Sayfa 11 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3902 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beþiktaþ

Cezalý Üye

onur
    tayfun glo egemen cale
    yattara selçuk ceyhun engin ALAN
    umut

Cezalý Üye

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu mesajýn karþýlýðýnda Trabzonsporlularýn sana ne demesini istiyorsun ?
    durum onu gösteriyor duygusal olmaya gerek yok zaten trabzonun hali belli beþiktaþýn hali belli çok tuhaf bi yorum yaptýnýz bu benim görüþüm ...
    Konu yakarcý tarafýndan (27.09.2010 Saat 14:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý yakarcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onur
    tayfun glo egemen cale
    yattara selçuk ceyhun engin ALAN
    umut

bu kadroyla çýkarsak 4-2 yeniliriz demek istemiþ arkadaþ, niye üstüne gidiyorsunuz ???

"Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

durum onu gösteriyor duygusal olmaya gerek yok zaten trabzonun hali belli beþiktaþýn hali belli çok saçma bi yorum yaptýnýz bu benim görüþüm ...
    Ben saçma bir yorum yaptým.

Peki,

/ Trabzonspor için belki de bir sezonu belirleyecek en kritik haftadayýz. Bir galibiyetle rüzgarý tersine çevireceðiz.

/ Trabzonsporlularýn böyle bir beraberlikten sonra morale ihtiyaçlarý var. Müthiþ bir sinerji oluþturuyorsunuz.

/ Takým Trabzonspor olunca, en ümitsiz maçlara bile ki bunlarýn bir çoðu büyük maçlardýr çýkýp yendiði çok olmuþtur. Tarihinde de bu maçlar kayýtlýdýr.

Þimdi bütün bunlarý alt altta üst üstte topladýðýmýz zaman ben saçmalamýþ sen doðru zamanda doðru þeyler yazmýþ olacaksýn öyle mi ?

5 dakika vaktin var mesajýný düzenlemen için.

Bu sözüm de bütün foruma;

Her kimim, Trabzonspor yenilir, veya skor bazýnda olumsuz niyet okuyuculuðu varsa kendisine saklasýn. Yoksa bu konuda hiç demokrat olamayacaðým.

Yeter artýk !
    Bu ne ya ! hangi forumdasýnýz ? hangi takýmýn taraftarýsýnýz ?

Biz bilmiyor muyuz takýmýmýz iyi deðil istediðimiz gibi oynamýyor. Negatif enerji pompalayarak neyi amaçlýyorsunuz ? takým yenilince haklý çýkmanýn verdiði gururu mu !
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Artvin

Her yerde bir yakarcý fýrtýnasý var...

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    49

Bu maçta öncelikli hedefimiz YENÝLMEMEK olmalý.
    Beraberlik iyidir.
    En büyük sebebi de olasý bir maðlubiyetin Þenol Güneþ'in felsefi bir istifa hamlesine yol açma ihtimalinin oldukça yüksek olmasýdýr.

Þenol hoca, ne olursa olsun istifa etme ! please...

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

burayý okuyan da cok kotu durumdayýz sanar
    yazýk ya
    destek bu kadar mý
    2 maclýk mý sizin desteðiniz, sabrýnýz? kimseye güvenmemek lazým be.
    bu sene 10 . da olsak senol hocayý destekliyorum. dunku ilk 11 bana gore rezalet diziliþti ama gene de hocaya tam destek.
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Hasan ZAÝMOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

...
    Biz bilmiyor muyuz takýmýmýz iyi deðil istediðimiz gibi oynamýyor. Negatif enerji pompalayarak neyi amaçlýyorsunuz ? takým yenilince haklý çýkmanýn verdiði gururu mu !
    sözün bittiði yer.
    Zuðaþi Berepe
    Çoban Express

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Vallahi biz hem Beþiktaþ'tan daha takýmýz, hem galibiyete daha çok ihtiyacýmýz var, hem de kadromuz bence onlarla baþedebilecek seviyede..
    Alýrýz maçý..
    Tek farký da onlara veriyorum, en az iki fark ile alacaðýz..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

erdigurses - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32

Beþiktaþ her ne kadar iyi ve formda olursa olsun, kesinlikle kazanmak için çýkmalýyýz sahaya.
    Þenol Hoca takýmý Liverpool maçlarýnda nasýl motive ettiyse aynen öyle yapmasý gerekir bu defada.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barýþ Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu maçý alamacaðýmýzdan kimsenin þüphesi olmasýn. 2 maçta puan kaybettik diye kimse moralinide bozmasýn.en kötü günümüzdeki oyunumuz böyle olsun yahu.manisa maçýndan daha iyiydik ama puan alamadýk.takýma güvenin renktaþlar.bu takým sadece bu sene için deðil,emin olun önümüzdeki 2 sene 3 sene içinde damga vurabilecek bir takým.

Bu maçý alacaðýz.puan kaybedince özgüven sorunu yaþamayýn hemen ya.daha lig çok uzuuunn bir maraton.evet belki bu puan kayýplarýný çok ararýz ama özgüvenimizi kaybedersek hiç birþley yapamayýz.herkes inansýn bu maça.bu maç bizim.ötesi varmý?
    Entropi Ýyidir.

Cezalý Üye

Peki,

/ Trabzonspor için belki de bir sezonu belirleyecek en kritik haftadayýz. Bir galibiyetle rüzgarý tersine çevireceðiz.

/ Trabzonsporlularýn böyle bir beraberlikten sonra morale ihtiyaçlarý var. Müthiþ bir sinerji oluþturuyorsunuz.

/ Takým Trabzonspor olunca, en ümitsiz maçlara bile ki bunlarýn bir çoðu büyük maçlardýr çýkýp yendiði çok olmuþtur. Tarihinde de bu maçlar kayýtlýdýr.

Þimdi bütün bunlarý alt altta üst üstte topladýðýmýz zaman ben saçmalamýþ sen doðru zamanda doðru þeyler yazmýþ olacaksýn öyle mi ?

Her kimim, Trabzonspor yenilir, veya skor bazýnda olumsuz niyet okuyuculuðu varsa kendisine saklasýn. Yoksa bu konuda hiç demokrat olamayacaðým.

Yeter artýk !

elbette yenmek istiyoruz beþiktaþý elbette yenelim fakat trabzon þuan kötü gidiyo onu izah etmeye çalýþdým sadece görüþlerimi bildirmek istedim fakat siz beni dýþlýyosunuz hiç anlamýþ deðilim ...

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burhan Altýntop havalarý var gibi.
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Peki,

Yeter artýk !

Konuþ da Metin abi ya konuþ . Akþam nerdeyse savaþ çýkacaktý bu yüzden
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Harun_ayar_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ts 1
    bjk 4
    trabzon=2
    beþiktaþ=4
    Maç sonuda forumda olunda sizlere diyecek çok sözüm var.
    Her þeyi bilmene gerek yok HADDÝNÝ BÝL yeter..!

Emin Danýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    49

Alýntý apachi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    millet þampiyonlar liginde oynuyorda ne oluyor yiyo 4 tane 5 tane geliyor
    bursa futbol oynamyor ertugrul resmen yunanistanýn avrupa þampiyonu olurken uyguladýgý taktigi uyguluyor
    spor toto süper ligde iþliyor o da bi yere kadar GB veya sivas gibi darma duman olmalarý an meselesi
    Gel gelelim bizimkilere benim tek istedigim yattara ile alanzinhonun gönderilmesidir bunlar anca sirkteki gösterilerde oynayabilirler
    bu 2 sinin yerine afrikadan fizik gücü yüksek bi kanat bi de orta saha alýnsýn on numara olur devre arasý takýma þart yoksa kadro zenginliði felan hikaye
    Yani diyorsun ki gitmek için çaba vermeye gerek yok.Saçma sapan düþüncelerini kendine sakla derim kusura bakma.Bu sene BURSA 4-5 yer seneye tecrübe kazanýr ilk iki içinde olur sende bende hala þampiyonlar ligi hayali kurar dururuz.Kaç sene oldu AVRUPA da sahne almadýðýmýz seneler biliyormusun.Bu takýmý 10 numaraya ihtiyacý yok ADAMA ihtiyacý var.

Cezalý Üye

Alýntý BiZe HeR YeR 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç sonuda forumda olunda sizlere diyecek çok sözüm var.
    argo kelime lütfen bize kullanma maç sonunda lütfen... görüþlerimi bildirdim burda bizim görüþlerimizi dýþlamanýn gerekiði yok

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

beraberlýkde ýyý býr skor....

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barýþ Burak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

yani namaðlup þampiyon olsak bile,mutlaka kötü oynadýðýmýz maçý bulup yýkýcý eleþtiri yapanlar çýkar bunu çok çok daha iyi anladým ben
    Entropi Ýyidir.

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    47

Hiç sýkýntýya girmeyin renkdaþlarým. 3 atarýz 5 atarýz demiyorum ama futbol þansý az biþi yanýmýzda olur birazda ofansda becerikli olursak ve gollerden sonra iyi savunma yapabilirsek en rahat maçýmýz bu maç olur. Beþiktaþ iyi savaþýyo iyi top yapýyor ama Dodo yu glovackiyle kitledikmi iþ bitti. Z9 falan filan fasa fiso gönlünüz rahat olsun...

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

argo kelime lütfen bize kullanma maç sonunda lütfen... görüþlerimi bildirdim burda bizim görüþlerimizi dýþlamanýn gerekiði yok
    Argo kelime kullanacak kadar küçülmedim kardeþim. Gereken cevabý ben deðil TRABZONSPOR verecek.
    Her þeyi bilmene gerek yok HADDÝNÝ BÝL yeter..!

Sertan Danýþer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

son 4 maç itibariyle söylenebilir ki þenol güneþin bariz bir taktik hatasý var süper kupayý kazanan ligin ilk 2 maçýnda galip gelen kadrodaki 4-1-2-3 sistemini bozup bana göre gereksiz olan 4-2-3-1 sistemini uygulatmaya çalýþtý tutmadý(sivas maçý sayýlmaz rakip defans çok kötüydü azýcýk gayret etselerdi onlarýda yenemezdik)ne güzel pas yapýyordu takým top hep bizdeydi ceyhunun varlýðýnda rakibe fazla pozisyonda vermiyorduk sonuçta bir umut olarak bjk maçý lige dönüþ ve seri galibiyetlerin baþlangýç maçý olabilir adýmýza bu kadar yorumcu (þimdi tek tek isimlerini yazmýycam) trabzonsporun iyi takým olduðunu ve þampiyonluðun en güçlü adaylarýndan biri olduðunu söylüyor biz niye inanmayalým þampiyonluða bu maç için son lafým rakip takýmda en çekindiðim isimler guti(mükemmel arapaslarý var) ve tam bir yalama olan bobo q7 falan hikaye tempolarýnýn tempomuzun önüne geçmesine müsade etmezsek kýsacasý mücadele edersek maçý kazanýrýz diye düþünüyorum
    Eski Nick : @phxsuns61

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý farozz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu maçý kazansak bursaya yarayacak, biz nasýl olsa bittik bari bursayý sevindirmeyelim, aslýnda ben demiþtim son maç fenere yenilelim þu bursa þampiyon olamasýn diye ama ne kadar enayi bir takým olduðumuzu gösterdik, en azýndan 3 takýmla yarýþacaktýk þimdi 4 takýmla yarýþýyoruz

TS formasi sahaya yenmek icin cikar. baskasi sampiyon olsun yada olmasin diye mac satacak , maca yatacak kadar serefsiz bir takim midir sahada gormek istedigin ? bursa sampiyon olmasin ama 96 da sampiyonlugu gasp eden fener olsun .. yazik yahu.. takimi mac satsin diyen, ayak oyunlari yapsin diyen adamlarla hep destek tam destek olsa ne olur...
    Konu ESER tarafýndan (27.09.2010 Saat 14:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Bu maçý alacaðýmýzdan þüphem yok ama benim aklým hep Kasýmpaþa maçýnda. Bizde büyük maç sorunsalý yok artýk, küçük maç sorunsalý baþladý bizde.

BJK'dan çok daha iyi bir takýmýz. Ne Colman, ne Selçuk ne de Yattara Manisa ve Kayseri maçýndaki gibi oynayacaklardýr.
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

cok cok zor mac býzým zaten bjk nezaman dogru dürüst sansýmýz olduki simdi bu kötü durumda olsun inþ.yenerýz daha ne dýyeyým...

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)