Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Oğuz Çetin Varsa Ben Yokum"

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

malesef bizim ülke hak yemekte bir numara...

Nereden
    Artvin

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren Derdiyok, Mesut Ozil gibi futbolcular kendileri icin en dogru karari vermisler zamaninda.
    Katılıyorum.

Kızmamak lazım. Bu olaylardan sonra artık herkes başka milli takımlarda oynayan futbolcularımıza hak veriyordur sanırım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim Onurdan daha iyi kaleci.Sonuna kadar da haklı.Ben hep diyorum,Mesut Özile kimse bu milli takımı seçmediği için vatan haini diyemez diye.

seçse ne olacak tı? aurelionun emrenin arkasında olacaktı.Nuri gibi.Nuriye yazık oldu.Sinanada.

Federasyonun bu anlayışı gurbetçi oyuncuları küstürüyor.

Şahsen ben olsam,İngiliz milli takımında oynarım yine de bu kafa yapısına sahip Türk Milli takımında oynamam

Ulan Oğuz çetin.çok çok çok çok çok... bi adamsın
    Entropi İyidir.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

vay arkadaş bu haberı sormak için girdim doğruymuş

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ben mesutu ,ereni, hakan yakini vs yi kendisine yatirim yapan ve firsatlar sunan ulkenin milli takiminda oynamasindan oturu yargilamam. kaldi ki buyudukleri , yetistikleri ulkeye hizmet etmeleri yadirganmamali. olaya almanlarin penceresinden bakildiginda onlar daha hakli bile gorunur. adami bul yetistir, firsat sun tam hizmet edecegi noktada kendisine hicbir emegi olmayan ulkeyi secsin.. bu cok da yanlis bir bakis acisi gibi gelmiyor kulaga.. kaldi ki almanya da yasayan bir gencin kendinden birinin almanyada bir almani egale edip onun yerini almasindan memnun olmasi gerekir.. mesut almanya milli takimi formasi giyerek almanyaya usaklik degil, almanyadaki Turk varligina hizmet ediyor... beni real madrid formasi icinde bir Turku gormek ziyadesiyle memnun ediyor, alman milli takimi icin oynamis olmasi onun Turk oldugunu da degistirmiyor..
    Konu ESER tarafından (06.10.2010 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Sual: Bu oğuz çetin'in teknik direktör olarak başarısı nedir? Neden milli takım bu adamın ellerinde şekilleniyor?

Cevap: oğuz çetinin teknik yönden bir başarısının olması gerekmiyor. sadece 3 istanbul kulübünün yerli futbolcularının piyasasını canlı tutmak için bu mevkide bulunuyor. yani asıl görevi aziz-adnan-yıldırım triosunun ve şirketlerinin harcadığı paracıkların kaybolmamasını sağlamak...

sual: e bu olayı gören yok mu? bu adam hiç gitmeyecek mi?

cevap: farketmez ki oğuz gider metin gelir. o gider şifo gelir. o da gider şükür gelir. ama görev sabittir değişmez...

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mesut milli takım kararı vereceği dönemde açıklama yapmıştı...löw beni, ailemi ve hocamı hergün arıyor diye...bizim kendini beğenmiş hocamız da tercihini yap çağıracağız seni diye haber göndermiş...

şimdi tamda o zamanlarda yıldıray ve halil in açıklamarı vardı...yıldırayı yok sayarak almanyadaki futbolcularımıza kötü örnek oluyoruz diye konuşuluyordu vede olmaya başladı...

kötü bir örnek olacak ama mesut özilin belçika maçında çektiği iki auta giden şuttan sonra ağzına dikkat edin bizim gol kaçırdığımızda hatta kızdığımıda salladığımız küfürleri ediyor adam...mesuta bende kızdım ama çocuk Türk ve doğru seçimi yaptığını şimdi daha iyi anlıyorum...

şimdide sinan bolatın açıklamaları bakalım bize kimi kaybettirecek...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

metinbay61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

soru:sinan bolat ist takımlarından birine transfer olsa milli takıma çağrılır mı?

cevabı herkes biliyor...

volkan şen takımını satmamış ist takımlarına gitmemiş ve bazılarını kızdırmış...şuan ülkenin en formda ve en yetenekli futbolcularından birisi volkan şen ama milli takımda yok...devre arası istanbula gideceksin baskısı yapıyorlar adama resmen...

kendimizden örnek vermiyorum ki taraflı bakıyomuş gibi gözükmeyelim...
    Biz her eskiyi eski diye atmayız, kötü ise atarız; her yeniyi de yeni diye almayız, iyi ise alırız."M.Akif Ersoy
    Allah mekanını cennet eylesin canım annem...

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adam haklı bir milleti başta terim ve oğuz olmak üzere milli takımdan soğuttular yazıklar olsun
    Bordomavi.net - Orhangazi

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı metinbay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesut milli takım kararı vereceği dönemde açıklama yapmıştı...löw beni, ailemi ve hocamı hergün arıyor diye...bizim kendini beğenmiş hocamız da tercihini yap çağıracağız seni diye haber göndermiş...

şimdi tamda o zamanlarda yıldıray ve halil in açıklamarı vardı...yıldırayı yok sayarak almanyadaki futbolcularımıza kötü örnek oluyoruz diye konuşuluyordu vede olmaya başladı...

kötü bir örnek olacak ama mesut özilin belçika maçında çektiği iki auta giden şuttan sonra ağzına dikkat edin bizim gol kaçırdığımızda hatta kızdığımıda salladığımız küfürleri ediyor adam...mesuta bende kızdım ama çocuk Türk ve doğru seçimi yaptığını şimdi daha iyi anlıyorum...

şimdide sinan bolatın açıklamaları bakalım bize kimi kaybettirecek...

ustad bence de kizmamaliyiz. fatih terim gibi narsist istanbul kuklasi bir yalama mesuta ne verebilir, ne vaad edebilirdi.. fatih terim sabriciginin gokhancigindan mevlutcunun nihatciginin menajerligini kotarmaktan baska ne is yapti bu ulkede.. senol gunesin yipratilmaya basladigi zamanlar bile bu yalamanin lobisi is basindaydi, kolpa kazimlar , hincallar yerden yere vuruyordu senol hocayi,, aman birilerinin isimi fatihin onune gecmesin aman ekmegimizden oluruz kaygilariyla... sonra bu ulkenin en iyi akademisyen hocasini ersun yanali 4 koldan yediler,.. kimin icin cigeri bes para etmez bir kolpa icin,. bu mu simdi ulvi milli takim? boyle seref yoksunu adamlarin duzgun olanlari oguttugu ve istanbulun menajerlik ajansi kimligine burunmus bir kurumu secmedigi icin yargiliyoruz mesutlari ve digerlerini.. bu olaylari gormuyor mu baska milli takimi secen gencler.. bal gibi torpilin lobinin kayirmanin cirit attigini biliyorlar ve bildikleri denizde yuzmek istiyorlar.. sonuna kadar da haklilar.. hatta haklidan da ote almanlarin oynamaya namzet oldugu milli takimi secip ben onlardan daha kralim diyebilecek kadar da ozguvenliler.. hepsi benim icin fatih terimden , oguzdan daha fazla Turk ve daha buyuk gurur kaynagi..
    Konu ESER tarafından (06.10.2010 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Adamda heyecan bırakmdılar yahu Milli takımdan adam soğurmu soğutuyorlar işte eskiden milli maçlarda akan sular dururdu şimdi öylemi Fatih terimle başlayıp hala devam eden bazı anlamsızlıkalr kibirler adam kayırmalar inatlar milli takımı milli takımlıktan çıkartıyor malesef
    Allaah hepinizi bildiği gibi yapsın
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

En sonunda cesaretli birisi çıkıp konuştu...

Nereden
    Avrupa Diğer

milli takim , alin terinin , emegin ulke vicdaninda karsiligini buldugu bir kurum haline donusmedikce aldigi hicbir sonucla ilgilenmiyorum..
    Konu ESER tarafından (06.10.2010 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Takımlarında forma giyemeyenler, sakat olduğu halde milli takıma alınanlar sırf prim (evet, evet prim) almaları için milli takıma alınıyor. Biz bizim futbolcular ya da o, şu, bu neden alınmıyor diyoruz. Prim konusunda eli en açık ülkeyiz futbol ve basketbolda... Yoksa Nurcan Taylan şampiyon olmuş, Kenan Sofuoğlu şampiyon olmuş kime ne? Bir teşekkür plaketi ile biter her şey. Ama futbol öyle mi? Oynamasan bile para alıyorsun kamptayken. 4 kaleci var kampta yahu. Yazıyla dört.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkça Hiddink'e servisi biz yapalım yemeği sen ye demişler

Oğuz Çetin feybe'nin yardımcı antrenörüydü, haydi bir daha yapsalar ya?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sinanı sonuna kadar destekliyorum.Bizi Ay-Yıldızımızdan soğuttular.Ben şahsen maçları izlemek bile istemiyorum artık.12 Dev Adamdan Allah razı olsun.Milli Ruhumu bir nebze olsun tekrar canlandırdırlar.Bu ruhsuzları izlemem.Yıldıray Baştürkte f.terim milli takımda olduğu sürece formayı giymem demişti.Adam gibi Adamlar kendini belli ediyor.
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Almanlar kanatlardan gelmeyi cok sever, cok iyi orta yaparlar.
    Bizim Kalecilerin yan top zaafi var, Allah bizi korusun ama isimiz zor.

Sinan buna care olabilecek 1 Kaleci ama basimizdakiler "ISTANBUL EZIGI"!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben bu cesareti başka futbolculardan da bekliyorum.

Ko-nu-şa-cak-sın arkadaş !!!

Sen kafanı öne eğip "demek ki yeterli değilmişim,eksiklerim varmış, oradakiler daha iyi bilir" dersen vururlar kafana alırlar ağzından ekmeğini.

Kesinlikle transfer piyasasında bu adamları canlı tutmak için çağırıyorlar.Bak bu adam milli takıma seçiliyor ona göre bonservisi var mantığıdır bu.

Gökhan Zan necidir arkadaş? Ne oynamıştır,oynadıklarında ne yapmıştır?

Daha geçen hafta Emenike'nin geçmekten sıkıldığı adam değil midir bu futbol artığı?

Emre Güngör nerdedir diye kimse mi sormaz?Adam GS de yedek iken milli takımdaydı Antep'te her maç oynuyor ama bu sefer de takımda yok.

Hakedenin avrupa tecrübesinden yoksun bırakılmasıdır bu.

Daha fazla oyuncu eğer ses çıkarırsa ya da halk olarak büyük tepkiler verilirse birşeylerin değişmesi daha kolay olacaktır.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dünyanın sayılı yıldızları var. 30 yaşına geldiklerinde "Artık milli takımı gençlere bırakma zamanı" diyerek elini ayaklarını çekiyorlar. Hem de futbolun ilahlarından... Ama bizde o yok arkadaş. Elin gavurları gençlere bu kadar yönelirken bizimkiler 26-27 yaşındaki adama bile "genç" diyorlar... Alan Shearer 30 yaşındayken İngiliz milli takımını bıraktı. Oynayamaz mıydı? Yine çatır çutur atamaz mıydı? Kariyerinde 400 üzerinde golü olan bir isim Shearer... Ya da Nedved? Arkadaşları ona yoğun ısrarlar yapmasaydı döner miydi? Totti 32. yaşındayken artık yokum dedi. Gençlerin önünü açmak isteyerek... Ama çağırılırsam ve gerek olursa dönerim-döneriz diyerek bıraktılar.

Dünyanın en iyi futbol oynayan ülkelerine bakalım. Hepsi genç bir kadro kurmuşlar, aynı kadrolar ile 2-3 büyük turnuva görüyorlar. Biz ise 5-10 yılda bir defa dünya çapında turnuvaya gidiyoruz onda da ya gruplardan çıkmadan çuvallıyoruz ya da 2002 ve 2008'deki gibi bir başarı ile 5-10 yıl teselli oluyoruz.

Çek restini arkadaş... Yokum ben de... Gelmiyorum de... Şimdiye kadar neden alınmadım de... De arkadaş...
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdal Keser'in 25 gözlemcisi 500 bin € bütçesi varmış. Sinan Bolat ise izlenmediğini iddia ediyor. Vardır herhalde bir açıklaması
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sinan gibi yurekli bir kac futbolcu daha bekliyorum.

Hatta o futbolcularin bizim takimdan olmasini cok istiyorum. Egemen cik konus, Serkan cik konus, Giray hatta sen de konus.

Volkan Sen cik konus hic susma. Milli takim bir arkadasin yukarda dedigi gibi, mac zamani akan sular dururdu ama simdi oyle degil.

Artik milli mac gelmis gecmis oynanacakmis yenilmisiz yenmisiz gol atmisiz falan filan hic biri artik heyecan vermiyor.

Bu milli takimi kuranlarin vicdani nasil rahat onu anlayamiyorum. Ne kadar kazma var ise onlari toplamislar neredeyse.

Copluge donustu milli takim ve ben buna cok uzuluyorum cogu Turk vatandasi gibi.

Bu olaya karsi buyuk bir protesto yapilmali, bence baska kuluplerin taraftar siteleriyle bir olunup her site de bir aciklama yayinlanmali ve bu olaya buyuk bir tepki verilmeli.

Neden yedek oyunculari aliyorlar, neden hep Hiddink avrupa tecrubesi olan takimi bozmak istemiyormus yorumlari yapiliyor.

Bunun hesabini butun sorumlular versin ve adaleti neden saglamadiklarini aciklasinlar!

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yukarıdaki freeze arkadaşın söylediklerine hak vermemek mümkün değil .

Milli takımı rant kapısına çevirenlerin bu tezgahına sessiz kalan alet olan medya mensubu da bu pis düzenden mesuldür .

Fatih Terim neden bu kadar yüksek ücrete çalıştırıldı ? Hiddink neden bu kadar uçuk bedelden çalışıyor ? Bunu ulusal medyada soran bir tek allahın kulu var mı ?

Fifa milli takıma gönderdiği oyuncu başına kulüplerle kaç bin euro ödeme yapıyor ? Son 4 yılda , istanbul takımlarının bu yolla kasasına giren miktar ne kadardır ? Peki ya bu sorular ...

Yerleşik kadro zırvaları ... Dünkü çocuk İsmail hangi yerleşik kadronun ürünü ya da Kazım ...

Sinan gitsin Belçika milli takımının kalesini aslanlar gibi korusun .

Sinan belçika milli marşında dahi , Oğuz'dan 10 kat daha fazla Türk dür . Eren'in , Mesut'un Serdar'ın Gökhan'ın Fatih'in Gökdeniz'in ve daha nicesinin olduğu gibi .

Sinan'ın bu tavrını hangi ulusal medya mensubu tenkit ederse , bileceğim ki bu rant düzenin .avşaklarından biridir .
    Konu Serdar A tarafından (06.10.2010 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

MetiN08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben elimde mac icin kartlar vardi inanin baska bir milli takim olsaydi yeminle diyorum giderim ama kartlarimi satdim bu takima degmez diye oriya gidipte o sakatlari yaslilarimi izlicem. Icimde hic bir heycan yok Türkiye almanyaya geliyor ben gitmiyor o basdakilerin allah hepsinin B...... versin okadar cok kisi Milli takimdan sogutdunuz helal olsun

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir ara fbye transferi gündeme gelmişti.Eğer gerçekleşseydi oynamasa dahi milli takımın gediklisi olmuştu.

Gelde takdir etme Mesut Özil'i
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sinan Bolat'in hakli oldugu yerler var ancak kusura bakmasin, Onur ve Volkan'dan iyi kaleci degil kendisi. Sadece yurt disinda oynamasi onu iyi kaleci yapmaz.

Bu arada madem Türk Milli takimini sectigine pisman oldu, hala Belcika Milli takimina gecme hakki var. Kendi agziyla diyor 1 dakika bile oynamadim. Bu halde hala Belcika Milli takimina gecebilir.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)