Sayfa 3 Toplam 125 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3112 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akçaabat Sebatspor

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçen sene koymustu ama bu sezon ne sebat geçen seneki sebat

nede gay-s geçen seneki gay-s

Ama çikmamis candan ümit kesilmez..

Haydi Sebat..

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı surmenekoprubas Nickli Üyeden Alıntı
    Sebat rakiplerine yeniliyor, gercekten isi zor bari bizim yapamadigimizi yapsa haftaya

inan yaparsa - istanbul yikilir - inschallah diyelim niye olmasin ama zor dostum zor. sebat cok basit gol yiyor, gol pozisyonu üretmesine ragmende yeterince atamiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sebtasporun bence ligde kalmasi artik mucizedir.

Maçlarina bakiyorsun FB ile 83.dk maç 1-1 sebat daha etkili Maç 4-1 bitiyor.Konyada 3-1 öndesin son dk.larda 3-3 Tüm maçlar böyle ayrica rakibin olanlara hep yenil.Geçen senelerden desr çikarmamislar Bursa yi kendi evinde yenemedin Rize sayesinde ligde kaldin hala akillanmadiysan yapacak fazla bir sey olduguna inanmiyorum.ayrica Sadi Tekelioglu ile ligde kalinabileceginede ihtimal vermiyorum Sadi hoca 2.lig hocasi,

Kadro dersen çok güzel ligin çok gol atan çok gol kaçiran ekibiplerindensin ama çok gol yersen bu olmaz iste demekki öncelikle defanlsarina bir çözüm bulacaklar,Heyacan verecek kaliteli bir hoca bu takim ligde kalir.aslindaYILMAZ VURAL geçen sezon aptalca harekete temeseydi Sebatin basina geçer bu takimida takir takir oynatirdi.ama OBURSA aski agir bastigindan geçen sezon sebata karsi ahlaksizca davrandi.Ilk devre bitmek üzere Sebatin galibiyeti yok bu takim 2.devre tüm maçlarini kazanacakmiki ligde kalsin.Geçen sezon kötü bir G.S kötü bir BJK yin yenerek ligde kalmisti bu sezon o sansida yok.

sebat bu maçda 5 yemesse iyidir diye düsüniyorum

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akilli oynarsa enaz beraber kalir. tabi samiyende gayse iyi oynuyor ve ballilar. bizim için gayse ye d ekoyy sebat koyyy sebat koyyy yyyyy

Guests
    Ziyaretçi

maça organizasyon varmi ???????

Guests
    Ziyaretçi

kimseden ses seda yok

Guests
    Ziyaretçi

yikalim alisamiyeni a.k

Guests
    Ziyaretçi

gelen olsa ben dünden raziyim ama ne gelen var ne giden bu saatten sonrada zor olur zaten kimseden ses cikmayinca bende islerim için izmire gidecem bu aksam

Nereden
    İstanbul

ilk yari berabere .... hadi sebat bastir gs den puan al

Nereden
    İstanbul

dak. 70 maç berabere hadi sebat az kaldi bizim için cimbomada koy

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

vay be insallah attiklari sebatli oyuncuyu bariz bir pozisyonda atmislardir ayni pozisyonda galatasarayli atilirmiydi diye bi seyretmek lazim harcadilar sebatsporu harcadilar..

Sebatsporu döve döve yendiler. Hakem görevini çok güzel yapti. Bakti GS gol atamiyor hemen Sebat'i 10 kisi birakti. Bunun yaninda Sebatli her futbolcunun kafasina pet sise yagdi. Tedavi gören ve ligin en efendi adamlarindan biri olan Erman Özgür'ün bile kafasina sise yagdi.

Tribünlerden Sebat kümeye sesleri,Sebatli futbolculara edilen küfürleri duyunca aklima geçen hafta geldi. Ve geçen hafta Avni Aker'deki sessizligie bir daha isyan ettim. [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sebati tebrik etmek lazim,10 kisi aslanlar gibi mücadele ettiler.Ilk yari Muzaffer %100 lük pozisyonu direge degilde kale içine yuvarlasa,sonuç çok farkli olurdu.Ridvan Dilmen bile Sebat 1 puani haketti dedi.Hakem Sebata sari kartlarda çok cömert davrandi,Tomas'i,Baliç'i ayni pozisyonlarda korudu.Yazik oldu Sebat'a,geçen hafta bu hakem izledigim en iyi hakemdi diye tebrik edip yalakalik yapan Celal Dogan,umarim bu maçi da izlemistir.

Sonuç olarak Sebat 10 kisi kalana kadar çok iyi bir mücadele ortaya koydu.Bu oyunu tüm maçlarda sergileyebilirlerse mutlaka ligde kalacaklardir.Maçtan önce 6 tane atip lider oluruz diye atip tutanlarda,maç sonucu hakemi tebrik ediyorlardi,çok hakli olarak!!!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

geçen hafta bizim maçi ve bu hafta sebat mçini izledim.. sebat bizden çok daha iyi oynadi gs ye karsi.. ilginç olan bu iyi oyunun sebebi sebatin ortasahasindaki adamlarin bizden bireysel olrak daha yetenekli olmasi! hele su erman özgür.. su an bizde olsa eminim en azindan antep ve ankaraspor maçlarini kazandirirdi bize atacagi ara paslariyla.. hiç bir zaman bizim transfer politikalarini anlayamamisimdir... thijs-agustine-karel-lee gibi adamlari alacagina su erman i satmasalar su an liderdik.. neyse.. sebat a geçmis olsun.. ama böyle oynarlarsa ligde kalma sanslari artar...

hakeme gelince.. genç çocuk.. genelde gördügünü çalmaya çalisti ama maalesef gs li futbolcularin baskisi altinda ezildi.. maçtan sonra atilan sebatli nin açiklamasi sin özetiydi.. olabilir dedi hakem hata yapabilir ama asil sorgulanmasi gereken gs li futbolcularin hakemi çocuk gibi azarlamalarina ses çikaramamasi... mesele budur.. büyük balik küçük baligi yuttu bir kez daha maalesef...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T>
    <T>
    <TR>
    <TD ="bold">kadirsa_2000 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
    <T>
    <TR>
    <TD ="text">...... Haydi Sebat'im sira sende, isin zor ama mücadele et, niyetini belli et, TRABZON takimi oldugunu göster yeter.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>(Bu yaziyi baska bir baslik altinda yazmistim)

Helal olsun!!! Ben istedigimi aldim maçtan, benim gözümde o maçin tek ve "HAKLI" galibi A.SEBATSPOR. Tam bir TRABZON takimi gibi mücadele etti bizansa kök söktürdü.gs'ye futbol dersi verdi tam manasinda, hela olsun. Bu ülkede oyunuyla futbolda ihtilal yapma potansiyeline sahip bir baska takimin da yine bir TRABZON takimi oldugunu izlemek beni zevkten dört köse etti. Yorumcular yapacak yorum bulamadi. Yok 5 atariz, 6 atariz diyenleri gördük.11 kisi devam edilseydi isler çok degisik olurdu bence.

Ha birde su var tabii. Adamlar bir mars tutturmus içindede "....100. yilda samp. olalim" v.s. Maç içinde yüzlerce defa söyle, hakemin kafasina bilinç altina isle, ondan sonra dk. 65 rakibin defansinin kilit adaminadurup dururkentabi gelir kirmizi kart.

Edited by: kadirsa_2000

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Evet Cenk arkadasim,Erman konusundaki tesbitine %100 katiliyorum,ve ekliyorum;

Romechenko+Ibrahim Ege+Sommers-Thijs-Karel Dhanne=Su an lider durumda bir TRABZONSPOR

Nereden
    Belçika

macin 2.yarisini izldim helal olsun sebata aslanlar gibi mucadele ettiler salatasaray hakemin sayesinda aldi maci serefsizlerr[img]smileys/smiley7.gif[/img]!

Nereden
    Almanya

yazik oldu sebatimiza ama gs yi lider yapdirmadilar ya en azindan - [img]smileys/smiley32.gif[/img]

6 atacakmisda lider olacakmis - [img]smileys/smiley36.gif[/img]- bizim fb yenip seyleri havalara kalkacak ama kayip edecekleri puanlari kestiremiyorlar henüz. emeklilerlerle kandirsinlar kendilerini. birde hakem sayesinde 3 puan alsinlar ama nereye kadar bakalim.

gs ocak ayinda takviye yapmaza kesinlikle sampiyon olamaz.

bu ve gecen haftaki macin rövansini trabzonsporumuz ali sami yende alacakdir. charactersizler.

iyice uyuz oldum bunlara artik. cingene takimi.Edited by: TesTosTeron

Guests
    Ziyaretçi

böyle serefsiz hakemlerlemi maç alicak hep gese ye resmen maçi katletti serefsiz... ve sebatinda adam gibi bir golcüye ihtiyaci var. israrla sölüyorum augustine orda is yapar.

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    ...ve sebatinda adam gibi bir golcüye ihtiyaci var. israrla sölüyorum augustine orda is yapar.
    Bencede is yapar gibime geliyor. Devre rasinda bize söyle yerli genç, kaliteli bir forvet almak lazim. Ondan sonrada Augustine'i A.SEBAT'IMIZA verdikmi, herkesin gönlü olur, hepsi yuvada kalmis olur [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Amasya

iyi oynadilar hak etdikleri puanai alamadilar tabiki zor du puan almalari kirmizi yiyib kendiler 10 kisi kalib rakib takim 12kisi oynadi[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Almanya

<TABLE height=121 width="100%"><T>
    <T>
    <TR>
    <TD height=17>
    <DIV align=center>SEBAT ISYAN ETTI </DIV></TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top height=357>
    <DIV align=left>ATES PÜSKÜRÜYORLAR
    Ligin 11. haftasinda Galatasaray ile deplasmanda karsi karsiya gelen Akçaabat Sebatspor karsilasmanin hakemi Özgünç Türkalp'e ates püskürüyür. Müsabakada 55. dakikada 10 kisi kalincaya dek Galatasaray ile basa bas bir mücadele ortaya koyan Kirmizi-Beyazli ekip güçlü rakibi karsisinda eksik duruma düstükten sonra ardi ardina kalesinde gördügü iki golle sahadan maglubiyetle ayrilirken Akçaabat Sebatspor camiasi müsabakanin hakemi Özgünç Türkalp'in yanli kararlar verdigi gerekçesi ile adeta isyan etti. Kirmizi-Beyazli ekipte Teknik Direktör Sadi Tekelioglu, karsilasmanin hakemi Özgünç Türkalp'e tepki göstererek, "Hakem, verdigi yanli kararlarla maçi katletti. Eger maçi 11 kisi tamamlasaydik, karsilasmanin sonucu böyle olmazdi" dedi.
    HAKEMI ASIRI SIMARTTILAR
    Geçtigimiz hafta Özgünç Türkalp'i yönettigi karsilasmadan dolayi asiri simarttiklarini belirten Akçaabat Sebatspor'un tecrübeli teknik adami Sadi Tekelioglu, "Eksik kalana kadar Galatasaray'in gol pozisyonu dahi yoktu. Bizim gözle görülür gol pozisyonlarivardi. Ismet'e kirmizi kart gösteren karsilasmanin hakemi, ayni pozisyonda 3 büyük kulübün herhangi bir futbolcusuna ayni hareketten ötürü kirmizi kart gösterebilir miydi? Iddia ediyorum ki gösteremezdi. Geçen hafta bu hakemi asiri simarttilar. Ama bu hep böyle oluyor. Biz figüran olarak görevimizi yapiyoruz. Üç büyük takim gelecek bizi yenecek sonra sampiyon olacak. Galatasaray bizim karsimizda futbol dahi oynayamadi. Sartlar esit olsaydi Galatasaray'i Ali Sami Yen'de yenerdik" dedi. </DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

3 puan sebatin hakkiydi kesinlikle.

inschallah diyarbakirdan puansiz döner sikeciler.

birde sunu sormak istiyorum: ismet - tomas pozisyonunda niye kamera uzakdan görüntü veriyor ? - yakindan görüntü yokmuydu yoksa göstermekmi istemediler [img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: TesTosTeron

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazik oldu sebata bir kayseri iki geyse ikisini de kazanmaliydi bence haketmisti en azindan ama sebat iyiye gidiyor insallah ligde kalacaktir...

Guests
    Ziyaretçi

oktay neden kadro disi kaldi bilen varmi???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)