Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigaranin Faydalari !!!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sigaraninda faydasi mi olurmus, demeyin. Iste o kadar kötülenen her firsatta iftiralara magruz kalan sigaranin faydalari :

Sigara içeni köpek isirmaz; çünkü yaninda baston tasir.
    Evine hirsiz girmez; çünkü sabahlara kadar öksürür.
    Üzerine sinek konmaz; çünkü buram buram nikotin kokar.
    Fazla yorulmaz; çünkü yorulunca tikanacagini bilir.
    Yürümek için zorlanmaz; çünkü tekerlekli iskemlede gezdirilir.
    Ihtiyarlamaz; çünkü genç yaslarda sevdiklerine kavusur.
    Yüzlerine renk gelir; çünkü disleri ve biyiklari sapsari olur.
    Vücutlari bir kus gibi hafifler; çünkü ileri dönemdeki dolasim bozuklugundan ötürü önce parmaklari, sonra da el ve ayaklari kesilir.

Iste sigaranin faydalari, tiryakilere afiyet olsun...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

10-15 yil daha fazla yasamak mi daha güzel yukaridakiler mi?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben icmiyorum, icenlerin vay haline...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

ben de icmiyorum eyy icenlerhem sagliginiza hem paraniza yazik icmeyin sunu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben içiyorum günde 1 paket muratti sigarasi

arkadaslar öyle diyorsunuz ama gercekten faydasi oluyo darlandigin zaman yak bi sigara sigarayi içtikten sonra öyle bi rahatliyorsunki.......saka saka tavsiye etmem

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bende içmiyorum iyikide içmiyorum

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Babam sigara içiyodu.Tadini çok mereak ediyorum dedim.Al bi nefes dedi hiç begenmedim.Babama sordum niye sigarayi bana verdin diye.Dedi ki simdi ben sana bu sigarayi vermeseydim arkadaslarindan filan bulup içicektin belki de sigaraya basliycaktin.Ama simdi merakini giderdin.Içis o içis bi daha elime almadim

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

desene erken gittik öbür tarafa [img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Benim cok ii bi arkadas var benden3 yas kucuk, sigara kullanmaz, ama gecenlerde tansiyonu dustu, benim iseyillardir ictigim haldehic dusmedi bugune kadar,demek faydasida varmis, soradedimki ona "Ne malum az sora araba carpip olmiyecegin, sora ben sigara ictigim halde senden fazla yasamis olacagim, sende bu tada varamadan oleceksin", bi an afalladi[img]smileys/smiley4.gif[/img]ama yine baslamadi, ama ben enazindan gorevimi yaptim onu ve bu vesileyle sizi uyarmakla, gonlum rahat[img]smileys/smiley4.gif[/img]

(OHAAAA CUUUUScekmekte serbestsiniz[img]smileys/smiley4.gif[/img])

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

YUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHHHH beeee

o zaman [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Madem sigara içmiyorsunuz madem sigaradan nefret ediyorsunuz. Kardesim neden içenleri rahat birakmiyorsunuz. Sigaranin getirecegi saglik sorunlarindan size ne. Sizin mi elinizi bacaginizi kesecekler. Hem vebalini ben ödeyecegim hem de böyle asagilanacagim. Sizin burdaki kariniz nedir. Sigaraya karsi degil de sigara içenlere karsi bu düsmanliginizin nedeni nedir. Yaptiginiz sey insanlik için bir uyarimi yoksa içenleri assagilamak ve küçük düsürmek için bir mizah mi anlamak mümkün degil. Sigara içmeyenleri tebrik ve takdir ediyorum. Ancak içenlerinde en az içmeyenler kadar insan oldugunu ve bazi haklari oldugunu düsünüyorum. Sigara içtigim için gurur duymasamda asla ve asla utanmadigimi da söylemek isterim. Son bir not böyle yersiz ve seviyesiz elestirilerin sigarayi biraktiracagina da zerre kadar ihmal vermiyorum. Aksine sigaraya daha çok sariliyorum. Stresten ölmekten se sigaradan ölmeyi tercih ederim. Sigara düsmanligi degil sigara içenlere karsi düsmanliklari ve ukalaliklari yüzünden sigara içenlerin haklarinin da korunacagi bir sigarayla savasanlarla savas dernegi falan kurulmasi gerekiyor. Yeter artik hiç bir gayri ahlaki durumu olmamasina ragmen sigaraya degil de sigara içenlere karsi yapilan insanlik disi uygulamalarin son bulmasi dilegiyle. Edited by: Emin

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı agantha Nickli Üyeden Alıntı

Benim cok ii bi arkadas var benden3 yas kucuk, sigara kullanmaz, ama gecenlerde tansiyonu dustu, benim iseyillardir ictigim haldehic dusmedi bugune kadar,demek faydasida varmis, soradedimki ona "Ne malum az sora araba carpip olmiyecegin, sora ben sigara ictigim halde senden fazla yasamis olacagim, sende bu tada varamadan oleceksin", bi an afalladi[img]smileys/smiley4.gif[/img]ama yine baslamadi, ama ben enazindan gorevimi yaptim onu ve bu vesileyle sizi uyarmakla, gonlum rahat[img]smileys/smiley4.gif[/img]

(OHAAAA CUUUUScekmekte serbestsiniz[img]smileys/smiley4.gif[/img])

ula adami öldürürsünüz haa [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı
    Madem sigara içmiyorsunuz madem sigaradan nefret ediyorsunuz. Kardesim neden içenleri rahat birakmiyorsunuz. Sigaranin getirecegi saglik sorunlarindan size ne. Sizin mi elinizi bacaginizi kesecekler. Hem vebalini ben ödeyecegim hem de böyle asagilanacagim. Sizin burdaki kariniz nedir.

Maç izlerken yanimdaki adam sigara içer de beni rahatsiz ederse,

Benim bi akrabam sigara içerse,ailesini düsünmezse,

Ben o adami rahat birakmam.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah icirmesin...

Nereden
    Trabzon

ben ts bjk macinda sigara yüzünden bi amcayla tartistim maraton trübünündeyim 1,0 yeniliyoruz yanimdada tanimadim bi adam oturuyo yaktim bi sigara darlanmisim adam bana demezmi kardes içme su sigarayi bende inadina cekiyorum adam kalkti ayaga sunu dumanini üfleme bana............................

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

simdiye kadar bir tek bile içmedim allaha sükür sagligimizda yerinde

biraka bilen biraksin[img]smileys/smiley5.gif[/img]

ya arkadaslar nasil bi topic bu böyle. sigaranin yarari olurmu hiç... her ne kadar darlansan bile sikinti alici bisey degil... lanet bisey bu yaaaa.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Raki (sigara) içenler öldü de,

Su içen ölmedi mi? [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sigara öldürür, Içki süründürür, SPOR güldürür...20 sene içtigim sigarayi 2001 yili Ocak ayinin 17'inde biraktim.Simdi yanimda içenin dumani bile rahatsiz ediyor beni.Arabada nefes alamiyorum, evime gelen misafirleri kapi disari ediyorum...

Raki (sigara) içenler öldü de,

Su içen ölmedi mi?

-----------------------------------------------

alemsin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sigarasiz sabah olmuyor ne yapalim...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı
    Madem sigara içmiyorsunuz madem sigaradan nefret ediyorsunuz. Kardesim neden içenleri rahat birakmiyorsunuz. Sigaranin getirecegi saglik sorunlarindan size ne. Sizin mi elinizi bacaginizi kesecekler. Hem vebalini ben ödeyecegim hem de böyle asagilanacagim. Sizin burdaki kariniz nedir. Sigaraya karsi degil de sigara içenlere karsi bu düsmanliginizin nedeni nedir. Yaptiginiz sey insanlik için bir uyarimi yoksa içenleri assagilamak ve küçük düsürmek için bir mizah mi anlamak mümkün degil. Sigara içmeyenleri tebrik ve takdir ediyorum. Ancak içenlerinde en az içmeyenler kadar insan oldugunu ve bazi haklari oldugunu düsünüyorum. Sigara içtigim için gurur duymasamda asla ve asla utanmadigimi da söylemek isterim. Son bir not böyle yersiz ve seviyesiz elestirilerin sigarayi biraktiracagina da zerre kadar ihmal vermiyorum. Aksine sigaraya daha çok sariliyorum. Stresten ölmekten se sigaradan ölmeyi tercih ederim. Sigara düsmanligi degil sigara içenlere karsi düsmanliklari ve ukalaliklari yüzünden sigara içenlerin haklarinin da korunacagi bir sigarayla savasanlarla savas dernegi falan kurulmasi gerekiyor. Yeter artik hiç bir gayri ahlaki durumu olmamasina ragmen sigaraya degil de sigara içenlere karsi yapilan insanlik disi uygulamalarin son bulmasi dilegiyle.
    Emin kardesim niye böyle hiddetlendin ki[img]smileys/smiley1.gif[/img]Bu tür yazilar hemen hemen her yerde var .Bizim insanimizi anca korkutarak susturabiliriz.Iyi niyetle sözle , hastaneyle,derneklerle,vakiflarlka olacak is degil bu.Bende sigara içmeyen bir kisi olarak sigara içenden daha fazla zehirlendigimi belirtebilirim.Yukaridaki yazidaki gibi ben sigara içenlerin degil, içemeyenlerin sagligini düsünüyorum.Içenler zaten o nikotini çekerek çekiyor acisini ama biz içmeyenlerin suçu ne?[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

ben simdi bilgisayarin basinda iciyorsam benden baska kim zehirleniyor acaba?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gelecek kusaklar zehirleniyor agantha...

Aman dikkat sagliksiz nesiller yetismesin...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)