Sayfa 3 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 499 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Rizespor(3-1)

Nereden
    Almanya

ben yenecegimize inanmiyom acikcasi. zaten yazdiklarima bakarsaniz diyar maci icinde aynisini sölemistim. symek gelse ne olcak. tam kapasiteyle oynayacakmi saniyosuinuz. acikcasi sunuda belirteyim. benim bir korkum var oda symegin yeniden sakatlanmasi. ins öyle bisey olmaz.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rize maçini bosverin kaçiniz fener maçini seyredebilecek ondan haber verin onu geçtik diyelim son maç bjk kaçiniz seyretmeye gidecek.

Ama taraftarin gaziyla oynayan bir ts beraberlik felan alabiliyor.

bu maçlari ben seyrederim ama sanirim soonunda esrar kes yada alkolik olup çikacagim.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı KUYMAK Nickli Üyeden Alıntı

Peki benim takimdas arkadaslarim söylermisiniz bu atay gittiginde yerine kim gelecek? yada soruyu degistireyim gelen kisi bu takimi alip sampiyon mu yapacak... yok bu fazla oldu 4. mü yapacak? Trabzonspor hangi baskan döneminde 0 borçlu ve kasasi iyi bir vaziyette olmustur..Ticari anlamda atilim yapmistir..? Ben rasyonel bir insanim arkadas sadece bugüne bakmam bu adam takimin gelecegi için çok sey yapmistir.Daha geçen seneye kadar büyük baskan diye nara atanlar simdi baskan istifa diyor. Bedava bilet alamayan taraftar istifa diyor.Bu adam gelmeden önce forma reklami bile alamiyorduk. Yazik ya.. çok yazik.. destek yerine ... biz gerçekten bitmisiz....

bugüne kadar gene de toparlanabiliriz,iki senedir is yapan takim esas performansini tekrar bulur vs vs diye düsünüyordum.

AMA

kardesim bu nasil bir rezilliktir.sen sahasinda galibiyet almamis bir takima karsi berbat bir futboldan sonra(oynana seye futbol denbilirse) 3-0 yeniliyosun.

atay aktug yönetimi ekonomik açilimlar yönünden basarilidir.kasasinda parasi olan yegane kulüp TRABZONSPOR.parayi harcayacak idari becerilerden yoksunsan cebinde paranin olmasi ne ise yarar ki...

diyecegim o ki zamaninda özkan sümer de atay aktug da kurumsallasma açisindan önemli atilimlar yapti ama artik misyonlarini tamamladilar.artik bize ufku genis atilimci yönetimler gerekiyor.yoksa daha kötü günlerin bizi bekleyeceginden korkuyorum.

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yensen ne olacak abi, nasil top oynadigini gormuyor musunuz takimin... bu futbolla yensen ne olacak yenmesen ne olacak..

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

Peki benim takimdas arkadaslarim söylermisiniz bu atay gittiginde yerine kim gelecek? yada soruyu degistireyim gelen kisi bu takimi alip sampiyon mu yapacak... yok bu fazla oldu 4. mü yapacak? Trabzonspor hangi baskan döneminde 0 borçlu ve kasasi iyi bir vaziyette olmustur..Ticari anlamda atilim yapmistir..? Ben rasyonel bir insanim arkadas sadece bugüne bakmam bu adam takimin gelecegi için çok sey yapmistir.Daha geçen seneye kadar büyük baskan diye nara atanlar simdi baskan istifa diyor. Bedava bilet alamayan taraftar istifa diyor.Bu adam gelmeden önce forma reklami bile alamiyorduk. Yazik ya.. çok yazik.. destek yerine ... biz gerçekten bitmisiz....

bugüne kadar gene de toparlanabiliriz,iki senedir is yapan takim esas performansini tekrar bulur vs vs diye düsünüyordum.

AMA

kardesim bu nasil bir rezilliktir.sen sahasinda galibiyet almamis bir takima karsi berbat bir futboldan sonra(oynana seye futbol denbilirse) 3-0 yeniliyosun.

atay aktug yönetimi ekonomik açilimlar yönünden basarilidir.kasasinda parasi olan yegane kulüp TRABZONSPOR.parayi harcayacak idari becerilerden yoksunsan cebinde paranin olmasi ne ise yarar ki...

diyecegim o ki zamaninda özkan sümer de atay aktug da kurumsallasma açisindan önemli atilimlar yapti ama artik misyonlarini tamamladilar.artik bize ufku genis atilimci yönetimler gerekiyor.yoksa daha kötü günlerin bizi bekleyeceginden korkuyorum.

Öyle biri varsa hiç durmasin ama ben böyle birini bilmiyorum Trabzonda malesef[img]smileys/smiley18.gif[/img]

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı Semih(TS) Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

AMA

Öyle biri varsa hiç durmasin ama ben böyle birini bilmiyorum Trabzonda malesef[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Ülke yönetimine yön veren sayisiz siyasetçi,bürokrat,aydin bunun yaninda birçok basarili isadami yetistirmis bir sehrin takimindan bahsediyoruz.

Oyle birileri var,yeterki bizler her kongre zamani oldugu gibi takimin basina üsüsen kargalara izin vermeyelim.bize lazim olan TRABZONSPORLULUK paydasinda olusturulacak profesyonelce bir yönetim

Nereden
    İstanbul

Galata maçinda 4 yedik.. gerçi iyi baslamistik maça.. Diyarbaki maçinda berbat bi takim vardi ssahada ve dogal olarak 3-0 gibi net bi skorla yenildik.. çaykur rize maçinda eger ki diyar maçi gibi oynarsak onda da yenilecegiz.. ve o moralle bi de fner atar bize 5-6 tane.. ve sonra intaharlar baslar yine.. benim suan ki kadrodan hiç umudum yok.. benim için lig eger Sn. Aktug ile devam edersek ikinci devre baslayacak..

nolursa olsn buraya trabzon 0 rize 3 ya da

ts 0

rize53 gibi seyler yazcak bir trabzonsporlu degilim espri yapmaniza gerek yok durumumuz kötü olabilir ama böle bos anlamsiz seylerle ugrasmayin [img]smileys/smiley7.gif[/img]

böle seyleri yazanlara da bakkiorum da 10 msj 15 msj pislik bizanslilar sizmis galiba arkadaslarrrrrr[img]smileys/smiley7.gif[/img]

atay aktug hep destekledim bitti artik L Ü T F E N I S T I F A ! ! !

bu siteye fenerli girerse onun butun sulalesine selamimi yolluyorum
    anlayan anladi

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar noluyor yaaaa.... ümitsiz olmayalim. trabzon bu macta dagatacak. bunu dalga icin söylemiyorum, icime dogdu. firtina öncesi sessizlik suanda trabzondaki. ve avni akerde firtina yeniden esecek. yeterki tribünler dolsun.

61>34 61>53

Matamatik hic yalan söylemedi yine söylemiyecek......

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Herzaman her sartta takima destek verilmesi düsüncesindeydim.

Ama artik dayanilmaz bir durum var ortada.

Bir maçlik bile olsa,takima bir isaret olmasi dilegiyle,

Sahada 2 metre yanindakine pas atamayan (veya atmayan) futbolcu müsvettesi insanciklara ,küçük pencerelerinden günümüz futboluna bakmaya çalisan basiretsiz yönetime ders olmasi dilegiyle ,

"LÜTFEN BU MAÇA HIÇ KIMSE GITMESIN VE MAÇ SEYIRCISIZ OYNANSIN"

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Diyarbakira yenildikten sonra Rize yi yenmeyelim rizeyi yensek ne olacak birak rize kazansin ne kadar komik degil mi zannedersem bu sözleri rizeliler de söylüyordur simdi trabzon hemserimiz bu maçi almayalim diyorlardir herhalde arkadaslar bu takimla alacak maçimiz kalmadi beni ne hallere getirdi bu serefsizler ruhsuzlar PAF TAKIMI ILE ÇIKALIM ARALARA DA FATIHI YATTARAYI INSALLAH OYNARSA SIMEKI KOYALIM GERISI PAF OLSUN LÜTFEN BU SEREFSIZLERI KADRO DISI BIRAKALIM...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize kardes takim dostluk içinde geçmesini ümit ediyorum

ancibranoz
    Ziyaretçi

bence kazanamayacagiz ama yinede destekleyelim gidelim maçlara. Artik kabul edelim arkadaslar bu takim bu sene yenecek yenilecek fark yiyecek zorla gol atacak. Artik SIRADAn bir anadolu takimi olduk. Içim kan agliyor içim. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

eger fbdende fark yersek o zaman ne olacak? [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ikinci yari Allah yardimcimiz olursa yapariz biseyler ama ilk yaridan artik ümit yok. su ilk yariyi en az kayipla atlatirsak.

Trabzondaki arkadaslarimiz rahat. nede olsa herkes Trabzonlu muhalefet yok. Ama bu istanbulda Trabzonla dalga geçilmesine katlanamiyoruz. Ama helede dünkü maglubiyetten sonra bu takimin savunulacak birtek ismi kaldi. yazik. [img]smileys/smiley7.gif[/img]

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben artik futboldan sogudum.maclari izlemek içimden gelmiyo.zaten izlerken krizler geçiriyorum.bu formayi hak etmeyen futbolcu diyemicem çünkü futbolla alakalari yok insanlar TRABZONUMUN formasini giyiyor.bu benim zoruma gidiyor.

yeminle söylüyorum yüregimle ben ciksam çogundan 100 kat daha iyi oynarim.

bu maçti da zymek hatr1na ancak berabere diyebiliyorum.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tribünleri bos biraksak ne olacak? Gerekli mesaji alabilecek mi futbolcu müsveddeleri ? Hiç zannetmem.Ama yinede büyük taraftar böyle takdir ederse saygiyla karsilamali.Dini,imani,namusu para olan asalaklar takimdan gönderilmeden bize rahat yok.Bu sene için artik tek dilegim var.:En az kayipla ligi tamamalayarak küme düsmeden sezonu bitirebilmek.Bu anlamda Rize maçini kaybetmemeyi istiyorum.Umarim müsveddelerde en az bir beraberlik için oynarlar.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bazi arkadaslar atay aktuga destek veriyor. asil suçlu baskan degilde yanindaki yöneticiler diyor. dogrudur. yöneticiler çok suçludur. ama baskanin hiçmi suçu yok. beceriksiz diye tabir ettigimiz yönetimi kim bi araya toplayip baskan oldu. basarisiz yönetimin kurucusu atay baskandir. buda demek oluyorki baskan en sorumlu olmasi gereken kisidir. suçlularin basinda o geliyor.

futbolculara bisey demiyecegim bile. çünkü onlar fatih gökdeniz simko gibiler sayesinde kendilerine süperlig topçusu görüntüsü verdirdiler. as futbolcular olmayinca gerçek kapasiteleri ortaya çikti. hiçbiri trabzonspor formasini giymeyi haketmiyorlar. 40 günlük halilhodjiç bile bu takim yüzünden taraftarin karsisina çikmaya utaniyorum derken 40 yillik trabzonsporlular budurum karsisinda ne yapiyolar.

2 sene önce talihsiz biçimde sampiyonlar liginden elenen bu takim için ; Gerekli dersleri ve tecrübeyi aldik, seneye bambaska bi takim olacagiz demedilermi. peki bakin kimi yolladilar kimleri aldilar. simdi nasil atay baskani savunalim biz. yazik degilmi bize yaa.

üstelik trabzonspor yillardan beri bi transfer dönemine bu kadar rahat girmisken. rahat girmemizin nedenide sözlesmesi biten oyuncumuz yoktu. onlarla pazarlik yapma durumu yoktu. sadece kasada parada vardi. sadece adam gibi topçu alacaklardi. ama bu rahatlikta bile bunu beceremediler. daha nasil basari beklenirki bu baskan ve yönetimden. simdiki duruma bakin hele, küme düsmesi kesin dedigimiz takimlar bize 3 atar oldu. iste trabzonsporu getirdikleri durumortada

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gücümüzün ligde Rize ye yetebileceginden emin olabilirsiniz.Zaten 3 sene önce Rize olmasaydi küme düsümtük.Rize yi deplasmanda yendik ve ligde kaldik eger berabere kalsaydik Averajla Rize ligde kaliyor biz düsüyorduk.Rizeyi yeneriz.Artik gücümüz karadenizden öteye geçmiyor ne hallare kadlik.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alin size iyi bir haber[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Szymkowiak idmani yarida birakti
    Uzun bir sakatlik döneminden sonra takimla çalismalara baslayan Polonyali futbolcumuz Miroslaw Szymkowiak bugün yapilan antrenmanda, sag ayak arka adalesinde agri hissetti ve çalismayi yarida birakti.

Szymkowiak'in saglik durumu ile ilgili açiklama yapan Kulüp Doktorumuz Ahmet Hamdi Çaglar, oyuncunun kesin durumunun yarin yapilacak olan kontrollerden sonra belli olacagini söyledi.

ts.org.tr

Benböle sansin a..k..rim

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

szmek hazir degil galiba .
    o kadar beklendi.biraz daha bekleyelim.nasilsa arik herseye alistik.oynamasin bence.

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence maca gidilmesi gerekiyor ,belki bir kipirdanma olur futbolcularimizda !!!!!!!!!

Böyle rezil mücadele olamz daha dogrusu nuna mücadele bile denmez .

geçen hafta dedigim gibi bu haftada aynisini diyorum.... içimde kazanacagimiza yönelik hiç bir beklentim yok. gene hüsranla bitecek....

Avni Aker de kolay kolay kaybetmeyiz sanardim.

Ama bu adamlarla olacak is degil[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Rize maçindan ümitliyim 1 farkla aliriz insallah[img]smileys/smiley11.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yensinler artik yani[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)