Sayfa 51 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3902 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beþiktaþ

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bjk dan çekinecek biþey yok herkes sahada görevini ciddi bi þekilde yapsýn. Disiplinli oynayalým ve konsantrasyon yüksek seviyede olursa bjk nýn avni akerden puan çýkaracaðýný sanmýyorum.

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Þenol Güneþ büyük maçlara ayrý hazýrlanýyor. Kazanacaðýz.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akýl Verir, Bilmeyen Eleþtirir, Yapamayan Çamur Atar.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hani sezonbasi takima ve Sampiyonluga inanan taraftar???

Son sayfalari okuyunca gina geldi, ne Qo´mus beeee

Bizim futbolcularin sorunu piskolojik yani her maca kafa olarak %100 hazirlanabilsek sampiyon oluruz!

Ama bizdeki sorun futbolculardan ziyade taraftarda, en önemlisi Trabzon´da ki taraftarda!!!!!!!

Cünkü dünyanin heryerinde taraftar futbolcuyu yani takimi atesler ama bizde tam tersi, futbolcu taraftari atesliyor, daha dogrusu ateslemeye calisiyor!

Burda ne zaman olumsuz bir tablo olussa, o haftadan hic korkmuyorum, cünkü kazaniyoruz! Ne zaman 3-5 atariz tribine girilirse korku sariyor ve bunun sonucunda cok puan kaybediyoruz!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Colman'da bir sýkýntý yok!

Trabzonspor'un arjantinli oyuncusu Colman'ýn durumu iyi.

Bordo-mavililerin baþarýlý oyuncusu Colman Beþiktaþ maçýna yetiþecek

Ayaðýna krampon vurduðu için önceki gün idmaný yarýda býrakan Gustavo Colman'ýn durumunun iyi olduðu öðrenildi. Takýmla birlikte çalýþmalara katýlan Arjantinli futbolcunun, özel krampon kullandýðý bildirildi. Saðlýk ekibinin yoðun ilgisiyle tedavisi tamamlanan Colman, Beþiktaþ karþýlaþmasýnda görev alabilecek.

Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Nereden
    Almanya

Ceyhun ''Bizi ilgilendirmez'' dedi

Ceyhun ''Ýþim çok zor biliyorum ve kendime güveniyorum''dedi

Glowacki'nin sakat, Giray'ýn ise cezalý olmasý nedeniyle derbide stoperde görev yapmasý beklenen Ceyhun Gülselam, "Sahada olmak bile bana yeter" dedi. Stoperdeki iki arkadaþýnýn ceza ve sakatlýklarla karþýlaþtýðýný anýmsatan Ceyhun, "Ýþimin zor olduðunu biliyorum" ifadesini kullandý.

Ceyhun Beþiktaþ'ýn devler ligindeki maçtan galibiyetle ayrýlmasýný '' Bizim için birþey deðiþtirmez biz alacaðýmýz sonuca bakarýz.Ben bu kadroya bu teknik adama güveniyorum, taraftarýmýzda bize güvensin''dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66737

Nereden
    Almanya

Onur kalesini gole kapattý!

Onur'' Beþiktaþ maçýnda kalemi gole kapatacaðým''

Trabzonspor’un baþarýlý file bekçisi Onur Kývrak Beþiktaþ maçý öncesi açýklamalarda bulundu

Onur yaptýðý açýklamalarda þunlarý söyledi ‘’ Zor bir maç olacak her iki takýmýnda kýyasýya mücadele edeceði karþýlaþmada gülen taraf biz olacaðýz.Beþiktaþ yýlýn en iyi transfer alan takýmý olarak görünsede yüreðimizi ortaya koyarsak Beþiktaþ’ýn hiç þansý yokç.Geçtiðimiz haftalarda yaptýðým hatalardan dersimi aldým ancak moralimi bozmadým.Kendime güveniyorum ve ‘’Beþiktaþ maçýnda kalemi gole kapatacaðým’’ dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66738

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Fanatik34 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son sayfalari okuyunca gina geldi, ne Qo´mus beeee
    Önemli olan Q'nun kaç olduðu deðil IQ'nun kaç olduðu..
    Herkese Merhaba

Nereden
    Almanya

''TS'ye açýk futbol oynayacaðýz''

Teknik direktör Bernd Schuster ''Trabzon'a karþý ise açýk bir futbol ortaya koyacaðýz” dedi.

Beþiktaþ’ta teknik direktör Bernd Schuster,Trabzon maçýnýn kolay olmayacaðýný belirttti. Deneyimli çalýþtýrýcý Schuster , “Rakibimiz ligin en iyi ekiplerinden. Sahalarýnda çok etkililer. Þampiyonluk savaþýna etki etmeyecek güzel bir karþýlaþma olacak ve açýk futbol oynayacaðýz” diye konuþtu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66739

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Savunmamýz dýþýnda çekindiðim bi nokta yok.

Yattara ve Jaja ikilisi mutlaka ilk 11'de baþlamalý.

Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önemli olan Q'nun kaç olduðu deðil IQ'nun kaç olduðu..
    Önünde saygý ile eðiliyorum....

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ceyhun ve Egemen araya atýlan toplarda dikkatli olmalýlar.Guti'ye adam markajý yapýlmasý þart.Araya atacaðý bir top maçýn kaderini deðiþtirebilir.Defansýn önündE Barýþ Ataþ'ýn oynamasý gerektiðini düþünüyorum.

Onur
    Serkan-Ceyhun-Egemen-Cale
    Barýþ Ataþ
    Selçuk-Colman
    Jaja-Engin
    Teofilo

Benim kadrom bu.

Semih AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

3-1 net skor Baþarýlar TRABZON um
    ÞAMPÝYON TRABZON

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

Güneþ'ten 3 emir

Tecrübeli hoca, derbi için oyuncularýna þu talimatlarý verdi: 1- Kontrollü futbol, 2- Orta sahada bol pas, 3- Uzaktan þut

KARTAL'IN ÞÝFRELERÝNÝ ÇÖZDÜ
    Teknik direktör Þenol Güneþ, derbi planlarýný tamamladý. Beþiktaþ'ýn lig ve Avrupa'da oynadýðý tüm maçlarý izleyen tecrübeli hoca, rakibin þifrelerini çözdü. Güneþ, hafta içindeki her idmandan önce oyuncularýyla toplantý yapýp, uyarýlarda bulundu.

ÞUT DENEMELERÝ YETERSÝZ
    Kartal'ý kendi silahýyla vurmayý planlayan Güneþ, orta sahada etkinliði rakibe kaptýrmamakta kararlý. Derbi planlarýný 'kontrollü futbol' üzerine kuran baþarýlý hoca, öðrencilerinden orta sahada bol pas yapmalarýný istedi. Önceki maçlardaki þut denemelerini yetersiz bulan Güneþ, takýma ayrýca uzaktan kaleyi yoklamalarý konusunda talimat verdi.
    Kadir Has Üniversitesi

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Bjk fena takým deðil ama abartýldýðý kadar hiç deðil diye düþünüyorum.Bizim uþaklar gerçek anlamda kazanacaðýz derlerse rahat kazanýrýz,hadlerini bildiririz,ama son 3 haftada olduðu gibi gazý kaçmýþ vaziyette oynarlarsa hezimet olur,bu maçtan beraberlik çýkmaz.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

Rapid Wien'i deplasmanda maðlup ederek Avrupa Ligi'ndeki yürüyüþünü sürdüren Beþiktaþ'ta, Portekizli yýldýz Quaresma göze geldi! Çalýmlarý ve adrese teslim ortalarýyla resital yaptýðý Viyana'daki Rapid Wien maçýnýn 25. dakikasýnda sakatlanan Q7'nin dün MR'ý çekildi ve sað arka adalesinde kýsmi yýrtýk meydana geldiði belirlenen yýldýz futbolcunun 4 hafta boyunca sahalardan uzak kalacaðý açýklandý.

BOBO VE FERRARÝ DE ÞÜPHELÝ
    Ligde yarýn zorlu Trabzonspor deplasmanýna çýkacak olan Beþiktaþ'ta bu kötü haber teknik direktör Schuster'i de þoke ederken, R.Wien maçý sonrasý sað arka adalesinde çekme olan Ferrari ve sol uyluðunda darbeye baðlý kanama bulunan Bobo'nun durumlarý da Alman çalýþtýrýcýyý endiþelendiriyor. Kulüp doktoru Devrim Urgun, dünkü idmana çýkamayan iki oyuncuyu Trabzonspor maçýna yetiþtirmeye çalýþacaklarýný söyledi. Kasýklarýnda aðrý bulunan Nihat da bugünkü idman öncesi son kez kontrolden geçecek.
    Kadir Has Üniversitesi

Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Bana biri býtmeden býlet alsa ne iyi olur rizedeyým ve iþteyim trabzondaký arkadaslarýmda hep rizede þuan ýlkdefa gelcem stada maça bi iyilik yapsa biri çok dua edicem

Nereden
    Samsun

Ernst 'den NEFRET EDÝYORUM !

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý muk61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ernst 'den NEFRET EDÝYORUM !
    Çoðu yabancýya örnek olasý bi iþ disiplini,azmi,hýrsý,sadece para da profosyonel deðil iþinde de profosyonel olduðu için ben sempati ile bakýyorum.Bizim yabancýlarýmýzdan da rakip taraftarýn nefret etmesi dileðiyle
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Nereden
    Samsun

Alýntý insan51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çoðu yabancýya örnek olasý bi iþ disiplini,azmi,hýrsý,sadece para da profosyonel deðil iþinde de profosyonel olduðu için ben sempati ile bakýyorum.Bizim yabancýlarýmýzdan da rakip taraftarýn nefret etmesi dileðiyle
    dedikleriniz doðru ancak..geçen sezon tek kale oynadýðýmýz maçta bulduklarý bi atakta ernst yaklaþýk 25 m den gol atmýþtý ve 90+3 te bobo atmýþtý yenilmiþtik.. ondan beri ismini ne zaman duysam o maç aklýma geliyo malesef

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

7-1 yenildiðimiz maça gitmiþtim. Ýçimde yarayan bir kana. Mutlaka yenmeliyiz. kara batak TRABZON'da 3 puan býrakacaktýr.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Açýkçasý yenileceðimizi düþünüyorum. Çok sert ve yaratýcý orta sahalarý var. Forvetleri ise bitirici. Rapid Wien maçýný 90 dk izledim. Adamlar kýsa mesafede bir kaç ara pasla iþi bitiriyorlar. Defansýmýzýn o paslarý kesebileceðini hiç sanmýyorum. Çünkü Beþiktaþ ortasahasý gerçekten güzel iþler yapýyor.

Bizim takýmýmýz tam bir muamma. Ýsterse oynar isterse oynamaz bir havasý var.

Fakat iþin kötü tarafý þu ki , iyi oynasakta futbol anlamýnda ve forvetler karþýlaþtýrýldýðýnda beþiktaþýn aðýr basacaðýný düþünüyorum.

Napoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

Turkýye Lýglerýnde gerek kýsýlýgý gerek dýsýplýný gerek oyun yapýsý olarak begendýgým Tek oyuncu Ernst..Býze gol ve goller atabýlýr sýrf bu yuzden nefret etmem..
    ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA KARÞI YAÞASIN TRÝBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRÝYEL FUTBOL YAÞASIN SEHÝR TAKIMLARI

Nereden
    Almanya

TS'nin rakibinde son durum!

Yarýn Trabzonspor ile karþýlaþacak olan Beþiktaþ'taki son geliþmeler.

Beþiktaþ, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasýnda yarýn deplasmanda Trabzonspor ile karþýlaþacak.

Hüseyin Avni Aker Stadý'nda saat 19.00'da baþlayacak haftanýn önemli maçýný hakem Kuddusi Müftüoðlu yönetecek.

Ligde yaptýðý 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi alan siyah-beyazlýlar, hafta içinde UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Avusturya temsilcisi Rapid Wien'i yenmenin moraliyle, zorlu Trabzon deplasmanýnda da galibiyeti amaçlýyor.

Beþiktaþ'ta, Rapid Wien maçýnda sakatlanan ve yaklaþýk bir ay sahalardan uzak kalacaðý açýklanan Quaresma'nýn yaný sýra, tedavileri süren Fatih Tekke, Ekrem Dað ve Erhan Güven de yarýnki maçta forma giyemeyecek.

Siyah-beyazlý takýmda ayrýca, sað arka adalesinde çekme olan Ferrari ve sol uyluðunda darbeye baðlý kanama olan Bobo, Trabzonspor maçýna yetiþtirilmeye çalýþýlýyor. Kasýklarýnda aðrý bulunan Nihat Kahveci'nin ise bugünkü idman öncesinde tekrar kontrolden geçeceði açýklandý.

Beþiktaþ, Trabzonspor maçý için son hazýrlýklarýný bu sabah yapacak ve akþam saatlerinde özel uçakla Trabzon'a gidecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66756

Nereden
    Almanya

Beþiktaþ ile 107.randevu

Trabzonspor ile Beþiktaþ zorlu randevuda

Trabzonspor ile Beþiktaþ, yarýn yapacaklarý lig maçýyla birlikte 107. kez karþý karþýya gelecekler.
    11 Ekim 1973 tarihinde bordo-mavili takýmýn 2-0 galibiyetiyle baþlayan 37 yýllýk rekabette, bugüne dek yapýlan 106 karþýlaþmanýn 44'ünü Beþiktaþ, 38'ini Trabzonspor kazanýrken, 24 maçta da taraflar birbirine üstünlük saðlayamadý. Beþiktaþ'ýn toplam 144 golüne, Bordo-Mavili ekibin 116 golle karþýlýk verdi.
    Trabzonspor ile Beþiktaþ arasýnda ligde yapýlan maçlarda ise rakip takýmýn galibiyet sayýsýnda tek farkla üstünlüðü bulunuyor. Ýki takým arasýnda yapýlan 72 lig maçýnda Beþiktaþ 28, Trabzonspor 27 galibiyet alýrken, 17 karþýlaþma da berabere sonuçlandý. Ligde Beþiktaþ'ýn attýðý 102 gole, Trabzonspor 80 golle karþýlýk verdi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66744

Nereden
    Almanya

Güneþ derbi planlarýný tamamladý

Teknik direktör Þenol Güneþ, Beþiktaþ'ý kendi silahýyla vuracak

Trabzonspor'un tecrübeli teknik adamý Güneþ, derbi için oyuncularýna þu talimatlarý verdi:

1- Kontrollü futbol, 2- Orta sahada bol pas, 3- Uzaktan þut

BEÞÝKTAÞ’IN ÞÝFRELERÝNÝ ÇÖZDÜ

Teknik direktör Þenol Güneþ, derbi planlarýný tamamladý. Beþiktaþ'ýn lig ve Avrupa'da oynadýðý tüm maçlarý izleyen tecrübeli hoca, rakibin þifrelerini çözdü. Güneþ, hafta içindeki her idmandan önce oyuncularýyla toplantý yapýp, uyarýlarda bulundu.

ÞUT DENEMELERÝ YETERSÝZ

Beþiktaþ'ý kendi silahýyla vurmayý planlayan Güneþ, orta sahada etkinliði rakibe kaptýrmamakta kararlý. Derbi planlarýný 'kontrollü futbol' üzerine kuran baþarýlý hoca, öðrencilerinden orta sahada bol pas yapmalarýný istedi. Önceki maçlardaki þut denemelerini yetersiz bulan Güneþ, takýma ayrýca uzaktan kaleyi yoklamalarý konusunda talimat verdi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66745

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)