Sayfa 110 Toplam 110 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 60 100 108 109 110
Toplam 2733 adet sonuctan sayfa basi 2,726 ile 2,733 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Gençlerbirliği

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı okancitlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru diyosun cebindeki son 25 tl ile bilet alan bir öğretmenle izledim maçı yarınını hiç düşünmedi o bileti alırken. belki takımın ilk yarıdaki oyunu canını sıkınca başlamıştır bir gün sonrayı düşünmeye ama ikinci yarıdaki gollerden sonra ben gördüm onun gözündeki mutluluğu sen değil haklısın haketmiyoruz. cebinde para yoksa otur oturduğun yerde. bırak birileri 2 şer 3 er girer turnikelerden ve küfreder futbolculara yuh çeker merak etme sen.
    ben zaten küfreden yuhalayan taraftarlara söylüyorum. olayı başka yerlere çekmenin ajite etmenin manası yok..

Okan Çıtlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ultrats Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben zaten küfreden yuhalayan taraftarlara söylüyorum. olayı başka yerlere çekmenin ajite etmenin manası yok..
    zaten son cümleleri okursan sana bi manada hak verdiğimi göreceksin. ajite ile alakası yok olay birebir gerçektir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zaten son cümleleri okursan sana bi manada hak verdiğimi göreceksin. ajite ile alakası yok olay birebir gerçektir.
    Tabiiki bu takım için nice fedakarlıklar yapmış insanlar var.(hatta intihar edenler bile var.)

Ama bir bjk, bir gs, hatta bir bursa taraftarına bakıyorum.Tezahürat açısından dağlar kadar fark var.Adamlar 90 dk susmuyor.

Ayrıca bir Alen'imiz, bir Alpaslan Dikmen'imiz yok maalesef..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

doğru diyosun cebindeki son 25 tl ile bilet alan bir öğretmenle izledim maçı yarınını hiç düşünmedi o bileti alırken. belki takımın ilk yarıdaki oyunu canını sıkınca başlamıştır bir gün sonrayı düşünmeye ama ikinci yarıdaki gollerden sonra ben gördüm onun gözündeki mutluluğu sen değil haklısın haketmiyoruz. cebinde para yoksa otur oturduğun yerde. bırak birileri 2 şer 3 er girer turnikelerden ve küfreder futbolculara yuh çeker merak etme sen.
    Arkadaşın söylediği trabzondaki taraftarların çoğu içindi, herkesi bu tanımın içine almak tabiki yanlış olurdu..Elbette sizin söylediğiniz gibi örnekler fazlasıyla vardır trabzonda..
    Ne yazıkki bende arkadaşa fazlasıyla katılıyor hatta ileri giderek trabzondaki taraftarların çoğu değil şampiyonluğu trabzonsporu bile haketmediğini düşünüyorum..
    Arkadaşlardan ricam maça gittiklerinde yada kahvede maçı izlediklerinde bizim tarftarları azcık gözlemlesinler..Adamlar öyle bi söylemlerde bulunuyorlar ki trabzonspor 5 yese hoşlarına gidecek gibi geliyor bana..

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor taraftarı haketmiyor kelimesi biraz ağır olmuş ..

Bence Trabzonspor taraftarı şampiyonluğu haketmiyor demek hiç hoş değil .

*Şöyle düzeltebiliriz hertürlü hatasına ve eleştirye rağmen tekrar Trabzonspor ' u ayağa kaldıran Sadri Şener ve ekibi ,
    *Bir iki olası maç kaybında acımasızca eleştirilecek olan Türk Futbolunun yetiştirdiği en değerli futbol adamı Şenol Güneş ,
    *Son olarak şampiyonluğu, 1995-1996 sezonundan sonra yakalayabilecek en güçlü futbolcu kadrosu

Esas olan bu yukarıdaki üçlünün tek eksiği Trabzonspor Taraftarının desteğidir . Onlar desteksiz kalmayı haketmiyor . Bu kadar iddalıyken daha önceki yıllarda yapılan hatalar tekrarlanmamalı yönetime , hocaya , takıma koşulsuz destek verilmeli ...
    @Napy61

prenha61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar Avni Akerdeki bu dağınıklığı Stadtaki grub liderlieri külübe çağırılarak hepsinle bir toplantı yapılarak daha titiz daha düzenli davranılmalı diye uyarı yapmaları gerekiyor bunun görevide bizlere düşüyor bizim yönetim stad anbiyansı için kulakları duymuyor galiba bizde şu maıl adreslerine stad taraftar grublarının külübe çağırılarak bu konuda titiz davranılmalı diye uyarıda bulunulsun diye mailler atalım lütfen arkadaşlar ben şimdi attım hatta çalıştığım iş yerindeki 10 arkadaşım daha attı ...

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:
    info@trabzonspor.org.tr
    Taraftar Proje İletişim Bürosu :
    taraftarprojeleri@trabzonspor.org.tr

Hatta bu konuyla ilgilide başlık altında konu açılması gerekiyorsa açalım arkadaşlar...
    T۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫R۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫A۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫B۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫Z۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫O۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫N

Uluç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dakika 13 saniye 56 da .. Serkan'ın pası sonrası Oğuz'un yüzüne iyi bakın

http://www.youtube.com/watch?v=3UZRvfen2Bs
    Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz hiç kimseye Trabzon'um !...

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Uluç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dakika 13 saniye 56 da .. Serkan'ın pası sonrası Oğuz'un yüzüne iyi bakın

http://www.youtube.com/watch?v=3UZRvfen2Bs
    Süper yakalamışsın be kardeşim ...
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)