Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vatandaþ Uyuma, Vergine Sahip Çýk

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Standart Vatandaþ Uyuma, Vergine Sahip Çýk

Milli Takýmýmýzýn baþýna büyük umutlarla getirilen Hollandalý teknik adam Guus Hiddink, ülkemizde sadece 6 maç izledi.

"Guus Hiddink bugüne kadar sadece Fenerbahçe ,Beþiktaþ, Galatasaray, Trabzon, Gaziantep ve Manisa'yý birer kez izledi, 11 takýmý hiç izlemedi,Kritik Almanya maçý öncesi 6. haftada Türkiye'ye bile gelmedi"

http://www.spordabugun.com/h_456170_...-gelmiyor.html

Linkte ilgili haberlerden birisini bulabilirsiniz.

Ben Hiddink geldiðinde gençlere yapýlacak yatýrým ve hakkaniyetli forma daðýtýmý için çok umutlanmýþtým.Açýkçasý hayal kýrýklýðýna uðradým..

Kendisinin çalýþmadan yýlda 4 Milyon Euro kazandýðýný görmek, ve bunun bizim vergilerimizle yapýlan keyfi harcamalar olduðunu bilmek beni üzüyor.Euro 2004'te harikalar yaratan Çek Cumhuriyeti'nin hocasý Karel Brückner 100.000 Euro alýyordu..Yapýlan harcamalar keyfi.

Kimsenin kazanacaðý paranýn derdinde deðilim.Ama madem Oðuz Çetin ve Engin Ýpekoðlu'nun oluþturacaðý bir milli takým olacaktý, onlar alsaydý bu paralarý.

Kazandýðýnýn hakkýný vererek tüm mesaisini bu iþe ayýran Ersun Yanal'ýn günahý neydi ?

Kendi adýma hakkýmý helal etmiyorum.Hoca çok para aldýðý için deðil, çalýþmadýðý için..
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

arkadaslar biz bu konuda sözümüzü söyledik....hem söylerken de ne atanamayan ögretmendik nede kpss magduru nede zengin iþ adamý....tekrardan da söyleriz yine yeniden(zenginliðim bu tür söylemlerin yasam tarzýmý yansýtmasýdýr)....ancak iþin ucunu kendine meðil olacagýný gören uzak görüslü arkadaslarýmýz gecikmiþ faturayý tekrardan elimize tutusturmasýný anlayamýyoruz....

siz yarýn öbür gün stad olayýnda da gec kaldýgýnýzý anlayacaksýnýz ey cemaati-müslim.....
    ýslak imza....

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Basket Milli Takiminin primini mahkemeye getiren vatandastan
    suc duyurusu bekliyorum
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Böyle olacaðý belliydi. Yine de Mesut ayarýnda gençleri Türk Milli Takýmý'na ikna etsin benim için yeterli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kesinlikle aldýðý para ile derdim yok.

Tek isteðim layýkýyla görevini yapsýn.

Nuri'yi, ve onun gibilerini kaybetmesin..Nuri artýk sembol bir isim olmuþtur.Eðer Almanya'da oynayan kardeþlerimiz Nuri'nin bu kötü durumuna bakarak seçim yaparlarsa, önlerinde Mesut gibi bir örnek varken bizi seçmeleri zor olur..Haklý gerekçeleri olur..

O yüzden Sayýn Hiddink, ya görevinizi düzgün yapýn, ya da bir çok insanýn gözünde haketmediði ücretlere çalýþan bir teknik direktör olarak kalýn.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Ýstanbul

Hiddink eðer þampiyonaya katýlabilirsek 1 milyon euro + eðer finale çýkabilirsek 1 milyon euro olmak üzere 2 milyon euro da prim alacak ekstradan.

Þu an itibariyle kesinlikle alýnan paranýn karþýlýðý alýnamamýþtýr.

Ýsterdim ki basketçilerin bir nevi hakederek bir baþarý kazanarak aldýðý 28 milyon lira prime tepki verilmesinin yarýsý kadar ilgi ve tepki buraya da gösterilse.

Baþlýðý açan ve ilgi gösteren arkadaþlara teþekkürler.

Eðer oyuncular eskisi gibi Fatih Terim-Oðuz Çetin'in belirlediði havuzdaki isimlerden seçilecekse Terim neden gönderildi?? ve yerine 2 kat fazla ücretle Hiddink getirildi.

Salih Edip - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Sinan Bolat da isyan bayraðýný çekmiþ Oðuz Çetine...
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasýdýr .

Herþey için Rabbime sonsuz þükürlerimle,eyvallah...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Futbol federasyonunun ve milli takýmýn gelirlerinin vergilerle alakasý yok diye biliyorum. Gelirleri sponsorlardan, reklamlardan, yayýndan vs. karþýlanýyor.

Tabi bu durum Fatih Terim artýklarýnýn verdiði rahatsýzlýðý gidermiyor.
    "Arkasýndan yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayýlmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacý var"

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Hollanda'dan ligtvye bakýyor ve futbolcu seçiyor adam. Ligi ligtvden takip ediyor. Maçlara gelmek yok. Türkiye'de kaç þehir takýmý var ligde diye sorsan bilmez. Ben çok umutluydum Hiddink'ten. Sadece kadro seçimleri ya da milli baþarý için deðil. Türk futboluna yeni bir ekol, yeni jenarasyonlar getirmesini bekliyordum. Gerçi daha erken sayýlýr ama ilerisi için Türk futboluna pek bir þey kazandýracak gibi deðil. Belki milli takýmla gruplardan çýkma gibi baþarýlar yaþayabilir.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Aksaray
    Yaþ
    38

tff özerk bir kuruluþtur ve hiç kimse oraya vergi vermiyo rahat olun.bunu bilmemenize þaþýrdým doðrusu.özerk kuruluþlara hiç bi þekilde devlet karýþmaz ve karýþamaz
    Kapitalizmin zaafý sunduðu nimetlerin eþit paylaþýlmamasýdýr;Sosyalizmin nimeti ise sefaletin eþit paylaþýlmasýdýr

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbol federasyonunun ve milli takýmýn gelirlerinin vergilerle alakasý yok diye biliyorum. Gelirleri sponsorlardan, reklamlardan, yayýndan vs. karþýlanýyor.

Tabi bu durum Fatih Terim artýklarýnýn verdiði rahatsýzlýðý gidermiyor.
    Alýntý mehmetdoðan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tff özerk bir kuruluþtur ve hiç kimse oraya vergi vermiyo rahat olun.bunu bilmemenize þaþýrdým doðrusu.özerk kuruluþlara hiç bi þekilde devlet karýþmaz ve karýþamaz

Doðru bir þeye deðinmiþsiniz dikkatimden kaçan bir durumdu.Hatta bu özerk yapýyý oluþturan kiþi Mehmet Ali Yýlmaz Uyarýlar için teþekkürler.

Hiddink'in keyfi uygulamalarý 2 maðlubiyetin yaný sýra milli takýmdan soðumamýza sebep oldu yeniden.

Ýnsanlarý býktýrýyorlar.
    Konu Çaðatay_ tarafýndan (13.10.2010 Saat 22:27 ) deðiþtirilmiþtir.

Özkan Sümer

Paksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    39

HIDDINK'ÝN sözleþmesinde gizlilik maddesi varmýþ aldýðý para açýklanmýyormuþ, alla alla , neden gizlenmek istenmiþki merak ettim bak þimdi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)