Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?u kim düsünüyor?

Önder28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    51

[QUOTE=coach]

isallah fener maçinda sihirli bi degnek dokunurda sunlari kadiköyde ezeriz...

------------------------------------------------------------

Sihirli degnege felan gerek yok futbolcular yürerkleriyle oynasinlar yeter.Geçen sene 2-1 'lik maçtaki gibi oynasinlar, yenilsinler önemli degil ...

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

tabi ki taraftar

mevcut olarak biz taraftarlar vahid hocaya sahip cikmaliyiz. hiri inanci yeterli sanirim vahid hocayi sabote eden oyuncular var. biliyorsunuz senol gunes gittiginde orhan cikrikci takimda kalmasi icin olayi boykot eden oyuncular bile varmis benimkisi sadece duyum ama ne kadar gercek ne kadar yalan onuda bilmiyorum ama birde su var sanki futbolcular takimi sabote ediyorlar gibime geliyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

futbolcularin çogunun ve çikar pesindeki yöneticilerin düsünmedikleri kesin.. bir diger kesin olan nokta da en çok düsünenin taraftar oldugu.. hani bir söz vardir ya; düsün düsün .... [img]smileys/smiley17.gif[/img]aynen bizim durumu anlatiyor iste..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

bizim takimda önceden beri hep futbolcular ahkam kesmis, teknik kadro
    da isi idare etmis. samet hoca, ziya hoca ve senol hoca'nin istifa
    ederken kullandigi ifadelerden ve daha çiçegi burnunda teknik
    direktörümüz vahid hoca'nin son basin toplantilarindaki açiklamalarinda
    her sey ortada.

bazi futbolcularimiz kendilerini takimin patronu zannediyor herhalde.

umarim vahid hoca bu ise bir çözüm bulur. tabii yönetimin de bu konuda
    teknik direktöre yardimci olmasi sart. ama su an için bir yönetimin
    varligindan da söz etmek pek mümkün degil.

isimiz zor valla ne diyeyim.

tuðba - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Kim düsünüyor hiçkimse.Ben yemekten içmekten kesildim.Adamlar hala dogum günü partileri yapiyorlar...

bence taraftarher zzaman düsünüo zaten...

vahid hoca düsünüyor

bi de etrafindaki adilerin yedigi bu takimi en çok sevenlerden biri olan sn atay aktug düsünüyordur

etrafindaki pislikler yüzünden basarilari unutulan atay baskan düsünüodur bundan eminimmmmmmmm

seni unutmicam atay baskan senin adamligin tartisilmaz...

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hocayi yargilamak için daha çok erken, kendi kadrosunu kursun, sistemini oturtsun o zaman degerlendirilir.ben sahsen cok guveniyorum...

Trabzonspor'u düsündügünü medyada(basin demeye dilim varmiyor)dile getirme firsati bulan insanlarin çogu maalesef Trabzonspor araciligiyla kendisini düsünüyor. Trabzonspor bir amaç degil araç bir çoklari için. Siyaset arenasina çikmanin, ya da unutulan isimlerini canlandirmaninemin bir yolu. Istanbul takimina bakarsak yöneticilerinin aslinda takimla Trabzonspor da oldugu gibi güçlü baglari olmadigini görecegiz, en azindan hemserilik gibi. Ama her ne kadar tasvip edilmeyen yöntemlerle de olsa bu insanlar takimlariyla ilgileniyor. Bizde ise Trabzon sehrinin adini dünyaya duyuran, is adamlarimizin önünü açantakimimiza ilgi ancak kötü zamanlarinda; yani kurtarilip kurtarici olunabilecek durumda iken ortaya çikiyor. Iyiyken disaridan bir destek yok takima, aksine köstek olanlar bile mevcut. Islerin kötülesmesini bekleyen sinsiler var, iyi günde kötü günde felsefesi mazide kaldi bir çoklari için. Zaten futbolcularda Trabzonspor'u farkli kilaniunutmak üzere;belki haklilar da. Trabzonspor'un son dönemlerde uyguladigi, basta transfer politikalari ile pek bir farki kalmadi digerlerinden disardan bakildiginda. Futbolcumuz da Trabzonspor gerçeginden uzak.

Takimi düsünen bir tek taraftar kalacak bu gidisle ama takimi gerçekten düsünen bir taraftar kendisine saglanan üyelik hakkini da kullanirsa bu takimin gelecegini garanti altina alabilir. Sadece stadlarda destek vermekle basaramayacagiz bu isi. Yönetimde ses sahibi olmamiz lazim.

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

BEN

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bizi bu durumdan kurtarak tek adam vahid hocadir helel olsun diyorum baska bir sey demiyorum

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu basligin tek cevabi var oda TARAFTAR...

Zafer Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

TARAFTAR vahid halilhodziç BASKAN hemen yükleneceksiniz baskanmi diye ama ewet baskan adam yönetim kadrosunda tökezliyorsa ne yapsin sen bu isi biliyorsun atay baskan dewam et.........

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

En çok düsünenin TARAFTAR oldugu konusunda mutabik kalabiliriz.Bu öyle bir düsünmeki zaman zaman takima zarar verecek boyutlarada ulasiyor.

Fakat Ziya Dogan'in kus familyasindan bir takimin transfer teklifi ihtimalinde kesme seker gibi dagildigini biliyoruz.Fakat Vahit Hoca'nin Avrupa'dan bir takimin tazminatini ödemek sartiyla olan teklifini bile geri çevirdigini duyduk.Iste bu durus ve maçlarda top toplayici çocuklar gibi davranmasi,kulübede çakili kalmamasi,tüm mesaisini tesislerde harcamasihocanin profesyonel görüntüden çok bizim her Trabzonspor'luda görmek istedigimizamatör ruhun yansimalaridir.Bu anlamda HOCAMIZ takimi yeterince düsünüyor diyebiliriz.

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

trabzonsporlular ve trabzonlu olanlar düsünür sadece

lovehakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

vahid hoca gerçekten çok iyi birisi.tomas jun a bile okadar sabredebiliyor.takimda baskalarinin cesaret edemedigi temizlik operasyonunu yapmasi cok iyi oldu. bir ara ziya dogan a açilan adam gibi adam pankarti bu adama daha cok yakisir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)