Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eziklere Geçit Yok | Burasi Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzon'da baska bir forma görünce girdigim ruh hali esimle tartismalarimizin bir çogunun kaynagini olusturuyor. Dayanamiyorum, tahammül edemiyorum, çok kötü hissediyorum... Ama çok iyi bildigim bir sey deher ne gerekçeyle olursa olsun organize olunarak adam dövmenin yanlis bir is oldugu... Ben içimde derinlerden bir ses "ellerine saglik" dese de yapilani asla tasvip edemiyorum. Bunun çok ciddi bir çeliski oldugunun farkindayim ama isin içinden deçikamiyorum.

En iyisi ben yanlis buldugumu söylemeye, siz de bildiginiz gibi davranmaya devam edin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

En büyük korkum Trabzonspor taraftarlarinin senin gibi düsünmeye baslamasi. Begenmiyorsan mahalleni tasin, begenmiyorsan tuttugun takimin taraftarini birak -ki biz mutlu oluruz- sana takim çok, aciyacak birilerini ariyorsan o da Fatih Tekke gibi bir insana ( dikkatini çekeyim insan diyorum futbolcu demiyorum) hiç hesapsiz-sorgusuz-sualsiz-serefsizce küfür edenlere aciyabilirsin. Yada malatya çocuk yuvasindaki bakici annelere.

Inan bir Trabzonsporlunun bu sekilde düsünmesi bizleri daha çok üzüyor. Dayak atmaktan hiçbir zaman övünmedik ve hiç siddet yanlisi olmadik. Emin ol. Trabzona döner biçaklariyla gelenlere, bos kahveyi basip övünenlere, Ordu'da dernegimize silahli saldirida bulunanlara, Istanbul'daki her maçimizda Karadenzililere insafsizca küfredenlere, sistemi kendi elleriyle yaratip sonra satin alanlara, sistemin silahsörleri papilalara arzumanlara tüm tepkimiz ve bu sistemin bir parçasi da Trabzon sehrinde bulunup da organizasyon yapan cimbomlulardir. En azindan benim sehrimde sistemin çarklari dönmemeli-organizasyonlarini benim sehrimde yapmamalilar. Yoksa Denzilispordan, Sivaspordan bir farkimiz kalmaz. Siradan olmakda Karadenzimin coskulu, kabuna sigmayan insanina yakismaz.

Bu arada kendi mahallesinden kendi taraftarindan utanan varsa zaman tercih yapma zamanidir. Begenmeyen istifa etsin ya da bu forumda kardeslerimizin canini sikacak komikaçiklamalar yapmasin.

Gerçek Trabzonsporlular her daim hak edenin hakkini vermistir. Vermeye de devam edecektir.

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...

kardesim aynen katiliyorum sana..

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul da ki eziklerle oynadigimiz maçlarda o eziklerin maçtan önce ve sonra bize laf atmalarini hiç birzaman kaldirmadik bizde ona karsi geldik ve olaylar ve polis ve malesef karakol falan filan ama biz ezilmedik ama o ezikler sadece kendi evlerinde kral geçinmeye çalistilar ts li ezilmez 5 kisi de olsa 5000 de olsa onlara karsi cikar dayak yer veya yemez orasi belli olmaz ama yürek ister bazi seyler bos kahve basmakla da olmaz yani bize yamuk yapani biz affetmeyiz ama iste bu durumda yönetiminde arkasinda olmasi lazim taraftarinin burda ki olay ise ewt pek onaylamiyorum bu olayi çünkü bu ezikleri korkutmak onlara dayak atmak pek ise yaramaz çünkü bunlar ezelden ezik yine böle sey yaparlar yine dayak yerler ezik iste ya zaten mecidiyeköyde sampiyon ts diye bagirdigimiz gunleri biz unutmadik ama siz de sampiyon gese diye bagiranlara cewap veremedigimiz gunleri unutmayin hemde ts li olup....

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

En büyük korkum Trabzonspor taraftarlarinin senin gibi düsünmeye baslamasi. Begenmiyorsan mahalleni tasin, begenmiyorsan tuttugun takimin taraftarini birak -ki biz mutlu oluruz- sana takim çok, aciyacak birilerini ariyorsan o da Fatih Tekke gibi bir insana ( dikkatini çekeyim insan diyorum futbolcu demiyorum) hiç hesapsiz-sorgusuz-sualsiz-serefsizce küfür edenlere aciyabilirsin. Yada malatya çocuk yuvasindaki bakici annelere.

Inan bir Trabzonsporlunun bu sekilde düsünmesi bizleri daha çok üzüyor. Dayak atmaktan hiçbir zaman övünmedik ve hiç siddet yanlisi olmadik. Emin ol. Trabzona döner biçaklariyla gelenlere, bos kahveyi basip övünenlere, Ordu'da dernegimize silahli saldirida bulunanlara, Istanbul'daki her maçimizda Karadenzililere insafsizca küfredenlere, sistemi kendi elleriyle yaratip sonra satin alanlara, sistemin silahsörleri papilalara arzumanlara tüm tepkimiz ve bu sistemin bir parçasi da Trabzon sehrinde bulunup da organizasyon yapan cimbomlulardir. En azindan benim sehrimde sistemin çarklari dönmemeli-organizasyonlarini benim sehrimde yapmamalilar. Yoksa Denzilispordan, Sivaspordan bir farkimiz kalmaz. Siradan olmakda Karadenzimin coskulu, kabuna sigmayan insanina yakismaz.

Bu arada kendi mahallesinden kendi taraftarindan utanan varsa zaman tercih yapma zamanidir. Begenmeyen istifa etsin ya da bu forumda kardeslerimizin canini sikacak komikaçiklamalar yapmasin.

Gerçek Trabzonsporlular her daim hak edenin hakkini vermistir. Vermeye de devam edecektir.

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...

kardesim aynen katiliyorum sana..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı XeNiTH Nickli Üyeden Alıntı

bu yapilan isi begenmeyen olabilir acsin fikirlerini kendilerine saklasinlar. takimi satanlara bi sey yapmiyosunuz diyerek arkadaslari aklinca mat eden delikanli bayan arkadasim delikanligibi soyle 3 yildir ayni hatalari yapan bu yonetimi istifaya davet edenleri protesto ettinmi etmedinmi ?

herkes fikrini kendine saklayacaksa ne sizin nede benim burda olmamizin bir anlami yok.Ne sizin nede baska birinin haddine degil bana fikrini kendine sakla demek.Siz kendinize sak sakci aramak için burdaysaniz o sizin probleminiz benim degil.Siteye sadece yönetimi proveke etmek için ugramamis olsaydaniz son iki sezondur benim Atay Aktug ve yönetimine olan tepkilerimi görürdünüz.Dikkatinizi çekerim son iki sezondur diyorum takim her maçi kazanirkende Atay Aktug un TS de baskanlik yapacak kriterlere sahip olmadigini söylüyordum bugünde söylüyorum.

Koltuklari yakanlari protesto ettim mi ? koltuk yakip kulübü maddi zarara sokmak yönetime gösterilen bir tepki biçimimidir.(Bakiniz bjk taraftari )Tepkinizi bile göstermeyi bilmiyorsunuz hakliyken haksiz duruma düsmekle övünüyorsunuz.kulübü maddi zarara sokanlara tepki gösterdim mi ? yok onlara elinize saglik iyi yaptiniz dedim!!

Tekrar söylüyorum sahada top oynayan futbolcusundan kulübün içindeki insanlara kadar hepsi takimi satiyor siz sadece 3-5 taraftari dövmekle övünüyorsunuz.Sonrada biz tribünün sahibiyiz !

Orasi TRABZON ordan çikis yok

@sevgi

sadece ovunmekle kalsam iyi o kadar sevinçliyim ki anlatamam sana

aslinda hüzünlüyüm de keske trabzon da ysasaydim da bende gitseydim kardeslerimle oraya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efrasiyab

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı selokal61 Nickli Üyeden Alıntı

Efrasiyab

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

sagolasin gözüm öptüm seni [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

zisinoli agzina saglik kardesim .eline koluna yuregne saglik.ben bu yaziya imzami atarim arkadas.bize ne yaparlarsa fazla fazla ODEYECEKLER[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

orda bulunan herkesi saygiyla sevgiyle kutluyor GÖZLERINDEN ÖPÜYORUM yukarda bazi arkadaslar bununla övünecek durum yok tam aksine bunlarda TÜRK diyor kardesime soruyorum orasi TRABZON MU ISTANBUL MU diye YAPILANLAR ÇOK IYI OLMUSTUR ayraca kaptanimiza yapilan küfürleri unutmus degiliz BIZ HER ZAMAN TÜRKIYEDE FARKLI BIR IL OLMUSUZDUR BU DURUM BÖYLE DEVAM EDECEKTIR

TRABZONUMDA BORDO MAVI den farkli renk dalgalanmayacaktir

HELAL OLSUN SIZE...................ELLERINIZ DERT GÖRMESIN ......................AYRICA KAPTANIMIZA YAPILANLARIN INTIKAMI ALINMALIDIR.............

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

helal olsun beee

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Unutanlar için geseliler tam 60dk boyunca kaptanimiz FATIH TEKKE ye küfür etmislerdir. (Yendikleri halde....)

Nereden
    İstanbul

unutmadan bazi arkadaslar bu tutumun yanlis oldugunu ve çilginlar grubu hakkinda atip tutuyo o arkadaslar 5 kg çekirdek alip gidip maçi kapalida izlesinler BIZ TRABZONUZ FARKLIYIZ bu adamlar TRABZONDA TAKIM KARSILAYAMAZLAR ondan sonra TRABZON UN altini üstüne getirdik diye atip tutuyo bu serefsizleeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr........

KAPTANIMIZA YAPILAN KÜFÜRLERIN INTIKAMI ALINACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam gibi birisine yapilan haksiz küfürlerin yaninda az bile.insallah devami geseli futbolcularin tümüne avni akere geldiklerinde edilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gayseliler asil ikinci yaridaki maçta günlerini görcekler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı XeNiTH Nickli Üyeden Alıntı

bu yapilan isi begenmeyen olabilir acsin fikirlerini kendilerine saklasinlar. takimi satanlara bi sey yapmiyosunuz diyerek arkadaslari aklinca mat eden delikanli bayan arkadasim delikanligibi soyle 3 yildir ayni hatalari yapan bu yonetimi istifaya davet edenleri protesto ettinmi etmedinmi ?

herkes fikrini kendine saklayacaksa ne sizin nede benim burda olmamizin bir anlami yok.Ne sizin nede baska birinin haddine degil bana fikrini kendine sakla demek.Siz kendinize sak sakci aramak için burdaysaniz o sizin probleminiz benim degil.Siteye sadece yönetimi proveke etmek için ugramamis olsaydaniz son iki sezondur benim Atay Aktug ve yönetimine olan tepkilerimi görürdünüz.Dikkatinizi çekerim son iki sezondur diyorum takim her maçi kazanirkende Atay Aktug un TS de baskanlik yapacak kriterlere sahip olmadigini söylüyordum bugünde söylüyorum.

Koltuklari yakanlari protesto ettim mi ? koltuk yakip kulübü maddi zarara sokmak yönetime gösterilen bir tepki biçimimidir.(Bakiniz bjk taraftari )Tepkinizi bile göstermeyi bilmiyorsunuz hakliyken haksiz duruma düsmekle övünüyorsunuz.kulübü maddi zarara sokanlara tepki gösterdim mi ? yok onlara elinize saglik iyi yaptiniz dedim!!

Tekrar söylüyorum sahada top oynayan futbolcusundan kulübün içindeki insanlara kadar hepsi takimi satiyor siz sadece 3-5 taraftari dövmekle övünüyorsunuz.Sonrada biz tribünün sahibiyiz !

Kime ne kadar tepki verildigini nereden biliyorsun peki?

Çilginlar'in Avni Aker'deki her maçtan sonra en az 25-30 dk tribünde kalip yönetimi, takimin bu hale gelmesinde rol oynayan isimleri protesto ettigini biliyor musun?O oturup herseyi görüp duydugunu, bildigini zannettigin yerde bunlari da görüyor musun?

""Tekrar söylüyorum sahada top oynayan futbolcusundan kulübün içindeki insanlara kadar hepsi takimi satiyor siz sadece 3-5 taraftari dövmekle övünüyorsunuz.Sonrada biz tribünün sahibiyiz !"" demissin birde...Yukarida da belirttigim üzre Trabznspor'a zarar veren herkes de nasibini aliyor, onlara karsi sessiz kalindigini sadece 3-5 taraftari dövmekle kalindigini saniyorsan yaniliyorsun!

Öyle atip tutmakla olmaz bu isler...

Nereden
    Samsun

TRABZON daki olay son derece dogru ve yerinde bi olaydir!az bile be az bile...ordaki kardeslerimiz bu sekilde tavir koymasa ne olacak?söyleyeyim;elimizde kalan tek sey olan ITIBARIMIZI ANLI SANLI ADIMIZI SEHRIMIZI küçümseyerek haber yapacaklar dillerine!nasilmi onuda söyleyeyim,aynen söyle konusacaklar ondan sonra;nasi karsiladik takimi trabzonda,kimsenin giki çikmadi,biz buyuz olum TRABZON da kim mis,alayi korkak,alayi ruhsuz....seklinde konusacaklar sagda solda!!!yok be o kadar da degil!!!

BENDE TRABZON DA BI fener MAÇI BÖYLE BIR ORGANIZASYONA KATILMIS BIRI OLARAK ORADA KI ARKADASLARA DUALARIMI GÖNDERIYORUM...ELLERINIZE VE EN ÖNEMLISI YÜREGINIZE SAGLIK!!!

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bence gs macindaki tepki daha sert olmali tabii gelebilirlerse

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sampiyonluk yillarimizda (yasamasakta anlatilanlar) sehre gelen istanbul takimlarina taraftarimizin ne kadar baski olusturdugu konusulmaktadir ama özellikle son 6-7 senedir bu baski azalmistir.Iki nara atan istanbulun ezik taraftarlari bunlarla övünmektedir. Toplanip grupça dayak atma olayinda Perhaps gibi düsnüyorum az çok ama bizimkilerin dayak attigini duyunca görünce yüzümde bir tebessüm olusuyor. Avni Aker cehennemdi futbolcusuyla taraftariyla yillardir bu cehennem diger takimlar için cennete döndü. Cehennemi tekrar baslatmak taraftara düsüyor. Belki kinci savasci gelecek ama ben Mavi Bayrak istemiyorum arkadaslar ben rakip takimin üstüne bir kara bulut gibi çökeçek dizlerinin bagini çözecek bir Trabzonspor taraftari istiyorum. Yuhhhhhh dedigi zaman taaaaaaaaa istanbuldan kulaklarima gelecek bir taraftar toplulugu istiyorum..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bir Çilginlar kaldi ,onlarda olmazsa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burasi Trbazon Ulan. Gerçekten yapilan hareketi tebrik ederim. Çünkü benim sehrimde , benim havalanimda baska bir takimin taraftari takimini karsiliyamaz. Özelikle bu taraftar benim oyuncuma 90 dk küfür etmisse.Evet yapilan seyle guru duyulmaz gerektigi için yapilir. ve iyiki yapilmis diyorum. Çünkü istanbul da bu tarfatralar atip tutuyolar , Trabzonda söle yaptik, trabzonda böle yaptik.kulaklarimda duydugum için biliyorum. Aslinda söle bir sey yapin. GS taraftari yakalayin meydan parkinda agaca baglayain bakin medya nasil resimlerini çekip yainliyo. o zaman yine skisi gibi tirsarlar bziden.

Gelelim yönetime ve takimimiza gerekli tepkiyi vermedigimizi düsünene arkadaslara. Evet tepkiyi nasil verelim. Evet ben tepkimi günde 100 maile atarak yapabilyorum istanbulda. ve futbolcularin takimi saatigini düsünmüyorum.

AVNI AKER YAZDI

ke$ke $iddet kullanilmasaydi, onun haricinde kutluyorum sizi...Burasi Trabzon !!!

sadece bir soru malum gurbet'de ya$iyoruz ???

BMN, Istanbul'da veya Ankara'da Havaalaninda takima kar$ilama organizasyonunda bulunuyor.

Istanbul veya Ankara ekiplerinin takimlari'da ayni $ekilde tepki koyarlar ise ???

( onu yapmak icin g.. ister gibi cümleler yazmayin arkada$lar, cevap bekliyorum )

te$ekkürler...

------------------------------------------------------------ ------

arkadasim biz istanbul'da her zaman takimimizi rahatlikla karsilayabiliriz neden diyeceksin?

istanbul bu takim tutma konusunda tam bir piç memlekettir kimin hangi takimi tuttugu belli degildir çikalim istiklal caddesine soralim hangi takimi tuttuklarini ? iki kisi ard ardda ayni takimi söylemez,bide uzun sokakta soralim kimin hangi takimi tuttugunu 10 kisiden biri farkli bi takim söyler trabzonspor'dan baska,

biz trabzon sehrini temsil eden en büyük kulüp olan trabzonspor'uz ama kim diyebilir ki biz istanbul'u temsil eden en büyük kulübüz diye?

ayrica son olarak sunu demek istiyorum ben pendik'te oturuyorumkadiköy'de 5-6 sene çalistim her zaman formam üzerimde dolasirim arabamin arkasinda today tomorrow ewrytime trabzonspor yazar elinive ya dilini uzatan olursa 40 yerinden kirarim biz trabzonluyuz arkadas biz karadenizliyiz bizim ayranimiz öfkelidir ayrica son olarak g*t ister demicemde bize bulasmalari için adamda sömine gibi g*t olmasi lazim dicem,,

arkadaslar bu arkadaslarin yaptiklarina kizanlar var aramizda orda bi durun bi dakika iki çift lafim olucak

ADAM ÖLÜR ADAMLIK ÖLMEZ FATIH TEKKE 'YE 45 DAKIKA TEMPO TUTUP TEZAHURAT YAPTILAR MADEM ADAMDILAR NIYE YAPTILAR ?

NIYE DEMEDILER ULAN YARIN ÖBÜR GÜN BIZ ORAYA GIDERIZ HADI BIZ ADAM DEGILIZ FUTBOLCULARIMIZ GIDER ONLARI ORDA BAFILERLER DIYE

ONLARA AZ BILE OLDU GELECEK ONLAR AVNI AKER E HER SEYIN HESEBI SORULACAL BIZ ADAMI ZURNA GIBI ÖTTÜRÜRÜZ,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes sunu iyi bilsin ki Çilginlar veGurbetçi Gençler papua yeni ginenin tribun gruplari degiller. Trabzon'un kendi öz gruplaridir.

Ve yine herkes iyi bilsin ki bu gruplar bizim degerimizdir.

Eger Istanbul'da ve çevre illerde Trabzonspor taraftari elini kolunu sallaya sallaya stadlara gidebiliyorsa bunun sebebi Gurbetçi Gençler'dir.

Eger Trabzon'un bir özelligi varsa bu özellige en çok katkida bulunmus grubunun basinda Çilginlar gelir.

konuyu nerden nereye getirmissiniz, herkes aklini basina alsin, bir nefes alin, yaptiklarina "katilirsiniz, katilmazsiniz" o sizin bileceginiz is, ama kimse, hiç kimse Trabzonspor taraftarligi adina istanbul takimlarinin tribunleriyle onlarca mücadeleye giren bu gruplara laf etmesin. kendi tribun gruplarini bu sekilde elestiren baska bir taraftar kitlesi de yoktur ayrica.

Arkadaslar kendince karsilama yapmis,yapmis olduklari karsilamayi da bizimle paylasmislardir. Konu da kapanmistir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)