Sayfa 2 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 499 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Rizespor(3-1)

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

bu takimi herkes yener. kahveden tekavüt 11 topcu bulan bu takimi rahat yener.(10 kiside yeter ,kaleye çayci geçebilir.nasilsA POZISYON VERMEZLER [img]smileys/smiley7.gif[/img] )

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hey allahim yaf.. önceden ne konusuyoduk maclar icin simdi ne konusuoz. Kac atacas die düsünürken simdi acaba 3 yiyip kurtarabilcesmi die yazilar yazioz [img]smileys/smiley5.gif[/img]insallah yeneriz diyeyim.. Söylicek baska bisi yok.. FeBe macinada artik Ezikleri dövmek icin gideris.. Spor olsun die [img]smileys/smiley5.gif[/img]

selokal61
    Yeni Kullanici

[img]forum_images/blank.gif[/img]

Yer: Turkey
    Baglanti Durumu: Online
    Gönderilenler: 49

Gönderen: 19-Kasim-2005 Saat 19:19 | Kayitli IP

en azindan su rizeyi yenelimde fener maçina belki gelen olur
    kardes rizeden 5 yesekte kadikoye gidicez...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ts:0 rize:3

fb:10 ts:0

bu gidisle bu az bile

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yuh be bu kadar da olmaz. 10:0 yok 53:0. Kendi kendinizi rezil ediyorsunuz. Tamam bu Futbol ile galibiyet cok zor da olsa artik Hocanin bugünki aciklamalarindan sonra cok sey degisecek Takimda. Artik is Futbolcularda degil Taraftarda kalmis...

BIZ IÇTEN YIKILMISZ HABARIMIZ YOK BIR FENELI HIÇ BIR ZAMAN BÖYLE SKOR YAZMAZ

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTIADMIN..VE MOD ARKADASLAR BÜTÜN TOPIÇLERI KILITLEYIN VE
    SADECE ATAY AKTUG ILE ILGILI TOPIÇLER AÇIK KALSIN..
    YÖNETIM ISTIFA EDENE KADAR PROTESTO..

ammada istifa meraklisisiniz ha...bu klüp real yada barca degil 10-20 zengin talip olsun herkes haddini bilsin...bizim klübe talipli cikmaz belki özkan sümer cikar yada gidip mehmet ali yilmazin agaoglunun elini öpeceksiniz yalvaracaksiniz öyle ...

anlamiyorum ya her kötü günde bi baskanmi yollayacaksiniz...???nedir yani gecen sene bu zamanlar atay baskana saksakcilik yapip isler kötü gidince provake etmeyle olmaz...siz ve sizin gibiler bazen insani sogutuyo takimdan.....yazik ya anorthosis macindan beri ayni türküdür gidiyo...istifa istifa alin istifa

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    ammada istifa meraklisisiniz ha...bu klüp real yada barca degil 10-20 zengin talip olsun herkes haddini bilsin...bizim klübe talipli cikmaz belki özkan sümer cikar yada gidip mehmet ali yilmazin agaoglunun elini öpeceksiniz yalvaracaksiniz öyle ...

anlamiyorum ya her kötü günde bi baskanmi yollayacaksiniz...???nedir yani gecen sene bu zamanlar atay baskana saksakcilik yapip isler kötü gidince provake etmeyle olmaz...siz ve sizin gibiler bazen insani sogutuyo takimdan.....yazik ya anorthosis macindan beri ayni türküdür gidiyo...istifa istifa alin istifa

Çok masum düsünüyosun ama o adamlara ne denir bilmem ki."Her kötü günde bi baskan mi yollayacaksiniz "demissin.Her kötü günde degil,su 2 senede basimiza gelen olaylari bi incele,niye istifa istedigimizi anlarsin.Artik adamlar bile kabul etmis suçlarini,senin dedigin laflara bak.Biz sabir tasi degiliz arkadas.

Nereden
    İstanbul

yine costu barisch..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Esteban sana katiliyorum..Benimde birkaç lafim var;Senol hocayi böyle gönderdiler.Ya akil var izan var.Bakin Besiktasa allahaskina su besiktasin futbolcularini teker teker sayin... teknik direktörü Tigana.. kadroda ailton,kleberson, Tümer,Sergen,Ahmed Hassan,Ahmet Dursun vsss. var adamlarin hali ortada.. Ben açikça söylüyorum ve Atay Aktug a tam destek veriyorum arkadaslar varsa itirazi olan bana bu baskanin gitmesi için mantikli neden söylesin.Futbolcular oynamadigi sürece yönetimler hiç bir sey yapamaz aksini söyleyen afkurur.Yönetimi istifa ettitirip abad olacak arkadaslar artik sizin TRABZONSPORLU oldugunuzdan süphelenmeye basladim.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KUYMAK Nickli Üyeden Alıntı

Esteban sana katiliyorum..Benimde birkaç lafim var;Senol hocayi böyle gönderdiler.Ya akil var izan var.Bakin Besiktasa allahaskina su besiktasin futbolcularini teker teker sayin... teknik direktörü Tigana.. kadroda ailton,kleberson, Tümer,Sergen,Ahmed Hassan,Ahmet Dursun vsss. var adamlarin hali ortada.. Ben açikça söylüyorum ve Atay Aktug a tam destek veriyorum arkadaslar varsa itirazi olan bana bu baskanin gitmesi için mantikli neden söylesin.Futbolcular oynamadigi sürece yönetimler hiç bir sey yapamaz aksini söyleyen afkurur.Yönetimi istifa ettitirip abad olacak arkadaslar artik sizin TRABZONSPORLU oldugunuzdan süphelenmeye basladim.

Arkadas tevekkül nedir bilirsin.

Önce çalisir çabalarsin,sonra dersin ki Alalh im ben ugrastim çalistimgerisi sana kalmis.

Atay Aktug görevini yapmis mi sence?Ben bi sey göremedim de?Hani takima gerekli transferler?Rakiplerin bile en büyük sampiyonluk adayi gösterdikleri takimi ne hale getirdi.Sampiyonluk için takim yeterli demisti hatirlarsan?Yeterli mi?Sence yeterli demek ki kapatacaz puan farkini?

Futbolcular suçlu mu ?Heralde.Ama Hasan Üçüncü nün,Adem Koçak in kapasitesi bu.Yerine daha iyi topçu alirsin,onlar oynar.Adam her maçta küfür yemez böylece.

Ayrica,son 2 cümlen için sana çok seyler derdim ama yeri degil.

Lafini bilerek konus.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rizeyi simdi 1,0 yenerler gider fb den 5 yer gelir bunlar takimda istikrar yokki rizeyi yense ne olacak

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi bu takimda ba_tan koktu. niye diyeceksin atay bey ne dedi ben dedi paras1 olan (trabzonun büyük _irketleri bunlar) adamlar1 ald1. ben bunlara dedi laf geçiririm. ama unutu paras1 olupta çal1_an adam yan1na almay1. sonuç aç1k. bence atay devam etsin ama yönetim istifa etsin.... kafas1 çal1san adam als1nlar.paras1 olmasa da olur

bilmem kat1l1rm1s1n1z....

en az iki tane yesek yeter

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar yapmayin bu takimi bu hale getirenler deilmidir bu oynayanlar ter akitmayanlar. Yüzmilyarlarca lira ile hayatlarini garantiye alanlara biseyler demek yokmu. Futbolcuda sanatci gibi deilmidir. Sanatcibegenilmeyip seyirci toplayamayinca ya kendini düzeltir yada terki diyar egler.

GITMEYIN MAÇA... YAHU ULUS OLARAK HIÇBIRSEYE TEPKI GÖSTERMIYORUZ. BAKIN BIRAZ TEPKI NELERI HALLEDECEK. SIKIN DISINIZI VE HAYSIYETLI BIR TAKIM OLANA KADAR MAÇA GITMEYIN

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadas tevekkül nedir bilirsin.

Önce çalisir çabalarsin,sonra dersin ki Alalh im ben ugrastim çalistimgerisi sana kalmis.

Atay Aktug görevini yapmis mi sence?Ben bi sey göremedim de?Hani takima gerekli transferler?Rakiplerin bile en büyük sampiyonluk adayi gösterdikleri takimi ne hale getirdi.Sampiyonluk için takim yeterli demisti hatirlarsan?Yeterli mi?Sence yeterli demek ki kapatacaz puan farkini?

Futbolcular suçlu mu ?Heralde.Ama Hasan Üçüncü nün,Adem Koçak in kapasitesi bu.Yerine daha iyi topçu alirsin,onlar oynar.Adam her maçta küfür yemez böylece.

Ayrica,son 2 cümlen için sana çok seyler derdim ama yeri degil.

Lafini bilerek konus.

ya bu arkadas atay aktugla akraba heralde ya da yönetim kurulunda[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    hocam asil ben simdi senin trabzonsporlulugundan süphe etmeye basladim sen takimin durumunu bilmiyon sanirim ya da ne dedigini bilmiyon yani atay aktugun bize ne faydasi oldu anlamadim bu takim sampiyonlar ligine onun yüzünden gidemedi daha anlatirdim ama anlicagini sanmiyorum anlarim diyosan bi puan durumuna bak[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Peki benim takimdas arkadaslarim söylermisiniz bu atay gittiginde yerine kim gelecek? yada soruyu degistireyim gelen kisi bu takimi alip sampiyon mu yapacak... yok bu fazla oldu 4. mü yapacak? Trabzonspor hangi baskan döneminde 0 borçlu ve kasasi iyi bir vaziyette olmustur..Ticari anlamda atilim yapmistir..? Ben rasyonel bir insanim arkadas sadece bugüne bakmam bu adam takimin gelecegi için çok sey yapmistir.Daha geçen seneye kadar büyük baskan diye nara atanlar simdi baskan istifa diyor. Bedava bilet alamayan taraftar istifa diyor.Bu adam gelmeden önce forma reklami bile alamiyorduk. Yazik ya.. çok yazik.. destek yerine ... biz gerçekten bitmisiz....

Nereden
    İstanbul

Peki benim takimdas arkadaslarim söylermisiniz bu atay gittiginde yerine kim gelecek? yada soruyu degistireyim gelen kisi bu takimi alip sampiyon mu yapacak... yok bu fazla oldu 4. mü yapacak? Trabzonspor hangi baskan döneminde 0 borçlu ve kasasi iyi bir vaziyette olmustur..Ticari anlamda atilim yapmistir..? Ben rasyonel bir insanim arkadas sadece bugüne bakmam bu adam takimin gelecegi için çok sey yapmistir.Daha geçen seneye kadar büyük baskan diye nara atanlar simdi baskan istifa diyor. Bedava bilet alamayan taraftar istifa diyor.Bu adam gelmeden önce forma reklami bile alamiyorduk. Yazik ya.. çok yazik.. destek yerine ... biz gerçekten bitmisiz....
    1-olaya çok duygusal yaklasiyosun...
    2-kulüp sahipsiz degildi yani atay olmasaydi illaki biri olcakti
    3-bu forum da bedava biletçi yok
    4-forma reklami için atay aktuga da gerek yok
    5-hep olumlu seyleri söylüyosun biraz da olumsuz seylerden bahset

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bize karsi atak oynayan takim en az 5 atar, defans ve kaleci buyuk bir beceriyle olgunlasmamis ataklari bile gole cevirebiliyor, forvette m.yilmaz hic bir topa hamle yapmadigi gibi ayagina sanseseri gelen topu pas vermekten dahi aciz..

m.yilmaz belediyesporda isci maasina bile oynayamaz, adam 1 trilyon kazaniyor ya, inanamiyorum...

Nereden
    İstanbul

abi mecbur da adam yok baska türkiye de[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor 1

Rizespor 0

Nereden
    İstanbul

yeneriz insaallah

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı kobra Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor 1

Rizespor 0
    ancak olursa bu olur.

Nereden
    İstanbul

insallah az yerizde kurtuluruz dicem ama yenecez die bi sesde gecmio diil icimden.. Gecen senenden kalma bi aliskanlik galiba [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

rize maci beni ilgilendirmiyor cok beni ilgilendiren diger haftaya olan
    mac o maci kaybetmesinler yeter bana yoksa tam kafayi yiyecem[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)