Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hentbol Süperlig Erkek 2. Hafta | Nilüfer Bld. 32 - 35 Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Bu maç için Şahin abinin birşeyler yaptığını biliyorum, ama ne kadar etkili olacak göreceğiz.

Başarılar.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

evt şahin abinin gayretleri var bizde yanında olacağız bursada bormavi renk asla yanlız kalmaz maçtan sonra fotoları görürsünüz zaten....
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Şahin_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Bursa'daki arkadaşlar ve özellikle Şahin neresun ?
    Abi nasipse orada olucaz çalışmalarımız sürüyor... Erken saat'te olması ne kadarda katılımı düşürsede yinede Trabzonspor'umuzu asla yalnız bırakmayacağız.

Nasipse fotoğrafları yine buradan paylaşıcam.

Başlığı açan ''Levent Ersoy'' kardeşime teşekkürler. Bir teşekkür'de başlığı genele taşıyanlara
    Konu Şahin_53 tarafından (23.09.2010 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.
    Bmn|Bursa
    Trabzonspor'lular Birliği
    ''Rize'li Trabzonspor'lular''

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selamlar herkese..

Öncelikle şunu belirteyim. Trabzonspor'un adının geçtiği her yerde, isterse uzağa tükürme yarışması olsun, hep yanındayız. Cumartesi günkü hentbol maçında da bu böyle olacak. Yaklaşık yarım saat önce Şahin abi ile görüştüm. Gündüz de hem internette salonun yerini araştırdım hem de direk olarak salonu ve Nilüfer Belediyespor kulübünü arayarak son bilgileri teyit ettim.

Maç saati daha önceden de belirtildiği üzere 13:00. Topluca salona gidilme planlanıyor. Bunun için saat en geç 12:30'da Küçük Sanayi metro istasyonunda buluşulacağı bilgisini aldım Şahin Abi'den. Biz de Şahin Abi'yle saat 11:30'da Tophane Saltanat Kapı'nın önünde buluşacağız, bahsettiğim yere yakında olan arkadaşlara ek bilgi olarak vereyim.

Salonun kapasitesi 350. (bildiğin üçyüzelli ). Ben gündüz yaklaşık 40-50 kişi olabiliriz diye düşünüyordum ama en az 100 kişi geleceği bilgisini aldım.

Bu arada direk olarak salona gitmek isteyenler için şu bilgiyi aldım salon yönetiminden, 6F otobüslerinin son durağında indikten sonra 50 mt. yürüyünce salona varılıyormuş.

Atkı+Forma zaruriyetini açıklamayı bile düşünmüyordum, yine de hatırlatayım dedim.

Konu ile ilgili ilk etapta aklıma gelen önemli noktalar bunlar.

Ha unutmadan, BMN Bursa olarak ve diğer gelecek gruplarla birlikte, hentbol takımımız tarihinin ilk deplasman organizasyonu da bize nasip oldu..

Maç saatine kadar detaylar oldukça buradan aktaracağız.

Levent Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar öncelikle ilgileri dolayısıyla bordomavinet yöneticilerine ve il temsilcilerimize teşekkür ederim tüm takımımız adına.

ben hentbol kulübü masörüyüm. bursadaki kardeşlerimize gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ediyorum.sizleri tribünde görecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.maçımız sizin verdiğiniz destekle çok güzel geçecek.inşallah ilk deplasman galibiyetimizi sizin desteğinizle alacağız.maç saatinde görüşmek üzere tekrar teşekkürler şimdiden.
    HER LAFA VERİLECEK BİR CEVABIM VAR;LAKİN BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE BİR DE ADAMA BAKARIM ADAM MI DİYE....MEVLANA...

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi ne demek. Sizi de burada görmek çok güzel. Trabzonspor adının geçtiği her yerde olmak zorundayız. Böyle bir hastalığımız var biliyorsun. Bursa'daki arkadaşlar gerekeni yapacaklardır. Şimdiden teşekkürler herkese. Ayağınıza sağlık. Umarım maçı kazanırız. Hentbolda da şampiyonluk istiyoruz.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Şahin_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Levent Ersoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle ilgileri dolayısıyla bordomavinet yöneticilerine ve il temsilcilerimize teşekkür ederim tüm takımımız adına.

ben hentbol kulübü masörüyüm. bursadaki kardeşlerimize gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ediyorum.sizleri tribünde görecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.maçımız sizin verdiğiniz destekle çok güzel geçecek.inşallah ilk deplasman galibiyetimizi sizin desteğinizle alacağız.maç saatinde görüşmek üzere tekrar teşekkürler şimdiden.
    Levent kardeşim sana ve sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum..Umarım bu maçta gülen taraf biz oluruz...
    Yarın görüşebilmek dileğiyle.
    Bmn|Bursa
    Trabzonspor'lular Birliği
    ''Rize'li Trabzonspor'lular''

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu maçı İnşallah kazanacağız
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Levent Ersoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu takımın her hangi bir Spor Dalının gittiği Ülke, Şehir, Kasaba yada Köyde yalnız kaldığını hiç gördünüz mü ?

Sıkıntınızı yada tedirginliğinizi anlıyorum, Trabzonda Futbol dışında bir spor dalına gereken ilginin kolay gösterilmediği aşikar, ama sizde şunu asla unutmayın, bu insanlar gerçek manada renklere AŞIK.

O rengin hangi salonda top koşturduğu önemli değil, taraftar gerekeni mutlaka yapacaktır.

Başarılar Hocam.

Samet BuLut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ankara'da oLacağım için aranızda oLamicam.. Size iyi seyirLer..

Nizam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Recep Çaltepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese..

Öncelikle şunu belirteyim. Trabzonspor'un adının geçtiği her yerde, isterse uzağa tükürme yarışması olsun, hep yanındayız. Cumartesi günkü hentbol maçında da bu böyle olacak. Yaklaşık yarım saat önce Şahin abi ile görüştüm. Gündüz de hem internette salonun yerini araştırdım hem de direk olarak salonu ve Nilüfer Belediyespor kulübünü arayarak son bilgileri teyit ettim.

Maç saati daha önceden de belirtildiği üzere 13:00. Topluca salona gidilme planlanıyor. Bunun için saat en geç 12:30'da Küçük Sanayi metro istasyonunda buluşulacağı bilgisini aldım Şahin Abi'den. Biz de Şahin Abi'yle saat 11:30'da Tophane Saltanat Kapı'nın önünde buluşacağız, bahsettiğim yere yakında olan arkadaşlara ek bilgi olarak vereyim.

Salonun kapasitesi 350. (bildiğin üçyüzelli ). Ben gündüz yaklaşık 40-50 kişi olabiliriz diye düşünüyordum ama en az 100 kişi geleceği bilgisini aldım.

Bu arada direk olarak salona gitmek isteyenler için şu bilgiyi aldım salon yönetiminden, 6F otobüslerinin son durağında indikten sonra 50 mt. yürüyünce salona varılıyormuş.

Atkı+Forma zaruriyetini açıklamayı bile düşünmüyordum, yine de hatırlatayım dedim.

Konu ile ilgili ilk etapta aklıma gelen önemli noktalar bunlar.

Ha unutmadan, BMN Bursa olarak ve diğer gelecek gruplarla birlikte, hentbol takımımız tarihinin ilk deplasman organizasyonu da bize nasip oldu..

Maç saatine kadar detaylar oldukça buradan aktaracağız.

Keşke 350 kişi olabilsek Sığmıyoruz diye bağırabilsek
    Dozer CemiL

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bravo BMN Bursa'ya.

Eyvallah Şahinim..

Söylemezsem olmaz,

Olumsuz değil teşvik edici olunduğunda nelerin gerçekleşebildiğini bu başlıkta mesajları silinen arkadaşlar daha iyi anlayacağını umuyorum.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya herkes bi rahat olsun beyler burası bursa yola çıkıp trabzonsporun herhangi bir maçı var desem spor salonuna kadar zaten 350 kişi oluruz..ordayız Allah ın izniyle yanlız kalmaz ts bursada......ve ayrıca Levent Ersöz abimizinde takımı bu kadar sahiplenip buralarda konu açması ilgilenmesi beni bir tsli olarak çok mutlu etti çok teşekkürler...amatör ruhundan dolayı.....
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

inşallah gitmeye çalışacağız gitmesekte renkdaşlar asla yanlız brakmaz merak etmeyin
    Bordomavi.net - Orhangazi

altinkaya08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

şahin kardeşim kaçta nerde bulaşacağız?yoksa direk salonamı gidicez?bi bilgi verebilirsen...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal size uşaklar... Şahinim, Recep hafta sonu koptu geliyor. Gönül sizleride görmek ister.En kısa sürede görüşmek üzere...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hayatımda gideceğim ilk hentbol maçında dışarıda kalmaktan korkuyorum

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Şahin_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi nasipse orada olucaz çalışmalarımız sürüyor... Erken saat'te olması ne kadarda katılımı düşürsede yinede Trabzonspor'umuzu asla yalnız bırakmayacağız.

Nasipse fotoğrafları yine buradan paylaşıcam.

Başlığı açan ''Levent Ersoy'' kardeşime teşekkürler. Bir teşekkür'de başlığı genele taşıyanlara
    Tebrik ederim renktas.
    Fotograflari sabirsizlikla bekliyoruz.
    Basarilar Trabzonsporum.

Nereden
    İstanbul

kazandık 35 32

altinkaya08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

her nekadar sıkıntılı olsada maçı kazandık.maç ziyade tribünler daha hareketliydi D

EmreYavuz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tribünden resimler bekleriz..merak ettim..kaç renktaşımız vardı tribünlerde...?
    '7' ''ŞAMPİYON'' '7'

Son "Güneş" de çekildiğinde oluşacak karanlığı anladıklarında... Ne kadar geç olduğunun farkına varacaklar...!!

Nereden
    İstanbul

Selamlar herkese.

Şimdi geldim eve, bayağı fotoğraf çektik ancak şu anda acilen yola çıkmam gerektiğinden şimdilik yükleyemiyorum. Maç çok güzeldi, daha önce de yazdığım gibi 35-32 kazandık. Özellikle ilk yarı bir ara 4 sayı geriye düşmemzie rağmen ikinci yarı neredeyse rakibin bizi geçmesine izin vermedik ve sahadan galibiyetle ayrıldık.

Salonda, daha önceki tahminlerimize yaklaştık, 100'e yakın taraftarımız vardı. Sanıyorum ben dahil oradaki herkes ilk defa bir hentbol maçı izledi ama özellikle Trabzon'daki arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum bu maçlara gitmeyi, çok zevkli bir oyun. 30 küsür gol oldu ama hepsine içten bir şekilde "goool" diye seviniyorsunuz..

Bu arada takımda 13 numara Sergey var, Azeri imiş, güzel oynuyor uşak, izleyenler dikkatli seyretsin.

Yine Maçta Levent Ersoy abimizle de tanıştık, kendisine buradan tekrar tekrar selamlarımı iletiyorum. Şu sıralar Trabzon'a dönüş yolundalar, iyi yolculuklar diliyorum. İnanın bizim orada olmamızla çok mutlu oldular, olduk. Gerçekten güzel bir gün oldu.

Dediğim gibi fotoğraflar için maalesef şu an zamanım yok, ama en kısa zamanda buradaki yerlerini alacaklardır.

Son soz: Bize her yer Trabzon..

Büşra Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet Bazı aksaklıklar dışında maç gerçekten güzel ve eğlenceliydi gelen herkesin ayaklarına sağlık
    şahin abiden resimleri bekliyoruz...
    Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan...O Zaman Yüksek Sesle TRABZON...

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bende 18 numaraya hayran kaldım. Baya hırslı bir oyuncumuz

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aferin uşaklar.
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)