Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tribünler neden bos?

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı
    özellikle 70. haftadan sonra taraftarlar çildirdi adeta.destek müthisti ama durduk yerde iste samp. iste taraftar diye bagirmaktan vazgeçsinler artik. bir baba hindiyi hiç söylemiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

hafta demisim[img]smileys/smiley9.gif[/img]dakika yani,anlayin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Amasya

arkadaslar trt de statdyuma bakdim dün ve bizim baskan bir fax geldi ve demiski bizim evimizde oynadigimiz karsilasmalari göstermeyin diye

trt yani kizmayin bos bosuna evimizdeki maclari vermeze

Nereden
    Almanya

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar trt de statdyuma bakdim dün ve bizim baskan bir fax geldi ve demiski bizim evimizde oynadigimiz karsilasmalari göstermeyin diye

zaten bu gidise dogru Digitürk vericek bizim Macimizi Trt gitsin Bjk macini göstersin....

Nereden
    Avrupa Diğer

Her sey guzel tamam da , trabzonda maca giden arkadaslara bi sorum olacak. perfectstorm un da yazdigi gibi destek (istisnalar disinda) 70. dakikadan sonra muthisti. Neden taraftar takimi costuracagina takim taraftari costuruyor????????

Eger malup durumda olsaydik ne olurdu? Bir seyirci rezaleti daha yasarmiydik?

Ne demek istedigimi BJK macini izleyenler anlamistir !!

20 yil bekledik neden 20 hafta sabredemiyoruz????

Neden?

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim taraftarin en büyük handikapi sonuca göre bagirmasi.bir kere takim gerideyken takimi atesleyemiyoruz.dün aksam bejeke maçina baktim,adamlar küme düsecekler hala bizden çok bagiriyorlar.Bu arada stadin dolmayisi tv ekranlarinda çok kötü görünüyor.Sanki 2.lig takimi,kardesim en güzel futbolu oynuyoruz,takimin en çok destege ihtiyaci oldugu maç sen stadi doldurma,sonra da fenere küfret.çekirdekçi amcalar hem oturmak hem de maraton orta üst blokta oturmak istiyor.dolayisiyla onlar oldugunda tezahürat olmuyor ama suç yine bizde.gel sen istanbul tribünlerinde bagiran taraftarin arasina gir de oturun desene bak bidaha oturun diyecek cesaret birakiyorlarmi adamda...

Tribünlerin bos olmasi Trabzondakilerin sampiyonluga hala inanmadigini gösteriyor,bence...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı

Baskan hakli deplasman maçlarimizi versin.

Nereden
    Samsun

yaw stad dolu falan degildi maratonda bile bosluklar vardi!takim 4x4 yapmis,fatih,gökdeniz gibi yildizlar vartrübünler hala bos!trt nin maçlari vermesi nasil bahane olur!!!eskiler 70 li yillarda ki sampiyonluklarda Avni Akeri anlatirlar da pes yani!!!ya hayret be kardesim götü boklugs bile dolduruyor trübününü,fenerde 50milyon bilet fiyati koyuyor stad ful!!!olacak ismi stadin trt yi bahane ederek bos birakilmasi,,,gençler maçinda ki davadaslarimiza teprikler,mükemmeldiler!!!

Dayimin dügünü dolayisi ile maçagidemedim çok üzüldüm.. ama Tv den maçi izledim gerçekden stad bos olsun böyle taraftar olsun yavas yavas çekirdekçiler alamancilar gidiyor.. birdahaki maça olay tamamdir. maraton çok güzeldi.. bu sirada "enizgrsy" kardes Bizim tutupde Fb ile karsilastirma onlarin alayi zengin zübbeleri.. taraftar çokbüyükbir moral bozuklugu içinde bende içinde olmak üzere belki stadin bos birakilmasi dogru deyildi ama maraton 10 milyon Taraftar zaten yenilginin sokunda ve maçida TRT de verince böyle oluyor.. umarim birdaha olmaz ama sagi solu suçlamakda yersiz.

her maçta destek böyle olsunda ,varsin yarisi dolu olsun hiç önemli degil,çekirdekçilerin yerini,bagiran taraftarlar alir..bu arada lig tv. daha hiç bir maçimizi vermedi ne yapmaya çalisiyo bu salaklar..!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili Arkadaslar,

"her maçta destek böyle olsunda ,varsin yarisi dolu olsun hiç önemli degil,çekirdekçilerin yerini,bagiran taraftarlar alir"

Diye yazan Perfecstrom'a katiliyorum. Zaten ben de bu fikri merkez alan bir yazi yazacaktim, kendisi benden erken davrandi sagolsun. Buradaki mesajlarin hepsini okuyamadim. Eger paralel düsünceler açiklayan baska arkadaslar varsa onlara da tesekkür ediyorum.

Sevgili Arkadaslar, sampiyonluga yürüdügümüz 1995-1996 sezonunda bile 3-5 bin seyirciye oynadigimizi ne çabuk unuttuk? Hem de o muhtesem kadronun her maçta futbol resitali vermesine ragmen... Böylesi bir D.Kiev hüsranindan sonra bu kadar seyirci gelmesi, daha da önemlisi bu kadar destek vermesi, tavirlarindan hep sikayetçi oldugumuz, hâttâ zaman zaman hirpalama derecesinde elestirdigimiz Trabzon seyircisi için az gelisme degildir.

"Sampiyon olmadan bir daha maça gitmeyecegim" diyen nice gafil arkadas taniyorum. "Sen maça gitmezsen nasil sampiyon olacak bu takim?" diye sordugumda, baska bir dilde konusuyormusum gibi yüzüme bakan...

Onlar ne yazik ki, denizin içinde yasayip da denizin farkinda olmayan baliklar gibiler. Bir bilseler Trabzon'da alinan bir nefesin ne demek oldugunu... Bir anlasalar Avni Aker'e girdikten sonra, oturacagi yeri önce öpen gurbetçinin psikolojisini... O zaman her sey ne kadar güzel olacak, bir idrak etseler...

Hepinize kucak dolusu sevgiler...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Tribünler dolu olup kimse tezaurat etmececegine,çogu bos olup tezaurat eden olsun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardesler biliyorsunuz simdi findik zamani oldugu için çogu millet maçi köyünde televizyondan izledi...Ben de öyle yapmak zorunda kaldim....

Saygilarimla....

Arkadaslar maça gidipte destek olanlarin haricindeki,trabzonda yasayan taraftarlar takimin sampiyon olacagina inanmiyor,takimini bizler kadar sevmiyor.Insan sevdiginden ne kadar ayri kalabilir?2 haftada bir o stada gidipte 90dk tezahürat yapmak zor geliyor insanlara.Ama son haftalar oldugunu düsünelim stad tiklim tiklim.Neden kardesim daha önce nerdeydin?Iyi valla sen sezon boyunca gelme, ya derbi maçta yada takim sezon sonunu iyi getirebilmisse son maçlara git.Iyi valla,oldu canim...Bu davaya inanmiyorsan hiç gelme kardesim.Ha, gelsende rahat durmuyorsun ki!!Takim geri düsünce basliyorsun homurdanmaya.Neden?Çünkü hosuna gitmiyor.Belkide verdigin paraya aciyorsun.Bence sen taraftar olamazsin.Taraftar herseyden önce takim geriye düsünce devreye girecek.Herser güllük gülüstanlikken herkes taraftarlik yapar.Kiev maçindan önce yazmistim."takim geriye düserse daha çok destek olmaliyiz"diye.Ama nerde adamlar 10 kisi kalmis,bastiriyoruz görüntü var ses yok.Onun için herkes suçlu ararken birazda kendine baksin.GS'nin avrupa basarilarindaki en büyük payi taraftar destegidir.Adamlar maçi izlemiyor sadece destek veriyorlar.Malesef biz böyle degiliz.Geri düsersek susuyoruz.Sevdigimizin geri düstügünü görüyoruz ama onu kaldirmak için birseyler yapmiyoruz.Sadece seyrediyoruz.Bizim önce bunlari asmamiz gerekiyor.Bu takima, bu sitedeki herkesin oldugu gibi benimde canim fedadir.Biz bu takim ugruna ne cenazeler kaldirdik Samsun Çarsamba ilçesinde.Ben takimimi seviyorum.Gerçekten seviyorum.Gruplar birlesecekti ama olmadi galiba.Herkesin davasi ayni ise neden olmuyor?Tamam çilginlar çok iyi.Ama kale arkasinda varliklari belli olmuyor.Neden maratona gelmiyorlar.Neden maratonu herkes elele veripte Trabzon'un 12.adami yapmiyorlar.Bu isler birlikle olur.Gerçek taraftar sayimiz az ama birleserek daha faydali olunabilir.

Herseyin daha iyi olacagina inanalim,ama bunlari bizlerin yapabilecegini unutmadan.Bütün gerçek taraftarlara;

Saygilarimla;

[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley9.gif[/img]

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu Tv'den yorum yapmayin arkadaslar. Geçen sene Istanbul maçina gittiniz mi? O maçi taraftar aldi bu kadar diyorum. Siz bakmayin kale arkalarina mikrofon konan stadlara. Bizim maçlarda farketmissinizdir ses bir artiyor bir azaliyor neden? Taraftar iyice cosunca sesi kisiyorlar. Bence taraftar iyi de nerede ne bagiracagini biliyor mu? Onu tartisiriz.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Malesef taraftar sonuca göre hareket ediyor. Yenik oldugumuz zamanlarda takimi ateslemek yerine sövmeyi tercih edenler cok. bjk seyircisi dün 4-0 da nasil bagiriyordu ? antep seyircisinden fazla sesleri cikti. adamlar onun askina 3 gol bulduAR. TIPKI YILLAR ÖNCESI Trabzon bjk Basbakanlik kupasinda biz 4-0 öndeyken bile bjk seyircisinin sesinin bizden fazla cikmasi gibi. eziklerle kendimizi kiyaslama yapmiyorum ama bir mac sonucuna göre degisken bir taraftar gurubunun olmasinida hazmedemiyorum.

KAYBOLMAYAN TARAFTAR ISTIYORUM !...

bulutus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Takimlarin taraftarlari icinde en cok besiktas taraftarini taktir ediyorum, herifler 90 dakika hic susmuyor. Bizim taraftarinda öyle olmasi gerek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç Cumartesi olsa bende kalacaktim ama maalesef Istanbula dönmek zorunda kaldim.Az ama gayretli seyircimiz vardi.Yanliz hindibaba hindi tezahüratinda çok hgüldüm vede yillar öncesine lise yillarina döndüm desem yeridir.nerden çikti bu Hindi?

Bu arada gerçekten takimimizi sonuna kadar destek veren herkese sonsuz tesekkürler ama Istanbul takimlarina maç oynanirken küfürlü tezahürata anlam veremedim.Zira Maç Gençlerbirligi maçi!...

Sanirim burada biraz haksizlik yapiyor gibime geliyorsunuz.Daha hönüz moral bozuklugunu üzerin den atamayan taraftar,üstelik birde acik kanaldan mac yayinlaninca maca pek ragbet göstermemesi gayet normal.Bunun birde ekonomik yanini düsünmek lazim,insanlarin bir cogu haftada iki maci kaldirabilecek maddi anlam da güce sahip degiller.

Birde tezahürat konusu,simdi burada orta yas ve üstü taraftardan bunu beklememek lazim.bu is genclerin isi dünyanin her tarafin da böyle.Hicbir yerde Türkiyedeki gibi tezahürat sekli yok,galiba bunu biraz degistirmek lazim.Nasil olacagini sorarsaniz,avrupa sampiyonasi finallerini seyretenler görmüstür türbünlerin civil civil halini.Futbol bir show futbolcularda onu segileyen aktörler buna paralel türbündeki seyirci de bunu tamamlamasi lazim.öyle koro halinde sarkilar türküler söylemekle,halay cekmekle,küfür etmekle bu isi iyi yaptigini sananlar dan olmamak icin,sessizce maci seyreter gerektigi yerde alkisimi tutarim.

ziya hoca gunesimizsin gokdeniz kardesimizsin pankarti cok guzeldi

taraftarlar dernegi[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı 61_TS_1967 Nickli Üyeden Alıntı

ziya hoca gunesimizsin gokdeniz kardesimizsin pankarti cok guzeldi

taraftarlar dernegi[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Helal olsun[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kardeslerim Unutmayalim Bu Takimin Ayakta Durabilmesi icin EKONOMIKLazim Buda Maca Bilet Alip Gitmekle Olur Takimin Lisansli Ürünlerini Almakla Külübe Üye Olmakla Yani Kim Nasil Yardim Ediyorsa Sagolsun

Unutmayalimki Rakiplerimiz Senede Forma Starak 40 Milyon Dolar Gibi Rakamlar Elde Ediyorlar .

Örnek: Bayer München Senede

Forma vs gibi esyalarin Satisindan 250000 000?

Seyirciden 150 000 000? Gelir Elde Ediyor

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ülkenin ekonomik durumu belli.Al demek kolay.

Nereden
    İstanbul

Alıntı canavar Nickli Üyeden Alıntı

Kardeslerim Unutmayalim Bu Takimin Ayakta Durabilmesi icin EKONOMIKLazim Buda Maca Bilet Alip Gitmekle Olur Takimin Lisansli Ürünlerini Almakla Külübe Üye Olmakla Yani Kim Nasil Yardim Ediyorsa Sagolsun

Unutmayalimki Rakiplerimiz Senede Forma Starak 40 Milyon Dolar Gibi Rakamlar Elde Ediyorlar .

Örnek: Bayer München Senede

Forma vs gibi esyalarin Satisindan 250000 000?

Seyirciden 150 000 000? Gelir Elde Ediyor

Biraz abarttin sanirim rakiplerimiz demissin,türkiyede hangi takim 40 milyon dolarlik gelir elde edebilir forma satisindan.Bayern münchen konusunu hiç sormayayim 250mil euro ha!

Önce bir TSCLUB magazalarini bir yayginlastirsinlar ondan sonra gereken ilgiyi görür diye dsünüyorum.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Diger rakiplerle bizi kiyaslamak yanlis olur.Ama ben su düsünceye hiç katilmiyorum neymis efendim;Trabzondaki insanlarin iki maçi kaldiracak kadar maddi durumlari yokmus.Hiç bir sey demiyorum.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

1 Manchester United, 254 miljoen euro
    2 Juventus, 220 miljoen euro
    3 AC Milan, 202 miljoen euro
    4 Real Madrid, 194 miljoen euro
    5 Bayern Munchen, 164 miljoen euro
    6 Inter Milan, 164 miljoen euro
    7 Arsenal, 150,8 miljoen euro
    8 Liverpool, 150,6 miljoen euro
    9 Newcastle United, 140 miljoen euro
    10 Chelsea, 135 miljoen euro

dunyanin en cok kazanan takimlari boyle....

Forma satisindan 250 milyon euro kazanan takim yok suana kadar....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)