Sayfa 199 Toplam 252 Sayfadan BirinciBirinci ... 99 149 189 197 198 199 200 201 209 249 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6277 adet sonuctan sayfa basi 4,951 ile 4,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zevzeklik etmis abi Barça bu köy odası derneği değil Ayrica bırak Raul'u reis kaçıncı dakikada çıktın dün maçtan onu söyle
    Dün maça gitmedim kardeşim biz Barça'mıyız 5-1'in rövanşını çevirelim evde kahve içiyordum 2. 5 tarifesini yerken
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    İstanbul

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün maça gitmedim kardeşim biz Barça'mıyız 5-1'in rövanşını çevirelim evde kahve içiyordum 2. 5 tarifesini yerken
    Abi ben anlamıyorum bu Wenger çapsız da bu Bayern de bu sene bu kısır haliyle Arsenal'i yine nasıl bu kadar rahat eledi hayret. Şans da yok.
    Konu Fatih Çelik tarafından (09.03.2017 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben anlamıyorum bu Wenger çapsız da bu Bayern'de bu sene bu kısır haliyle Arsenal'i yine nasıl bu kadar rahat eledi hayret. Şans da yok.
    Takımda motivasyon yok ilk maç iyiydi Koscielny çıkınca savunma dağıldı zaten 3-1 olduğunda maçın farka gideceği belliydi ilk maçı 2-1, 3-1'de tutabilseydik farklı olurdu. Hocanın artık değişmesi lazım dün maçtan sonra baya protestolar oldu ama bakalım bizim dede gidecek mi herif kazık çaktı kulübe 14 senedir şampiyonluk yok FA Cup'tan başka başarı yok hala gitmem de gitmem. Git PSG'ye işte takıl orada
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

61Temel61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

Maçın özetini tekrar izleyince harbiden Barça ya verilen penaltılar çok ağır olmuş özellikle Suarez havuza atlar gibi atlamış .. Di Maria nin pozisyonu da net penaltı.. PSG adına üzüldük mü? Tabi ki hayır .. birakin biraz daha para harcasinlar..

Deniz Aytekin de tam Türk ligine uygun hakem Almanya da harcanmasın gelsin buraya..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Neyse beyler Barca çakar , iyi geceler sabah iş var..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Takımda motivasyon yok ilk maç iyiydi Koscielny çıkınca savunma dağıldı zaten 3-1 olduğunda maçın farka gideceği belliydi ilk maçı 2-1, 3-1'de tutabilseydik farklı olurdu. Hocanın artık değişmesi lazım dün maçtan sonra baya protestolar oldu ama bakalım bizim dede gidecek mi herif kazık çaktı kulübe 14 senedir şampiyonluk yok FA Cup'tan başka başarı yok hala gitmem de gitmem. Git PSG'ye işte takıl orada
    Bu sefer Wenger bırakacak gibi geliyor bana da..Bizim 3. Sınıf spor programları bile adamı tartışır oldu kaçışı yok
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bize göre birşey yok nasılsa neşemize bakacağız.

https://twitter.com/gamaspor/status/839600033506938881

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakem maça doğrudan etki etse de müthiş bir geri dönüş oldu.3-1ken Psg beraberliği bile sağlayabilirdi olmadı.Arda da oyuna hareketlilik getirdi aslında 4.golü o atabilirdi.Son bölümde barca zorlanırken Neymarın müthiş frikiği..Suarezi de sevmiyorum arkadaş bitirici adam kabul de çok fazla futbolla alakası olmayan şeylerle gündeme geliyor.2 kez attı kendini son bölümde birinde sarı kart gördü birinde penaltıyı aldırdı.Neyse bordo mavinin gücü.Bu gazla bu sene kupayı alırlar..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Wenger giderse sence kim gelir? Taraftarın konuştuğu isimler var mı? Leonardo Jardim olabilir diye düşünüyorum Arsenal taraftarı oynattığı futbolu seviyordur. Gelirse fazla itiraz etmezler sanki.

Ama benim favorim tartışmasız Eddie Howe. Yıllardır takip ediyorum Arsenal'e bu kadar yakışacak başka bir adam görmedim. Alt liglerden beri takip ediyorum çok sevdiğim bir hocadır.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wenger giderse sence kim gelir? Taraftarın konuştuğu isimler var mı? Leonardo Jardim olabilir diye düşünüyorum Arsenal taraftarı oynattığı futbolu seviyordur. Gelirse fazla itiraz etmezler sanki.

Ama benim favorim tartışmasız Eddie Howe. Yıllardır takip ediyorum Arsenal'e bu kadar yakışacak başka bir adam görmedim. Alt liglerden beri takip ediyorum çok sevdiğim bir hocadır.
    İsmi duyulmamış bir hocayı ne taraftar ister ne de yönetim getirir. Eddie Howe kendi kalibresine göre başarılı olabilir fakat asla Arsenal'i kaldıramaz. Taraftarın konuştuğu ve istediği tek isim Simeone Patrick Vieria'yı da yardımcı olarak istiyorlar. Basında Jardim ismini birkaç kez okudum fakat Allegri en sık konuşulan isim. Mancini'yi de yazıp çiziyorlar ama taraftarın onu da isteyeceğini zannetmiyorum.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakem maça doğrudan etki etse de müthiş bir geri dönüş oldu.3-1ken Psg beraberliği bile sağlayabilirdi olmadı.Arda da oyuna hareketlilik getirdi aslında 4.golü o atabilirdi.Son bölümde barca zorlanırken Neymarın müthiş frikiği..Suarezi de sevmiyorum arkadaş bitirici adam kabul de çok fazla futbolla alakası olmayan şeylerle gündeme geliyor.2 kez attı kendini son bölümde birinde sarı kart gördü birinde penaltıyı aldırdı.Neyse bordo mavinin gücü.Bu gazla bu sene kupayı alırlar..
    boğazına dirsek geldi adamın arkada kaldın dokunmayacaksın, tek vuruş yapacak adama değemezsin orada. yavaş çekim aldatıyor, ilk anda net bir şekilde penaltı diye ayağı kalkmıştır herkes öyle bir pas attı messi. hakem kayıtsız kalamazdı. neymar'ınkine çalmıyordu orta hakem ama bence çok net penaltı hiç tartışmam. adam topu alıp gidecek kafayı soktu araya baya da kalın kafası varmış kendini atma yok net bir şekilde düşürdü neymar'ı. paris'in ki de net penaltı, vermeliydi. di maria'nın pozisyonunda topa vurduktan sonra müdahale geldi bunlara çalınmaz, bomboş kaleye arkadaşına verseydi sus işareti yapacağına. bunun dışında kartları bilmiyorum, arada başka yerlere bakarak izledim. 4-0'ın avantajıyla bazı faulleri, kartları atlamış olabilir çok anormal durum değil.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

6-1 görünce kutsal sayı iyi iyi diyorum sonra hikayesi büyük oldu maçın muazzam bir geri dönüş ama psg'ye içim yanmadı değil ayrıca deniz aytekin barça formalıydı.

bu arada Pique: "Hastaneler, 9 ay sonrası için birçok hemşire ayarlamak zorunda çünkü bu gece pek çok sevişme olacak." demiş. evde shakira'sı olanın aklı başka yere çalıyor tabi
    sadece aşk bizimkisi

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6-1 görünce kutsal sayı iyi iyi diyorum sonra hikayesi büyük oldu maçın muazzam bir geri dönüş ama psg'ye içim yanmadı değil ayrıca deniz aytekin barça formalıydı.

bu arada Pique: "Hastaneler, 9 ay sonrası için birçok hemşire ayarlamak zorunda çünkü bu gece pek çok sevişme olacak." demiş. evde shakira'sı olanın aklı başka yere çalıyor tabi
    Erkek olursa Sergi kız olursa Roberta koysunlar bari adını
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Barcelona'nın deli gibi yükleneceği açıktı, buna Emery'nin sahaya çıktığı kurgu ve tercihlerle katkı yaparak takımı gömmesi kendisi açısından intihar oldu. Barça maçı zaten alırdı ama daha fazlası olması için hakemin sahneye çıkması gerekiyordu. Hani 1-0 hakem hediyesiyle kazanırsın böyle skorda nasıl hakem etki edecek denmesin, maçın kendi içinde psikolojisi denen bir şey var. Zira bu da bölüm bölüm değişir.

Skoru 3-0 yapan pn pozisyonunda, herif dengesini kaybedip yere düştü. Maç boyu defalarca kendini yere atan tiyatrocu Neymar ayağını takıp yuvarlandı. Psg'nin pnsını da vermedi. Di Maria oyuna sokunca takım kurgusu da değişti ilerde top tutabildi ve tehlike yaratabildi. (Başta yapması gerekirdi) Golü de atınca Barçanın coşkusu düştü; ancak 4.yü atınca kıpırdanma oldu ama hala bir şeyler lazımdı. Yine Deniz Aytekin sahneye çıktı, ısırgan Suarez'in tiyatrosuna penaltıyı anında hediye etti. Öyle yüklendiler ki bedavadan 5'i bulunca 6 da geldi açıkçası. Kritik dakikalarda dokunuşlar maçı aldırdı, heralde Barça da alacak şeyi gösterecek sonuçta gücü kalitesi belli. Maç boyu yerden kalkmadı Barcelonalılar ve kararların çoğunda ev sahibi etkisiyle lehlerineydi.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

harika mac oldu, muhtesem hikaye...

neymarin penaltisina yanlis karar diyen futbolu birakip rugby izlesin, orada öyle kafani adamin ayaklarina sokmak serbest...

suarezdee penaltiyi iyi aldi, mal defans elini oraya sokarsa ne olacagini bekliyor, birde 2. yari boyunca suarez penalti almaya oynamisken...

psg nin 1 verilmeyen penaltisi tek yanlis karardi benim acimdan
    baktigim kanalin hakem uzmanida aynisini dedi...

Konu selcuk tarafından (09.03.2017 Saat 06:04 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Braems zamaninda Bursa'yi ikinci macta 5-1 yenmemiz geldi aklima...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tarihe tanıklık etme fırsatını kaçırmışım.
    Hamiş

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bakalım UEFA hayal ettiği
    Classico finaline bu sene ulaşacak mı?

yoksa çizgi hakemi Suarez'in pozisyonunu
    100 kere iptal ettirirdi

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barca bu futbolla anca birilerinin itelemesi ile yürür. Hakem medya vs.

Uzun zaman sonra ilk defa bir Barça maçı izledim Puyol Xavi Alves'in yerlerinde yeller esiyor.

PSG dün akşam resmen doğrandı, verilmeyen bir penaltı, verilmeyen kırmızı kart, aleyhine verilen tartışmalı penaltı kararları.

Bir Barçalı olarak yazıyorum bunları, dün akşamki zafer çok da içime sinmedi açıkçası.
    Özkan SÜMER

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Marco Verratti

Barcelona hak etti. Onlara karşı oynamak zordu. Pas yaptırmadılar. İlk yarı çok pres yaptılar. Karşı koyamadık. 3. golü yedikten sonra bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. 3-1 olduğunda Barcelona'lılar bile bana 'Bu iş bitti' dediler. Hayatımızın en büyük dersini aldık. Umarım herkes buradan bir şeyler öğrenir. Hakem konuşmak mantıksız. 6-1 biten bir maç hakem yüzünden kaybedilemez.
    I am not in danger , I am the danger..

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cavani bitirdi umutları, yazık oldu.
    @Fatih Çelik nereye kayboldu

Bence parayı basıp simeone getirsinler.. Arsenal başka türlü iflah olmaz .. Cidden kötü takımları var.. bana göre tottenham kadrosunun yarısı yok onlarda..inşallah ilk4 yapamazlar

Maç ile ilgilide bence 1. Si penaltı 2. Ağır olmuş

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Barça-Psg maçı Barça'nın muhteşem dönüşü olarak iyiydi fakat Psg'nin hiç tepki verememesi (en azından benim açımdan) maçı çok sıkıcı hale getirdi.

Cavani'nin 2. yarıdaki kaleciyle karşı karşıya kaçırdığı pozisyon maçın kırılma anıydı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sikebahceyi sözde ivan bebek denen hakem katletti diye ortaligi ayaga kaldiran türk medyasi nedense barcelona-paris macinin hakemi deniz aytekin icin parisi katletti diyemiyor

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

PSG büyük harcamalar yapsa da henüz büyük takım geleneğini oluşturamadı.

Emery'nin de skor avantajını korumak adına savunma tedbirini öne alan, kontraatak yapmayan bir şuura girince.

Barca kalesinde tehdit almayan, tek yönlü oyunda.

Biraz şansının biraz da Deniz Aytekin'in yardımı ile inanılmazı gerçekleştirdi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Maçı izlemedim ama son penaltı dışında hakemin hatası var mıydı?

Loading.. %61..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)