Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 65 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakirköyspor 1-0 Trabzonspor (Dakika 88)

Nereden
    İstanbul

Ortaokul yıllarımdı.yalnız başıma maçlara gitmeye başladığım dönemdi.eski fb stadının yeni açık tribününde izlemiştim maçı.1-0 yenikken son dakikalarda tribünlerin önemli bir bölümü boşalmıştı.son dakikalarda gelen 2 gol ile maçı aldığımız enteresan maçlardan biridir.
    her zaman düşünmüşümdür, maçı son dakikalarda terk eden taraftarlarımız neler düşünmüştür diye..forumda da var mı acaba o maçı terkedip galibiyeti göremeyen arkadaşlar

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçı hiç unutmamıyorum..Mahalle kahvesinde izliyordum maçı dakika 88 e kadar üzüntü içindeydim..Ama peşpeşe gelen goller resmen coşturmuştu beni hayatımda en zevk aldığım 2-3 maçtan biridir..
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

kamyonetçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı _LaZeRCi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı hiç unutmamıyorum..Mahalle kahvesinde izliyordum maçı dakika 88 e kadar üzüntü içindeydim..Ama peşpeşe gelen goller resmen coşturmuştu beni hayatımda en zevk aldığım 2-3 maçtan biridir..
    İkinci golden sonra kafamı kirişe vurmuştum öyle bir sıçramışım ki.Tabii asma katta oturuyorduk tavan oldukça alçaktı..Bu maçın bendeki anısı bu.O dönemler şampiyonluğun çok uzağındaydık.

o macta orta okuldayıdım okuldan kacıp maca gitmiştim ne mactı yaw

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

keşke o zamanları hatırlayabilsem
    Yaşamak Direnmektir!

forza61ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hatırlar gıbıyım ya..
    bir SEVDADIR trabzon.......

Nereden
    İstanbul

Maç bitiminde Bakırköyspor hocası, sanırım Erdem Tuğal, hakem maçı 100 dakika oynattı diye saçmalamıştı...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

selimatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bu maçın ayrıntıları

Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçin bitimine iki dakika kalmis ve istanbulda 1-0 yenik durumdayiz.

dakika 88 hamdi ve dakika 90 kimin attigini hatirlayamadim 1-2 öne geçip maçi öyle bitirmistik... son yillarda böyle bir galibiyet almamistikEdited by: erdinç67

Arkadaşlar ben bu maça gittim. Maç FeBe nin stadındaydı. Soğuktan donmuştuk. dk 89 ve 1-0 mağlubuz. Sahneye Hamdi çıkıyor ve kaleciden dönen 2 topu ikisinde de çizgi üzerinden tamamlayarak maçı 2-1 kazanıyorduk.

Yani Milli takımımızın yaptığı şip-şak lardan bile daha seri bir şip-şak olmuştu

Maçtan çıktık Kadıköy iskelesine şarkılarla türkülerle gidiyoruz, millet soruyo "yaw yenildiniz de nie seviniyonuz?" diye
    Biz "2-1 aldık maçı" diyince FeBe ve Gs lilerin yüzünü göreceksiniz. Son dk da 1-0 yeniliyodunuz ama diyolardı

Bide bu maçta unutamadığım: Arkadaş 2. golde öndeki polisin sırtına atlamıştı sevinçten, biz polisten cop yiyecek diye düşünürken, polis sırtındaki arkadaşı sıkıca tutup zıplamaya başlamadı mı Meğer Trabzonlu olmayan fanatik bir TS luymuş

O yıllardaki İst. daki maçları sorun bana. Her biri için kitap yazarım size

Doğan ATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o dönem Hamdi Breams'in jokeri gibiydi, hemen hemen her maç sonradan oyuna girip skora katkı yapardı, ilginçtir oda futbola forwet başlayıp defansta bitirenlerden Lemi gibi...
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynamaktır. - Johann Cruyff

lazakıncı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hmmm şimdi anladım neden akıl hastahanesi Bakırköyde İlk hastaları bakırköylü futbolcu ve teknik heyet olsa gerek Ben olsam kafayı yerdim maç sonunda

balıkesirli TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya arkadaŞlar ben o maÇi hatirliyorum sariyerle oynuyorduk... BakirkÖy deĞİldİ...hamİ ve hamdİ son dakİkalarda Çaktilar felaket heyecanli bİr maÇti..

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı balıkesirli TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaŞlar ben o maÇi hatirliyorum sariyerle oynuyorduk... BakirkÖy deĞİldİ...hamİ ve hamdİ son dakİkalarda Çaktilar felaket heyecanli bİr maÇti..
    Tunga arkadaşımızın amç ile ilgili gazet emanşetini görürsen bize hak verirsin sanırım:

kuman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

7 Mart 1992,Ramazan ayının ikinci günü.Trabzon'da Hocalı katliamını protesto yürüyüşü vardı.O yüzden maçın ilk yarısını izleyememiştim,eve geldim 2.yarı yeni başlamış.88. dakikaya kadar gol yok,mübarek gün de ettiğim küfürler.Takımın jokeri Baygol Hamdi oyuna girdi,benim artık ümitlerim tükenmişti,o kadar sinirliydim ki bir an televizyonu kapatmayı düşündüm.Tam yerimden kalkarken içimden bir ses bekle dedi o anda gol oldu.Ben çığlık çığlığa evde tur atıyorum.Geldim yerime oturdum 2. gol oldu.Bu sefer balkona çıkıp avazım çıktığı kadar gooooool diye bağırdım.Çok önemli bir rakip değildi ama unutulmaz bir maç olmuştu.

cengizalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kotsari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dönem Hamdi Breams'in jokeri gibiydi, hemen hemen her maç sonradan oyuna girip skora katkı yapardı, ilginçtir oda futbola forwet başlayıp defansta bitirenlerden Lemi gibi...
    tam tersi oldu defans başladı forvet bıraktı

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçı hatırlıyorum ortahisar camisinin orda skoru öğrenmiştik 1-0 yeniliyorduk, sonra köprüyü karşıya geçip ortahisardaki eczanenin orda hareketlilik olunca skoru sorduk 2-1 dediler, ah o eski günler.
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)