Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Terim'in Yüzü ve Yüzsüzlüðü

ts_fan
    Ziyaretçi

Tamam iþte taraf ol, ona da razýyým

invisibleman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Arkadasým ben bi Trabzonspor taraftarý oldugum için burdayým...Taraftarlýðýmý sorgulamak senin haddine diel...Konuyu saptýrma lütfen...
    Sürmekte olan savaþlar geçmiþin ölmediðini vurgular caným...

ts_fan
    Ziyaretçi

Yahu sende zýrt pýrt taraftarlýðýmý sorgulama diyorsun, ne zaman sorguladým senin Trabzonspor'luluðunu, haspinallahu venimel vekil.Terim'i övme burda, O'na taraf olduðun kadar Þenol Güneþ'e taraf ol, Galatasaray'ý anlatma bize, yemiþim onlarýn baþarýlarýný.

Hem senin için Þenol Güneþ'i Terim'e tercih etmek bu kadar mý zor?

Sabahtan beri Terim'de Terim, yok efendim Galatasaray'ýn baþarýlarý, yok efendim jenerasyon kurmada üstad adam Terim, ...Sen böyle konuþtukça benim senin taraftarlýðýný sorgulamama bile gerek kalmýyor, sen herþeyi zaten ortaya koyuyorsun.Ýstersen bu konu üzerinde daha fazla konuþma, senin için daha iyi olur

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu sende zýrt pýrt taraftarlýðýmý sorgulama diyorsun, ne zaman sorguladým senin Trabzonspor'luluðunu, haspinallahu venimel vekil.Terim'i övme burda, O'na taraf olduðun kadar Þenol Güneþ'e taraf ol, Galatasaray'ý anlatma bize, yemiþim onlarýn baþarýlarýný.

Hem senin için Þenol Güneþ'i Terim'e tercih etmek bu kadar mý zor?

Sabahtan beri Terim'de Terim, yok efendim Galatasaray'ýn baþarýlarý, yok efendim jenerasyon kurmada üstad adam Terim, ...Sen böyle konuþtukça benim senin taraftarlýðýný sorgulamama bile gerek kalmýyor, sen herþeyi zaten ortaya koyuyorsun.Ýstersen bu konu üzerinde daha fazla konuþma, senin için daha iyi olur
    Ben sana gs yi anlatmýyorum kardesim...Terimi n yaptýklarýnýn yapacaklarýnýn garantisi oldugunu söylüyorum...Ama hala bana senol güneþ diyosun..Tamamdýr senol güneþin yeri ayrýdýr...Sen burda sýrf kendisi gs li oldugu için bunu yapýyorsun...Ne yazýk ki ts taraftarýnýn cogu büöyle...Sen de onlardan birisin...

Ben artýk biþi yazmýcam senle milli takýmýn basarýlarýndan sonra görüþürüz...

Nereden
    Rusya
    Yaþ
    40

harika bir yazý hepsi olmasada büyük bir bölümüne katýlýyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben bu Terim'i sanýrým hiç sevemeyeceðim..napýyýmmmm
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý tselif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu Terim'i sanýrým hiç sevemeyeceðim..napýyýmmmm

Benim de pek sevdiðim söylenemez ama su an yaptýýgý iyi iþleri takdir etmek gerekir...

ts_fan
    Ziyaretçi

Þu an yaptýðý iyi iþler derken, mesela?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý ts_fan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu an yaptýðý iyi iþler derken, mesela?
    Yepyeni bi yapýlanma içinde milli takým...

Sadece aldýgý sonuclar deðil...Asýl kastettiðim milli takýmda bi altyapý olusmasý..

ts_fan
    Ziyaretçi

Hakan Þükür'le, Rüþtü Reçber'le, Necati Ateþ'le, biraz takýma girsin Ümit Karan'la, Orhan Ak'la, zaman zaman Ayhan Akman'la, Okan Buruk'la, harika bir alt yapý oluþturuyor.Herkes çok iyi biliyor ki ilk zor maçta Can'ý sahaya sür(e)meyecek.Böyle yapýlanmayý ayakta alkýþlarým ben, haa unutmadan Marco Paþa'da yapýlanmanýn bir baþka halkasýNe kadar yapýlanmacý bir adam ki, 2008 için Hakan Þükür'ü bile hazýrlýyor, hazýr tutuyor.Yürü beea Terim kim tutar seni?
    Konu ts_fan tarafýndan (17.08.2006 Saat 13:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belki taraflý bakýyorsun diyeceksiniz ama akþam Rüþtü'yü 90 dakika maçta tutmasýnýn bir anlamý yoktu (son 20 dakikayý izlemedim çýktýysa bilemem) Yenilik istiyorsa TOLGA yý koymalýydý.Hakan Þükür iyi golcü olabilir ama bence emekli olmalý..neyse .Bu konu görecelidir. Bana yanlýþ gelen baþkasýna doðru gelebilir. Yinede milli takýmýmýzýn baþarýsý milli baþarýmýzdýr diyorum ve sonuna kadar destek diyorum..(þu Aorello olayýda canýmý sýkmadý deðil yani)
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Analyzer
    Ziyaretçi

Terim futboldan anlamaz bile. Hasbelkader yakaladýðý bir jenerasyon ve yaptýðý binlerce çirkeflik sayesinde bir ara baþarýlý olmuþ, o baþarýyý býrakýn tekrarlamayý yanýna bile yaklaþamamýþtýr. Kaldý ki baþarý dediðimiz olay da muðlaktýr. Ayný jenerasyonla þampiyonlar liginde onca sene bir kez bile gruptan çýkamamýþtýr. Oysa Lucescu daha zayýf bir kadroyla 3 kez gruptan çýkarmýþtýr gs yi. Türkiye ligi þampiyonluklarýnýn tamamý da þaibelidir.

Tek bildiði oyun düzeni, elinde Hagi ve Hakan Þükür varken tesadüfen keþfettiði garip oyun düzenidir. Aslýnda bu düzen bile deðildir ama o bunu iyi bir düzen sanmaktadýr. Dedim ya anlamaz etmez futboldan. Galatasaray'a büyük umutlarla geri döndüðü zaman takýmda Hakan Þükür ve Hagi olmadýðý için tek bildiði oyun düzenini uygulamayacaðýndan korkar ve Hagi'nin yerine Felipe, Hakan'ýn yerine de önce Christian sonra Lukunku'yu monte etme denemeleriyle baþarýsýz olur. Sonra baktý olmuyor, kavgalý olduðu Hakan Þükür'ü takýma geri getirir yine de iþe yaramaz. Çareyi daha fazla rezil olmadan arazi olmakta bulur. Sonra kariyeri baþarýlarla dolu bu imparator!u ne hikmetse hiçbir takým istemez. Türk futbolunun artýk içinden çýkamayacaðý aþikar olan çürümüþ iliþkiler yumaðý sayesinde sanki çok lazýmmýþ gibi milli takýmýn baþýna getirilir. Grupta ikinci sýradayken devraldýðý takýmý ikinci yaparak! sekreterine varýncaya kadar prim aldýrýr. Baraj maçý öncesi Ýsviçre çýksýn istiyorum diyerek futbol ve strateji konusundaki cehaletini ortaya koyar. Ýsviçre'yi eleyemeyeceðini anladýðýnda ise kariyeri boyunca en iyi bildiði þeyi yaparak turu geçmeye kalkar: Çirkeflik.

Futboldan zerre anlamadýðý ve artýk zamanýnda UEFA kupasýný alan, Dünya 3.sü olan jenerasyon kalmadýðý için milli takýmda kesinlikle baþarýsýz olacaktýr. Bize de malesef milli takýmýn halini görüp üzülmek düþecektir.

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý invisibleman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yepyeni bi yapýlanma içinde milli takým...

Sadece aldýgý sonuclar deðil...Asýl kastettiðim milli takýmda bi altyapý olusmasý..
    Milli Takýmýn alt yapýsý haa doðru mükemmel bir altyapý var, artýk gençlerin yanýnda yabancýlarý da oynatýr gençler daha iyi tecrübe kazanýr, Milli takým artýk Milli olmaktan çýkmýþtýr öylesine bir takýmdýr benim için.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý immortal_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Milli Takýmýn alt yapýsý haa doðru mükemmel bir altyapý var, artýk gençlerin yanýnda yabancýlarý da oynatýr gençler daha iyi tecrübe kazanýr, Milli takým artýk Milli olmaktan çýkmýþtýr öylesine bir takýmdýr benim için.
    Sen hala orda kalmýþsýn arkadasým...Þimdi sana soruyorum aurelio nun milli takýma alýnmasýnýn neresi yanlýþ bana mantýklý sebepler say ki ikna olayým?

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Thumbs up

@Analyzer forumda alkýþ yok ne yazýk ki
    #7 King of Kings

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sen hala orda kalmýþsýn arkadasým...Þimdi sana soruyorum aurelio nun milli takýma alýnmasýnýn neresi yanlýþ bana mantýklý sebepler say ki ikna olayým?
    Türk bayraðýnýn altýnda haç iþareti getiren bir adamý nasýl kabullenebilirim??????
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý immortal_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türk bayraðýnýn altýnda haç iþareti getiren bir adamý nasýl kabullenebilirim??????
    Bak arkadasým bu tartýsma olmuþtu daha önce milli takýmda oynamak için türk olmak gerekir müslüman deðil...Bu adam da türk bunu kabul edin artýk

Atatürk der ki;Ne mutlu Türküm diyene!...

Ýþte Atatürk'e göre Aurelio Türktür...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bak arkadasým bu tartýsma olmuþtu daha önce milli takýmda oynamak için türk olmak gerekir müslüman deðil...Bu adam da türk bunu kabul edin artýk

Atatürk der ki;Ne mutlu Türküm diyene!...

Ýþte Atatürk'e göre Aurelio Türktür...
    Atatürke göre Türk sana göre Türk, kabul edilecek ne var zorunlu bir olay mý bunu kabul etmem??? Milli takým formasý altýnda istavroz çýkaran bi herifin oynadýðý takýmý desteklemem bu milli takým da olsa, destekleyen destekler aurelio yu yu seven sever, ama ben ne desteklerim ne severim varmý itirazý olan??????

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

sonuna kadar karþyým aurelio lu millti takýma!!!isterse dünyanýn en iyi futbolcusu olsun umrumda deðil.fatih terimde t.d deðildir hakan þükürlerle orhan aklarla çalýþan heriften hayýr gelmz italyandan kovuldu iþi bitti bu kadar!kaðýt üzerindeki türklüðünü yiyim ben onun öyle türk olunmaz kardeþim...geç bunlarý adam daha türkçe konuþamýyor.para için türk olmuþtur kendileri.biri yazmýþtý hoþumada gitmiþti sence brezilya ve türkiyeden davet gelse kime giderdi sorgula bakalým bunu...
    ...anti-kliþe timi...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý X-factor Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sonuna kadar karþyým aurelio lu millti takýma!!!isterse dünyanýn en iyi futbolcusu olsun umrumda deðil.fatih terimde t.d deðildir hakan þükürlerle orhan aklarla çalýþan heriften hayýr gelmz italyandan kovuldu iþi bitti bu kadar!kaðýt üzerindeki türklüðünü yiyim ben onun öyle türk olunmaz kardeþim...geç bunlarý adam daha türkçe konuþamýyor.para için türk olmuþtur kendileri.biri yazmýþtý hoþumada gitmiþti sence brezilya ve türkiyeden davet gelse kime giderdi sorgula bakalým bunu...
    Hala lafý döndürüp dolaþtýrýp ayný yere getiriyorsunuz..Bende aurelinun milli takýmda oynamasýna karsýydým ancak bu insana vatandaslýðý verdiydeniz en doðal hakkýdýr milli takýmda oynamak...Buradda bireylere inmeyelim lütfen sorun bunlarý bu kadar kolay vatandaslýða alan yasalarda!...

(Bunu bugün bilmiyorum kac defa yazdým usandým artýk....)

ts_fan
    Ziyaretçi

Aurello'yu milli takýma alaný, o alan adamýn adamýn tuttuðu takýmý, o adamýn tuttuðu takýmdaki oyuncularý, sonra bu takýmýn taraftarýný; yetmedi o takýmýn sempatizanlarýný büyük Trabzonspor taraftarý öpsünZoruna gideninde borusuna gitsin, böylece asýl konumuza dönmüþ olalým

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu fatih terimle bu iþ yürümez...halen neyisavunuyorsunuz cýkarýn su at gozluklerini
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bide aurello millit takýmda oynasýn diyorsunuz türk olmus filan zuhaha gulerim mac cýkýsýnda yaptýgý hareketi gordunuzmu ýstavrozmudur nedir hrýstýyanlarýn yaptýgý hareketi yapýo adam neresi turk yaa walla merak ediyorum bu adam brezilya milli takýmýna cagýrsalarda bu türk olurmuydu gene zok olurdu onu býrakýn 11 oyuncu serbest olsa bu adam gene turk olmazdý gececeksiniz bu konularý
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Arkadaþlar son 2 sayfada yazdýklarýnýzý görünce þahsen ben utandým.. Lütfen silkinin ve kendinize gelin ve olayý lütfen ikili (ya da 5e 1) tartýþmadan çýkartýn..
    gese li olduðundan emin olmadansadece Fatih Terim'i savundu diye kimseyi geseli ilan etmeyin ve toplu halde birkiþiye yazýlý tacizde bulunmayýn.. Tartýþacaksanýz daha usturuplu tartýþýn ya da kiþisel meseleleriniz için özel mesaj hizmetimizden faydalanýn.. LÜTFEN...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar son 2 sayfada yazdýklarýnýzý görünce þahsen ben utandým.. Lütfen silkinin ve kendinize gelin ve olayý lütfen ikili (ya da 5e 1) tartýþmadan çýkartýn..
    gese li olduðundan emin olmadansadece Fatih Terim'i savundu diye kimseyi geseli ilan etmeyin ve toplu halde birkiþiye yazýlý tacizde bulunmayýn.. Tartýþacaksanýz daha usturuplu tartýþýn ya da kiþisel meseleleriniz için özel mesaj hizmetimizden faydalanýn.. LÜTFEN...
    bende anlamýyorum berat bey bunlar nasýl taraftar ozel msj denen bise varken burda ikili tartýsmalar girmiþler arkaslar LUTFEN ozel msj varken burda ikili muhabbetler girmeyin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)