Sayfa 50 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 40 48 49 50
Toplam 1244 adet sonuctan sayfa basi 1,226 ile 1,244 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: F.Bahçe-TRABZONSPORUM(2-2)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Ey Simal Yildiz'i : Trabzonspor'lu bir Taraftar olarak Sana Tesekkür etmeyi borç biliyorum. Forumumuza Görsel Olarak Kattigin Bu Güzel Çalismalari Bize Karsiliksiz OlarakUlastiriyorsun.

Ellerin dert görmesin.

Iyi ki Sen Trabzonspor'lusun...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Iyi ki Biz Trabzonspor'luyuz...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dogru ya arkadasim..simal yildizida olmasa kim güldürecek bizi dimi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Vektra58 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Ey Simal Yildiz'i : Trabzonspor'lu bir Taraftar olarak Sana Tesekkür etmeyi borç biliyorum. Forumumuza Görsel Olarak Kattigin Bu Güzel Çalismalari Bize Karsiliksiz OlarakUlastiriyorsun.

Ellerin dert görmesin.

Iyi ki Sen Trabzonspor'lusun...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Iyi ki Biz Trabzonspor'luyuz...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

MAYMUN SAVAS! MAYMUN SAVAS MAYMUN SAVAS MAYMUN SAVAS MAYMUN SAVAS MAYMUN SAVAS MAYMUN SAVAS MAYMUN SAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS!!!

Nereden
    İstanbul

Beyler bunu baska biyerde de yazdim özür dileyerek söylüyorum ki bu adamlarla artik medeni yollarla mücadele etmek mümkün degil bu Savas ay adisine organize olup dakikalarca küfretmek lazim ankara maçinda baskadilden anlamaz bu serefsizler anladigi dilden konusacaksinki iletisim kurabilesin bu köpeklerle.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı emre81 Nickli Üyeden Alıntı
    Beyler bunu baska biyerde de yazdim özür dileyerek söylüyorum ki bu adamlarla artik medeni yollarla mücadele etmek mümkün degil bu Savas ay adisine organize olup dakikalarca küfretmek lazim ankara maçinda baskadilden anlamaz bu serefsizler anladigi dilden konusacaksinki iletisim kurabilesin bu köpeklerle.

eger bunu gercekten yaparsak haftalarca gazetelere adimiz cikar Trabzonspor'un taraftari Büyük Savas Aya küfür etti, terbiyesizler, vs.

yani böyle olmaz

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su an trt 3te trabzonspor- fb maçi banttan yayinlaniyo...

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

SAVAS AYI GÖRDÜK

SAVAS AYIDA ÖGRENMIS OLDUK.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

savas ay kim yaaaa kaile almayin arkadaslar ezik insanlari adam olsaydi zaten hakkinda biçok seyler solenmezdi di mi ezik i.....

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gelelim maça ark lar mactaydim gidemeyenler için buyuk kayip olmustur bence ... ezik fblileri gorcektiniz sus pus oturuyolardi ama sunu soliyim taraftarimiza helal olsun herzaman heryerdeyiz .... ama cem papila dan sora simdi de sira metin tokat ta galiba ... neyse orda olmak bile güzeldi ark.lar

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

MAYMUNSUN olum sen

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Herkes biliyor bu taraftarin canini beraberlige ragmen neden bu kadar sikmadigini...Gururluyum,ama ezikbahçe gibi (!!!) bi takimla berabere kaldigimiz için degil bazi anlayis kitligi çeken yazar bozuntularinin belirttigi üzere...Gururluyum,çünkü "kesin fark atar" denen takimi son anda fark yemekten kurtuldugunu gördüm...O çimlere tipki geçen sezon oldugu gibi gömüldüklerini gördüm...Bütün çirkefliklerine ragmen,yüregiyle biseyler yapmaya çalisan saha içindeki 11 yürekli adamin,her gol sevincini birilerinin suratina tokat gibi yapistirdigini gördüm...

Tesekkür ederim TRABZONSPORUM...Maçi izledigim yerden çikarken,basim dimdik çikmami sagladigin için...

Maç sonrasinda olanlar mi??? Insanin holigan olasi geliyor evimizdeki maçta...Ne demis adam? "Dünyaya kus bakisi bak,ama kus gibi bakma"...Ama anlayana...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi su savas ay ile ezik ridvan dilmen e koro halinde ankara macinda kufur edlim kesinlikle bu iki srefsizin onde gideni bunlardan anlar lan savas AYI sen ne anlarsin lan pis ezik yazi yazmaktan sen deilmisin yangin yerine soradan gidipte elini yusunu isleyip ustunu basini yirtp sorada sanki yanginin icine girmis gibi haber yapmaya baslayan serefsiz senden buyuk oyuncu varmi lan sen gitde cagan irmak sana bi rol versin sabalak seni

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

savas AYI gibi zavalli istanbul köpeklerini komple bir çukura atip
    yakmali ulan geri zekali ulan kahpe verilmeyen penaltimizida yazsana
    kahpenin soyu[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Savas Ay zaten kus beyinli bir insan, ne bekliyorsunuz ki[img]smileys/smiley2.gif[/img]Bu arada kus gribine yakalanip bu yuzden sacma sapan konusmus da olabilir....Zavallinin gunahini almayalim.......[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonsporumuz berabere kalmasina ragmen fb.yi kadiköyün çimlerine gömmüstür bunu ben degil yorumcular söylüyor!...

ayrica trabzonspor taraftarini sevindiren fb.den alinan bir puan degil oynanan güzel ve özlenen futboldur ayrica bunun sayesinde gelecege umutla bakilmasidir onumuzde ankaraspor maçi var umarim bu maçta da ayni güzel futbol tekrarlanir...

fenerbahçe taraftarinin hazimsizligini öfkeli ve gayri insani davranisini siddetle kiniyorum!

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayatimda bu kadar dangalak insanlar görmedim yaf. Trabzonum cikip adam gibi top oyunuyor adamlar sorguluo neden bize kars iyi top oynuosunuz ?? bu zmana kadar nerdeydiniz die ??? [img]smileys/smiley7.gif[/img]Allahin kus beyinli yaratiklari sen onu sorgulayana kadar kendi takiminin futbolunu sorgulasana. Hic mi akil yok sizde??. (sormam bile yanlis ama laf gelisi iste) TRazbon istedigi zaman istedigi gibi oynar bundan sana ne ?? hayret bisi. Biz böyle kus beyinlilerle cok uurascaz gibi gelio bana.

ancibranoz
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley7.gif[/img]Bu sebelek tipine tükürdügümün savas AYInin konusmalarimdan haberim yoktu. Bu ne adi bir köpektir yaw.

Tamam Jefferson'un hareketini bende takdir etmedim ama bu bu sekilde mi söylenir öküz? [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yok yaw insanin dövesi geliyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)