Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakirköyspor 1-0 Trabzonspor (Dakika 88)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buyurun:

Son iki dakikasina 1-0 maglup girdigimiz Bakirköy maçi. Yer fenerbahçe stadi. Kale arkasi tribünündeyim. Trabzonspor ikinci yarida neredeyse kalecisi de dahil hücum ediyor. Önümde duran bir hemsehrim orta sahaya kadar çikmis kalecimiz Petranoviç'e sesleniyor: "Ula Petra geç kaleye!"

Ama Petranoviç onu duymuyor / dinlemiyor tabi. Bir iki üç bagirdiktan sonra tellere kadar kosup büyük bir sinir içinde bagiriyor:

"Ula Petra kime diyirum!"

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bakirköyü 1-2 yendigimiz maçta hami cok hakaret isitmis ve maç bitimine cok az kala attigi golle galibiyeti getirmis ve aglamisti neden taraftarlar sabir göstermiyor diye.bunu hiç unutmuyorum ve o küçük halimle kizmistim cok sevdigim genç futbolcu hamiye sabirsizlik edip kizan taraftara.simdi bakiyorum da yine cok degisen bisey yok.taraftarin sabirsizligi bence basari getirmiyor tam tersine stres yaptirip basarisizligi körüklüyor...

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

o mac benim de cok iyi hafizamdamac 1-1 olmussantradan hucuma gecmisiz,cyzioceza sahasi cizgisinden sert sut cikardi kaleci sektirdi,hami kosarak yetisti ve kaleye 5 mt mesafeden frikik tarzinda bir sut cikardi.

cok guzel bir hatiraydi ama unutmayalim Ankaraspora da 2 hafta once boyle bir guzelligi biz yasattik

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet hamdi ve hami o maci nasil unuturum o maci arkadasin orada izlemistim nerde o gunler nerde hami

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Buyurun:

Son iki dakikasina 1-0 maglup girdigimiz Bakirköy maçi. Yer fenerbahçe stadi. Kale arkasi tribünündeyim. Trabzonspor ikinci yarida neredeyse kalecisi de dahil hücum ediyor. Önümde duran bir hemsehrim orta sahaya kadar çikmis kalecimiz Petranoviç'e sesleniyor: "Ula Petra geç kaleye!"

Ama Petranoviç onu duymuyor / dinlemiyor tabi. Bir iki üç bagirdiktan sonra tellere kadar kosup büyük bir sinir içinde bagiriyor:

herkese böyle arsiv nasip eyle yarabbi

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Buyurun:

Simal bravo kardes hem ani için hemde arsiv için

Nereden
    İstanbul

Bende bu maça gidenlerdenim.son dakikalara kadar yenik götürdügümüz maçiuzatmalarda attigimz iki golle almistik.hatta maç bitmeden taraftarin yarisi stadi terketmisti.hep düsünmüsümdür maçi erken terkedenler maç sonu ne düsünmüstür diye [img]smileys/smiley1.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biz böyle bir maç hatirlamiyoruz ne maçmis yau

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Frango'ya selam olsun

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

a.s evet bende bunu diyodum saolasın tek başlıkta gitmesi daha doğru olur bence
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tunga abide zamanında yapıştırmış gazete haberlerini.Bu daha iyi.

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maçı trt1 de izliyoduk babam sinirlenip kapamıştı son dakkalarda akşam spor haberlerinde şok olmuştuk

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hiç haberim yoktu bu maçtan düşünüyorumda nasıl büük bi sevinç yaşanmıştır 2 dk de 2 gol gerçi bende benzerini bejeke maçında yaşadım 7 dkde 3 gol

efemehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu maçta arkadaşlarla tribündeyiz. dakika 88 1-0 yeniğiz. tabi oraya gelene kadar sayısız gol kaçımışız. ve çok zevkli bir maç. maç 1-1 oldu arkadaşım bana döndü iyi yahu 30 dk daha maç izleyeceğiz ne güzel demeden orhan 2. golü attı. valla çok sevindik ama 30 dk maç izleyemedik ona biraz üzülmüştük arkadaşla. 2. golü hami atmış diyen arkadaşlar var ama çok iyi hatırlıyorum kaleciden seken topu orhan sağ çaprazda tamamlamıştı deniz tarafındaki kaleye.

Akın NAZİFOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

bende o mactaydım.o zamanlar kuleli askeri lisesinde 1. sınıftaydım.sene 91.
    hey gidi mac gitti diye lise tarafındaki kale arkasının çıkışına gelmistim sahaya son bir ümitle bakarken ilk golü atmıştık.o sevinçle geri döndüm ve santrayla birlikte topu ünal kaptı.sonrası malum...
    dönüşte kadıköy beykoz otobüsünde içimden sürekli "kolaymı öyle bizim gibi bir takımı yenmek" deyip deyip kendi kendime gülüyordum...
    hiç kimse TRABZONSPOR'dan daha büyük olamaz. Bir futbolcu için kulüp yönetimine kin kusan bence taraftar olamaz.

ozants61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buyuk takım boyle olunuyor işte (antistanbul)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı efemehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçta arkadaşlarla tribündeyiz. dakika 88 1-0 yeniğiz. tabi oraya gelene kadar sayısız gol kaçımışız. ve çok zevkli bir maç. maç 1-1 oldu arkadaşım bana döndü iyi yahu 30 dk daha maç izleyeceğiz ne güzel demeden orhan 2. golü attı. valla çok sevindik ama 30 dk maç izleyemedik ona biraz üzülmüştük arkadaşla. 2. golü hami atmış diyen arkadaşlar var ama çok iyi hatırlıyorum kaleciden seken topu orhan sağ çaprazda tamamlamıştı deniz tarafındaki kaleye.
    Yanlış hatırlamıyorsam, iki yanlışınız var. Birincisi, bu maç bir kupa maçıydı. Tarihi de, 14 mart 1992 olabilir.

İkincisi ise, son golü, pek çok kişinin hatırladığı şekilde hami atmıştı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Şimdi Tunga'nın gazetesinden okudum: 7 Mart'ta oynanmış.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam, iki yanlışınız var. Birincisi, bu maç bir kupa maçıydı. Tarihi de, 14 mart 1992 olabilir.

Bu konuda hep haksız çıkıyorum ama lig maçıydı ve de cumartesi oynanmıştı

efemehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Birincisi kupa macı olmadığını söylemedim. Hatta berabere ve 30 dk uzatma lafı etmişim ki bu kupaya has bir durum. 2.si golü hami atmış onda ahklısın..
    Konu efemehmet tarafından (15.03.2007 Saat 08:31 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Özür

Arkadaşlar; Özür diliyorum:

"Bu bir kupa maçı değildi" yazacağıma, "Bu bir kupa maçıydı" yazmışım. Tamamen dalgınlık eseridir. Lig maçıydı ve cumartesi oynanmıştı.

Uyaran arkadaşlara teşekkürler.

Nereden
    İzmir

maç fenerbahçe stadında idi,ikinci golü orhan çıkrıkçı atmıştı,bendeniz de istasyon tarafındaki kale arkasında sevindirik olmuştum.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı drmozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç fenerbahçe stadında idi,ikinci golü orhan çıkrıkçı atmıştı,bendeniz de istasyon tarafındaki kale arkasında sevindirik olmuştum.
    Tunga arkadaşımızın maç için buraya koyduğu maç sonrası gazetede yer alan haberi biraz büyültüp buraya koyuyorum manşetin hemen üstündeki yküçük puntolu yazıda golleri kimin attığı yazılı
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    Ordu

köyde büyük ağabeyimle maçı izliyoruz 87 ye kadar yeniliyoruz o dönem tek kanal var.bende orta 1 veya 2 ye gidiyorum.sinirlenip 87 de maçı bırakıp dışarı çıktık.akşam olunca küçük ağabeyim çarşıdan geldi.yenildik izledin mi diye sordum ne yenilmesi dedi son iki dakikada hami 2 gol attı maçı aldık dedi.inanamadım.taki spor haberlerinde izleyene dek.
    orhan

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçta ben de tribündeydim ve o gollerin oluşmasında Cizyo'nun büyük gayreti vardı.
    Çok sevindiğim maçlardan biriydi.
    Benzer bir maçta Aydınsporla olmuştu ve Orhan son dakkada bir gol atıp galip gelmemizi sağlamıştı. O maç şampiyonluk yarışı açısından çok önemliydi.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)