Sayfa 1 Toplam 78 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1933 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Transferler(2004-2005)

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ilk transferimiz Celaleddin, insaallah diger transferlerde Gerede kampina yetisir [img]smileys/smiley25.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Evet transfer i?inde biraz daha h?zl? olsak çok iyi olacak. Yeni yap?lan transferlerin kampa yeti?mesi önemli.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aç?kças? yapaca??m?z transferler az ama öz olacak bence.Celaleddin al?nd?ysa Ziya Hoca'n?n bir bildi?i var demektir,onun d???nda yurtd???ndan herhangi bir sonuç gelmedi ama yurtiçinde görü?ülen 2-3 oyuncu var.Kampa yeti?meleri tek dile?imiz...

Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar bugun isim vardi Belcikaya gitmem icap etti, orda tanidigim bir antrenor var, zamaninda birinci ligde yardimcilikta yapmis yani futbol bilgisi vok yuksek biri sordum bu Thijs kimdir nebicim futbolcudur ? valla bana dedigi standart bir futbolcu nasil 1,5 milyon istiyorlar anlamadim.

Hollandadan ornek vererek dediki Feyenoordda ilk 11 e giremez dedi. INsaallah bir bildikleri var bizimkilerin, bana oyle geliyorki sommer ve deheane gibi standart futbolcu..

Ben sadece duyduklarimi iletmek istedim benim kendi gorusum degil yani elestirmeye gerek yok [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarim degin gibi degildir murat abi standart topçu ise yandik. Birini gönder digerini al. Neyse umarim hayirlisi olur.

Yattarayi da kimse tanimiyordu.( Muratçim sözüm sana degil , o konustugun kisiye)

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

transferde biraz daha acele etmemiz lazim...

Kampa tam Kadro katilmamiz lazim Sampiyonlar Ligi ön eleme maclarida erken basliyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

2 tane saglam adam gerekli. Çok kosan, teknik ve rakip defansi yipratip yikan.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

nooldu bu sota meselesi kulagina bi haber gelen var mi

valla haladaha avrupada bizi sritlaacak takima çok yararli oalcak oyuncu alamadik bakalim ne olacak.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nedense istedigimiz futbolcularin ismi ayni günde medyada yer aliyor ??? pat diye adama 500 bin$ zam yapiyor takimi....

casus mu ne var yaaaaaa...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı serdarhoca Nickli Üyeden Alıntı
    Yattarayi da kimse tanimiyordu.( Muratçim sözüm sana degil , o konustugun kisiye)

iyi de, Yattara ilk 11'e giremiyor ki zaten[img]smileys/smiley25.gif[/img]yani tamam, sempatik, seyretmesi zevkli ama, abartmamak lazim...

Gençse ve yildizsa Türkiye'ye zaten gelmez, olsa olsa gider, Sota gibi. Bence zaten yapilmasi gereken sey nokta atisiyla uygun adami bulmak, hepsi o. Yerliler pahali, o zaman ucuza 'standart' yabanci alacagiz mecbur...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iki tane ortasaha bir forvet bizi paklar diye dusunuyom

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yillardir transfer mevsiminde eziyet cekiyoruz resmen. hergun umitle internetin basinda butun spor sitelerini dolasiyoruz. televizyon kanallarindaki butun spor haberlerini izliyoruz. biliyoruz bir transfer haberi gelmeyecek ama yinede alikoyamiyoruz kendimizi.belki bir umit.... belki bugun olmustur diye oyalanip duruyoruz ve maalesef yillardir sonuc hep husran. g. birliginin ,g.antepin talip oldugu futbolculari bile alamiyoruz. bizans takimlari karsisinda belkide sadece bu konuda eziliyoruz. ve arkadaslar bu konu benim cok gururuma dokunuyor.kendi futbolcumuza bile imza attiramiyoruz.ben bunlara katlanamiyorum artik. biz o kadar buyuk bir camiayiz ki bu durumda olmak insana izdirap veriyor. artik yeter....

Shota61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

insallah iyi oyuncular alir Yönetim ama hic sanmiyorum 2 sinif oyuncu alicaz bu gidisde....

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maalesef para konusunda uzun yillardir sorun yasiyoruz.Trabzonspor'a 1 ortasaha,1 forvet ve 1 tane de hem triünleri atesleyecek hem de takima katki saglayacak bir isim.Su dediklerimizi yapabilsek seneye her kulvarda basarili olabiliriz.Ne tribüne yönelik ne takima yönelik transfer yapiliyor ama geçen dönemden(Tolga,Volkan) umutluyum,bu dönem de az ve öz transfer yapacagiz gibi geliyor.Kampa az kaldi,haydi hayirlisi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

önceki yönetim yabanci transferinde belçikayi seçince çok kizmistim...

yav belçika futbolu da nerden çikti..hatta erol tunanin bu transferlerden para bile makasladigini düsünmüstüm..

simdi bui yönetime de kiziyoruim..ne bu yine belçika yine belçika

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

heralde belçikalilarin bize benzedigi için oralardan transfer yapcaklar...

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az ama öz transfer.. lazim olan bu.. yönetime büyük is düsüyor..umarim söyledikleri son tarih olan 15 hazirana kadar transferi bitirirler.. o tarihten önce ne desek bos.. bekleyecegiz ve görecegiz..saygilar..

Istnabul takimlarinin çöplüklerini almasinlar yeter Batistaymis,serdarmis yokya.

Ümit milli maçta Muhammet Yoldas diye bir oyuncumuz var fena deil gelecegi parlak.Atakima aday

Nereden
    Avrupa Diğer

ben umit milli macta mehmet topuzu cok begendim cok mucadele ediyor ve acayip iyi pas yetenegi var, bence alirsak yeni bir yildiz almis oluruz. Thijsa okadar para verecegine ver 500 bin dolar al su adami???

yok thijs siradan oyuncuya benzemiyor. Bir Sitede okudum Transfer Ücreti 3.500.000 milyon euro, sommersin 2.000.000, d`haene 1.250.000 ve fatihinki 2.000.000.

Transfer'de orta sahaya 2 oyuncu gerekli: bir 10 numarabirde savasci basan bir oyuncu... defans saglam ileri ucta sorun yok ortayi saglamlastirmamiz gerekiyor.

Birde bazi kisiler isim transfer edilsin saplantisinda bu sene sampiyonlar ligi finalini oynayanlara baktigimizda flas transferden cok takim icin oynayan oyuncularin yararli oldugu anlasilir.

Bence guney amerikadan ve 3 ezikte daha once oynamis veya oynayan oyuncular kesinlikle transfer edilmesin.

Edited by: Karadeniz_FC

Trabzonspor'un yabanci transferinde ismini ön planda tuttugu Belçikali oyuncu Bend Thijs, kulübüne rest çekti. Italya'da tatilde bulunan Belçikali futbolcu, geçtigimiz yil kulübünün menfaatlerini düsünerek, 260 bin Euro'ya takimda kaldigini ve aldigi paranin çogunun da vergiye gittigini her firsatta dile getirken, artik kendi menfatlerini düsündügünü ifade ediyor. Yakin çevresine Trabzonspor'un teklifinin kendisi için çok önemli oldugunu da seyleyen Thijs, "Türkiye'de futbol oynamayi çok istiyorum. Artik fedakarlik yapma sirasi yönetimimde. Beni biraksinlar ve gideyim" dedigi ögrenildi.
    Menajerine, Genk Kulüp Baskani ile görüsmesi için haber verdigini de dile getiren Thijs, "Kulübümle dost bir sekilde ayrilmak istiyorum. Trabzonspor'un bana verdigi süre dolmadan Genk Kulübü'nün de gerekli indirimi yaparak, gitmem konusunda bana yardimci olmasini bekliyorum. Türkiye'de futbol oynayan yabancilardan Türkiye hakkinda bilgiler aldim. Türkiye'de futbolun ön planda tutuldugunu biliyorum. Trabzonspor'da Sampiyonlar Ligi'ne katilan bir takim. Ve ben de bu kulüpte oynamak istiyorum" dedi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)