Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Basin Toplantisi Hakkinda ki Yorumlar

tutmazlar vahit hocayi onlara yönetime ters gelir dogrulari söyleyenler vahit hoca yüregine saglik cabulculari topcu diye bize yutturmaya calisanlara kapak olsun

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben vahid hocanin basindan beri basarili olacagina inananlardanim ve haala destek veriyorum. Konusmalarinda gercekleri patir patir dökmüs agzindan. Agzina saglik vahid hoca. Bu sene olmasada yeni gelecek yönetimle (umarim hoca yollanmaz istekleri yerine getirilmeye çalisilir) basariyi yakalayagimiza inaniyorum. Insallah bir terslik olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hoca harbi delikanli kimseden çekinmiyor .Yanlis gördügü noktalarihemen söylüyor allah vahid hocayi basimizdan eksik etmesin

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanin tek sansizligi bir kaç adam disinda kazmalar toplulugu bir takiminin olmasi

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

dedigi her cümle çok çok dogru olmakla beraber futbolcular üzerinde olumlu mu yoksa tamamen olumsuz mu bir etki yapacagini bu aksam görecez.(birazcik serefi namusu olan adam bugün çikar vahid hocayi utandirir.)

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

az önce vahid halilhodzic in geçen hafta kaybettigim maçtan sonra çok kizgindim o yüzden futbolcular yönelik öyle konustum dedigine digitürk den canli sahid oldum arkadaslar..vesilesiyle ilk sayfadaki mesajimin son paragrafina bakabilirsiniz[img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: Muhalif

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elestirisi ise yaramis gibi

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı
    dedigi her cümle çok çok dogru olmakla beraber futbolcular üzerinde olumlu mu yoksa tamamen olumsuz mu bir etki yapacagini bu aksam görecez.(birazcik serefi namusu olan adam bugün çikar vahid hocayi utandirir.)

ohh be varmis...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

vahid hocayi çok taktir ediyorum umarim uzun yillar bu takiin basinda kalir

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bencede vahid hoca hakli. çok disiplinsiz. bol para alan ama az top oynayan. kaytaran topçulara sahipiz maalesef. bir an önce disiplini düsük ruhunu yani trabzonspor ruhunu bulamamis topçularla yolumuzu ayirmaliyiz diye düsünüyorum.

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Vahid hoca dogru söylüyorsa o zaman Senol Hoca bu takima susarak büyük zarar vermis. Nitekim görevi biraktiginda Atay Aktugun dedigi gibi bu takimda arkadaslik yok sözleri de dogrulanmis oluyor. ayrica Vahid hoca bu takima en az 10 gömlek büyük gelir.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61mehmet61 Nickli Üyeden Alıntı
    Vahid hoca dogru söylüyorsa o zaman Senol Hoca bu takima susarak büyük zarar vermis. Nitekim görevi biraktiginda Atay Aktugun dedigi gibi bu takimda arkadaslik yok sözleri de dogrulanmis oluyor. ayrica Vahid hoca bu takima en az 10 gömlek büyük gelir.
    o zaman yonetimde bizim takimdaki topculardan 1-2 gömlek dahakaliteli topcu alsin. vahid hoca o gömlegi o vücuda uydurur. Bu konuda hic bi suphem yok..

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece dogruyu söylemekle is olmaz.gereken neyse onuda yapacaksin.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    az önce vahid halilhodzic in geçen hafta kaybettigim maçtan sonra çok kizgindim o yüzden futbolcular yönelik öyle konustum dedigine digitürk den canli sahid oldum arkadaslar..vesilesiyle ilk sayfadaki mesajimin son paragrafina bakabilirsiniz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yok artik

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Dur bakalim Osman belki de aksam feyk atti[img]smileys/smiley17.gif[/img]son habere göre özgür ve kaleci hasan kadro disi birakilmis.. gerçi bu takimda en az sans bulan ve kötü sonuçlarin alinmasinda en az katkisi olan 2 oyuncunun neden kadro disi birakildigini anlayabilmis degilim ama... aklima La Fontein'in bir fabl i geldi.. kendimce yorumlayip yazmistim bir zamanlar kenara...
    Vakti zamaninda ormanin birinde hayvanlar arasinda salgin bir hastalik zuhur eylemis... öyle illet bir hastalik ki degdigine dünya degistiriyor... hayvanlar alemini almis bir telas... ne yapsak etsek de bu belayi basimizdan def eylesek... efendim derin bir istisare sonucu Cenab-i Allah?a aralarindan birini kurban etmek suretiyle bu hastaliktan kurtulabilecekleri zannina kapilmislar... eh bu durum üzere kurbanin kim olacagi tartismasi peydah olmus tabi... hayvanlar aleminin kurnaz çocugu tilki söyle bir fikir atmis ortaya... efendim ben derim ki aramizda günahi en çok olanimizi kurban edelim, velev ki bu ugursuz hastalik onun yüzünden basimiza bela edildi... ekseriyetin kabul oyuyla benimsenmis bu dahiyane fikir... sira gelmis en günahkar hemcinslerini tayin eylemeye... tabii ki her biri huzurda alenen isledikleri günahlari sayip dökecekler ve çogunlugun alacagi kararla en günahkar olan kurban edilecek... efendim kral olmanin tanidigi ayricalik ile ilk önce aslan hazretleri buyur edilmis kürsüye ve baslamis saymaya... bu güne kadar su kadar ceylan, su kadar zebra, su kadar geyik öldürüp mideye indirdim, ama benim biraktigim leslerden akbaba da yedi, sirtlan da yedi, digerleri de yedi diyerek vebali bölüsüp baglamis sözlerini... daha sonra sirayla kaplan-ayi-leopar kisaca tüm etoburlar gelip aslana benzer sekil izah eylemisler isledikleri günahlari... tilki söyle demis mesela... simdiye kadar sayisini unuttugum kümese girip yüzlerce tavuk yedim ama ben hep yumurtlamayanlari seçerdim zaten onlarin yasamasi yarardan çok zarardi vs... kurtlar yedikleri koyunlarin süt vermedigini, sahinler yedikleri serçelerin ötüslerinin çirkinligini bahane etmisler... hasili kelam ormandaki tüm mahlukat bu sekilde sayip döktükten sonra sira gelmis bizim saf esege... esek kürsüye çikmis derin bir iç çekerek baslamis anlatmaya... bir gün çok acikmistim ormandan da epey uzaklasmistim bir baktim yakinda bir köylü kulübesi ve samanligi agzina kadar dolu, usulca yaklasip bir kursak otu mideye indirdim, isledigim ve hatirladigim en büyük günah budur... esek sözünü bitirir bitirmez hayvanlar arasinda bir ugultudur kopmus... hirsizzzzz! Bunu nasil yaparsin! Biz de diyoruz bu hastalik neden geldi basimiza! Vs... sonuçta oy birligiyle saf esegin en büyük günahkar oldugu karari alinmis... ve kurban edilmis...
    Iste böyle... umuyor ve diliyorum ki bir 'saf esekleri kesme' operasyonu degildir bu ve hoca sonuna kadar dediklerinin arkasinda durur...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]VAHID HOCA AGZINA SAGLIK BÜTÜN GERÇEKLERI BIZI BIZE ANLATTIGIN IÇIN HELAL OLSUN ADAMA VALLA BRAVO [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Traboznuma birdaha böyle hoca gelmemistirbu adam is yapar sadece isediklerini yapsinlar yeter.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Onuda yerler burda....! Dogru söleyen ve 9 köy misali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)