Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 236 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Oğuz Çetin Varsa Ben Yokum"

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Türkiye Futbol Federasyonu’nda eski futbolculardan oluşan izleme komitesi görevini en ince ayrıntısına kadar yapıyor. Ancak eski oyuncular Gökhan Keskin, Zeki Önatlı, Şenol Ustaömer, İlyas Tüfekçi, Turan Sofuoğlu, Nurettin Yıldız, Gügör Şahinkaya, Bülent Batırman, Adnan Örnek ve Şenol Ulusavaş’ın bulunduğu grubun bilgilerini, A Milli Takım teknik heyeti pek de ciddiye almıyor. Çünkü yurtiçi ve yurtdışındaki karşılaşmaları bizzat yerinde takip eden komite, Almanya ve Azerbaycan mücadeleleri öncesinde çok geniş kapsamlı bir performans raporunu, teknik direktör Guus Hiddink ve yardımcısı Oğuz Çetin’e sundu.

Mehmet, Volkan, Üzülmez...
    Ancak Hiddink ve Çetin, bu iki önemli mücadele öncesi bütün bu bilgilerin ışığında aday kadroyu tam tersi bir şekilde kurdu. Gökdeniz Karadeniz, Mehmet Topal, Volkan Şen, Serkan Balcı, Önder Turacı, İbrahim Üzülmez ve Engin Baytar gibi kadroda yer almayan isimlerin en hazır olanlar arasında yer almasına rağmen birinin bile alınmaması, teknik kadronun seçimlerini neye göre yaptığı konusunda kafaları iyice karıştırdı.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

bir dahaki macta görüsmek üzere....
    ıslak imza....

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Oğuz varsa ben varım, ama karşı tarafta

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

,ANTU da Egemen Serkan ve kısmen Engin baytar için milli formayı hakettiklerini yazmışlar,Colman için başlık açılmış alınsın mı? diye, Bir Trabzonspor hayranlığı aldı gidiyor yorumları var,yendikce yumuşadılar heralde

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu huylarına gıcık oluyorum sanki bakkaldan ekmek alır gibi "o olur mu bu olur mu"..

İstanbul takımlarının genel özelliği.

Kendini kaf dağının ardında görme sendromu.

Ve mantıklı bir yorum gelmiş ;

" trabzonu semt pazarında seç beğen alcılar gibi görmeyelim.sadri şener bu saatten sonra kimseye oyuncu vermez. "
    Konu Çağatay_ tarafından (15.10.2010 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oguz Cetin insallah kovulur!

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Orhan Şam isyan etti!

Gençlerbirliği'nin başarılı defans oyuncusu Orhan Şam, çeşitli kategorilerde 80'den fazla Milli Takım forması giydiğini, ancak A Milli Takım kadrosuna hiç çağrılmadığını belirterek, "Ümit Milli Takım'ın kaptanlığını da yaptım. En azından 1 kere olsun çağrılmayı hakettiğimi düşünüyorum" dedi.

Orhan Şam, yaptığı açıklamada kaptanlığını da yaptığı Ümit Milli Takım kadrosundaki futbolcuların ikisi hariç A Milli Takım kadrosuna çağrıldığını, ancak o dönem Ankaraspor forması giyen Özer ile kendisine görev verilmediğini söyledi. Özer'in, Fenerbahçe'ye transferinden sonra milli formayı giyebildiğini kaydeden Orhan, ''Milli Takım'a çağrılmak için büyük takımlarda oynama şartı mı var'' diye sordu.

A Milli Futbol Takımı kadrosuna hak eden futbolcuların çağrılması gerektiğini ifade eden Orhan, sözlerine şöyle devam etti:

''A takım hariç milli takımın bütün kategorilerinde 80'den fazla karşılaşmada milli formayı giydim. 1 sene Ümit Milli takımın kaptanlığını yaptım. Bu takımda yer futbolculardan o zaman Ankaraspor forması giyen Özer ve benim dışımdaki bütün arkadaşlar milli takıma yükseldi. Özer de Fenerbahçe'ye transferinden sonra milli formayı giydi. Milli Takım'a çağrılmak için büyük takımlarda oynamak şartı mı var? Hak edenin çağrılması gerektiğine inanıyorum. Milli takımda kötü oynayan futbolcu nasıl eleştiriliyorsa, kadro tercihini yapanlar da eleştirilebilmeli. Ümit Milli Takım'da kaptanlık yaptığım döneminde milli takıma en azından 1 kere olsun çağrılmayı hak ettiğimi düşünüyorum. Koskoca Ümit Milli Takım kaptanlığını vermişler sonuçta.''
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rant rant rant
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valencia’ya transfer olduktan sonra Milli Takım yüzü göremeyen Mehmet Topal’ın yakın çevresine “Beni Oğuz Çetin istemiyor” dedi.
    Milli Takım’ın Almanya ve Azerbaycan maçları sırasında takıma alınmaması tekrar tartışma konusu olan Mehmet Topal, Milli Takım’a davet edilmemesi konusunda bugüne kadar herhangi bir açıklama yapmadı.
    Mehmet Topal’ın konu hakkında yakın çevresine “İspanya’nın en büyük takımlarından birinde oynuyorum ama Milli Takım’a alınmıyorum. Beni Milli Takım’a aldırmayan Oğuz Çetin. Beni sevmediğini biliyorum ve Milli Takım seçimi sırasında da Oğuz Çetin’in bana karşı tavrı etkili oluyor. Milli Takım’a alınmıyorsam nedeni Oğuz Çetin’in beni sevmemesi ve istememesi”şeklinde konuştuğu öğrenildi.
    Bordomavi.net

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Oğuz Çetin Varsa Yine Aynı Bahçeden Aynı Armutlar Toplanmaya Devam Edilecektir ..
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valencia’ya transfer olduktan sonra Milli Takım yüzü göremeyen Mehmet Topal’ın yakın çevresine “Beni Oğuz Çetin istemiyor” dedi.
    Milli Takım’ın Almanya ve Azerbaycan maçları sırasında takıma alınmaması tekrar tartışma konusu olan Mehmet Topal, Milli Takım’a davet edilmemesi konusunda bugüne kadar herhangi bir açıklama yapmadı.
    Mehmet Topal’ın konu hakkında yakın çevresine “İspanya’nın en büyük takımlarından birinde oynuyorum ama Milli Takım’a alınmıyorum. Beni Milli Takım’a aldırmayan Oğuz Çetin. Beni sevmediğini biliyorum ve Milli Takım seçimi sırasında da Oğuz Çetin’in bana karşı tavrı etkili oluyor. Milli Takım’a alınmıyorsam nedeni Oğuz Çetin’in beni sevmemesi ve istememesi”şeklinde konuştuğu öğrenildi.
    Topal bu haberi yalanladı .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)