Sayfa 86 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86
Toplam 2131 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,131 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | Kayserispor 0 - 0 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar bana kayserinin sayilmayan gölünün pozisyon fotosu lazim. var mi yardimci olabilecek biri

Nereden
    Ankara

Ya ayıp yemin ederim ayıp adam tam eski Yattara olcak 1 maça bakıp adamı kesiyorsunuz.Yerineyse Burak oynuyor.Midem buLanyr gerçektende...

cicin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya aslında takımı ben 70.dakikaya kadar beğendim öle çok kötü oynamadık sistem bazında sorunumuz yok ama oyuncu bazında çok sorunlar çekiyoruz ayrıca hiç kimsede şu burağa laf etmesin adam elinden geldiğini yapıyo oyun sitili şenol hocaylan belliki çok değişdi yanılmıyorsam defans yönü hiç yokdu ama trabzona gelince olmaya başladı trabzona gibi bir takıma skoru korumak için kesinlikle burak lazımdır. bide şu yattara ve alnzinyoya fazla umud bağlanmamalı beyfendiler gününde olacakki oynasınlar ben trabzonsporda fiziki yönü güçsüz doğru düzgün koşmayan adam görmek istemiyorum. trabzonsporun sistemi iyi takım pozizyonlara girmesini biliyoru ama bunları gole çevirecek inançda oyuncu adeta yok gibi kayseri maçında duran toplar bize oyuncuların kazanma inancında olmadığını çok açık bir şekilde belli etti.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin kafası karışık Ahmet abi, malesef. Performansı düşen kimi futbolcu ücretinde iyileştirme istiyor. İyileştirme yapsan diğerleri de isteyecek. Bu sefer her performansını yükselten, zaten yapması gereken şeyi yaptığı için daha çok para isteyecek. İyileştirme yapsan dert, yapmasan bu sefer adam oyuna küsüyor, o başka dert. Kimi futbolcu sözleşmesini düşünüyor. Birkaç sene daha burada kalıp şampiyonluk için uğraşayım mı, fırsat bu fırsat deyip transfer mi olayım? Ne yapacaksın bu adama? Kulüp göz dağı verse, ceza verse, kendine vermiş olur.

Hoca Yattara'nın sağdan bindirmelerine bel bağlamış, Yattara'nın keyfi yok. Sol tarafı Umut'a vermiş, Umut zaten kafa olarak yok. Teofilo biraz kıpırdanmaya çalışıyor, henüz istenilen düzeyde değil. Colman iyileştirme istiyor, kendini oyuna vermiyor. Selçuk birşeyler yapmak için uğraşıyor, bir yere kadar. Engin var gücüyle çalışıyor, takımda ona ayak uyduracak kimse olmayınca oyuna küsüyor. Sol bek mevkii zaten arap saçı. Alanzinho saman alevi, bir var, çok yok. Jaja henüz ısınamadı. Giray fırsat buldu oynamak için, kendini yaktı. Egemen bazen pimi çekilmiş bomba gibi oynuyor. İşini en iyi yapmaya çalışan, kariyerindeki 350. maçına çıkan Serkan Balcı. Bir de Onur tabi.

Zor zanaat, hem teknik direktörlük, hem yöneticilik. En rahat iş taraftarlık vallahi.
    Tespitlerine katılıyorum. Aşağaıda yazacaklarım sana değil kardeş!
    Ama ne demek benim sözleşmem bitiyor, ücretim az, oram buram ağrıyor cart curt!
    Dır dır eden futbolcu defolsun gitsin!
    Yönetim bassın kıçlarına tekmeyi!
    Biz Trabzonspor'u sokakta bulmadık ve kimse KENDİNİ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANMASIN!
    Ayrıca taraftara terbiyesizlik yapmasınlar!

Ayıp ya, sen profesyonel topçusun! İşini bunların etkilemesine izin vermemelisin!
    Ücreti az bulduysan takımı sabote etmeyeceksin!
    Yemezler bunu!
    Sözleşmen biterse çeker gidersin! OLay bu kadar basit!

Trabzonspor topçusu olmak fedakarlık ister, gerektiğinde sakat sakat oynmayı gerektirir Hami gibi!!!
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B
    Ben bu puan kayıplarını, fırtına öncesi sessizliğe benzetiyorum daha çok. Geçen yılın başında Bayern Munich’in puan kayıpları gibi. Van Gaal sistemini oturtana kadar ciddi kayıplar yaşanmış, istifası konuşulmaya başlanmıştı. (benzer durum Az Akmaar’ın başındayken de olmuştu) Sonra sisteminde ısrar edince ve yönetimde arkasında durunca, sistem zamanla oturdu ve seri galibiyetler başladı. Sonuç, lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi finali. (Az Akmaar’da 30 yıl aradan sonra gelen şampiyonluk)
    Bizim durumumuzu özetlemek icin Van Gaal maalesef yanlis bir örnek olmus. Niye? Cünkü Van Gaal´li Bayern´i tek basina Sampiyon yapan ve CL´de final oynatan ayak Arjen Robben´dir! Hemde Bayern´in onsuz bile pahali kadrosuna ragmen...

Bizdeki sorun ise Senol Günes´in sistemini uygulayabilecek oyunculara sahip olmamamiz. Mesela bugün kadroda Hüseyin olsa eminim Senol Hoca onu banko 11 oynatir!

Defansta Egemen kritik bölgelerde cok adam kaciriyor...Giray ayagina cok hakim degil, Serkan´in ters kademe anlayisi cokta yeterli degil..Defansta tek komple oyuncu Cale ama o da formda degil..Selcuk ve Colman defansiv anlamda sert bir yapiya sahip degiller!!!

Baris Atas bu gedikleri kapatabilir mi? Biz bosuna transfer döneminde basbas bagirmadik ortaya solayakli biri sart diye! Iste bu adam bütün Makinenin isleyisini degistirebilirdi...

Iste o yüzden rakiplere cok pozisyon vermesekte cok basit goller yiyoruz.

!.Kayseri macindaki Engin bu takimda banko oynar
    !.Jaja´nin bir an önce takima adapte olmasi sart
    !.Bizim Saglik Ekibi ne ise yarar cok merak ediyorum...Glo hala sakat

Umarim ilkyari itibariyla yaristan cok uzaklasmayiz
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Kocaeli

çok yazık oldu yaa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)