Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Oğuz Çetin Varsa Ben Yokum"

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Terzioğlu 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan Bolat'in hakli oldugu yerler var ancak kusura bakmasin, Onur ve Volkan'dan iyi kaleci degil kendisi. Sadece yurt disinda oynamasi onu iyi kaleci yapmaz.

Bu arada madem Türk Milli takimini sectigine pisman oldu, hala Belcika Milli takimina gecme hakki var. Kendi agziyla diyor 1 dakika bile oynamadim. Bu halde hala Belcika Milli takimina gecebilir.
    Onur ve Volkandan iyi olduğunu iddia etmiyorki zaten.Hakan ve Cenk ne kadar Milli takımda olmayı hak ediyorsa Sinan'da o kadar hak ediyor kanımca.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Terzioğlu 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan Bolat'in hakli oldugu yerler var ancak kusura bakmasin, Onur ve Volkan'dan iyi kaleci degil kendisi. Sadece yurt disinda oynamasi onu iyi kaleci yapmaz.

Bu arada madem Türk Milli takimini sectigine pisman oldu, hala Belcika Milli takimina gecme hakki var. Kendi agziyla diyor 1 dakika bile oynamadim. Bu halde hala Belcika Milli takimina gecebilir.

volkan ve onur dan iyi degil eyvallah da belcikanin en buyuk iki uc kulubunden birinde surekli 11 oynayan bir adam besiktasin yedek kalecisi kadar da mi hak etmez milli takimi.. bu cenk yerden mi bitti bu sene? gecen sene denizlideyken neden adam yerine konulmadi.. besiktas kulubesinde gobegini kasirken gecen sene denizlide oynerken gosterdiginden daha mi iyi performans gosterdi.? nedir yani ? kriter ne? sakat olmak mi, yedek olmak mi? oguz a corba atmak mi? lobi yapmak mi? adam soylediginin her kelimesinde her hecesinde hakli.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur ve Volkandan iyi olduğunu iddia etmiyorki zaten.Hakan ve Cenk ne kadar Milli takımda olmayı hak ediyorsa Sinan'da o kadar hak ediyor kanımca.
    1 dakika bile oynamadim diyor diye dedim. Yoksa ücüncü kaleci olarak bencede kadroya cagirilmaliydi, o ayri.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sinan bencede hakli nerde sakat yedek ve kadroya giremiyen oyuncular varsa milli oluyor. Trabzonspor dan bile zorla oyuncu aliyorlar. Nuri Sahin bile haksizliklar yapiyorlar. ya milli takimin ismini degistirsinler yada adam gibi formda olan oyunculari alsinlar milli takima.

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

gel olum bjk ye..tut iki top Wien kaplanı ol...gel gs ye iki üç kez uç aslan ol...kolay o formayı giymek...adam olan hak edene vermiyorlar bu devirde forma....! Acı ama gerçek...
    volkannn KOYDUK MU ?

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sinan Bolat´i 3 kere izleme firsatim oldu. 3 macta da Volkan veya Onur´dan bir eksigini görmedim!

Sinan liginde kurtardigi penaltiyla takimini Sampiyon yapan, Sampiyonlar liginde attigi golle takimina puan kazandiran kaleci!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam haklı, oğuz çetın ve mıllı takım heyeti sadece maaş alıyorlar, 70 mılyonluk ülkede bir tana yıldız çıkartamıyorlar da brejilyadan futbolcu defşiriyorlrsa o gun benım için milli takım bitmişti...izlemek için özel bir çabam yoktur, rastlarsam bakarım...

fanatılık yapmıyorum, şu nkı haliyle onur da hak etmiyor o formayı..
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Mesut'u da anlayışla karşılıyorum, Sinan da tercihini Türkiye'den yana kullanmamış olsa anlayışla karşılardım zira Fatih Terim dönemindeki adaletsizliklerin sonucu olan Mesut vakası, ne yazık ki Oğuz Çetin ve Hiddink döneminde de benzerleriyle devam ediyor.

Bu şartlar altında insanlara neden Türkiyeyi seçmedin deme hakkımız yok kanaatimce.
    Zira adaletin olmadığı bir yer için, insanların milli duygularını yargılamak haddimiz olmaz.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ben Sinan'ın bu serzenişini bir sitem olarak değil, diğer futbolcularıda etkileyecek bir tepki olarak görüyorum. Adaletsizlik olduğu konusunda hemfikiriz. Futbolcularda buna ortak tepki vermelidir. Milli takım bir kazanç yuvası artık... Adam sakat, ne maç yapıyor, ne idman yapıyor... Ama milli takım kampında... Hem kulübüne para ödeniyor hem de kendisine prim veriliyor. Adaletsizlik sadece kadro seçiminde değil, primlerde de var.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Sinan'ın bu serzenişini bir sitem olarak değil, diğer futbolcularıda etkileyecek bir tepki olarak görüyorum. Adaletsizlik olduğu konusunda hemfikiriz. Futbolcularda buna ortak tepki vermelidir. Milli takım bir kazanç yuvası artık... Adam sakat, ne maç yapıyor, ne idman yapıyor... Ama milli takım kampında... Hem kulübüne para ödeniyor hem de kendisine prim veriliyor. Adaletsizlik sadece kadro seçiminde değil, primlerde de var.
    Arda sakatlandı antremanda sağlıklıydı ya,Hakan balta sakattı milli takım a davet edildi,eğer oda sakat dönerse prim için burda olduklarını ciddi ciddi düşüneecğim,

-Özgener;hadi çocuklar, tarihimizde bize gol atamayan AZERBAYCAN'ı yenin 50 bin prim,son yıllarda nekadar rezil duruma düşürdüler,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yıllardır Galatasarayın ilk 18'ine giremeyen futbolcuların milli kahraman olarak bize sunulmasından dolayı soğumuştum milli takımdan. Görülüyorki düzen hala aynı düzen.

Sinan sadece son örnek. Ülkemizi dışarıda gururla temsil eden, UEFA Kupasını kaldıran futbolcu bile alınmadı milli takıma. Peki kim alındı yerine? Şerefli yedek Semih !, senenin altı ayını yan gelip yatan Nihat !, küçük takımların büyük(!) golcüsü Sercan. ALLAH belasını versin bu anlayışın !!!

Bu ülkenin evladıyım, Milliyetciyim, Askerliğimi 18 ay yaptım, Ardımda teskere bırakmadım. Ama bu ülkenin milli takımı için elimi kıpırdatırsam nağmerdim !! Bu takım benim milli takımım değil ve bu düzen değişmediği sürece de olmayacak. İstanbul'daki kokuşmuşları milli takıma doldurupta bu ülkenin yetiştirdiği ve yetiştirilmesine vesile olduğu gençlere sırt çevirenlerin de verilecek bir hesabı olur birgün !!

Oğuz Çetin ve onun gibiler olduğu sürece bende yokum !!
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

A milli futbolspor hayırlı olsun, tescillendi...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MESUT ÖZİL'E KIZIYORUZ... AURELLO'YU SEVİYORUZ... PEKİ FATİH TEKKE?

Türkiye tarafından peşine düşülmediği, aranıp sorulmadığı için, Alman Milli Takımını tercih eden Mesut Özil'e hakaret üstüne hakaret ediliyor

Peki madem Mesut'a bu kadar kızıyoruz... Kendi ülkesi tarafından aranıp sorulmadığı için Türkiye'yi tercih eden Aurello'yu neden bu kadar seviyoruz o halde?

Durumları aynı değil mi?

Türkiye şunu idrak etmeli artık...
    Euro 2008 milat oldu.
    O turnuvada şansımızın da yardımıyla üçüncü olduk, ama gurbetci çocuklarımızı ilelebet kaybettik.

Almanya'daki Türkler'in gururu olan Yıldıray Baştürk'ün başını önüne eğmesine sebep olduk. Almanyada neredeyse gol krallığına yaklaşan Halil Altıntop'u refüze ettik Almanların üzerine titrediği Nuri Şahin'i yedek bile almadık.
    Ve...
    Bal gibi ihtiyacımız olduğu halde, UEFA Şampiyonu olan, Rusya Şampiyonu olan Zenit'in yıldızı Fatih Tekke'yi, saçma bir kapris yüzünden devre dışı bıraktık.

'Bu Vefasızlığı' ve bana göre 'bu mantıksızlığı' gören gurbetci çocuklarımız, bir daha Türkiye'yi tercih eder mi?

Mevzu sadece bu da değil

Cihan Haspolatlı. Galatasaray'da oynarken hiç tereddütsüz milli takıma alınıyordu... Konya'da seyrediyorum, Cihan aynı Cihan... Niye alınmıyor milli takıma?

Veya Serdar Kulbilge. Fenerbahcede yedek otururken bile Milli takıma alınıyordu. Şimdi Kocaeli'nin kalesinde direk oynuyor. Milli takıma alınmıyor.

Ya da Çağdaş Atan.
    Beşiktaşta oynarken şakır şakır milli takım forması giyiyordu. Şimdi Bundesdiga'da forma giyiyor, bana göre Beşiktaştaki halinden çok daha da iyi durumda, ama milli takıma alınmıyor!

Herkes elini vicdanına koysun... Hepimiz biliyoruz ki milli takıma alınmak için ağzınla kuş tutman bile yetmiyor, illa üç büyükten birinde oynaman gerekiyor!

Serkan Balcı.
    Fenerbahcede oynarken ''niye bu adam milli takımda oynuyor'' denmiyordu; çünkü hakkıydı... Serkan şimdi Trabzon'da ve bana göre hayatının en iyi dönemini geçiriyor... Milli takım hakkıysa şimdi daha çok hakkı... Ama bir ALLAH'ın kulu çıkıp ''niye bu adam milli takımda oynamıyor'' demiyor!

Ümit Özat.
    Fenerbahcede oynarken milli takımın değişmez solbekiydi. Almanyaya gitti... Sağlık sorunu yaşamadan önce bir kez olsun milli takımdan içeri girebildi mi?

Sinan Kaloğlu.
    Beşiktaşta milli. Bochum'da milli değil. Sinan aynı Sinan halbuki.

Necati Ateş.
    Galatasaray'dayken sürekli milli takıma alınıyordu. İspanya'da oynuyor, milli takım hayal.

Fahri Tatan.
    Rize'deyken milli takıma alınmıyordu. Beşiktaş'a geldi milli takıma alındı. Konya'ya gitti. Fahri aynı Fahri. Milli takımdan ne arayan var ne soran.

Beşiktaşlı İbrahim Akın'la bugün İstanbul Belediye'de oynayan İbrahim Akın arasında fark var mı? Tek fark var... Beşiktaştayken milli, şimdi değil.

Hasan Kabze.
    Galatasaray'dayken milli... Rubin Kazan'a gitti yani Rus şampiyonuna... Takır takır oynuyor, milli olamıyor.

Baki Mercimek.
    Gençlerbirliğinde şahane oynuyor, milli olamıyor. Beşiktaş'a transfer oluyor, kötü oynuyor, milli oluyor. Şimdi Ankarasporda, güzel oynuyor, milli takımda adı bile geçmiyor.

Mehmet Topuz, Galatasaray forması giyse, milli takımdan kesilmesi mümkün mü?

Mehmet Yıldız.
    Daha ne yapsın. Beşiktaş'ta ve ya Fenerde olsa, formsuz bile olsa , milli takıma alınmaması mümkün mü?

Özetle..
    Mesut Özil'e kızmayın kardeşim...

Bu vefasızlık...
    Bu ilgisizlik...
    Bu mantıksızlık...
    Bu üç büyük hastalığı tedavi edilmediği sürece,
    Mesut'ların suçu yok.

YILMAZ ÖZDİL

18/02/2009

Haksızlık şampiyonası olsa milli takım kupayı alır!

“Takımlarında forma giyemeyen futbolcular milli takıma seçildi!”
    Kime ait bu laf?
    İbrahim Toraman’a...
    Taa geçen sene, formda olduğu halde kendisini kadroya almayan Fatih Terim için söylemişti.
    “Takımlarında forma giyemeyen futbolcular milli takıma seçildi!”
    Bu laf kime ait?
    Hepimize...
    Hiddink için söylüyoruz.
    Hoca değişti...
    Kafa aynı.
    Fener’den neredeyse kovalanan Kazım, milli takımda... Galatasaray’da aylardır oynamayan Gökhan Zan, milli takımda... Sabri sakat, milli takımda... Gökhan Gönül de öyle... Halil Altıntop kendi takımında yedek, milli takımda direkt... “Kendine kulüp ara” denilen ve yedek kulübesine gönderilen Tuncay Şanlı, milli takımda.
    Peki niye?
    Büyük umutlar bağladığımız Hiddink’in zahmet edip Türkiye’ye taşınmadığını, maçları Hollanda’daki evinde Lig TV’den seyrettiğini biliyoruz, bu bir...
    İkincisi de şu...
    Beşiktaş, İnönü’de Helsinki’yle oynuyor; Hiddink’in yardımcıları Oğuz Çetin’le Engin İpekoğlu tribünden seyrediyor... Sahada kimler var?
    Quaresma
    Guti
    Zapotocny
    Ferrari
    Ernst
    Tabata
    Bobo
    Hilbert...
    Milli takım hocaları, milli takıma adam seçmek için maç seyrediyor, sahada 8 tane yabancı var... Gerisi? Ekrem Dağ Avusturya vatandaşı, Avusturya milli takımında oynuyor, alamazsın... Biri İsmail Köybaşı, biri de üçüncü kaleci Cenk.
    Yani, alsan alsan en fazla iki kişiyi milli takıma alabilirsin.
    Netice?
    O iki kişi, İsmail Köybaşı’yla Cenk milli takıma alındı.
    İsmail’le Cenk’in form durumunu küçümsemiyorum ama, canavar gibi top oynayan ve “omurgası yerli” olan Bursa, Trabzon ve Kayseri’ye hem yazık oluyor, hem de ayıp.
    Yani, utanıyorum bu cümleyi yazmaya ama... Kazakistan veya Belçika bize geçirirse, maalesef, “bize müstahak” diye sevineceğim galiba!

Yılmaz Özdil
    01/09/2010
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafından (07.10.2010 Saat 03:42 ) değiştirilmiştir.
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Egemen'i kadroda düşünmeyen, Serkan Balcı'yı kadrosuna almayan, Umut'u geniş kadroya almayan, kadroya eşek gibi mecbur kaldığı için Onur'u alan, dostlar alışverişte görsün diye Selçuk'u alıp sahada 90 dakika tahammül edemeyen...

Oğuz Çetin varsa...

Ben de yokum!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zira adaletin olmadığı bir yer için, insanların milli duygularını yargılamak haddimiz olmaz.
    Iste bu cuk diye oturdu.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Şimdi görünce haberim oldu, medyada yer almadı bu.

Mesela, Cenk Denizlispor'da(Süper Ligde) oynarken Milli takıma seçilemiyor da bjkye gelince mi milli kaleciliği ortaya çıkıyor. Alayına kalay

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

günlerdir ardanın sakatlığını konuşuyor türkiye inanılır gibi değil. Oynayacakmı oynamayacakmı oynasa ne olur nereden ameliyat yapılsa iyleşir derken bugün ardanın sakatlığı nedeniyle istanbula gönderileceğini flaş gelişme olarak açıkladı bazı kanallar. Milli takım işte bukadar aciz duruma getiriledi bu tamamen acizliktir arda kaç haftadır oynamıyor zaten ve biz ülke olarak 1 aydır top oynamayan adamın milli maçta oynayamayacak olmasını yıkım olarak görüyoruz.

Milli takım alışılmış şekilde sakat takımlarında oynamayan oyuncuları oynatma üstünde uzman halbuki hazırlık kampları hazırlık maçları bir dünya zaman vardı düzgün şekilde yeni oyuncular kazandırılsaydı bu durum yaşanmayacaktı

aciz bi durumda milli takım ve baş neden oüuz çetindir

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İstanbul Yağcılığı geçmedikçe ben bu milli takımı zaten desteklemiyorum desteklemeyeceğim . . .
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir ülke düşünün.

O ülkede bazı insanlar kendi Milli takımından soğumuş.

O insanların içindeki Milli heyecan son bulmuş.

Hee belki diyeceksiniz o insanlar problemli.

O insanlar yanlış düşünceli.

Ama bu insanları Milli heyecandan uzak tutan nedenleri bilmek gerekli aslında.

Fatih Terim denilen zat geldi o gönül verdiğim ülkemin takımının başına.

Herkes bilirdi bu adamın nasıl tipte bir insan olduğunu.

Kişisel meselelerini Milli takıma yansıtmaktan hiçbir zaman çekinmedi.

Her zaman taraflı bir kadro sürdü sahaya.

Gerçekten hakedenlere vermedi o formayı.

Evet belki kişisel düşünüyorum.

Kendi takımımda oynayan futbolcuların o Milli formayı giymelerini istiyorum.

Ama ben onların o formayı hakettiğini çok iyi biliyorum.

Sahada onları göremeyince içim burkuluyor.

Ve sonunda Terim'de bıraktı Milli takımı.

Karşıydım Milli takımımın başına yabancı hoca gelmesine.

Ama artık bekler oldum gelecek hocanın stratejisini.

Geldi o yabancı teknik adam.

Strateji değişmedi.

Çünkü Fatih'in döküntüleri halen buradaydı.

Adam kendi evinden maç izliyor.

Oğuz denilen İstanbul yalakası Fatih hocasının kadrosuyla devam ediyor.

Ne diyelim.

İstanbul ili milli takımına başarılar dileriz.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ben gurbetçilere asla suç bulmuyorum. Sen burdan zamanında çoğu eğitimsiz insanlarımızı oraya gönder, sonra devlet olarak en ufak bir yardımda bulunma. Onlar orda yabancı, burda gurbetçi psikolojisiyle bir aidiyet içinde olamasınlar sonra bu insanlarımıza suç bul. Ben asla bu insanlarımıza suç bulmuyorum, her şekilde onları kaderine terk ettik. Paralarını islami holdingler iç etti haklarını korumadık göz yumduk, yaşadıkları devletlerde ayrımcılığa uğradılar sesimizi çıkartmadık, evleri yakıldı sesimizi çıkartmadık, yurt özlemiyle buraya gelirken Bulgaristan'da, Sırbistan'da gaspa uğradılar sesimizi çıakrtmadık hala kendi çıkarımıza olsunlar istiyoruz. Ben asla bu insanlara suç bulmam kendilerini nereli hissediyorlarsa oralı olabilirler. Bizim takımı seçenler Fatih Terim milliyetçiliğinden nasıl nasiplendi hepimiz biliyoruz, Lütfen bu insanlarımızı suçlamadan önce takkeyi önümüze koymayı unutmayalım ve unutmayalım ki her insan seçimlerinde özgürdür.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Mehmet S. Pervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

İçimden geçenleri söylemiş. Sonunda forumda böyle bir başlık açılmasından son derece memnunum.

"Uluslar, egemenliklerini geçici bile olsa, bırakacağı meclislere dahi gereğinden fazla inanmamalı ve güvenmemelidir."

Mustafa Kemal Atatürk

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adam haklı beyler.
    I am not in danger , I am the danger..

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Yılmaz Özdil de ne yazmış be, helal olsun adama. Bir kaç tane kalemi cesur yazar daha dile getirse şu olayı da Oğuz denen yalaka herif istifa edip defolup gitse.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ben mesut özile kızanlardan degilim kızanlara kızıyorum,adam turklüğünü inkar etmiyor,onun başarılı olmasını temenni ediyorum,sinan bolatlada aynı fikirdeyim,oğzu cetin varsa bende yokum,,bu kadar oyuncu secimimi olur kardeş
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)