Sayfa 1 Toplam 41 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1011 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkan Sadri Þener'in Açýklamalarý

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Standart Baþkan Sadri Þener'in Açýklamalarý

Dünya þampiyonu olurduk

Trabzonspor Teknik Direktörü Þenol Güneþ, "2002'de Dünya Kupasý'na giderken ve turnuva boyunca arkamda medya desteði yoktu. Buna raðmen Dünya Üçüncüsü olduk. Bize biraz destek verilseydi Dünya Þampiyonu olabilirdik" dedi

Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener ve teknik direktör Þenol Güneþ, Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Baþkan Vekili Serhat Albayrak'ý makamýnda ziyaret etti. Ziyarette Çalýk Grubu CEO'su Berat Albayrak da hazýr bulundu. Trabzonspor'un baþarýlý hocasý Þenol Güneþ, Türk futbolu ve Trabzonspor'la ilgili önemli mesajlar verdi. Baþkan Sadri Þener ise aralýk ayýnda yapýlacak kongrede yeniden aday olacaðýný ilk kez açýkladý.

Dünyayý kasýp kavururduk
    Toplum olarak iþin kolayýna kaçarak eleþtirmeyi çok sevdiðimizin altýný çizen Þenol Güneþ þunlarý söyledi: "Eleþtiri tabii ki olsun. Ama eleþtirirken çözümü de ortaya atalým. Eleþtiriler yýkýcý deðil, yapýcý olsun. 2002'de Güney Kore ve Japonya'nýn ortaklaþa düzenlediði Dünya Kupasý'na giderken arkamda bir kiþi bile yoktu. Medyanýn neredeyse tamamýna yakýný, baþarýsýz olmam için elinden geleni yaptý. Hiç medya desteði olmamasýna raðmen Dünya Üçüncüsü olduk. Türk futbol tarihinin en büyük baþarýsýný elde ettik. Biraz destek ve kenetlenme olsaydý, Brezilya deðil biz Dünya Þampiyonu olabilirdik.

Terim'in oturmaya hakký yok
    Fatih Terim gibi deðerlerimize sahip çýkmalýyýz. Onun bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalýyýz. Bunu Fatih Terim'e de söyledim. 'Senin oturmaya hakkýn yok. Üretmelisin. Bilgilerinden, deneyimlerinden Türk futbolu yararlanmalý. Bu ülke futbolunun sana her zaman ihtiyacý var' dedim. Fatih Terimler, Þenol Güneþler, Mustafa Denizliler kolay yetiþmiyor. Hiddink'in hocalýðý ve kalitesi tartýþýlmaz. Ama Türk Milli Takýmý'ný çalýþtýran bir teknik adam, bütün mesaisi ile bu olayýn içinde olmalý. Bütün takýmlarý çok yakýndan takip etmeli. Kim iyiyse ve A Milli Takým'a kim yararlý olacaksa o futbolcu, aday kadroya çaðrýlmalý.

Guti duruþu ile tam bir yýldýz

Trabzonspor hedeflenen baþarýlarý yakalamak istiyorsa taraftarý, yönetimi, teknik heyeti, futbol takýmý ile bir bütün olmalý, kenetlenmeli, kiþisel çekiþmeleri bir kenara býrakmalý. Biz günü kurtarma peþinde deðiliz. Geleceðimizi saðlam temeller üzerine oturtup, kalýcý baþarýlara koþmalýyýz." Þenol Güneþ, 'Yýldýz oyuncu nasýl olmalýdýr?' sorusuna verilebilecek en güzel cevabýn Beþiktaþlý Guti olduðunu belirterek, "Guti sahada duruþu, hareketleri ve futbolu ile tam bir yýldýz olduðunu gösteriyor. Bizler transfer ettiðimiz futbolcularý eðitiyoruz, yönlendiriyoruz, oyunlarýnýn üzerine koymalarýný saðlýyoruz" dedi.

* * *
    ARALIKTA BAÞKANLIÐA YENiDEN ADAYIM
    Sadri Þener: "Baþta Spordan Sorumlu Devlet Bakanýmýz Sayýn Faruk Özak olmak üzere camiamýzýn ileri gelenlerinden 'baþkanlýða devam et' baskýsý var. Yapacak çok iþimiz var. Aralýkta yeniden adayým"

Profesyonellerle yöneteceðiz

Trabzonspor Baþkaný Sadri Þener ise Aralýk ayýnda yapýlacak kongrede yeniden baþkanlýða aday olacaðýnýn müjdesini bordo-mavili camiaya Fotomaç aracýlýðýyla verdi. Sadri Þener, "Aralýk ayýndaki kongrede baþkanlýða adayým. Baþta Spordan Sorumlu Devlet Bakanýmýz Sayýn Faruk Özak olmak üzere camiamýzýn ileri gelenlerinden 'Baþkanlýða devam et' baskýsý var. Ben de aday olacaðým. Çünkü daha yapmamýz gereken çok iþ var. Yeni dönemde Trabzonspor'a tesisleþme ve sportif anlamda çað atlatmak istiyoruz. Her alanda iþinin ehli profesyonel
    bir ekiple çalýþýp örnek bir kulüp olacaðýz" dedi.

Selçuk'la sözleþme yenileyeceðiz
    Önlerindeki en büyük hedefin Akyazý Projesi olduðunu vurgulayan Sadri Þener, "Akyazý Projesi'nin tamamlanýp, stadýmýzýn modern bir hale gelmesi durumunda Trabzon þehri bir cazibe merkezine dönüþecektir" yorumunu yaptý. Þener; "Þenol hoca gelmeden önce Trabzonspor'u yönetirken çok yoruluyordum. Çünkü Trabzonspor'u yönetmek çok zor iþ. Þenol Güneþ geldikten sonra üzerimdeki yüklerin bir çoðunu yüklendi sað olsun..." dedi. Þener, Selçuk Ýnan'ýn Trabzonspor'a daha uzun yýllar hizmet edeceðini de belirtti ve "Selçuk'la en kýsa sürede sözleþme yenileyeceðiz" müjdesini verdi.

------------------------------

Kaynak, Fotomac, Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Baþkan Vekili Serhat Albayrak'ý makamýnda ziyaret etti. Ziyarette Çalýk Grubu CEO'su Berat Albayrak da hazýr bulundu
    ----------------------------------------------------------

‘Baþladýðým iþi yarýda býrakmam’

Baþkan Þener, Aralýk’taki kongrede yeniden aday olduðunu söyledi.

Trabzonspor Kulübü baþkaný Sadri Þener, “Bugüne kadar baþladýðým hiçbir iþi yarým býrakmadým, Aralýk’ta kongrede aday olmayý düþünüyorum” dedi.
    Baþkan Þener, haber61.net Genel Yayýn Yönetmeni Selahattin Aydýnlý’ya adaylýðý konusunda çarpýcý açýklamalarda bulundu.
    Þener haber61.nete yaptýðý açýklamada kongreye uzun bir zaman olduðunu belirterek, “Baþkanlýk konusunu þuan konuþmak ve gündeme getirmek de istemiyorum. Þuan iyi giden bir takýmýmýz var, adaylýðýmý gündeme getirerek, takýmýn da gidiþini etkilemek istemiyorum” dedi.
    ARALIK’TA KONGREDE ADAYIM
    Aralýk’ta aday olup olmama konusunda sorular karþýsýnda da yorulduðunu ifade eden Þener, Bugüne kadar baþladýðýmý hiçbir iþi yarýda býrakmadým. Trabzonspor baþkanlýðýný genç arkadaþlarýn yapmasýný da istiyorum. Trabzonspor baþkanlýðý çok yorucu ve onurlu bir iþ. Ben de bugüne kadar baþladýðým hiçbir iþi de yarýda býrakmadým. Baþladýðým bir iþi bitirmek istiyorum. Aralýk’ta kongrede adaylýðý düþünüyorum ve Aralýk’ta yeniden adayým” diye konuþtu.

Selahattin Aydýnlý / haber61.net
    Haber Kaynaðý :
    Konu Samet Yildirim tarafýndan (08.10.2010 Saat 17:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

slmn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    33

Hadi bakalým inþ.
    Mustafa Yumlu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yarým kalan iþi var biyere gidemezdi zaten þampiyon olmadan kimse gidemez , doðru karar baþkan tebrikler.
    DOZER CEMÝL

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Ýstikrar için

Sadri Baþkanla devam
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Listesini bi görelim hele
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Bu iyi haber. Devam etmesinden yanaydým ve daha iyi bir kadroyla devam etmeli. Þenol Hoca futboldan sorumlu tek patron olmalý.
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

mhayri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    54

Ýyidir iyi anca öðrendi iþleri býrakýp gitmesi yýkýp yeniden yapmak olurdu...
    "Benim geçmiþ zaman içinde yan gelip yattýðýma bakma
    Ben geleceðin kara gözlü zalimlerindenim"

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Listesini baþtan aþaðý yenilemedikten sonra zor.. Listeler oluþsun hele o zaman konuþulur..

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Profesyonellerle yöneteceðiz
    ÝnþaAllah....bugüne kadar bayaa bi olumsuzluk vardý.

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her zaman istikrardan yanayim, umarim listesine dogru insanlari alir.

Karsisina aday ciksa bile buyuk farkla kazanacagini dusunuyorum.

Talha.YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

En Güzel haberlerden birtanesi.
    Hayýrlý olsun
    Niyet Ettik 8 nci Þampiyonluða !

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

agizlardan bal damliyor , insallah sadece laf degildir.

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Doðru adamlarla,doðru baþkan çok iyi iþler yapar.

Baþarýlar baþkaným.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

trabzonlux61x - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Cok iyi haber bu. Biraz daha az aciklama yapsa diger kuüpler hakinda daha iyi olur. Bazen cok gereksiz konusuyor ama isini cok iyi yapiyor.

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

Listesine alacaðý isimler ve eðer çýkarsa rakiplerinin durumu önemli.

Yönetiminde deðiþiklik yapar yeni ve iyi isimler alýrsa seçimi rahat kazanýr gibi...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Sadri Sener yeniden aday olacagi belliydi zaten, cok ciddi bir rakipte cikacagini sanmiyorum.

Su anki listesinden en fazla 3-4 kisi olur bence yani yönetim tamamen degesir fakat alacagi isimler cok önemli ve iyi secmeli.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Taraftar olarak Sadri Bey'i kiþisel olarak baþkanlýk için destekliyorum. Yönetim listesini de görmek gerek tabii ki. Ama kulüp üyesi olarak sorumluluklarýný yerine getirmemiþ bir üye olduðumdan destekleme imkaným yok ne yazýk ki.
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

trbzonsporlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

hayýrlýsý olsun bakalým.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Güzel güzel ...

Ýstikrar olmalý.
    .

bangkook_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Fotomaç kaynaklý olduðu için tereddütteyim ama inþallah doðrudur da Selçuk kalýr.

Nereden
    Ýstanbul

Hadi Sadri Baþkan bu güzel haberi birde güzel bir liste ile taçlandýr...

Seni seviyoruz ve bu takým þampiyonluða yürüyecekse bu kadro çok büyük bir þans.Kadroyu bozmadan sözleþmeleri en kýsa sürede uzatarak iyide bir yönetim ile devam edelim.

Umarým profesyonellerle yöneteceðiz vaadiniz gerçekleþir.

ÝSTÝKRAR...

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

çok güzel olumlu bi haber sözleþmeleride bi an önce yenile baþkaným! daha yapacak çoook iþ var öncelikli hedefimiz þampiyonluk..

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hacýosmanoðlu'ndan baþka kimse karþýsýna çýkmaz..H.Osmanoðlu olacaðýna tekrar Sadri Þener baþkan olsun isterim..H.Osmanoðlu da kaybedeceðini bile bile bence tekrar aday olmayacaktýr..tek adaylý bir kongre olur zannýmca..
    Herkese Merhaba

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý trabzonlux61x Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cok iyi haber bu. Biraz daha az aciklama yapsa diger kuüpler hakinda daha iyi olur. Bazen cok gereksiz konusuyor ama isini cok iyi yapiyor.
    diðer kulüpler hakkýndaki sözlerine sonuna kadar katýlýyorum! korkmadan söylemelisin eðerki trabzonspor baþkanlýk koltuðunda oturuyosan !

Cihat K - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

güzel haber baþarý için istikrar þart
    GURUR SANA YAKIÞTIÐI GÝBÝ YAKIÞMAZ HÝÇ KÝMSEYE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)