Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 Kasim Ögretmenlerimizi Unutmayalim

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Semih(TS) Nickli Üyeden Alıntı

Geçen sene hatta bu sene brans Ögretmenligi mezunuum ama sanirim asla bu meslegi yapmayacagim çünkü atamamiz yok.

Bize kalemi nasil tutmamiz gerektigini ilkokul yillarinda ögreten daha sonra üniversite yillarinda onlarin görüslerine karsi çiktigimiz yeri geldiginde tartistigimiz sonunda belki de herseyi bizim iyiligimiz için yaptiklarini anladigimiz ögretmenlerimiz.

Hepinizin sadece bugün hatirlamak kötü ama genede Ögretmenler gününüz kutlu olsun.

Bu arada hiçbir hocam Trabzonsporlu degildi.[img]smileys/smiley17.gif[/img]Ben olsam bir ilk gerçeklesecekmis gibi gelirdi hep.[img]smileys/smiley17.gif[/img]
    korkma ilk deilsede senin yerinede olurum kardesim[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ofkopat Nickli Üyeden Alıntı
    korkma ilk deilsede senin yerinede olurum kardesim[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

http://spaces.msn.com/members/ofkopa...alSpace.aspx?o wner=1

la hoca bu ne resimler böyle atletli felan.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Satanis bir hocaya benzettim ben resimlerine bakinca[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Aman hocam yanlis olmasin,bizim çocuklara ne ögretcen[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Neyse bu kadar girgir yeter seninda hocam Ögretmenler günün kutlu olsun..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eli öpülesi tüm ögretmenlerin günü kutlu olsun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bütün ögretmenlerimizin ögretmenler gününü kutluyorum.özellikle Yengem ) Ve sitedeki ögretmen adayi arkadaslarimiz hepinizin ögretmenler günü kutlu olsun )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm ögretmenlerin ve ögretmen adaylarinin ögretmenler günü kutlarim.

INSALLAH BEN DE ING. ÖGRETMENI OLACAGIM ILERIDE BIR IKI SENE IÇERISINDE BU MUTLULUGU SIMDIDEN YASIYORUZZZ. VE BU ISE GÖNÜL VERMIS BÜTÜN HERKESIN ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLI OLSUN.....

hani hep deriz ya bu sorunun çözümü egitim diye..böylesine mukaddes,onurlu bir görevi layikiyla yerinegetirme çabasinda olan, bu millet için degerli,pirlanta gibi vatan evladi yetistirme arzu ve sevdasinda olan tüm ögretmenlerimizin bu güzel günlerini kutlarimm...

ögretmenlerimiz aldiklari 3 kurus maasin artmasi için miting düzenlediler ankara da polisin onlari bir coplayisi vardi ki sok oldum

örgütlü bilinçli toplum olmayalim kuzu gibi olalim inek gibi olalim önümüze ne koyarlarsa onu yiyelim istiyorlar

ayni polisler hiz but tahrir denen saklaban örgutun cuma namazi cikisi rejim karsiti olan gösterisini ise sadece uzaktan izlemeyi tercih etmisti

ben bu duruma ya aglarim ya da gülerimEdited by: Efrasiyab

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Efrasiyab Nickli Üyeden Alıntı

ögretmenlerimiz aldiklari 3 kurus maasin artmasi için miting düzenlediler ankara da polisin onlari bir coplayisi vardi ki sok oldum

örgütlü bilinçli toplum olmayalim kuzu gibi olalim inek gibi olalim önümüze ne koyarlarsa onu yiyelim istiyorlar

ayni polisler hiz but tahrir denen saklaban örgutun cuma namazi cikisi rejim karsiti olan gösterisini ise sadece uzaktan izlemeyi tercih etmisti

ben bu duruma ya aglarim ya da gülerim

Arkadasim babam bir polis emeklisi ve onunda görevi oydu.

Kendisinin anlattigi eger üsttekiler dagitin olay derse öyle seninde dedigin gibi jopluyoruz ama ama memurlar grev yapiyorsa aynen söyle diyoruz

"kusura bakmayin bizimde görevimiz bildiginiz gibi bu ve fazla olacak ama bizim içinde daha yüksek sesle bagirin.ve jop"

ama buda eminim düsündügün zaman onlarin görevi oldugunu kendi içinde bulacaksin.

digerlerine saldirmamalarida üstlerinin emir vermemesidir.Polislik bisey yok.

Saygilarimla...Bir ögretmen adayi olarkta bunlari yazdigimi belirtmek isterim.

@semih

aman haa yanlis anlama lafim tabi ki polislere degil polislere boyle emir veren serefsizlere ya da bu serefsizlerle ayni seyi dusunen polislere yanlis anlasilma olmasin da[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)