Sayfa 51 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3902 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bjk dan çekinecek bişey yok herkes sahada görevini ciddi bi şekilde yapsın. Disiplinli oynayalım ve konsantrasyon yüksek seviyede olursa bjk nın avni akerden puan çıkaracağını sanmıyorum.

Uğur GEMİCİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş büyük maçlara ayrı hazırlanıyor. Kazanacağız.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akıl Verir, Bilmeyen Eleştirir, Yapamayan Çamur Atar.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hani sezonbasi takima ve Sampiyonluga inanan taraftar???

Son sayfalari okuyunca gina geldi, ne Qo´mus beeee

Bizim futbolcularin sorunu piskolojik yani her maca kafa olarak %100 hazirlanabilsek sampiyon oluruz!

Ama bizdeki sorun futbolculardan ziyade taraftarda, en önemlisi Trabzon´da ki taraftarda!!!!!!!

Cünkü dünyanin heryerinde taraftar futbolcuyu yani takimi atesler ama bizde tam tersi, futbolcu taraftari atesliyor, daha dogrusu ateslemeye calisiyor!

Burda ne zaman olumsuz bir tablo olussa, o haftadan hic korkmuyorum, cünkü kazaniyoruz! Ne zaman 3-5 atariz tribine girilirse korku sariyor ve bunun sonucunda cok puan kaybediyoruz!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Colman'da bir sıkıntı yok!

Trabzonspor'un arjantinli oyuncusu Colman'ın durumu iyi.

Bordo-mavililerin başarılı oyuncusu Colman Beşiktaş maçına yetişecek

Ayağına krampon vurduğu için önceki gün idmanı yarıda bırakan Gustavo Colman'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Takımla birlikte çalışmalara katılan Arjantinli futbolcunun, özel krampon kullandığı bildirildi. Sağlık ekibinin yoğun ilgisiyle tedavisi tamamlanan Colman, Beşiktaş karşılaşmasında görev alabilecek.

Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Nereden
    Almanya

Ceyhun ''Bizi ilgilendirmez'' dedi

Ceyhun ''İşim çok zor biliyorum ve kendime güveniyorum''dedi

Glowacki'nin sakat, Giray'ın ise cezalı olması nedeniyle derbide stoperde görev yapması beklenen Ceyhun Gülselam, "Sahada olmak bile bana yeter" dedi. Stoperdeki iki arkadaşının ceza ve sakatlıklarla karşılaştığını anımsatan Ceyhun, "İşimin zor olduğunu biliyorum" ifadesini kullandı.

Ceyhun Beşiktaş'ın devler ligindeki maçtan galibiyetle ayrılmasını '' Bizim için birşey değiştirmez biz alacağımız sonuca bakarız.Ben bu kadroya bu teknik adama güveniyorum, taraftarımızda bize güvensin''dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66737

Nereden
    Almanya

Onur kalesini gole kapattı!

Onur'' Beşiktaş maçında kalemi gole kapatacağım''

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu

Onur yaptığı açıklamalarda şunları söyledi ‘’ Zor bir maç olacak her iki takımında kıyasıya mücadele edeceği karşılaşmada gülen taraf biz olacağız.Beşiktaş yılın en iyi transfer alan takımı olarak görünsede yüreğimizi ortaya koyarsak Beşiktaş’ın hiç şansı yokç.Geçtiğimiz haftalarda yaptığım hatalardan dersimi aldım ancak moralimi bozmadım.Kendime güveniyorum ve ‘’Beşiktaş maçında kalemi gole kapatacağım’’ dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66738

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son sayfalari okuyunca gina geldi, ne Qo´mus beeee
    Önemli olan Q'nun kaç olduğu değil IQ'nun kaç olduğu..
    Herkese Merhaba

Nereden
    Almanya

''TS'ye açık futbol oynayacağız''

Teknik direktör Bernd Schuster ''Trabzon'a karşı ise açık bir futbol ortaya koyacağız” dedi.

Beşiktaş’ta teknik direktör Bernd Schuster,Trabzon maçının kolay olmayacağını belirttti. Deneyimli çalıştırıcı Schuster , “Rakibimiz ligin en iyi ekiplerinden. Sahalarında çok etkililer. Şampiyonluk savaşına etki etmeyecek güzel bir karşılaşma olacak ve açık futbol oynayacağız” diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66739

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Savunmamız dışında çekindiğim bi nokta yok.

Yattara ve Jaja ikilisi mutlaka ilk 11'de başlamalı.

Nereden
    Balıkesir

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önemli olan Q'nun kaç olduğu değil IQ'nun kaç olduğu..
    Önünde saygı ile eğiliyorum....

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ceyhun ve Egemen araya atılan toplarda dikkatli olmalılar.Guti'ye adam markajı yapılması şart.Araya atacağı bir top maçın kaderini değiştirebilir.Defansın önündE Barış Ataş'ın oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Onur
    Serkan-Ceyhun-Egemen-Cale
    Barış Ataş
    Selçuk-Colman
    Jaja-Engin
    Teofilo

Benim kadrom bu.

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3-1 net skor Başarılar TRABZON um
    ŞAMPİYON TRABZON

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güneş'ten 3 emir

Tecrübeli hoca, derbi için oyuncularına şu talimatları verdi: 1- Kontrollü futbol, 2- Orta sahada bol pas, 3- Uzaktan şut

KARTAL'IN ŞİFRELERİNİ ÇÖZDÜ
    Teknik direktör Şenol Güneş, derbi planlarını tamamladı. Beşiktaş'ın lig ve Avrupa'da oynadığı tüm maçları izleyen tecrübeli hoca, rakibin şifrelerini çözdü. Güneş, hafta içindeki her idmandan önce oyuncularıyla toplantı yapıp, uyarılarda bulundu.

ŞUT DENEMELERİ YETERSİZ
    Kartal'ı kendi silahıyla vurmayı planlayan Güneş, orta sahada etkinliği rakibe kaptırmamakta kararlı. Derbi planlarını 'kontrollü futbol' üzerine kuran başarılı hoca, öğrencilerinden orta sahada bol pas yapmalarını istedi. Önceki maçlardaki şut denemelerini yetersiz bulan Güneş, takıma ayrıca uzaktan kaleyi yoklamaları konusunda talimat verdi.
    Kadir Has Üniversitesi

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Bjk fena takım değil ama abartıldığı kadar hiç değil diye düşünüyorum.Bizim uşaklar gerçek anlamda kazanacağız derlerse rahat kazanırız,hadlerini bildiririz,ama son 3 haftada olduğu gibi gazı kaçmış vaziyette oynarlarsa hezimet olur,bu maçtan beraberlik çıkmaz.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Hürgün Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rapid Wien'i deplasmanda mağlup ederek Avrupa Ligi'ndeki yürüyüşünü sürdüren Beşiktaş'ta, Portekizli yıldız Quaresma göze geldi! Çalımları ve adrese teslim ortalarıyla resital yaptığı Viyana'daki Rapid Wien maçının 25. dakikasında sakatlanan Q7'nin dün MR'ı çekildi ve sağ arka adalesinde kısmi yırtık meydana geldiği belirlenen yıldız futbolcunun 4 hafta boyunca sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

BOBO VE FERRARİ DE ŞÜPHELİ
    Ligde yarın zorlu Trabzonspor deplasmanına çıkacak olan Beşiktaş'ta bu kötü haber teknik direktör Schuster'i de şoke ederken, R.Wien maçı sonrası sağ arka adalesinde çekme olan Ferrari ve sol uyluğunda darbeye bağlı kanama bulunan Bobo'nun durumları da Alman çalıştırıcıyı endişelendiriyor. Kulüp doktoru Devrim Urgun, dünkü idmana çıkamayan iki oyuncuyu Trabzonspor maçına yetiştirmeye çalışacaklarını söyledi. Kasıklarında ağrı bulunan Nihat da bugünkü idman öncesi son kez kontrolden geçecek.
    Kadir Has Üniversitesi

Nereden
    Rize

Bana biri bıtmeden bılet alsa ne iyi olur rizedeyım ve işteyim trabzondakı arkadaslarımda hep rizede şuan ılkdefa gelcem stada maça bi iyilik yapsa biri çok dua edicem

Nereden
    Samsun

Ernst 'den NEFRET EDİYORUM !

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı muk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ernst 'den NEFRET EDİYORUM !
    Çoğu yabancıya örnek olası bi iş disiplini,azmi,hırsı,sadece para da profosyonel değil işinde de profosyonel olduğu için ben sempati ile bakıyorum.Bizim yabancılarımızdan da rakip taraftarın nefret etmesi dileğiyle
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Samsun

Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğu yabancıya örnek olası bi iş disiplini,azmi,hırsı,sadece para da profosyonel değil işinde de profosyonel olduğu için ben sempati ile bakıyorum.Bizim yabancılarımızdan da rakip taraftarın nefret etmesi dileğiyle
    dedikleriniz doğru ancak..geçen sezon tek kale oynadığımız maçta buldukları bi atakta ernst yaklaşık 25 m den gol atmıştı ve 90+3 te bobo atmıştı yenilmiştik.. ondan beri ismini ne zaman duysam o maç aklıma geliyo malesef

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

7-1 yenildiğimiz maça gitmiştim. İçimde yarayan bir kana. Mutlaka yenmeliyiz. kara batak TRABZON'da 3 puan bırakacaktır.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkçası yenileceğimizi düşünüyorum. Çok sert ve yaratıcı orta sahaları var. Forvetleri ise bitirici. Rapid Wien maçını 90 dk izledim. Adamlar kısa mesafede bir kaç ara pasla işi bitiriyorlar. Defansımızın o pasları kesebileceğini hiç sanmıyorum. Çünkü Beşiktaş ortasahası gerçekten güzel işler yapıyor.

Bizim takımımız tam bir muamma. İsterse oynar isterse oynamaz bir havası var.

Fakat işin kötü tarafı şu ki , iyi oynasakta futbol anlamında ve forvetler karşılaştırıldığında beşiktaşın ağır basacağını düşünüyorum.

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Turkıye Lıglerınde gerek kısılıgı gerek dısıplını gerek oyun yapısı olarak begendıgım Tek oyuncu Ernst..Bıze gol ve goller atabılır sırf bu yuzden nefret etmem..
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Nereden
    Almanya

TS'nin rakibinde son durum!

Yarın Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş'taki son gelişmeler.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında yarın deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak haftanın önemli maçını hakem Kuddusi Müftüoğlu yönetecek.

Ligde yaptığı 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi alan siyah-beyazlılar, hafta içinde UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Avusturya temsilcisi Rapid Wien'i yenmenin moraliyle, zorlu Trabzon deplasmanında da galibiyeti amaçlıyor.

Beşiktaş'ta, Rapid Wien maçında sakatlanan ve yaklaşık bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Quaresma'nın yanı sıra, tedavileri süren Fatih Tekke, Ekrem Dağ ve Erhan Güven de yarınki maçta forma giyemeyecek.

Siyah-beyazlı takımda ayrıca, sağ arka adalesinde çekme olan Ferrari ve sol uyluğunda darbeye bağlı kanama olan Bobo, Trabzonspor maçına yetiştirilmeye çalışılıyor. Kasıklarında ağrı bulunan Nihat Kahveci'nin ise bugünkü idman öncesinde tekrar kontrolden geçeceği açıklandı.

Beşiktaş, Trabzonspor maçı için son hazırlıklarını bu sabah yapacak ve akşam saatlerinde özel uçakla Trabzon'a gidecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66756

Nereden
    Almanya

Beşiktaş ile 107.randevu

Trabzonspor ile Beşiktaş zorlu randevuda

Trabzonspor ile Beşiktaş, yarın yapacakları lig maçıyla birlikte 107. kez karşı karşıya gelecekler.
    11 Ekim 1973 tarihinde bordo-mavili takımın 2-0 galibiyetiyle başlayan 37 yıllık rekabette, bugüne dek yapılan 106 karşılaşmanın 44'ünü Beşiktaş, 38'ini Trabzonspor kazanırken, 24 maçta da taraflar birbirine üstünlük sağlayamadı. Beşiktaş'ın toplam 144 golüne, Bordo-Mavili ekibin 116 golle karşılık verdi.
    Trabzonspor ile Beşiktaş arasında ligde yapılan maçlarda ise rakip takımın galibiyet sayısında tek farkla üstünlüğü bulunuyor. İki takım arasında yapılan 72 lig maçında Beşiktaş 28, Trabzonspor 27 galibiyet alırken, 17 karşılaşma da berabere sonuçlandı. Ligde Beşiktaş'ın attığı 102 gole, Trabzonspor 80 golle karşılık verdi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66744

Nereden
    Almanya

Güneş derbi planlarını tamamladı

Teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş'ı kendi silahıyla vuracak

Trabzonspor'un tecrübeli teknik adamı Güneş, derbi için oyuncularına şu talimatları verdi:

1- Kontrollü futbol, 2- Orta sahada bol pas, 3- Uzaktan şut

BEŞİKTAŞ’IN ŞİFRELERİNİ ÇÖZDÜ

Teknik direktör Şenol Güneş, derbi planlarını tamamladı. Beşiktaş'ın lig ve Avrupa'da oynadığı tüm maçları izleyen tecrübeli hoca, rakibin şifrelerini çözdü. Güneş, hafta içindeki her idmandan önce oyuncularıyla toplantı yapıp, uyarılarda bulundu.

ŞUT DENEMELERİ YETERSİZ

Beşiktaş'ı kendi silahıyla vurmayı planlayan Güneş, orta sahada etkinliği rakibe kaptırmamakta kararlı. Derbi planlarını 'kontrollü futbol' üzerine kuran başarılı hoca, öğrencilerinden orta sahada bol pas yapmalarını istedi. Önceki maçlardaki şut denemelerini yetersiz bulan Güneş, takıma ayrıca uzaktan kaleyi yoklamaları konusunda talimat verdi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66745

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)