Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 124 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tribünler neden bos?

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GS maçinda yapilan promosyana ragmen maraton tirübününün her iki tarafinda özellikle deniz tarafindaki kisminda bosluklar kaldi. Yani stad yine tam dolmadi. Diyarbakirspor maçindaki promosyon daha etkili oldu ve stad doldu. Bu platformdan her zaman Trabzonsporun Trabzon sehrinin takimi oldugunun atesli savunucularindan biri olmama ragmen. son Trabzon ziyaretinde gördüm ki canim sehrim Trabzon takiminin kiymetini hala bilmiyor. Bizden çok daha büyük bir liman sehri olmasina ragmen Mersinin Trabzondan daha az taninmasinin nedenini bilmiyor.

Allah akil fikir versin.......

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı mackolik_61 Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar bugün malatya maçina bilet alirken ayri içeri girerken ayri sikinti çektik koskoca kale arkasina bir kapi yapilmis kapidan içeri girene kadar on kisiyle dövüs yapacaktim...ben bugün maça bes dakika geç girebildim ama benim arkamdakiler 15 20 dakka sonra girdi ya kapilar erken açilsin ya da kale arkasina bi tane daha kapi yapilsin... adam bu yüzden maça gidesi gelmiyo tam bi iskence yani...

Bu sorun simdimi ortraya çikti.Yani daha önce böyle bir sikinti yokmuydu?

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Acin kapilarin hepsini mactan 4 saat önce insanlar rahat rahat mac seyretsinler,Avrupada macin baslamasina 1 saat var stadda kimse yok ama macin baslamasina 15 dakika kala bir de bakiyorsun ki stadda 60 bin kisi var bu neden Türkiye de olmaz ki?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malatya maçinda tribüler baya iyidi. Trabzonspor iyi futbol oynadikça tribünler bos kalmaz. Ancak iyi günde kötü günde o tribünler her zaman dolmali..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kimse merak etmesin Malatya macinda tribünlerde alisilagelmisin disinda fazla insan vardi,artik takima ve taraftara yeni bir hava geldi,Gencler macinida alirsak öbür hafta Avni Aker ful cekecek.

Konu disinda mesaj yazmayin.Kendini tanitmak istiyorsaniz bunun için ayri bir baslik var.

Nereden
    Belçika

gozumu uyku tutmadi trabzonumun eski maclarindan birini seyredigim dedim baktim aston villa macinin kaseti duruyor dolapta neyse maci seyrediyorum dakika 76 oldukucuk orhan kafayla topu mermi gibi soktu kaleye 1-0..ozaman avni aker koltuksuz tika basa agzina kadar dolu bos yok30.000kisi vardi belkide golden sonra kameralar cilginlari maratonu gosteriyor millet piskopat olmus birbirine vuruyor birbirinin ustune biniyor ezilen ezilene mesaleler yaniyor eyy gidi gunler [img]smileys/smiley19.gif[/img]..nerde o eski avni aker nerde o eski atmosfer nerde o eski taraftar simdiye bakarsak degil daglar DENIZLER kadar fark var abi ESKI GUNLERICOK OZLEDIM BEN[img]smileys/smiley19.gif[/img]!

BUGORUNTULERI IZLEDIKTEN SONRA 1 KEZ DAHA ASIK OLDUM TRABZONSPORUMA[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Eski günleri o ortami yapacak olan yine taratarlardir.O stad çevre ilçelerden gelenlerde olmayinca çok zor doluyor.Bence yönetimin ve taraftar gruplarinin o çevreleride Avni Akere çekmenin bir formülünü bulmasi üretmesi gerekiyor.Aslinda bilinçli taraftara hiç bir sey gerekmez ama neyse...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok zor birsey degil aslinda. her ilden yada ilçeden (arz-talep meselesi) otobüsler kaldirilir ve toplu halde gidilir. tabiki bilinçli taraftara bu gerekmez ama unutmayin ki türk olarak en önemli özelliklerimizden bir tanesi üsengeç olmamiz.[img]smileys/smiley36.gif[/img]eger klüp bi kolaylik yaparsa taraftar sayisi artar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

[img]smileys/smiley4.gif[/img]Bu hafta tribünler gerçekten çok güzeldi.Çok mutlu oldum stadin ful olmasina

SENOL GÜNES GELDI BUNDAN SONRA HERHAFTA DAHA FAZLA INSAN GELIR

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı UmuT67 Nickli Üyeden Alıntı
    [img]smileys/smiley4.gif[/img]Bu hafta tribünler gerçekten çok güzeldi.Çok mutlu oldum stadin ful olmasina

aynen ben de..süperdi..[img]smileys/smiley17.gif[/img]

ama orda olup da,stadimiza gitmeyen insanlar öyle tuhafima gidiyor ki..o mabette nefes alabilmek..inanilmaz biisey olsa gerek..bunun hayaliyle yasayan insanlari düsünüp,doldursunlar stadimizi...yalvariyorummmmmmmmmmmmmmm

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sampiyonluk atesi yeniden yandi stad bundan sonra full ceker

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet avni aker eski günlerine dönmek üzere az kaldi

NEDEN MI?CUNKI nedeni su idi...trabzonspora olan guven kalmamisti.bilmem hatirlarmisiniz ama d.kiev macindan sonra g.birligi maci vardi ve ben genc farozlulardan olarak o maçda 1000 kisi bile zor vardi...ama simdi ise guven ve yeni transferlerle en onemlisi SENOL GUNESIN gelmesiyle daha farkli oldu hersey...tek bisey var simdi yenilmeden SAMPIYON OLMAK...HEPSI BU GENÇ FAROZLU[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bu hafta tamamen dolacak stad..tiklim tiklim!! keske o atmosferde maçijn tamamini izlemek nasip olsa[img]smileys/smiley19.gif[/img]trabzondaki arkadaslar, çok sanslisiniz..o takimi 2 haftada 1 seyretme sansiniz var,,bu sansinizin kiymetini bilin.. O stadin bos kalmasi yakkismiyor..TS Istanbul Inönü'de idman yapsa bile en az 10,000 kisi olur..o kadar büyük özlem çekiyoruz...

ANKARALILAR OLARAK ELIMIZDEN GELENI YAPTIK INSALLAH MABEDIMIZ TAMAMEN DOLAR VE TARAFTAR VE FUTBOL SHOW OLUR

bizler ist da 40 milyon verip ts maçina gidiyoruz.. trabzon da 10 milyon verip insanlar gitmiyor.. ya insanlar fazla önemsemiyor trabzonu yada baska bir is var.. ve de bir not.. oturarak maç seyredilir ama gol atarken de elindeki çekirdegi biraksin stad da ki kardeslerimiz.. özetlerde gördüm bunu....

ahhh ahhh 1000 km civarinda bi yerlerde trabzonumun maci olacakta gitmicem gidib ölene kadar bagirmassam fenerli oluyim ahh gurbet ahhh

Valla tribünlerin bosluguna bise diyemem ama doluyken bile tribünlerin bagirmamasindan çok sikayetçiyim.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Crazy_OfLu61_ Nickli Üyeden Alıntı
    Valla tribünlerin bosluguna bise diyemem ama doluyken bile tribünlerin bagirmamasindan çok sikayetçiyim.

Ilkokul çocgu gibi herseyi bastan ögreniyoruz. Bir dönemim Avni Aker cehenneminde öncetribünleri doldurmayi basaracagiz, sonra dolan tribünleri güzel tezahüratlarla takima destek veren bilinçli taraftar yapacagiz. Ne günlere kaldik...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzonun sehir yapisini fazla bilmiyorum ama hemen hemen herkezin temel sorunu maddiyata dayandiriliyor.Yani maddi açidan etkilenerek tribünlerin dolmadigi söyleniyor.Sizce bu ne kadar dogru? Bana kalirda bu isin kolayina kaçmadir.Ben nezaman böyle bir seyi savunsam hemen Istanbula Tabzon' bir tutup kiyaslama yapanlar var maalesef.Ben demiyorumki 25 binkisilik Avni Aker her maçta full olsun.Zten bizim stada ortalama 15binkisi gittiginde dikkat edin tribünler dolu gözüküyor.Ama koskoca Trabzonda çok ama çok komik rakamlara dahi satilan kombinelerde 15 bin kisiyi bulamiyoruz.Ama is sigara alkol ve bu tip bos ve zararli seylerdegeldiginde paranin hesabi bile yapilmiyor.Bunlar hep bilinen seyler ama isine anlayanadavul zurna saz...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonun sehir yapisini fazla bilmiyorum ama hemen hemen herkezin temel sorunu maddiyata dayandiriliyor.Yani maddi açidan etkilenerek tribünlerin dolmadigi söyleniyor.Sizce bu ne kadar dogru? Bana kalirda bu isin kolayina kaçmadir.Ben nezaman böyle bir seyi savunsam hemen Istanbula Tabzon' bir tutup kiyaslama yapanlar var maalesef.Ben demiyorumki 25 binkisilik Avni Aker her maçta full olsun.Zten bizim stada ortalama 15binkisi gittiginde dikkat edin tribünler dolu gözüküyor.Ama koskoca Trabzonda çok ama çok komik rakamlara dahi satilan kombinelerde 15 bin kisiyi bulamiyoruz.Ama is sigara alkol ve bu tip bos ve zararli seylerdegeldiginde paranin hesabi bile yapilmiyor.Bunlar hep bilinen seyler ama isine anlayanadavul zurna saz...

Harunum Trabzondakiler hep maddi açidan zayif oldugumuzu dile getirse de bu sadece mazeret. Bakin hiçkimse bizim kale arkamiz istanbuldaki takimlarin kale arkasi gibi 25 milyon olsun demiyor,25 milyona kale arkasi KOMBINESI satiliyor,keza yönetim tribün sov olmasi için bedava bilet dagitiyor,bileti alanlarin parayi nerede yediklerini dahi söylemek istemiyorum,Trabzon'un nüfusu da az ama eskiden dolan stad simdi neden dolmuyor.Bakiniz sehir merkezinde 200.000 kisi var, kisaca bu 200.000'in içinde maç günü ve saatinde isi olan,maçla ilgilenmeyen,parasi olmayan,hasta olan vs. her tür insan var fakat çevre ilçelerden gelecek olanlarla o stadta her maç 20.000 kisi olmasi lazim, stadin dolmamasinin iki nedeni var:

1. Trabzon'daki taraftarin sampiyonluga ciddi manada inanmamasi
    2. Trabzon'da rakip takimin ve dolayisiyla taraftarinin yoklugu

1. maddeyi nasil asabiliriz bilmiyorum ama Trabzon sehrinin yedigi darbeyi hemen hiçbir takim taraftari yememistir,her final maçinda hüsran yasanmasi gerek sehri gerekse takimi olumsuz etkilemis ve nasil olsa sonunda bir aksilik çikacak düsüncesi yerlesmistir. Basari gelmeden bu kirilamaz bukirilmadan da basari gelmez,kisaca paradoks.

2. maddeye gelince rakip takim olmayinca sehirde taraftarlar arasinda bir rekabet olmuyor,örnegin adam sokaga çiktiginda hiçbir x rakibinin taraftari gelip "maç biletleriniz 5 milyon olmasina ragmen stadi dolduramadiniz,bizim en ucuz yer 25 milyon ama yenilsek bile stad doluyor" demiyor,taraftari atesleyecek bir unsur yok yani,herkes Trabzonlu,herkes Trabzonsporlu,yerel gazeteler zaten takimi destekliyor buradaki Istanbul gazeteleri gibi insani sinirlendirip hirslandirmiyor. Kisaca Trabzonspor yendigi zaman adam gidip takilacak bir rakip bulamiyor, eskiden de böyleydi ne degisti diyebilirsiniz. Eskiden insanlar onca olumsuzluga ragmen her maçi kazanacagimizaöylesine inaniyorlardi ki ne olursa olsun maça gidiyorlardi. Simdi adam maça gidiyor,2 saat kuyrukta,maça giriyor,oturdugu yerden stad görünemiyor çünkü ilkel direklerimiz var hala, maçtaki belesçi takimi(parazit diyorum ben onlara) adami rahatsiz ediyor, bir de takim dönüm noktasinda maglubiyet alinca insanlari ondan sonrasi ilgilendirmiyor. Sözün yanlis anlasilmamasi için önceden uyariyorum,bize gerekli olan seyi söylüyorum,stadimizin yenilenmesi gerekiyor, ama hepten yikilmasi ama çok ciddi birrestorasyon,artik nasil olacaksa,bu süre içerisinde evimizdeki maçlrimiz IStanbul'da oynanacak ve Trabzon'daki taraftar yarim sezon boyunca maça gidemeyince iste o zaman takimin degerini anlayacak,en basitinden ben Trabzonda iken Trabzonun kadrosunu sayamazdim,gittigim maç sayisi ya 1 ya 2 idi ama su anda Trabzonspor ile yatip onunla kalkiyorum.

Birçok seyin degeri eldenuçup gidince anlasiliyor...

Arkadas trabzonsporlular´da maca gidecek para yok genelde, ama su son maclarda eskisinden daha fazla seyirci geliyo bu sevindirici birsey ama gozume carpan sey stad bazen doluyo ama tezahurat yok, seyirci takimi ateslemesi lazim olmuyor boyle!"!!

hep birlikte yapmaliyiz bunu![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)