Sayfa 22 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22
Toplam 547 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 547 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2012 Eleme Grubu | Türkiye 2 - 0 Avusturya

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kisim öyle evet, ben sahsen kendimce açikladim neden Nuri pek iyi degildi... Mehmet de biraz bencil gibiydi ancak top da kaptirmadi, begendim onu da, gelecek var bu takimda kimse felaket tellalligi yapmasin, yavas yavas olacak bu is
    Dün akşam ikiside bekleneni veremedi. Bunda hepimiz hemfikiriz. Ama bu adamları bundesliga'da hiç izlemeden yorum yapan köşe yazarları var medyada. Aynı şekilde maalesef forumumuzda da.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam ikiside bekleneni veremedi. Bunda hepimiz hemfikiriz. Ama bu adamları bundesliga'da hiç izlemeden yorum yapan köşe yazarları var medyada. Aynı şekilde maalesef forumumuzda da.
    Dün stadtaydım. Milli Takım'ı sahadan izlemek ilk kez kısmet oldu.
    Ben de gurbetçi futbolcularımıza diğerlerinden daha fazla dikkat ettim haliyle.
    Ben Mehmet'i de Nuri'yi de beğendim açıkçası. Mehmet ayağına topu aldığında hiç kaptırmıyor. Hele ilk yarıda bir pozisyonu vardı ki gölü kaçırdığı, şık bir hareketti. Nuri'nin ön plana çıkamamasının nedeni hoca onu ön libero gibi oynattı Selçuk'la. Buna rağmen sahanın her yerinde mücadele etti bu güçlü çocuk. Onun gibi bir değere sahip olduğumuz için şanslıyız.
    Fanki tonki zonki...

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı parlayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya 3. olurlarsa şaşırmazsın yani? Hatta belki İspanya-Almanya birbirine düşer, final görürler?
    acıkcası sasırmam...witsel defour fellaini gibi bi ortasaha sonucta..vermalen van buyten gıbı stoperı kım ıstmez..ben bizden daha ii takım olduklarını düşünüorum açıkcası

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rahat yenecez

bir kisim öyle evet, ben sahsen kendimce açikladim neden Nuri pek iyi degildi... Mehmet de biraz bencil gibiydi ancak top da kaptirmadi, begendim onu da, gelecek var bu takimda kimse felaket tellalligi yapmasin, yavas yavas olacak bu is
    rahat yenemezson onu gecde bı kere

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Avrupa şampiyonasına katılmamız gerek zira gurbetdeki oyuncularımızın bizi seçmesini istiyorsak bunu yapmalıyız mesut özil ve nuri şahin örnekleri pek iç açıcı değil bunu ortadan kaldırmamız gerek başarı elde etmemiz gerek
    bu arada ntvspord alt yazı geçti ilkay soyadını bilmıyorum almanya milli takımı seçtiği için ailesinden akrabasından tepkiler görmüş bu onu çok üzmüş diye bir alt yazı geçtiydi

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insanin elinde Selcuk, Nuri, Hamit, Mehmet, Burak, Arda, Semih, Tuncay, Mevlüt, Tunay, Servet, Onur, Volkan, Gökhan, Ismail, Sabri , Mehmet Topal, Topuz olunca sasiriyor tabi

Oyuncu bollugu var , ama herkezin gözü disarida, Belcika daha iyimis..

Belcika denince hep ayni oyuncular sayiliyor neden se!?

Belcikaya tam 8 puan fark ilen biz bu grup'dan cikacak, buraya yaziyorum, isteyen kopyalasin etsin o gün gelince gösterir.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu arada unutulmasın belçika'da fellaini sezonu kapatdı o yok maçda en etkili oyuncusu

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Mert Maya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün stadtaydım. Milli Takım'ı sahadan izlemek ilk kez kısmet oldu.
    Ben de gurbetçi futbolcularımıza diğerlerinden daha fazla dikkat ettim haliyle.
    Ben Mehmet'i de Nuri'yi de beğendim açıkçası. Mehmet ayağına topu aldığında hiç kaptırmıyor. Hele ilk yarıda bir pozisyonu vardı ki gölü kaçırdığı, şık bir hareketti. Nuri'nin ön plana çıkamamasının nedeni hoca onu ön libero gibi oynattı Selçuk'la. Buna rağmen sahanın her yerinde mücadele etti bu güçlü çocuk. Onun gibi bir değere sahip olduğumuz için şanslıyız.
    Mehmet Ekici konusunda çok güzel bir nokta atışı var mesajın içerisinde. O adam topu ayağına aldımı sanki hiç kaptırmayacakmış gibi güven veriyor insana.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Öyle demeyin ama Belçikanın çok kaliteli genç oyuncuları var 2-3 sene içinde Hollanda olurlarsa şaşırmayın.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izliyorlardir da islerine gelmiyor, Nuri'ye farkli görev verirsen farkli oynar farkli gözükür.... benim kizdigim bazilari Nuri önde oynasin 10numara oynasin diyenler var ^^ bunlar gerçekten izlemiyorlar Dourtmund'taki Nuri'yi...

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa şampiyonasına katılmamız gerek zira gurbetdeki oyuncularımızın bizi seçmesini istiyorsak bunu yapmalıyız mesut özil ve nuri şahin örnekleri pek iç açıcı değil bunu ortadan kaldırmamız gerek başarı elde etmemiz gerek
    bu arada ntvspord alt yazı geçti ilkay soyadını bilmıyorum almanya milli takımı seçtiği için ailesinden akrabasından tepkiler görmüş bu onu çok üzmüş diye bir alt yazı geçtiydi
    Ilkay Gündogan, Mehmet Ekici'nin takim arkadasi, seçsin onlari bakalim forma bile göremez o bu aralar Nürnberg'de Mehmet Ekici ondan daha iyi durumda

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insanin elinde Selcuk, Nuri, Hamit, Mehmet, Burak, Arda, Semih, Tuncay, Mevlüt, Tunay, Servet, Onur, Volkan, Gökhan, Ismail, Sabri , Mehmet Topal, Topuz olunca sasiriyor tabi

Oyuncu bollugu var , ama herkezin gözü disarida, Belcika daha iyimis..

Belcika denince hep ayni oyuncular sayiliyor neden se!?

Belcikaya tam 8 puan fark ilen biz bu grup'dan cikacak, buraya yaziyorum, isteyen kopyalasin etsin o gün gelince gösterir.
    Helal , bosuna demiyorum bu adam forumun en gerçekçi üyesi diye 8 puan fark abarti olabilir ama onlari da yenecegiz içeride alamanlari da ^^ Azerbaycan yenilgisi olmasaydi birincilige oynuyorduk ve bayagi zorlardik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

rakibimiz belçika takım gibi takım.bizimkiler daha yapım aşamasında.bunu görmezlikten gelmemek lazım.4 mac aradan sonra GOL bulup galıp gelıyoruz.kendımızı bu şampiyona icın kandırmayalım.nıtekım yendiğımiz avusturya avrupanın en kötü takımı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Medya isterki Milli Takım FB, GS ve BJK'dan oyuncularla dolsun. Yaşı benim gibi biraz geçgin olanlar, zamanında Piontek'e de bu medyanın yaptıklarını iyi hatırlar. Bazı demirbaşları(!) Milli Takım'dan kestiği için yapmadıklarını bırakmamışlardı ama O yolundan dönmeyerek Türk futbolunun önünü açtı. 1990'da İzmir'de BJK ile oynadığımız ve 2-0 kaybettiğimiz kupa finalinde ilk kez TS forması (A takım) giyen Ogün'ü beğenmiş ve Milli Takım'a çağırmıştı. Ondan sonra da hiç peşini bırakmadı, Ogün Milli Takım'ın değişmezlerinden oldu.

Bence Hiddink'in de Selçuk, Mehmet Ekici, Nuri gibi oyuncuların peşini bırakmaması lazım. Bence üçü de çok iyi ve Milli Takım'a büyük katkı yapabilirler. Medyaya aldırmadan doğru bildiğini yaparsa Milli Takım'ı iyi yerlere getirebilir. Kore'de, Avusturalya'da, Rusya'da yaptığını bizde yapmaması için bir neden var mı? Her yerde başarılı olan bu adam bizde neden başaramasın? Yeterki doğru bildiğini yapmasına izin verelim.

Son olarak şunu söyleyeyim, bence de bu grupta Belçika bizden daha şanslı ama bu ilerisi için herşeyi yok etmiyor, bu sefer olmazsa Dünya Kupası finalleri için iyi bir takım oluşturabiliriz.
    Konu metehan tarafından (30.03.2011 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Aziz Yıldırımla ilgili düşüncelerimi pekiştirme fırsatına eriştim.
    Arda ile ilgili medyaya yansıyan ilk polemikleri o attı ortaya,istinye park masa restaurantta futbolcunun kendisine yapıtğı teklif ve akabinde gelişen olaylar.
    ve Ardanın karakteri.

Türkiye imitasyon bir emre daha yarattı.
    Tribüne el kol hareketleri,rövanş faul almalar.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok kötü bir mac oldu,kazancimiz 3 puandan baska birsey degildi.

Bizimkilerden selcuk ve buragi da begenmedim,özellikle burak cok kötüydü.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Seyfi_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mehmet Ekici ve Nuri Şahin ısrarla çağırılmalılar.

mit_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim Selçuk çok iyiydi yav dinamo gibi
    ARTIK TARAFTAR GRUPLARIMIZ BİRLEŞSİN YA !

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

belcikayla yapicamiz macin biletleri 2ay oncesinden tukendi adamlar oyle bir organize ettiki turklere bilet birakmadilar bilet alirken burda pasaportunu verip fotokopisini aliyorlar daha once maca giden belcikalilara bilet verme imkani sunup 45bin bileti tukettiler , simdi sadece turklere ayrilcak olan 4.500 bilet var oda ay sonunda satisa cikicak .. adamlar inanmi$ inaniyor gitmek istiyorlar isimiz hic kolay deyil , nuri sahin buyuk ihtimalle oynamicak hayirlisi bakalim...
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

basbakan el atsin , alexi yetistirsin.. aziz de protokolden inip hakem odasini bassin belki bi is kotarilir..

aaa pardon yaa bu avrupa standartlarinda bir organizasyon dimi? tuh olmadi bu bak..

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

belcika macin kadrosu ne zaman aciklanacak acaba??

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali Osman Karbuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belcika macin kadrosu ne zaman aciklanacak acaba??
    Yarın açıklanıyor. Selçuk ve Burak banko kadroda zaten. Umut çağırılabilir. Ve bana göre yüzde 90 Tolga'da çağırılacak...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın açıklanıyor. Selçuk ve Burak banko kadroda zaten. Umut çağırılabilir. Ve bana göre yüzde 90 Tolga'da çağırılacak...
    egemen de çağrılacakmış..neden acep?
    poetricus

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Solbekte biraz kendini gösterdi ya. Hakan Balta'da sakat olduğundan İsmail'in alternatifi olarak çağırabilirler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)