Sayfa 107 Toplam 107 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 57 97 105 106 107
Toplam 2652 adet sonuctan sayfa basi 2,651 ile 2,652 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Kasýmpaþa 0 - 7 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Yok artýk: 10-0!

PSV Eindhoven, bu sezon kötü günler geçiren ezeli rakiplerinden Feyenoord'u tarihi bir farkla yendi. Ev sahibi ekip, 90 dakika boyunca tam 10 kez rakip fileleri havalandýrdý.

Hollanda Ligi’nde dün tarihin en farklý galibiyetlerinden biri yaþandý. PSV Eindhoven, sahasýnda Feyenoord’u 10-0 maðlup etti. Mücadele inanýlmaz bir futbol sergileyen PSV, rakibine tarihinin en farklý yenilgisini tattýrdý. Ev sahibine zaferi getiren sayýlarý, Reis (3), Afellay, Toivonen, Lens (2), Dzsudzsak (2) ve Engelaar kaydetti. Konuk ekip, 34. dakikada Leerdam’ýn kýrmýzý kartla oyundan atýlmasý sonrasýnda maçý 10 kiþi olarak tamamladý.

‘Kelime bulamýyorum’

Çok üzgün olduklarýný belirten Feyenoord’un savunma oyuncusu Tim De Cler de, “Hayatýmda böyle bir þeyi ilk kez yaþýyorum. Bu sonucu hiç beklemiyorduk, söyleyecek kelime bulmakta zorlanýyorum” dedi.

PSV 10-0 FEYENOORD

-----------------------------------------------------------------------

þu haberlere biz konu olsaydýk fena mý olurdu...

tüm avrupada güzel reklam yapmýþ olurduk, bizim futbolcularýn gollerini gösterirdi tvler, siteler..
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Nereden
    Trabzon

Artýk atmayýn,yazýk diye düþündüðüm bi maç...Sevinemedim bileAma ohh oldu..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)