Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeter Artik Yönetim Istifa! - Eski (Atay Aktuð Dönemi)

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

19 Kasim 2005 17:52

Turkcell Süper Ligi'nde deplasmanda Diyarbakirspor'a 3-0 yenilen Trabzonspor'da, yönetim kurulunun mali genel kurula seçim maddesi koyduracagi bildirildi.

Diyarbakirspor maçi sonrasi kulüp baskani Atay Aktug ile Önder Bülbüloglu, Ahmet Çubukçu, Orhan Aksu ve Yüksel Simsek'in de aralarinda bulundugu yöneticiler biraraya geldi.

Toplantida, 20 Kasim-20 Aralik tarihleri arasinda gerçeklestirilmesi planlanan ancak tam olarak günü belirlenmeyen mali genel kurula, seçim maddesi koydurulmasi fikrine varildi.

Yönetim kurulunun tüm üyelerinin, 21 Kasim Pazartesi günü bir araya gelerek büyük olasilikla mali genel kurula seçim maddesi konulacagi ögrenildi.

Kaynak : Anadolu Ajansi

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ama sanirim atay yeni ve güçlü bir liste ile tekrar aday olur

Alýntý eys_61 Nickli Üyeden Alýntý

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]yeter bu kadar aglattiginiz artik

defolun!!!

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

aynen katiliyorum is yapmayan yönetimden ne olur bir topçu bile alamiyorlar biraksinlar takimi daha iyyi idare eecek birine destek de bir yere kadar[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img] (cemil)

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Bu Is Atay Aktug'a Göre Degil.

Daha önceleri benzeri baslik ve konulari defalarca kez açmistim. Yine ayni konuyu devam etmek istiyorum.

Özetle yaziyorum. Trabzonspor'un gidisati küme düsme tehlikesi ile basbasa. Bu durumun sebebi Atay Aktug'dur baskasi degil sen degil ben degil babam degil. Malum kulübün yönetim patronu odur. Trabzonspor geçensene sonuç itibari ile hem mali açidan hem takim ve futbolcu gücü açisinda zirvede idi. Isler tam düzelmisti. Takim bu sene Sampiyonluga oynayacakti.. Ve Sampiyonlugun en büyük adaylarindan bisisi idi takimimiz. Ama siz gelin bir Baskan görünki büyük bir kulübün yönetimine yakismayacak beceriksiz ve acemi isleri yapsin.
    Insani düsündürenüzüntüye sevkeden acemi isleri ve hatalar.
    .
    Sampiyonluk parolasila tam hedefe kilitlenmis bir takim var sadece iyisinden
    belki 2 futbolcumya ihtiyaç varken?;
    . Sen tutar Türkiye de en iyi kalecilerden birisi elindeki kaleciyi satarsin.
    . Sen elinde yine Türkiye de en iyi defans oyuncunu satarsin.
    . Sen hiç isimleri duyulmamis adamlari futbolcu diye getirir
    insanlari ve taraftarlarini kandirmaya kalkarsin.
    . Sen en iyilerini elinden kaptirir en iyisini zamaninda alip maçlar baslamadan bir kaç hafta öncelerden takima katip futbolculari lige hazir hale getiremezsen Sen tam bir acemisin ve hala bizi kandirmaya susturmaya çalisiyorsun. Sen ne anlasilmaz bir seysin. Üzüntümüz bize yetmezmis gibi birde senin tutumuna artik dayanir halimiz kalmadi. Çik ortaya birak isi. Olmuyor iste seninle. Bosa çirpinip takimi daha fazla batirma.
    Senol Hoca'yi yaktin. Simdi Vahit Amcayida yakacaksin.
    Trabzonspor'un sikintisi hoca degil Baskan. Yani reis.
    Yani yönetici yani patron. Trabzonspor'un eksigi hakiki patron.

Sonuç: Daha fazla Atay Aktug izdirablarina dayanamiyoruz.

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý hamucera Nickli Üyeden Alýntý
    ama sanirim atay yeni ve güçlü bir liste ile tekrar aday olur

Ne yapsa nafile o koltuktaki son günlerini yasiyor....Edited by: arsinlionur

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

allah korusun[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu yönetim halen utandadan durursa zaten allah belalarini versin.rezil ettiler bizi suraya bak diyarbakri en kötü halinde yenemiyoruz[img]smileys/smiley7.gif[/img]bu takimi bu hallere düsürenlerin allah belasiniversin

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

çile bitti sonun da kurtulduk we bu adam bi daha aday olamaz lütfen söylemeyin böyle bise kimse oy wermez

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

umarim is bitirici ve güçlü bir yönetim gelir

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yöneticiligin ne derece kötü yapilabilecegini bizlere gösteren herkese tesekkürler [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tahsin Armutcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

eger biz bugun bu maci kazansaydik, atay fevre arasinda bi seyler yapmaya calisarak koltugunda kalabilirdi.ama artik olmayacagini gormek zorunda kaldi!.yeter artik sayin baskan.tum tslilerin hayallerini yiktin, onlari uzuntuden aglattin, bilemiyorum bu kadar ahla sen nasil yasarsin.yeter artik ya biraz onurlu gururlu olun.diyorsunuz ki goreve talib olursa birakiriz.o adamlar senden daha serefli oldugu icin, aziz yildirimdan cok daha serefli oldugu icin GOREVININ BASINDAKI BIR ADAMIN GOREVINE TALIP OLMAZLAR.birak git artik....

no NAME - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bu yönetim kendini yakti, futbolcularda yanmakta olan yönetimin üzerine yaptiklariyla benzin döküyorlar ki ates büyüsün. bana göre bu yönetim transfer sezonunun ilk 2 gününe kadar varligini devam ettirsin, oynamayarak TRABZONSPOR'a ihanet eden adamlarin hepsiyollansin. çünkü canlarini yakanlari daha çabuk ekarte eder ve takimdan uzaklastirirlar. eger transfer sezonundan önce yeni yönetim gelirse ise yaramayan bu adamlardan bazilarina "çesitli sebeplere siginip" ümit baglamaya baslar ve gerekli transferleri yapmayabilirler. böylece adamin az oldugu yerdeadam sifatina girer bizdeki bazi "fotokopi futbolcular"

ayrica yönetime yüklenildigi kadar futbolcularada derslerinin verilmesi gerekiyor bana göre.derler ya "sezarin hakkini sezara vermek gerekir".tamam yönetimhata yapti, 2-3 takviyeyle sampiyonluga oynayacak takimdik amatransferler yapilmadi. peki takimda kalan son 2 yilin futbulculari bunlar degilmiydi ? son 2 yilda yaptiklariyla su anda yaptiklari örtüsüyomu sizce. o becerilere , meziyetlere sahip olanlar yine bunlardi. ne olduda birseyler 180 derece döndüve bu adamlarin ruhlari gidip ortada sadece cesetleri kaldi? benim kendi düsünceme göre takimin içerisinde birçok sey var ama ne oldugu ya günyüzüne çikmiyo ya gün yüzüne çikiyor ama üzerinde durulmuyo yada biz görmüyoruz.

selam ve hürmetle

yeni yönetimde insallah özkan sümer de bulunur.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý no NAME Nickli Üyeden Alýntý

bu yönetim kendini yakti, futbolcularda yanmakta olan yönetimin üzerine yaptiklariyla benzin döküyorlar ki ates büyüsün. bana göre bu yönetim transfer sezonunun ilk 2 gününe kadar varligini devam ettirsin, oynamayarak TRABZONSPOR'a ihanet eden adamlarin hepsiyollansin. çünkü canlarini yakanlari daha çabuk ekarte eder ve takimdan uzaklastirirlar. eger transfer sezonundan önce yeni yönetim gelirse ise yaramayan bu adamlardan bazilarina "çesitli sebeplere siginip" ümit baglamaya baslar ve gerekli transferleri yapmayabilirler. böylece adamin az oldugu yerdeadam sifatina girer bizdeki bazi "fotokopi futbolcular"

ayrica yönetime yüklenildigi kadar futbolcularada derslerinin verilmesi gerekiyor bana göre.derler ya "sezarin hakkini sezara vermek gerekir".tamam yönetimhata yapti, 2-3 takviyeyle sampiyonluga oynayacak takimdik amatransferler yapilmadi. peki takimda kalan son 2 yilin futbulculari bunlar degilmiydi ? son 2 yilda yaptiklariyla su anda yaptiklari örtüsüyomu sizce. o becerilere , meziyetlere sahip olanlar yine bunlardi. ne olduda birseyler 180 derece döndüve bu adamlarin ruhlari gidip ortada sadece cesetleri kaldi? benim kendi düsünceme göre takimin içerisinde birçok sey var ama ne oldugu ya günyüzüne çikmiyo ya gün yüzüne çikiyor ama üzerinde durulmuyo yada biz görmüyoruz.

selam ve hürmetle

Fikirlerine katilmakla beraber simdi oynayan adamlarin çogu geçen yil ilk 11 yüzü nadir görüyordu.

Simek,Gökdeniz,Petkoviç,Tolga,Erdinç ve D'hane oynuyordu.Yönetimin hatasi fazla,2 sene 2.cilik akillarini baslarindan aldi.Yönetim içi kavgalar, çekismeler,gelecekteki baskanliga oynamalar.Transfer felaket bir tane dogru transfer yok.

Futbol oynamasini bilenler Sebat'ta pismede.

Olmayacak isler yaptilar ama bu futbolcularin da bu islerden siyrilmasi kolay olmamali...Edited by: bordox

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Bazen sessiz sebepsiz gidislerin kahramani oluverirsiniz..
    Bazende Hiç bitmeyecekmis..Sonu gelmeyecekmis gibi gelen bekleyislerin..
    Kalanlardan oluverirsiniz istemeden....

El sallamak Size düser..

Aci var sonunda ne olursa olsun..Ama hangisi ne kadar
    Nereye kadar aci?
    Gitmek mi daha zor yoksa kalmakmi.. ?

no NAME - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

"bordox"

Fikirlerine katilmakla beraber simdi oynayan adamlarin çogu geçen yil ilk 11 yüzü nadir görüyordu...............

----------

bugünkü maça bakalim,transferlerden 1 oynadi diye sayiyorum . takimdageçen yil oynayanlardan sadece tolga yok.diger hepsi ordaydi. Petko'yueksik saymiyorumçünkü sitedeki çogu üye bile gitmesi için israrciydi.d'hane'yi desaymiyorum çünkü çogunluk tarafindanadam yerine konmuyordu. gökdeniz'i de son 2 sezondur maçlarda kapasitesinin %30u ile oynadigi ve atamadigi onca goldendolayi eksikten "ben" saymiyorum. geriye eksik olarak sadece Symek kaldi .

bunlarin hepsi hafta içi antrenmanda birlikteler. mantiken hocanin futbolcu seçimini yaparken hepsini gördügünü biliyoruz. aptal olmadigiyada maç satmadigi takdirdehiçbir hocanin takima yetersiz futbolcuyu almayacagi teorisine göre vaziyet "hoca, malzemen bu ,yap bi helva " demeye geliyo . son 2seneçok taze olup tadina doyulmayan helvanin malzemeleribunlardi . bu malzeme 2 senedir lezzet veriyordu.malzeme evdeki malzemeydi, ne oldusimdi;

EVIN REISINEHELVAYI DAHA LEZZETLI YAPACAK1-2 MALZEMEYI GETIRMEDI DIYE KIZABILIRIZ ( bu epeydir yapiliyor), MUTFAKTAKININ ASÇILIGINDA SORUN OLMADIGINI SANIYORUZ(ilki2002de dünyadaen iyi helva yapan 3.asçisi olmustu, sonraki essiz fransiz mutfaginda yetisiporada çiraklik veustalik belgesini almisti). BURAYA KADAR TAMAMSA DEMEK KI HELVA YAPTIGIMIZ EVDEKI ESKI MALZEMENIN TAMAMINI DABIR KONTROL ETMEMIZ LAZIM, (iste biz bunu eksik yapiyoruz, bir kisim malzemeye laf edip bir kismina hiç dokun""dur"muyor onlari fazla önemsiyoruz). GALIBA SORUNUN MALZEMEDEDE OLDUGU BELLI OLMAYA BASLADI. IHTIMALLER;

1-ASÇI,ONLARI ZAMANINDA DOLABAKOYMADI VEBAYATLADILAR

2- DOLAPTAYDILAR AMA KENDIIÇLERINE KURT!!!! GIRDI

3-MALZEMEMIZIN BIR KISMINDAN HELVA OLMAZ.

1-enzayif ihtimal gibi geliyor, çünkü ayni hatayi 2 asçi birdEn yapmaz.

2- biraz daha kuvveli ihtimal. hatta böyle oldugunadair birkaç numuneye de rastlanmisti

3- bence en kuvvetlisi. dolaptaki tüm malzemelerÇESITLI SEBEPLERDEN DOLAYI "benden helva olur"sanipkiymete biniyor( yada biz bindiriyoruz).o zaman dolaptaki hiyarlara, nanelere, sarmisak vemaydanozlarahadlerini bildirip "sizden helva degil ancak CACIK olur dememiz lazim.

selam ve hürmetle.

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

Alýntý no NAME Nickli Üyeden Alýntý
    dolaptaki tüm malzemelerÇESITLI SEBEPLERDEN DOLAYI "benden helva olur"sanipkiymete biniyor( yada biz bindiriyoruz).o zaman dolaptaki hiyarlara, nanelere, sarmisak vemaydanozlarahadlerini bildirip "sizden helva degil ancak CACIK olur dememiz lazim.

olay budur abi tesekkürler...

Hasan Cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

Amatör ligden futbolcu getirsen bu kadar kötu oynamaz yahhuuuuu .

Yönetim anlamadik gitti?????????????Edited by: tigin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Muhittin ÖZTÜRK
    sporstar@stargazete.com

Yeter Baskan

TRABZONSPOR?U küme düsürmeye mi niyetiniz var!.. Çarsambanin gelisi persembeden degil, salidan belli olur. Bordo-Mavili takim artik sapir sapir dökülüyor. Bu takima su anda Gökdeniz de girse, Szymkoviak da girse iflah olmaz. Çünkü iflas eden tücar gibidir. Bu yönetim ve bu kadroyla Trabzonspor küme düsmekten kurtulamaz.

El alemin 100 bin dolarlara aldigi futbolculara bak; gol atiyor. 6 milyon dolara mal olan Çek futbolcumuzun daha siftahi yok. Santrfor diye Trabzon?da forma giyen Mehmet Yilmaz, birakin gol atmayi, diger takim arkadaslarina el freni etkisi yapiyor.

Bu yönetimin yapacagi tek iyi is derhal istifa edip, Diyarbakir?da kalmaktir. Simdi Trabzon?u bu günlere getiren yönetimin hatalarina söyle bir bakalim: Sampiyonluk mücadelesi veren rakipleri sagda solda dogru dürüst oyuncu izlerken, bunlar daha kolay para harcamak için dolar bazinda yüzde 25 faizle kulübü 25 milyon dolar borca soktular. Parasini az bulan futbolcuya iyilestirme adi altinda, hesapsiz kitapsiz bol keseden para dagittilar. Tembelliklerinden, dogru dürüst çalisip kaliteli oynucu bulamadiklari için eldeki avuçtakini çekinmeden bunlara dagittilar.

Bir yönetim kurulu düsünün ki, yarisindan fazlasi Trabzon?un maçlarini izlemedikleri halde böyle bir göreve talip oldular. Onlarin kabahati yok. Asil suçlu, sadece kendi kararlarini onaylatmak için onlari oraya getiren baskan Atay Aktug?dur.

Artik ne söylesek bos... Kisacasi sayin Baskan: Trabzonspor?a yeterince zarar verdin. Artik bundan daha kötüsünü yapmak istiyorsan görevine devam et. Eger Bordo-Mavili takimin geçmisine biraz olsun saygin varsa, kafana yumurta ve ayakkabilar yagmaya baslamadan, bu isi Diyarbakir?da birakin.

SEREFLI TAKIMIN****** INSANLARI[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

____

Üyemiz forum kurallari geregi 1 hafta ceza almistir.Edited by: perhaps

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ceza almaya degdi...

2 saatte yönetimi indirdik ))

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

eger taraftarin istedigi gibi davranirsa ya da iyi transfer yaparsa,yönetimde cimrilik olmassa kalsin ama tersi bir durum olursa herkes kendi yoluna [img]smileys/smiley2.gif[/img]

pasasiz ve prestiji olmayan yönetim istemiyorummmm artik istifa etmeliler onlar yüzünden bu hallerdeyizzz[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

geçti kardesim geçti sakin ol

istifa etti gibiler kongre karari alindi 18 Aralik haberim yoktu deme sakin...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)