Hesaplipazar

Sonu: ampiyonlar Ligini Kim Kazanr?

Katlmc says
251. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Bayern Mnih

86 34.26%
  • nter

165 65.74%
Sayfa 3 Toplam 334 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8334 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ampiyonlar Ligi 2009 - 2010 | ampiyon nter

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

O BIR SEF T.HENRY ALKISLAR ONA [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

BARCA CHELSEA YI HARCAMAZ SADECE SILER[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Gkhan Kutlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

REALMADRID juventus daha nemli bence ama chelsea gtrr bence gallas lampard duff falan var sanmam barca gtremez.chelsae her trl alir

Bar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Evet byk malarin haftasi geldi atti.Barca-Chelsea basta olmak zere hepsi final.Bakalimne olacak.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

yelik tarihi
    13.06.2004

Bu malarin hemen hemen hepsi final mai kadar zor geecek.Mthis eslesmeler var.Tabiiki ben de en ok Barcelona-Chelsea eslesmesini merak ediyorum.Bunun yanisira Real Madrid-Juventus , B.Mnih-Arsenal ve M.United-Milan eslesmeleri de bayagi ilgi ekiyor.

Bu arada Iddaa oynayanlar iin duyurulur.Liverpool-B.Leverkursen mai hari hi bir main 2'den asagi ganyani yok.

Gkhan Kutlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Tandogan Nickli yeden Alnt

Bu malarin hemen hemen hepsi final mai kadar zor geecek.Mthis eslesmeler var.Tabiiki ben de en ok Barcelona-Chelsea eslesmesini merak ediyorum.Bunun yanisira Real Madrid-Juventus , B.Mnih-Arsenal ve M.United-Milan eslesmeleri de bayagi ilgi ekiyor.

Bu arada Iddaa oynayanlar iin duyurulur.Liverpool-B.Leverkursen mai hari hi bir main 2'den asagi ganyani yok.
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]abi gene mi iddaa ya

yelik tarihi
    13.06.2004

Alnt FIRTINA_61 Nickli yeden Alnt
    Alnt Tandogan Nickli yeden Alnt

[img]smileys/smiley36.gif[/img]abi gene mi iddaa ya

Yok biliyorsun ben Cumartesi tutturduktan sonra yattim paranin stne 3 gndr oynamiyorum ama bu ganyanlar beni tahrik ediyor[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Bu arada Barca-Chelsea maini gerekten de ok merak ediyorum.En iyi hcum eden takimla en iyi savunma yapan takim karsi karsiya...Ayrica her ne kadar eski tadinda olmasa da Real Madrid olmadan da Sampiyonlar Ligi'nin tadi olmaz bence.

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    34

Allahtan gavur kanallari maclari veriyor bu aksam real juve yarin aksam barca chelski maclarini izlicezsaglam maclar olacak!

LYON YADA M.UNT OLSUN NEDE OLSA IKISIDE FENERE KOYDU KIM KOYARSA KOYSUN ALLAH RAZI OLSUN FENERE KOYANA CANIM FEDA OLSUN[img]smileys/smiley36.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Dev macta Chelsea deplasmanda 1-0 onde. Dakika 33.

yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Ilk yarilarda (M. United-Milan haric) deplasman takimlari 1-0 galip.

yelik tarihi
    05.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Barcelona:2 Chelsea:1

M.United:0 Milan:1

Porto:1 Inter:1

W.Bremen:0 Lyon:3

Bu sonuclardan sonra (buyuk ihtimalle) Lyon, Inter ve Milan ceyrek finalde. Chelsea-Barca rovansinda hersey olabilir.

yelik tarihi
    28.08.2004

Alnt The Londoner Nickli yeden Alnt

Barcelona:2 Chelsea:1

M.United:0 Milan:1

Porto:1 Inter:1

W.Bremen:0 Lyon:3

Bu sonuclardan sonra (buyuk ihtimalle) Lyon, Inter ve Milan ceyrek finalde. Chelsea-Barca rovansinda hersey olabilir.

bence chelsea daha sansli

PORTA da kazana bilir ama

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

way be ...bara-chelsea maini izleyemedim ya...kudurdum dn gece..malum,,kiz yurdunda olunca pek imkani oluyor byle olaylarin[img]smileys/smiley36.gif[/img]..karsida bi hastane kantii war.ordaki abiyi kafaya aldim[img]smileys/smiley36.gif[/img]..TRABZONUMUN malarini ordan izliyom ama yurda giris 22.00 oldugundan dn izleyemedim bu mai..ben chelsea alir die dsnmstm...ama gnlm bara dan yana..bakalim ne olacak rvansinda???

yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Ne mati be Barcelona-Chelsea.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    34

Mac kesinlikle barcaninhakki her ne kadar drogba kirmizi yediysede...oyuna giren iniesta ve maxi lopez macin adamlariydi!

yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

bizim yazarlar iksin desin kisimdi chelsa futbolu irkinlestirdi ofansif niye oynamadi o kadar harcama yapti da.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

barcelona cok iyiydi mata hakkiydi zaten. ama 1-0 dan sonrachalse nin kairdigi bir gol var ki sorma eger o gol olsaydi ma ok farkli olurdu..

yelik tarihi
    21.02.2005

NE OLURSA OLSUN BARCA BU KUPAYI GOTURUR KIMSEYE YEDIRMEZ O KUPAYISKE SKE ALIR

yelik tarihi
    21.02.2005

ben ingilterede grenciyim kime sorduysam burda herkez anelkanin fenere itelendigi ynnde dsnyor ellerinde patladi 8 milyon pound bunu bu aksam zaragoza_ezikbahe maindada grdk

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Kupayi insallah Barcelona alir ama 2-1 pek iyi bir skor degil...ingilterede onlari cok zorlu bir 90Dk bekliyor

yelik tarihi
    17.08.2004

Ve o 90 dakika 4-2 Chelsea stnlg ile sona erdi..Son yillarda aklimda kalan en zevkli mati diyebilirim...

Chelsea ilk 20 dk.'da yle bir esti ki bi anda 3-0 oldu..Sonra Ronaldinho sahneye ikti..2. gol mkemmeldi gerekten...

Amaaaa son sz John TERRY syledi.....

Ayni zevkli mcadeleyi 1 saat sonra baslayacak olan Juve-Real maindan da bekliyorum...

yelik tarihi
    26.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

Barca nin eLenmesine cok zLdm Favori Takimimdi.

Bremen in 7-2 Lik SOnucuna [img]smileys/smiley21.gif[/img]Sastim kaLdim.Lyon da gercekten iyi Kadro varmis Porto-inter Maci Cok iLginc oLacak diye dusunuyorum.

FinaL i Barca Juve Oynasin istiyordum ama CheLsea-Juve Veya Lyon Oynar

toshiba
    Ziyareti

Baska bir forumda da tartisiyoruz bu konuyu. Barcelona tur atlasaydi "renkleri bile yeter" gibi bizi de icine katan birsey yazmayi planliyordum. Ancak olmadi. Chelsea ilk 20 dk'da Barca gibi bir takima 3 gol atiyorsa onda da bayagi is vardir. Simdi gonlum Chelsea'dan yana. kupayi alamasa bile finalin bir ayagini olusturacagini zannediyorum.

calypso - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.09.2004
    Nereden
    Gney Amerika

seyrettigim en muthis macti diyebilirim...yuzyilin maci diyorlar dogrudur..futbolda ne varsa o 92 dakika da vardi. chelsea nin turu hakettigini dusunuyorum ilk macta da haksiz kart gormusler, pozisyon vermedikleri barcelonaya 10 kisi kalinca yenilmislerdi.. keske tekrar yayinlansa da seyretsek bu maci bir daha.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)