari çözmesini istedigini kaydeden Bosnak asilli Fransiz çalistirici, söyle konustu:
    ?Görevde bulundugum 40 gün içinde yalnizca 1 gün izin yapabildim.Tüm günlerimi kulüpte geçirdim. Çünkü düzeltilmesi gereken çok sey var. Çogu gerçegi, arkamda olanlari bilmiyorum. Belki benimle çalisan bazi kisiler görevlerini yerine getirmiyor olabilirler. Ben kendimi çok ayipli hissediyorum. Ama hiçbir biçimde pes etmiyorum. Tersine daha güçlü biçimde güç topluyorum. Ben burada oldugum takdirde ikinci yarida gerçek Trabzonspor görülecek.?

?YÖNETIM DAYANMALIYDI?
    Halilhodziç, kulüp baskani Atay Aktug?un aldigi kararin kendisini üzdügünü ifade ederek, sözlerini söyle sürdürdü:
    ?Onu anliyorum. Diyarbakirspor maçindan sonra da üzgün oldugunu biliyorum. Büyük bir olasilikrla kendini feda etmek istedi. Onun ve takim üzerindeki baskiyi azaltmak için belki de böyle bir karar verdi.Ama aralik ayina dek dayanmasi gerekiyordu. Simdi belirsiz bir durumdayiz. Ikinci devre için hazirlanmak gerek. Baskanla dürüst iliskilerimiz vardi. Neler yapmamiz gerektigi konusunda konusmustuk. Su anki durum zor ve karisik. Yeni bir yönetim gelecek. Hedeflerini, benimle çalismak isteyip istemeyecegini bilmiyorum. Kimler gidecek, kimler kalacak bunlar belirsiz. Yönetim görevi birakmis durumda. Birileriyle konusmam gerek. Aralik ayindan sonraki kongrede ne olacak bilmiyorum ama yillarca burada kalacakmis gibi çalisiyorum. Kulübün iyiligi için üzerime düseni yaparim.?

Szmykowiak?in çok iyi bir profesyonel oldugunu da kaydeden Halilhodziç, ?Çaykur Rizespor maçi kadrosunda yer alacak. Ancak toplara vurdugu zaman bileginde bazen agri hissediyor. Adele sorunu olabilir. Ama çok çalisti. 1-2 ay içinde gerçek performansina ulasabilir? diye konustu.

(Yorumlarin ne üstünden yapildiginin bilinmesi açisindan)

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

''Dogru söyleyeni 9 Köyden kovarlar'', simdiye kadar böyle gercek ve hakkiki aciklamalari önceki Antrenörlerimiz yapmadi. Ziya Dogan sus pus gitti, Senol Hoca yanlisliklari kendine saydi, basina aciklamadi. Iste gercek AntenörVahid Hoca,Takimda ne yanlisliklar varsa bunlari bilmemiz lazim, oda acikliyor. Ne yapsin yalan mi söylesin, yok ikinci devre Sampiyonuz mu desin???

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Adam sanki BMN forumuna girmis gibiydi nickini degistirmis forumda mi geziniyo ne tamamen aylardir bizim söylediklerimizi söyledi sonuna kadar yanindayim bence çok degerli bir teknik direktör insallah harcamazlar ben çok begeniyorum...

Nereden
    Ankara

Kimse operasyondan korkmasin. Iyi transferler yapilamayabilir ama en azindan takimda huzurlu saglikli disiplinli bir ortam yaratilir. Bir Kayseri, Sivas, Gençler çok mu kaliteli oyunculara sahipler sanki. Adamlar bir duzen oturtmuslar, o sayede iyi gidiyorlar. Real Madrid'de o kadar iyi topcu var da ne oluyor sanki.Takimda huzuru bozan, disiplin olusmasini engellyen kim varsa boyle davranmaya son vermeli, yoksa kim olursa olsun, mantikli bir sekilde çabucak elden çikarilmali.

Ayrica yeri burasi olmayabilir ama, Trabzondaolup Rizemaçina gidecek arkadaslar Vahid Hocaya destek olup onun arkasinda durdugumuzu gostermeliller. Boylece, taraftar olarak belki yonetimin ve hocalarin yapamadigini yapip futbolculara da gozdagi vermis olabiliriz.

gagulik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sana katiliyorum owenank

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı owenank Nickli Üyeden Alıntı

Kimse operasyondan korkmasin. Iyi transferler yapilamayabilir ama en azindan takimda huzurlu saglikli disiplinli bir ortam yaratilir. Bir Kayseri, Sivas, Gençler çok mu kaliteli oyunculara sahipler sanki. Adamlar bir duzen oturtmuslar, o sayede iyi gidiyorlar. Real Madrid'de o kadar iyi topcu var da ne oluyor sanki.Takimda huzuru bozan, disiplin olusmasini engellyen kim varsa boyle davranmaya son vermeli, yoksa kim olursa olsun, mantikli bir sekilde çabucak elden çikarilmali.

Ayrica yeri burasi olmayabilir ama, Trabzondaolup Rizemaçina gidecek arkadaslar Vahid Hocaya destek olup onun arkasinda durdugumuzu gostermeliller. Boylece, taraftar olarak belki yonetimin ve hocalarin yapamadigini yapip futbolculara da gozdagi vermis olabiliriz.

Bunlara ek olarak kendilerine artik yeni bir hedef belirlemeliler daha fazla geç kalmadan. En azindan biz gelecek sezon UEFA'da mücadele etmeliyiz onun için bu sene kalan maçlarda bu hedef için gerekli puanlari toplamaliyiz demeliler.

helal olsun harbiden adam gibi adam VAHID HALILHODZIÇ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bu adam klüb baskani olcak adammis beeeeeeeeee

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah dedigini yapar.Ancak seçim dönemine gelmesi bu olayi biraz ters kaldi gibime geliyor.Vahid gider yine bu olay ortada kalir ona yanarim.Bu takimdaki disiplinsizligin çözümlenmesi gerek.Vahid hoca eger bu kararindan dönerse vay haline.Ama yine de bu açiklamayi yapmasini dogru buluyorum belki birilerine biseyler anlatir.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hersey gelecek yeni yönetime bagli artik.Gelecekler ve eger böyle gerçekleri duymak agirlarina gitmeyecekse bu hocayla devam diyecekler.Yada kendilerine uygun bir kukla bulmak isteyecekler.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Futbol A.S için birisini aramaya gerek yok. Halilhodziç'e bu teklif yapilmali. Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam karnindan konusmadi acik acik mertce herseyi söyledi bazi futbolcularin aklinin baslarina gelmesini sagladi.amaakli havada olanalar haariç.vahid hocanin sonuna kadar arkasindayiz sonuçlara bakilmaksizin devam [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)