Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 18 19 20
Toplam 499 adet sonuctan sayfa basi 476 ile 499 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Rizespor(3-1)

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir topçunun gelisi bu kadar belli olur iste.takimi ataga kaldiran dirilten v.s v.s [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Szymkowiak maçin adamiydi ama yine o geçen sene istanbul maçinda maç 5-0 devam ederken 6. golü isteyen simek degildi sakatliktan yeni çikti denilcek ama sene basindaki maçlarda da simek o 6. golü isteyen simek deildi ben osimeki istiyorum

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki sansimizda dönmeye basladi.O son dakikadaki Rizenin pozisyonu baska zaman olsa gol olurdu.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı memopad Nickli Üyeden Alıntı
    sagolasin Symek
    sagolasin Fatih Tekke
    sagolasin Yattara
    sagolasin Hüseyin
    sagolasin Ufukhan
    ve digerleri.

sonunda yüzümüzü güldürdünüz..

ayrica stada giden bütün taraftarimiza da tesekkür ederim. takimimizi asla yalniz birakmayacagimizi cümle aleme gösterdiniz.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

bravo arkdasalar

iste gerçek taraftarlik bu

güzel futbolu alkisladik. takimiza destek olduk olacazda

bravo [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Almanya

multimedya sayfamiz güzel olmus hayirli olsun.

rize macinin görüntüleri var mi kimsede?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tvde rastlarsak hemen yayinlicaz kelloo.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Almanya

oranin saatiyle 23.35 de ntv de spor programi varmis.

belki orda verirler golleri.. bana kalirsa tetikte olmak lazim.

tesekkür ederim simdiden

Nereden
    Ankara

arkadaslar fener bize 3-5 tane atacak

yani bunu niye yaziyorum biliyor musunuz ben ne zaman yenecez falan desem takim yeniliyo[img]smileys/smiley5.gif[/img]ne zaman artik umudum kalmadi kesin yanilecez desem takim yeniyo[img]smileys/smiley2.gif[/img] o yüzden böyle bir görüs bildiriyorum

bu nedenle fener bize 3 tane atacak [img]smileys/smiley4.gif[/img]

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

nelerle ugrasiyosunuz yaw

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oh be. En sonunda kaptik 3 puani.

ilk yari güzel sayilabilecek bi futbol oynadik ama ikinci yari alakasiz bi oyun. maçi seyrederken bi an berabere kalacagiz sandim. ikinci yari oynadigimiz futbolu haftaya oynarssak yandik valla....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maçin golleri,maç öncesi görüntüler videolar sayfasina eklenmistir.

http://www.bordomavi.net/videolar/ka...r.asp?kateid=7

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hayirli olsun camiamiza bu galkibiyet,

ferro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla smyek sahalara çok saglam döndü ilk iki golde yattara-fatih-smyek üçlüsünün imzasi vardi hele yattara nin yapti topuk hareketi yokmu beni bitirdi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iste bir adamin takimi nasil atesledigini görün arkadaslar...

bence bizim t.direktör ile simek ayni kafada...

acaip gaza geliorlar hirslaniorlar bize böyle adamlar lazim..

saygisiz , formasinin hakkini veremeyen insanlar degil ayrica suinu da söylemek istiyorum...

VAHID HOCANIN SÖYLEDIGINI BASKA HIÇ BIR T.DIREKTÖR BUGUNE KADAR AÇIKCA DILE GETIREMEDI!!!!!..

SIZCE?Edited by: tigin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

VAHID HOCANIN SÖYLEDIGINI BASKA HIÇ BIR T.DIREKTÖR BUGUNE KADAR AÇIKCA DILE GETIREMEDI!!!!!..

SIZCE?

dile getirmesine müsade ETMEDIK ! ''denize düsen yilana sarilir'' misali elimizde sadece hoca var ne derse eyvallah diyoruz...Edited by: tigin

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

UFUKHAN ve SIMKO...

Uzun bir aradan sonra Simko'yu seyredecek olmanin verdigi heyecan ve istekle gittim (bizim) Hololular Vakfi'na maçi izlemek için... Bir önceki haftaki Diyarbakirspor maglubiyetinden sonra, dost-düsman bütün gözler Halilhodzic'in üzerinde olacakti bu maç... Rakip Çaykur Rizespor'un da siddetle puana ihtiyaci vardi... Maç öncesi bende olusan fikir Trabzonspor'un isi ilk yarida bitirecegi yönündeydi...

Bu haftaki kadro yapisina baktigimizda geçen haftaya göre farkli bir "ilk 11" sahadaydi... Geçen hafta "ilk 11" de forma sansi bulan Kürsat, Özgür, Hasan Üçüncü, Mehmet Yilmaz ve Emrah gibi isimler, bu maç sahaya sürülen "11" de yoktular... Celaleddin, Lee Young, Erdinç, Ufukhan ve Simko sahadaydi...

Kadro yapisi olarak degisiklikler göze çarpsa da, dizilis olarak herhangi bir farklilik yoktu... Takimimiz sahada yine 4-4-2 ye yakin bir dizilisle yer aliyordu... Rakip Rizespor ise bir puana razi oldugunu her haliyle belli eder bir sekilde tek forvet ile mücadele etmeyi tercih etmisti...

Geçen hafta sakatlanarak oyundan çikmak zorunda kalan Jeffy bu hafta tekrar kalesindeki yerini almisti... Ilk yari kendisini zorlayacak bir pozisyon olmadi... Sadece ceza sahasi disindan çekilen bir-iki sut vardi, onlarda da basariliydi... Ikinci yari rakibin çift forvete dönmesinin ve skorun verdigi rehavetin etkisiyle Jeffy'e daha çok is düstü... Yedigi golde yapacak bir seyi yoktu... O golden önce yaptigi çok kritik bir kurtaris gözlerden kaçmadi... Bence bu maç önce çikan en büyük "eksi"si yan toplarin bazilarina yaptigi "dengesiz" çikislardi... Bir de kendisine atilan geri paslarda topu tehlikeli bir sekilde oyuna sokuyor, buna da dikkat etmesi lazim...

Defans hattina baktigimizda göbegi olusturan ikilide karsimiza Tayfun ve Erdinç çikti... Daha önceki yazilarimda da belirtmistim: Takimimizin en "hassas" yeri burasi... Anladigim kadariyla Vahid Hoca da halen bir arayis içerisinde burada kimleri oynatacagina dair... "bu haftaki ikili nasildi?" derseniz, ilk yari hiç bir atak girisiminde bulunmayi düsünmeyen bir rakip karsisinda onlara da pek is düsmedi... Ikinci yariya bakildiginda ise bana yine güven vermedi bu bölge... Ayrica Erdinç'le ilgili bir kaç sözüm daha olacak yazimin ilerleyen bölümlerinde... Bu hafta sol bek yeniden Celaleddin'e teslim edilmisti... Celaleddin hücuma destek vermeyi basarsa da, defansif görevlerini aksatti... üstelik önünde Lee gibi yardimci ve kosan bir oyuncu oynamasina ragmen... Ikinci yari yedigimiz gol ve sonrasinda kalemizde yasadigimiz tehlikelerin bir çogu O'nun savundugu kanattan geldi... Sag tarafa baktigimizda ise karsimiza gencecik, piril piril bir isim çikti: Ufukhan... Daha önce Ufuk'u U-21 Milli Takimimizda bir kez izleme firsati bulmustum... O karsilasmada stoper oynamisti; sanirim asil yeri de stoper mevkii... Dogrusunu söylemek gerekirse ben O'nu çok begendim... Gerek sag kanattan yaptigi bindirmeleri, gerek ceza sahasina kestigi "orta gibi" ortalari, gerek canini disine takarak ortaya koydugu mücadelesi ve gerekse de tam zamaninda yaptigi kritik müdahalelerle benden tam not aldi... Bence Milli Takim iyi bir savunmaci kazaniyor... Tahmin ediyorum ki Fatih Hoca da Ufukhan'i Milli Takim'a alacaktir... Uzun zamandir ihtiyacimiz olan bir mevkiye saglam bir yetenek geliyor, herkes hazir olsun... Üstelik bir defans oyuncusuna göre teknigi de harika... Maçin basinda kullandigi frikik son derece güzeldi... Kendi kalesine attigi golde yasadigi O'nun adina talihsizlikti... Ama o golde bile "birseyler yapmak için çirpinma"nin görüntülerini sundu bizlere... O pozisyonda, top takibinde ne kadar basarili oldugunu sundu (futboldan anlayan) izleyenlere...

Orta dörtlünün ortasinda Hüseyin ve Adem Koçak görev aldi... Hüseyin teknigi çok zayif olsa da takim için çok yararli bir isim... Rakip ataga kalkacakken yaptigi zamaninda ve cansiperane müdahalelerle takima büyük katki sagliyor... Maalesef tek eksigi top kullanma becerisinin olmamasi... Ama Hüseyin'in öncelikli görevi her önliberonun yapmasi gerektigi gibi rakibin ataklarini kesmek, kesemezse bile en azindan hizini kesmek; O da bunu basariyla yapiyor... Ama bazen öyle kötü orta ve paslar çikariyor ki, milli bir oyuncuya yakistiramiyorum... Elbette ondan Yattara ya da Simko gibi adrese teslim toplar beklemiyorum ama en azindan daha basit toplari yapabilmeli... Hüseyin'in yaninda görev alan Adem Koçak'in Cuma aksami fena bir performans göstermedigini düsünüyorum... Hüseyin'in yanina kaliteli bir önlibero alindiginda Adem'in kaliteli bir "yedek" olabilecegi düsüncesi çok da yabana atilir gibi gelmedi bana... Ama dedigim gibi sampiyonluga oynayacak bir kadroda Adem ancak "iyi bir yedek" olur... Sol çizgide görev alan Lee Young bence (kondüsyon açisindan) takimin ayakta kalan tek ismiydi... Maç boyunca çok çalisti, ama belirli bir kapasitenin üzerinde olmadigi için sahada anormal isler yapamiyor... Lee'nin bence antrenmanlar disinda kalan zamanlarda bol bol "orta" çalismasi yapmasi lazim... Sag çizgide yine bir Yattara klasigi izledik... Hep denir ya futbol görsel bir sovdur diye, iste Yattara (abartmiyorum) dünya üzerindeki sayili "sovmen"lerden birisi... Üstelik Yattara bu sezon, arkasinda oynayan sagbek'e de baya yardimci olmaya çalisiyor... Simko'nun da gelmesiyle Yattara'nin da saha içerisindeki etkinligi artti ister istemez... Çünkü istedigi toplari O'na atabilecek belki de tek isim Simko...

Hazir Simko demisken, Simko bu maç önceki maçlara oranla daha ofansif ve orta sahaya daha az yardim eder bir görüntü çizdi... Ben her zaman söylüyorum, yine söyleyecegim: "Ben O'nu seyretmeye doyamiyorum..." "Bir oyuncu bir takima bu kadar etki eder mi?" diyenleri duyar gibiyim... Bahsettiginiz siradan bir oyuncu degilse sayet, bal gibi de eder... Lütfen artik herkes görsün ki, Simko siradan bir oyuncu degil... Sadece attigi paslara baksaniz, o bile diger oyuncularla arasindaki farki açikça ortaya koyuyor... Cumartesi aksami Fenerbahçeli birkaç arkadasimla sohbet ederken laf Simko'ya geldi... Ben tam Simko'yu övecekken onlar ne dese begenirsiniz: "Ya Mehmet, keske Simko bizde olsaydi..." Onlar böyle diyince bana da diyecek bisey kalmadi tabii ki... Size ilginç bir istatistik: Takimimiz Rize maçindan önce oynadigi son 5 maçta sadece 2 gol atabilmis... üstelik bunlarin ikisi de organize bir atakla degil, duran toplardan gelmis... birisi Gençlerbirligi maçinda Yattara'nin kullandigi kornerde Fatih'in kafa vurusu, digeri de Denizli deplasmaninda Yattara'nin kullandigi serbest vurusta Kürsat'in kafa vurusuyla gelmis... diger 3 maçta zaten gol bile atamamisiz... bunun nedeni top yapacak, Simko gibi bir adam olmamasi... ama bakin Cuma aksami attigimiz gollere... baska söze gerek yok sanirim Simko hakkinda...

Kaptan maçta golünü atarak üstüne düseni yapsa da, geçen sezonki görüntüsünden çok uzakta... biraz da "ben oldum" tavirlari var Fatih'te son zamanlarda... O'nun ne kadar klas bir oyuncu oldugu tartisilmaz ama asiri güven yüzünden çok kötü vuruslar yapmaya basladi... Neticede kaptan en kisa sürede eski günlerine dönecektir ama...

Maçla ilgili gözlerden kaçmamasi gereken iki sey daha vardi: 1.) Ufukhan'a çiktigi ilk resmi maçta abilerinin frikik kullanmasi için müsaade etmesiydi... bu gerçekten de takim adina sevindiriciydi... 2.) Attigimiz son golde pozisyonda kim vardi? Erdinç'di degil mi? peki Erdinç hangi mevkide oynuyordu? stoper degil mi? peki biz 2-1 galip miydik, yoksa 2-1 maglup muyduk da Erdinç efendi ilerde gol atmaya çalisiyordu? Üstelik maçin uzatma dakikalarinda gelisti bu olay... bence çok büyük bir disiplinsizlik örnegiydi bu... sanirim Vahid Hoca da gerekli uyariyi yapmistir...

Mehmet Yilmaz'a gelince... valla ne desek bos artik, ancak ikinci ligde oynayabilir Mehmet Yilmaz... insallah haftaya bir baska zafere daha imzamizi atariz... sevgiyle...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

-Daha önceki yazilarimda da belirtmistim???? Hangi yazilarda?1 postun var.

-valla ne desek bos artik, ancak ikinci ligde oynayabilir Mehmet Yilmaz???

Sen ne desen bos olabilir ama Halilodzic kalacak dedi ve 1.ligde oynayacak Mehmet Yilmaz.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belki bi ara toparlar kendini[img]smileys/smiley1.gif[/img]

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar siteye yeni üye oldum ve bu basliga gönderdigim yazi "ilk yazim", ayni yaziyi üye oldugum baska bir siteye daha gönderdim, orada baska yazilarim da var, o yüzden "daha önceki yazilarimda belirtmistim" demisim... bu arada "post" derken, yazdigim yaziyi kastettiniz sanirim... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

sitede henüz hiçbir hemserimle tanisikligim olmadigi için, ben size "sen" diyecek cesareti bulamadim... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

sevgiyle kalin...

Nereden
    Ankara

Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı

Hüseyin:Dün o da vasatti.Begenmedim açikcasi.

Adem:Iyi pas alisverisi yapti en kötü dönemlerimizde bile bu formunu gösterdigine inaniyorum.Basariliydi.Takimda kalmasi gereken biri.

evet buradan stadta maç izlemek ile tv den canli /özet izlemenin ne kadarfark ettigini anliyoruz.rize maçi için ademe iyi demek ve hüseyini vasat göstermek futbol katliamidir bence.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

Adem:Iyi pas alisverisi yapti en kötü dönemlerimizde bile bu formunu gösterdigine inaniyorum.Basariliydi.Takimda kalmasi gereken biri.

evet buradan stadta maç izlemek ile tv den canli /özet izlemenin ne kadarfark ettigini anliyoruz.rize maçi için ademe iyi demek ve hüseyini vasat göstermek futbol katliamidir bence.
    aynen kardesim ya

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

aynen kardesim ya

Saygi duyarim benim görüsüm budur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)