Sayfa 252 Toplam 252 Sayfadan BirinciBirinci ... 152 202 242 250 251 252
Toplam 6291 adet sonuctan sayfa basi 6,276 ile 6,291 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oyarzabal ın attığı golde otamendi nin yavaşlığı dikkat çekti

fm e baktım, fm gene yanılmamış

https://fminside.net/players/4-fm-24...colas-otamendi

real soicedad benfica cl maçından
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezon başıbda elendiğimiz Kopanhag bugün CL gruplarından çıkıp City'yle oynuyor.

Aynı süreçte biz yönetim ve teknik krizleriyle, oyuncuların disiplinsizlikleriyle uğraştık. Konferans Ligi'ne gidebilirsek, başarılıyız.

Olsun, problem değil: Transfermarkt'ta baktım, değerimiz onlardan yüksekmiş.

Yaşasın oyun dünyası ve sanallık!
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (14.02.2024 Saat 08:13 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dortmund-atletico ne maç oldu be
    gözlerimizin pası silindi vallahi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

koskoca madridin düştüğü duruma bak. ancelotti ne izletiyorsun birader bu ne?
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ballariyla geçtiler yine mk yaa deli oluyorum nefret ediyorum bunlardan
    kabahat guardiola'da, kütük kovaçiç'e penalti attirmak nedir, bernardo ayri olay tam hayal kirikligi o penalti neydi ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

büyü mü yaptılar ne yaptılar iki maçta 6 direk, sayısız şut engelleme ve kaleci kurtarışları. müthiş eşleşme oldu.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ballariyla geçtiler yine mk yaa deli oluyorum nefret ediyorum bunlardan
    kabahat guardiola'da, kütük kovaçiç'e penalti attirmak nedir, bernardo ayri olay tam hayal kirikligi o penalti neydi ?
    bu realin hakkından anca sarı duvar gelir gibi
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

pres takımları her zaman maçın son 30 dakikası fizik olarak düşer

dortmund da bunu yaşadı, çok yoruldular aga

psg 2.93 gol beklentisinden gol atamadı, çoh enteresan

edin terzic hatalı değişiklik yaptı bence, ağır fulkrug u çıkarıp sol açığa reus u alıp forvete hızlı adeyemi yi salsaydı ikinci golü bulmaları işten bile olmazdı, hatta 35 yaşındaki reus u alması bile hata bence,saçma sapan değişiklikler,acemi teknik adam, yedeklere baktım,hızlı danyel malen varmış, onu bile almadı, maçın sonlarında o kadar boşluk varken kontra atağa çıkamadılar,bir pozisyonda stoper şotenberg topu alıp dripling yapıp tac cizgisine kadar tek başına gitti
    ben olsam cl kupasını alsa bile edin terzici şu değişikler nedeniyle kovardım

psg ye gelirsek, yanlış transfer stratejisinin faturası kesildi,pas oyunu oynatan luis enkire ye yanlış forvet almışlar,sağ açık dembele,olmaz aga,misal sağ açık bernardo silva sol açık mbappe forvet victor gyokeres (sportingli) olmalıydı, para var ama yanlış yerlere gitmiş

dortmund un yetenekleri julian brandt ve jadon sanço, adeyemi geniş alanlarda müthiş
    Konu jairzinho tarafından (08.05.2024 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

normal aga

benzama gitti

casemiro gitti

modric kross yaşlandı

bu yeni kadrodan oyun gücü beklenemez

benzama tarzı forvet şart, kanatların birinde 10 numara vari oyun kurucu lazım,diğer kanat zaten kanat forvet takılıyor (vini jr)

orta sahada gene 10 numara vari genç oyuncu yok, buna belingım dahil,

real in pres gücüde oldukça düşük

ama genede iyi paslaşıyorlar ve bu sayede skor elde ediyorlar, real in futbol olarak ezildiği maçlarda bile 400+ pası vardır, bu real in alameti farikası bu bence, oyun gücü ve pres gücü olmasa bile halen pas gücü var

misal bu akşam dortmund 295 pas yapabilmiş,ezildi, real bu şekil ezilmiyor genelde, psg karşısında real olsaydı en az 450 pas yapardı,misal münih deplasmanında real 468 pas yapmış

https://arsiv.mackolik.com/Mac/40920...ih-Real-Madrid
    Konu jairzinho tarafından (08.05.2024 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal aga

benzama gitti

casemiro gitti

modric kross yaşlandı

bu yeni kadrodan oyun gücü beklenemez

benzama tarzı forvet şart, kanatların birinde 10 numara vari oyun kurucu lazım,diğer kanat zaten kanat forvet takılıyor (vini jr)

orta sahada gene 10 numara vari genç oyuncu yok, buna belingım dahil,

real in pres gücüde oldukça düşük

ama genede iyi paslaşıyorlar ve bu sayede skor elde ediyorlar, real in futbol olarak ezildiği maçlarda bile 400+ pası vardır, bu real in alameti farikası bu bence, oyun gücü ve pres gücü olmasa bile halen pas gücü var

misal bu akşam dortmund 295 pas yapabilmiş,ezildi, real bu şekil ezilmiyor genelde, psg karşısında real olsaydı en az 450 pas yapardı,misal münih deplasmanında real 468 pas yapmış

https://arsiv.mackolik.com/Mac/40920...ih-Real-Madrid
    ben topa sahip olsun demiyorum ama vini ve rodrygo gibi iki atlet varken arkaya koşu attır en azından. city tüm maçı rakip ceza sahasında oynadı resmen. bu ezilme kabul edilemez. bunu ancelotti değil başka biri yapsa maç bitiminde şutlanır. adamın cvsine bakıp bu rezilliği çekiyoruz ama kupayı da alıyor diyorsun ve kabulleniyorsun.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

ben topa sahip olsun demiyorum ama vini ve rodrygo gibi iki atlet varken arkaya koşu attır en azından. city tüm maçı rakip ceza sahasında oynadı resmen. bu ezilme kabul edilemez. bunu ancelotti değil başka biri yapsa maç bitiminde şutlanır. adamın cvsine bakıp bu rezilliği çekiyoruz ama kupayı da alıyor diyorsun ve kabulleniyorsun.
    şimdi baktım

real city deplasmanında 373 pas yapmış, real açısından ideal olmasada normal,city gibi bir rakibe karşı

https://arsiv.mackolik.com/Mac/40808...ty-Real-Madrid

psg dortmund ve city real istatistikleri çok benzer

https://arsiv.mackolik.com/Mac/40917...ussia-Dortmund

dortmund 228 pas yapmış, zaten pres takımları genelde az pas yapar, dortmund un eksiği kontra atağa çıkamaması oldu,edin terzic in hatalı değişiklikleri nedeniyle

haklı olarak çok ezildi denilen maçta bile 378 pas yapmış real, zaten işin sırrı burada

city proje takımı ve yıllardır guardiola ile yol alıyor, real ise yeniden yapılanmaya çalışan gençleri kadroya monte etmeye çalışan ve projede henüz işin başlangıcında olan bir takım

real in city maçında arkaya koşu atamamasının nedeni ise city nin o maçta 846 pas yapması,yani şu tercihte bulunacaksın birazda, ya 200 pas yapıp hızlı hücuma çıkacaksın ve topu city ye vereceksin, yada 378 pas yapıp az biraz oyunu soğutmaya bakacaksın,real in topu kazandıktan sonra her zaman kontraya çıkma durumu olmuyor,genelde önce paslaşmaya ve topu vermemeye çalışıyorlar,sonra adam kaçırmaya çalışıyorlar

günümüz üst seviye futbolunda 2 şey dikkat çekiyor, oyunun dar alanda oynanması ve bu dar alanda paslaşma yeteneği, tv de maçı izlerken oyuncuların sürekli bu paslaşmaya çalışma topu kaptırmama ve pres sekanslarını görürüz, uzun vurma olayı üst seviyelerde çok azdır

süper ligde ne görüyoruz, yeteneksiz oyuncu sürekli topu ileriye şişirir,top kontrollleri çok kötüdür ,al ver ler azdır, rakip pres yaptığında ya topu ileriye şişirir yada topu kaybeder,, yani günümüz futbolunda prese karşı pas yapabilmek maçı sana döndürebiliyor, onunçün city deplasmanında real in 378 pası az değil, bu pasları orta sahada yada kendi yarı alanında yapmak farketmiyor,

birde ısrarla pas yapıyorlar çünkü pas yaparken birbirlerine yakın oldukları için topu kaybetselerde pres ile tekrardan kazanma durumu oluyor,buda günümüz futbolunun sekanslarından biridir izlediğimiz maçlarda, üst seviye futbolda topu al ileri şişir olayı yok

Nereden
    İstanbul

pas olayı ve sayıları yanlış anlaşılmasın

rakip pres yapmıyorken yana sağa sola yapılan pasları kastedmiyorum

alanlar daralmış rakip prese çıkmış ve sen paslaşıyorsun, bu paslar önemli nitelik ve nicelik olarak, yani oyun yüksek tempoda oynanıyordur ve yoğun paslaşma vardır

yoksa avcı nın düşük tempolu pres yokken yaptırdığı hazırlık paslarını söylemiyorum

misal fatih tekke nin alanyasporu da bazen rakip prese kalktığında çok güzel paslaşarak hücuma çıkıyor,önemli olan bu zaten, avcı nın düşük tempolu pas oyunu ile hiçbir alakası yok, tekkenin pas oyunu

misal kopenhag maçı, kopenhag maçın sonlarında sadece alanları kapattı ve avcı nın yana pas yapmasına izin verdi,avcıda bol bol yana hazırlık pası yaptı,

buda nuri şahinli pres futbolu oynayan antalyaspor maçı

https://arsiv.mackolik.com/Mac/35628...or-Antalyaspor

285 pas yapmışız ve futbol olarak ezildik, ha bu maçta avcı nın takımı prese karşı 450-500 pas yapsaydı o zaman avcı yı tebrik ederdim,böyle bişey yok

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçın başından beri müthiş kurtarışlar yapan Neuer Vinicius'un üstüne gelen şutunda sektirdi ve gol geldi..

Ne maç oluyor be..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

vaybe

real madrid balı gene devreye girdi

önce nouer in hatası ile 1-1 i buldular

sanırım münih 1-0 önde iken harika bir kontra yakaladılar,pavloviç ile, modric son anda yetişti ve önledi golü

en kötü santrafor ile oynamak santraforsuz oynamaktan iyidir şeklinde bir durum oldu,madrid in santraforu maça girdi ve 2 gol attı, çoh enteresan

real madrid bu maçta önceki maçlara göre daha çok pozisyon buldu , diyebiliriz,kaçan pozisyonlardan sonra real madrid balı bitiyor mu diye düşünürken son dakikalarda real madrid balı geri döndü

istatistikler enteresan

https://www.flashscore.com.tr/mac/Uu...tatistikleri/0

real madrid 3.29 gol beklentisi

581 başarılı pas
    Konu jairzinho tarafından (09.05.2024 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

bu realin hakkından anca sarı duvar gelir gibi
    bu kayrilmislari kimse yenemez, Abv bunlarin ya
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

olimpiyakos aston villa karşısında enteresan bir alan savunması yapıyor, çok başarılı buldum

4-5-1 gibi

4 lü savunma kanatları açık bırakıyor, tamamen göbeği kapatıyorlar,süper ligde böyle bir savunma yapanı görmedim

leverkusen hocası alonso pep guardiola dan daha iyi bir teknik adam gibi

dehşet bir pas oyunu ve direkt hücumları var, ikisinin aynı anda olması ,çoh enteresan

yalnız leverkusen in bir eksiği var, bitirici bir golcü, çok gol pozisyona girip harcıyorlar, lever roma maçının son 30 dakikasını izledim,gene akıl almaz fırsatları harcadılar, bu takıma kesinlikle iyi bir golcü şart

alonso leverkusen sonrası dev bir takıma gideceği kesin, leverkusen taraftarı çok şanslı,maçlar heyecan verici,bol pozisyon var,
    Konu jairzinho tarafından (10.05.2024 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)