Sayfa 11 Toplam 125 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3112 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Akçaabat Sebatspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sebat taraftari gelmezse kale arkasinda ikimiz oluruz Esra oldu sana grup[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Sebat taraftari gelmezse kale arkasinda ikimiz oluruz Esra oldu sana grup[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Zaten bu gidisle görünen o . [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sükrü saracoglu stadyumunda misafir takim tribünü olarak kale arkasi degil numaralinin yan tarafinda bir yer ayiriyorlar arkadaslar.Yanlislikla kale arkasina filan gitmeyin.Bilet fiyatlari da genelde 35-40 ytl arasi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Selçuk abi soruyorum ama organizasyon yok sanirim.Ya ben bizimkilerle izlemek istiyorum.Fenerliler ile izlersem zaten formami göstermiycem.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

iyi de hani sen fenerlilerin arasinda izliycektin?bana baska diyosun burda baska diyosun ayip ayip.... ))))

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    sükrü saracoglu stadyumunda misafir takim tribünü olarak kale arkasi degil numaralinin yan tarafinda bir yer ayiriyorlar arkadaslar.Yanlislikla kale arkasina filan gitmeyin.Bilet fiyatlari da genelde 35-40 ytl arasi[img]smileys/smiley5.gif[/img]

yuh 35- 40 ytl mi ya biz maç izlemeye gidecegiz stadi almaya degil.

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Selçuk abi soruyorum ama organizasyon yok sanirim.Ya ben bizimkilerle izlemek istiyorum.Fenerliler ile izlersem zaten formami göstermiycem.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

iyi de hani sen fenerlilerin arasinda izliycektin?bana baska diyosun burda baska diyosun ayip ayip.... ))))

Fatih kizdirma beni.Önce bir yazdiklarima baksana.Bana fenerlilerin içinde kombine aldi zaten arkadasim!Ama ben diyorumki,eger bizlerden giden olursa kendi milletimle izlemek isterim.Lafi baska tarafa çekme.Hem sen niye gelmiyosun A.Sebatspor maçina?

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

yuh 35- 40 ytl mi ya biz maç izlemeye gidecegiz stadi almaya degil.
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BILET FIYATLARI:

Maraton Üst : 55 YTL (55.000.000 TL)
    Numarali VIP : 82,5 YTL (82.500.000 TL)
    Numarali : 38,5 YTL (38.750.000 TL)
    Migros : 11 YTL (11,000,000 TL)
    Telsim : 11 YTL (11,000,000 TL)
    Rakip : 38,5 YTL (38.750.000 TL)
    Özel Tribün : 55 YTL (55.000.000

Aha size bilet fiyatlari usaklar...(biletix)

Guests
    Ziyaretçi

TAM ÇINGENE ISI

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

inadim inat bu maça gidecem..ama gfb içine

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sebatin ömrü tükeniyor.Ya akilli top oynayan su ezikleri yener orda ya.Tamamen taraftarin gaziyla top oynuyorlar.Deplasmanda niye oynamiyorlar öyle futbol?Büyük kulüp degil mi?[img]smileys/smiley5.gif[/img](tabi degil)

sebat pamuk ipligine bagli gitti gidecek ya bari gitmeden bir kiyak yapta git be sebatim ne olur...

Nereden
    İstanbul

Alıntı iso61trabzon Nickli Üyeden Alıntı
    sebat pamuk ipligine bagli gitti gidecek ya bari gitmeden bir kiyak yapta git be sebatim ne olur...
    KESKE ÖLE BISE OLSA ABI FENERE BI süpriz yapsalar keskene olur görecez

Nereden
    Trabzon

Sebat aslinda ters geliyor bu sülüklere.Bi umut ins...

akçaabat bugün oynayacagi fener maçindan sadece beraberlik alsa bile kendini iyi toparlar.kayseri yenildi.sakarya nin durumu belli degil.

akçaabatli oyuncularin kendilerine gelmeleri gerekiyor.neredeyse kendileri bile kümede kalacaklarina inanmiyorç+

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

<DIV =lineStory align=left>"Fener'in kadrosu bende olsa.."</DIV>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
    <T>
    <TR>
    <TD height=10></TD></TR></T></TABLE>

"Fenerbahçe'nin mevcut kadrosunu bana versinler, Sampiyonlar Ligi'nde final oynar ya da UEFA Kupasi'ni kazanirdim".. Iste bu sözler A.Sebatspor hocasi Güvenç Kurtar'a ait.. Iste Kurtar'in takimi ve F.Bahçe maçi yorumlari..

Akçaabat Sebatspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, kirmizi-beyazli takimin önünde bir fikstür avantajinin bulundugunu ve bunu iyi degerlendirmek istediklerini söyledi.

Güvenç Kurtar, Akçaabat Sebatspor Kulübü binasinda düzenledigi basin toplantisinda, ligde iyi futbol oynayan takimlardan biri olduklarini, ancak iyi sonuçlar alamadiklarini belirterek, ''Önümüzde oynayacagimiz çok önemli 5 maç var. Bu maçlardan kesinlikle en iyi sonuçlarla ayrilip fikstür avantajini iyi degerlendirmek istiyoruz'' dedi.

Ligde geçen hafta Fenerbahçe karsisinda iyi mücadele ettiklerini ifade eden Kurtar, söyle devam etti:
    ''Fenerbahçe'nin gücü ortada. Rakibimizi iyi etüt etmistik ve ilk yarida iyi mücadele ettik. Fakat ikinci yarinin basinda yedigimiz gol bizim oyun disiplinimizi biraz bozdu. Fakat Fenerbahçe'nin mevcut kadrosunu bana versinler, Avrupa Sampiyonlar Ligi'nde final oynar ya da UEFA Kupasi'ni kazanirdim. Böyle bir takim karsisinda iyi oynadik. Fenerbahçe, 1 hafta önce Kayserispor'u 7-0 yenmisti. Bize de ayni farki atacagi söyleniyordu ama olmadi.''

Kurtar, bazi yazarlarin kendisini Fenerbahçe karsisinda korkak futbol oynattigi gerecekçesiyle elestirdigini de hatirlatarak, ''Bu tür elestirilerde bulunanlar maçi iyi seyretmemis galiba. Herhalde bizim Fenerbahçe'yi yenmemizi bekliyorlardi, yenemeyince de üzüldüler'' diye konustu.

Konyasporla hafta sonunda yapacaklari karsilasmanin hazirliklarini iyi biçimde sürdürdüklerini de ifade eden Kurtar, bu karsilasmadan galibiyetle ayrilmaktan baska çarelerinin olmadigini da sözlerine ekledi.

Yapma Güvenç hoca, sen yapma bari böyle bir açiklama olurmu[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Güvenç hocaya bir FB.Kadrosu alalimda ligde kalsin bari.Kurtarici diye takimin basina getirilen hocanin söylediklerine bakin ya.Bu ne mantik?

Bu hafta A.Sebatspor için son sans bence.Daha dogrusu öyle ümit ediyorum.Konya maçini aldi aldi , alamadi lige el sallaya sallaya gider..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

A.Sebat-konyaspor=1-0Gol: Ogündakika 11 (maç devam ediyor)

1-1 oldu gol zafer biryol dak. 30 (devam ediyor)

1-2 oldu gol penalti dan levent dak. 36

2-2 oldu gol ogün dak. 52

2-3 gol muhammed hanifi dak 58

3-3 gol penalti yusuf simsek dak 63Edited by: Utku61

3-4 oldu yine penaltidan geldi! Hayret bisiy bu kadar penalti verilir mi!

bir de 10 kisi kadli sebat!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu is Güvenç KURTARLA olmazdi...Zaten ligin basinda Mustafa BIRINCI ile de baslanmamaliydi...Takima genç ve kosan futbolcular alinmaliydi...Bir sürü yanlis yapildi...Ve ne yazik ki A.Sebatspor göz göre göre küme düstü...Yazik bunca emege...Yazik harcanan paraya...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Saygilarimla...

Nereden
    Trabzon

GEÇEN SEZON IKINCI YARI OYNADIKLARI FUTBOLU OYNASALAR TOZ DUMAN ETMISTILER ORTALIGI.

Guests
    Ziyaretçi

Ah Sebat ahhhh

Akadaslar sebat dediniz benimde icim daglandi simdi...bir akcaabatli
    olarak kan agliyorum...ama sonumuz belli....ins bir dahaki super lig
    maceramiz kalici olur...

Böyle basa böyle tras arkadaslar! Veli sezgin ve saz arkadaslari sezon basi uyguladiklari yanlis trasnfer politikalari yüzünden bu hallere düstüler..Söylermisiniz hangi takimda oyuncu parasini alamigi için ülkesine kaçar,futbolcular parasizliktan kazan kaldirir! Tabii ki tipik küme takimlarinda bu isler olur.

Yinede hala ama hala umutlari matematiksel olarak var.Konyaspor maçinin tekrari için TFF den nasil bir sonuç çikar bilemem ama Ç.Rizespor'u en son Istanbulsporla oynadigi maçta izledim de yarin neden olmasin diyorum.Zira görünüse göre Rizenin de çok eksigi varmis..Saygilar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı

Böyle basa böyle tras arkadaslar! Veli sezgin ve saz arkadaslari sezon basi uyguladiklari yanlis trasnfer politikalari yüzünden bu hallere düstüler..Söylermisiniz hangi takimda oyuncu parasini alamigi için ülkesine kaçar,futbolcular parasizliktan kazan kaldirir! Tabii ki tipik küme takimlarinda bu isler olur.

Yinede hala ama hala umutlari matematiksel olarak var.Konyaspor maçinin tekrari için TFF den nasil bir sonuç çikar bilemem ama Ç.Rizespor'u en son Istanbulsporla oynadigi maçta izledim de yarin neden olmasin diyorum.Zira görünüse göre Rizenin de çok eksigi varmis..Saygilar.
    abi o maçi rize birakmaz onlarinda kupa sanslari da devam ediyo ama o maçin hakki beraberlik karadeniz derbisi çünkü birbirimizi tutmamiz lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)