Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tribünler neden bos?

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

TRABZONDAKI ARKADASLAR GENÇLER MAÇIMDA TRIBÜNLER DOLMAMMIS YAKISTIRAMASIM SIZE TRT MAÇI VERIYOR DITE BÖLE STAD BOS KALMAMALIYDI !

Guests
    Ziyaretçi

bence de kalmamali gercek taraftar stadyumda olur

Guests
    Ziyaretçi

kale arkalari hariç doluydu

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ya giris yaparken biraz dikkat edelim bence.. trabzondaki arkadaslara yakistiramadim ne demek adam zorla kolundan tutup milleti maça mi götürecek.. hem sonra az olabilir ama 90 dk susmadi bugün taraftar ben çok begendim sahsen..

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gelenler yeter. Baksaniza çekirdek yemeye gelenler gelmemis

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ilk yari stad bostu anlamiyorum bizim milleti ikinci yari kapilar açilinca hangi yüzle stada giriyor...taraftar dedigin maç biletini alir takimina hem maddi maçta bagirarak manevi destegini verir... bu arada stada biletini alarak futbolcularimiza destek veren taraftarlarimiza çok tesekkür ederim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A-LeeCool Nickli Üyeden Alıntı
    ilk yari stad bostu anlamiyorum bizim milleti ikinci yari kapilar açilinca hangi yüzle stada giriyor...taraftar dedigin maç biletini alir takimina hem maddi maçta bagirarak manevi destegini verir... bu arada stada biletini alarak futbolcularimiza destek veren taraftarlarimiza çok tesekkür ederim...

evet beles meraki[img]smileys/smiley11.gif[/img]

stad dolu degildi ama kiev macindan daha ii bagirildi..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Kesinlikle seyirciKiev maçindaki kadar iyiydi.
    Çekirdekçi tarftar istmiyoruz deriz ya hep[img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Saha kenarinda ÇIT ÇIT kuruyemislerinin reklami vardi.
    Bu da gösteriyor ki; yönetim çekirdek yeme olayini destekliyor.[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    Saka yaa...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maça gittigimde de stadin bos olmasina çok üzülüyorum. bugün de tv.de bos görüp üzülsek de gidenlerin hakkini yememek lazim iyi tezahürat vardi burdan hepsini net duyduk. umarim 1-2 hafta sonra ordayim

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı
    Kesinlikle seyirciKiev maçindaki kadar iyiydi.
    Çekirdekçi tarftar istmiyoruz deriz ya hep[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Aynen.

Ayrica TRT evimizdeki maçlari vermesin.Millet evde veya kahvehanede bedava maç izlemeyi çok seviyor.Deplasman maçlarimizi versin.Maçin ilk dakikalarinda bkatim Çilginlar yok sonra 30-40 kisi gelmis.

Alıntı surmenekoprubas Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı A-LeeCool Nickli Üyeden Alıntı

evet beles meraki[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Arkadaslar bu uygulama her zaman yapiliyor mu?Öyleyse çok yanlis.Yani millet kizacak ama ben de olsam beklerim ikinci yari girerim.Sirf stad dolsun die milleti belese içeri almamalilar.

ts_fan
    Ziyaretçi

evet bugün maça gittim yazdiginiz gibi stat dolmadi ama maça gelenlerden de Allah razi olsun, iyi bagirdi herkes...birde burdan sunu söylemek istiyorum her maç bu sekilde bagiralim stat dolmasada olur...ben bugünkü taraftarin elinden geldigince bagirip takimi sahiplenmesinden memnunum...velhasil kelam gerçekten iyiydik...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazik...Ben olsam fatih tekkenin yerinde oynamiyorum kardesim derim.ulan avrupada sirf fatihi izlemek için o stad doldurulur yahu.Trt verecekmis de maçi bilmemne...

Kusura bakmasinlar ama Trabzon'daki taraftar fenerle,cinconla ugrasacagina adam gibi tezahürat yapmayi ögrensin.50 kisi bagiriyor koca stadta,ayiptir yahu.Takim 3-1 önde,stres yapiyoruz tribünler sessiz.Kardesim o anda lazimsin takima,gol olunca herkes gol diye bagirir.Rakibi bogacaksin.Bilmemne fenerbahçe diye bagirmayi da biraksinlar artik...Acziyetin ifadesi.fener kimdir ki 3-0 önde oldugumuz maçta adi geçsin.Küfür etmektense bütün taraftarin söyleyebilecegi tezahüratlar bulalim.Besiktas kümeye tezahürati hostu onun disindakiler rezalet.Kiskis cinler kiskis yallah cinler yallah diye tezahürat yapilacagina bilmene fenerbahçe..çok çalismak gerek çok...

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Tribünlerde büyük bosluklar vardi ama maçin büyük bölümünde hiç durmadan tezahürat yapanlarin da agzina saglik diyorum.

Bos tribünlerde az sesin bile kapalida yanki yapmasindan yararlandik bu maçta.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bence stadin dolu olmasi sart degil..Sagolsun taraftarimiz hiç susmadi...Helal olsun.Hele o son dakkalar...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bagirmaakkla trabzonsporumuzun cebi dolmaz arkadaslarrr....

maca gidemiosak en azindan 100.000 uyeden olalim olduralim...

ts clublardan formalardan alalim...

gokdeniz ve fatih gibi yildizlarin paralari nasi odenecek??

gitmesinnler demeyi biliorrzzz HADE PAMUK ELLER CEBE!!!

Guests
    Ziyaretçi

trabzon'da yasayan, trabzonsporu çok seven 10.000 kisi oradaydik...

ne güzel..! hep boyle olsa keske; takimin üzerinde stres yapmadan sevgisini gösterebilecek insanlara ihtiyacimiz var.... avniaker'de of'ama,puf'lama,aglama zamanlari bitti...!

çekirdekçi amcalar..!lütfen artik maçlara siz gelmeyin,çocuklarinizi gönderin...

Maça giden herkesin agzina saglik. 1 saniye susmadan bagirdi herkes.Bir dahaki maç yine dolar bu stad.

Nereden
    İstanbul

bu maç bence de tezahürat açisindan özellikle maraton için diyorum iyiydi hatta bu seneki maçlar arasinda en iyisiydi o çekirdekciler gelipte oturun maçi izleyemiyoruz bayrak sallamayin göremiyoruz diye zirlayacaklarina her maç böyle gelmesinler stad bos kalsin daha iii , bizim onlara ihtiyacimizin olmadigi bugün ortaya çikti hatta birakin ihtiyaci onlar bu taraftarin önünü kesiyo gelmesinler ...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

trabzon'da yasayan, trabzonsporu çok seven 10.000 kisi oradaydik...

ne güzel..! hep boyle olsa keske; takimin üzerinde stres yapmadan sevgisini gösterebilecek insanlara ihtiyacimiz var.... avniaker'de of'ama,puf'lama,aglama zamanlari bitti...!

çekirdekçi amcalar..!lütfen artik maçlara siz gelmeyin,çocuklarinizi gönderin...

Katiliyorum.Çekirdekçi amcalar siz gidecekseniz numarali.Veya hiç gelmeyin o parayla çocugunuzu yollayin.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Belki seyirci sayisi ii diildi ama orada olan gerçek taraftarlar bugün muhtesemdi [img]smileys/smiley32.gif[/img]Ben artik suna inaniyorum Trabzon' daki seyircimiz bu takimin ne deerini biliyor nede futboldan anliyorlar. Bu takim yalniz brakilmamali. Yarisi bos tribünleri haketmiyor Trabzonspor...! Istanbul' daki maçlarda tribünlerin haline bakin bide ligin liderinin, ligin en ii topunu, en heyecanli topunu oynayan takimin tribünlerine. Tekrar tekrar takimini yalniz brakmayan, brakmadii gibide çok güzel bir sekilde destekleyen gerçek taraftarimiza sonsuz tesekkürler... [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görünüm olarak bostu tribünler ama destek açisindan dolu stadlardan daha doluydu. Ben seyahat öncesi maça gidemedim ama gerçekten Tv'den izlerken çok mutlu oldum. Maçtan önce futbolcularin çiçek atma olayi olmus. Kiev çok sey kaybettirdi ama bir o kadar da kazandirdi galiba.

özellikle 70. haftadan sonra taraftarlar çildirdi adeta.destek müthisti ama durduk yerde iste samp. iste taraftar diye bagirmaktan vazgeçsinler artik. bir baba hindiyi hiç söylemiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı
    özellikle 70. haftadan sonra taraftarlar çildirdi adeta.destek müthisti ama durduk yerde iste samp. iste taraftar diye bagirmaktan vazgeçsinler artik. bir baba hindiyi hiç söylemiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

70. haftami [img]smileys/smiley2.gif[/img]dakika olarak düzelt istersen

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)