Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?u kim düsünüyor?

arkadaslar bu adamda bi seyler var diyar maçindan sonra neler söyledigini hepimiz duyduk masaya vurarak toplantiyi bitirdi bizim gavur futbolcular ve gavur yönetim bu adama sahip çikmaz ama taraftar olarak biz bu adama sahip çikalim arkasinda olalim onu destekleyelimki o da bizim sahadaki sesimiz olsun hayde arkadaslar avartarlar vahit haca için önce ben degistirecem valla,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Vahid hoca ve taraftar baska kimse yok..

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Vahit babaya, diyar maçindaki futbolcu seçimi için kizmayalim, bir de böyle deneyelim diye düsünmüstür.sonuçta yapilacak operasyonda "vay bizi oynatmadin, vay bize sans vermedin ki" demelerine firsat kalmamis oldu..sirf bunun için bile yapmis olabilir...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

vahit hoca o ruhsuzlari adam akilli bir dövmeli ya kapa kuvete karsi
    olan biriyim ama bu ruhsuzlari gördükce sinirleniyorum bunlar adam
    olmaz daha kavacaksin vahit hoca takimi ikinci yari toparliyacak buna
    inaniyorum o kendisinle savasanlari alip o cürük elmalari atmali a-z
    kadar yapmali

batugol - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vahid hocanin tam bize gore bir teknik direktor oldugunuve arkasinda durulursa makus talihimiziyenecegimizidusunuyorum. Ama dikkat ederseniz "arkasinda durulursa " diyorum. Gunahiyla, sevabiyla son 4 yilda kac teknik direktor yedik, bu adamlar hep mi kotuydu ? Kendi evladimizi bile kufrederek kovalamadik mi (1996), sonra aman gel bizi kurtar diye yalvardik, bir yil gectikten sonra gene gitsin diye bagirmadik, bagirtilmadik mi?

Bizim yonetimde, futbolcularda ve bazi taraftar gruplarinda kendi cikarlariniTrabzonsporumun ustunde tutanlarvar( en azindan gurbetten boyle gorunuyor), bu insanlarin tekerine comak sokunca neler yaptiklarini hep beraber goruyoruz. Vahid hocaninbu cikislari birilerine dokunacak ve emareleri basladi bile, asagidaki haber fanatikten, simdi bazi arkadaslar "kaale almayin" diye yazacak ama komuoyu yanlis haberle de olusturuluyor, Amerikanin tum dunyayi etkileme yontemi de bu.

"Günes?in ayrilisinin ardindan futbolcularin çok önemli bir kismi yerli teknik adam beklentisi içindeydi. Hatta o dönem bosta olan Ersun Yanal da Bordo-Mavililer?in aklindaki bir isimdi. Takimin önde gelenlerinin bu fikirlerini yönetime ilettigi de medyada yer aldi. Ancak yönetim kritik bir yanlis daha yapti. Takimin psikolojisinden habersiz bir sekilde yabanci hocalara yelken açti. Belki sezon basindaki sikintisiz Trabzonspor?dan bahsediyor olsak Vahid Halilhodziç iyi bir tercih olabilirdi ama bu sartlarda takimin ilaci Bosnak hoca degildi. PSG?den gelen tecrübeli hoca, asiri disiplinli tavri ve sert çikislariyla dikkat çeken bir isimdi. Dengeleri elinde tuttugu ipi fazla gerdi. Uzun süreli idmanlar, sürekli olarak takimdaki eksigin kondisyon oldugunu söylemesi ve futbolcularla ilk toplantisinda Fransa ve PSG?yi göklere çikarmasi bozuk olan keyifleri iyice kaçirdi. Çünkü asil sorun herkese göre kafalardaydi. Ne kadar kazanma hirsina baglansa ve sinirle hareket edilmis olsa da Diyarbakir maçi sonrasinda birçok futbolcusunu çok agir bir sekilde hem basin önünde hem de soyunma odasinda suçlamasi bu kadar deneyimli bir teknik adama pek yakismadi."

Simdi maalesef transfer doneminde profesyoneliz diye bagiran ama aldiklarinin hakkini vermeyen, aslinda kotu amatorler olan futbolcular toplulugu ile, Turkiyedeki 4 buyuk kulup icinde profesyonel anlamda hic bir sey yapamayan ve zoru gorunce biribirini suclayan yonetime sahip olanTrabzonsporumda Vahid Hocaya kim sahip cikar ?

Takim kongreye gidecek bir tane "ben geliyorum, ben adayim" diyen yok. Bu takimi bu hale getirenler utansin.

Bu takimin gercek sahibi bizler; taraftariz o yuzden ben Vahid Hocaya sonuna kadardestek olalim, kurda kusa yem ettirmeyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý aaygun61 Nickli Üyeden Alýntý
    Vahid hoca ve taraftar baska kimse yok..

evet özellikle taraftar ayse..hangi taraftar bütün olanlara ragmen full çeker tribünlerde söyler misiniz?[img]smileys/smiley19.gif[/img] arkadaslar...ve biz takimimizi ite kaka diriltmeye ugrasiyoruz...ama maalesef onlarda tik yok.[img]smileys/smiley7.gif[/img]..her zaman her yerde yine biziz sampiyon yine[img]smileys/smiley19.gif[/img]

ha bide pazar sabahi vahid hoca o ruhsuzlarla toplanti yaparken aglamis...(gazete haberi)[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

pek konuyla alakali degil ama buraya yazmayi uygun gördüm. bizim resmi sitenin trabzonspor hakkindki bilgileri güncellemedigini ve sitenin tam manasiyla dogru bilgileri vermediginin kanitidir bu. milliyet gazetesinin sitesindeki stadyumla ilgili bilgilere bakin bide bizim siteye.

Milliyet gazetesi

AVNI AKER STADI

HUSEYIN AVNI AKER STADYUMUNUN KAPASITESI

8. KAPALI: 6.000
  9. MARATON: 17.500
  10. KALE ARKALARI: 5.000
  11. TOPLAM: 29.500

12. bizim site ;

KAPASITE
    VIP-1 Tribün :
    554
    VIP-2 Tribün : 782
    Kapali Tribün : 3203
    Maraton Tribün : 10.650
    Açik Tribün : 4370
    Protokol : 110
    Basin : 150
    TOPLAM : 19.819

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

4, 5 futbolcu disinda takimda düsünen yok. Kulübün personeli baska bir alem. Devlet dairesine dönmüs kulüp. Büyük bir temizlik sart...

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý Tolgaa6161 Nickli Üyeden Alýntý

vahid hoca seni seviyoruzzz

Senol Günes'i de seviyordunuz(genel)[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ben ikisini de seviyorum. (Imza ve avatardan bellidir herhalde[img]smileys/smiley1.gif[/img])

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

O zaman yeter artik adam gibi adamlara sahip çikalim.

YENI YÖNETIM MUTLAKA BU HOCAYLA DEVAM ETMENIN YOLLARINI ARAMALI.HATTA BASKAN ADAYLARININ HEPSI HOCAYLA DEVAM EDECEKLERINI AÇIKLAMALILAR.

Semih GÜL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Alýntý thepatfhinder Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý Tolgaa6161 Nickli Üyeden Alýntý

vahid hoca seni seviyoruzzz

Senol Günes'i de seviyordunuz(genel)[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ben kisilik olarak hep sevdim ama bizim tek. dik. olarak en son gelisini hiç istemedim.Gittiginede ne yalan söylim sevindim.

Trabzonsporu artik düsünmüyorum.Biraz zaman taniyalim birbirimize dedim zaten kendisine.

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

walkla adam yazik oldu kendini yirtiyo biimkilerin umrunda deyil walla insallah vahid hoca toplu bir temizlik yapar

O tas gibi duran adam bile agladi halimize demek ki.Oynamayan oyuncular düsünsün 2 ay sonra transfer dönemi basliyor.Kimseye acimaz bence Vahid Hoca.

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

aglaticak analarini transferde valla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

3,5 KISI VE TARAFTAR,BASKA DÜSÜNEN YOK,BAKSANANIZA KONGRE OLSUN DIYENLER BILE SIMDI YAN ÇIZMEYE BASLADI,BU KADAR SAHIPSIZMI KALDIK,AMA TARIH BUNLARIDA YAZACAK,

gurbetçi 61
    Yeni Üye

[img]forum_images/blank.gif[/img]

Yer: Türkiye
    Baglanti Durumu: Offline
    Gönderilenler: 76

Gönderen: 23-Kasim-2005 Saat 12:01 | Kayitli IP

3,5 KISI VE TARAFTAR,BASKA DÜSÜNEN YOK,BAKSANANIZA KONGRE OLSUN DIYENLER BILE SIMDI YAN ÇIZMEYE BASLADI,BU KADAR SAHIPSIZMI KALDIK,AMA TARIH BUNLARIDA YAZACAK,

tabi yazicak kardesim ben bi kaç kere yazmistim "adam ölür,adamlik ölmez" adam olanlarin babasinin adi kalir aklimizda hee adam olmayanlarinda anasinin adi kalir aklimizda,,her kez iyi kötü trabzonspor'un sanli tarihinde ki yapraklarinda yerlerini alicaklar,,

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

baki kalacak olan bizim taraftarligimizdir gerisi yalan

bizim çilemiz nedir????

18yasindayim hala bir sampiyonluk tatamadim acaba ölmeden ts'nin sampiyonlugunu görebilecekmiyim????

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vahid Hoca ve Trabzon taraftarikadar istekli olsalardi bu takim bunca eksiklige ragmen basarili olurdular.Adam taca giden topu vakit kazanmak için kendisi futbolcuya veriyor.Maç esnasinda sanki kendi oynuyormus gibi yerinde duramiyor.Hele o sakizi yere atisi,masaya vurusu.... Bizim 3-4 futbolcumuz haricinde kiöz Trabzonlu olan futbolcularimizda bu hirs yok.Adam geleli 1 ay oldu bu hirsa bu istege sahip ama bizimkiler bitsede gitsek mantalisinde top oynuyorlar.Bu takim ne zaman sampiyon olur biliyormusunuz 76 ruhu geri dönünce.Su anda ki takimda ruhuyla oynayanlar basta Fatih Tekke,Hüseyin Cimsir ve isin garibi Schzw.vede Vahid Hoca.Insallah bunlara devre arasindaki transferle2 veya 3 kisi ekleyebilirseler o zaman isler yoluna girecektir.Tabi ki yeni yönetiminde bu ruha sahip olmasi lazim.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

çok kisinin canini yakacak. bu formaya layik olmayanlardan temizlenecelk takim. baska bi takima gidince anlarlar neydik ne olduk diye. ama is isten geçmis olavcak.

kesinlikle taraftar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý uslanmazlaz Nickli Üyeden Alýntý
    kesinlikle taraftar

çok güzel bi foto yaa. heyt beeaa. maçlarda cosmayi özledik valla.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Adam neredeyse 40 yillik Trabzonsporlu gibi davraniyor, helal olsun hocamiza. Bu takimda gerekli yerlere transfer yapilirsa bu hoca takimi ayaga kaldirir arkadas. Ama bu durumda Juventus'un hocasini getirsen bu futbolcular ile hic bir sey yapamaz. Her ne kadar bastan kanim isinmasa da bu hoca bizim icin yaratilmis gibi sanki.

serdar61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

aslina bakarsaniz tabi iki 3 maçtahocaninperformansini ölçmek dogru degil ama bence bu hocadabu takimda barinamaz. yinede elle tutulur gözle görülür bi oyun yok sahada! madem o kadar sinirleniyor kessin adamlari yerine gençleri doldursun ne bileyim vahid hoca nin bagirip çagirmasi olaylari çözmez.. isallah olur ama .. artik ümidim klmadi.. isallah fener maçinda sihirli bi degnek dokunurda sunlari kadiköyde ezeriz...

aslina bakarsaniz tabi iki 3 maçtahocaninperformansini ölçmek dogru degil ama bence bu hocadabu takimda barinamaz. yinede elle tutulur gözle görülür bi oyun yok sahada! madem o kadar sinirleniyor kessin adamlari yerine gençleri doldursun ne bileyim vahid hoca nin bagirip çagirmasi olaylari çözmez.. isallah olur ama .. artik ümidim klmadi.. isallah fener maçinda sihirli bi degnek dokunurda sunlari kadiköyde ezeriz...

------------------------------------------------------------ -------

bu günkü açiklamasinda herkeze sans verdim kimse ben oynamadim diyemez gibi bi kelime kullandi oda biliyo aslindaak koyunu kara koyunu ama yönetimin görevi birakmasi iyi olmadi kimseyle konusamiyom diyor

ayrica bu takimda "adamcilik" yapildini bizzat ömer sari kendisi ifade etmistir kayitlarda var böyle bir ortamdaherkezi istedigin zaman kesemezsin takimdan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)