Sayfa 29 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29
Toplam 719 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 719 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2012 Grup Maçý | Türkiye 3 - 2 Belçika

Yasin T. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

maçý býraktým staddaki fenevbahçe sesleri neydi anlamak mümkün deðil.milli maç olduðunu unutmuþ denyolar
    ''Bir gün herkes ön libero olacak.''
    #Ziya Doðan

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý Yasin Tur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maçý býraktým staddaki fenevbahçe sesleri neydi anlamak mümkün deðil.milli maç olduðunu unutmuþ denyolar
    - Gece Geldim Özetleri Ýzlerken Utandým Resmen..

- Tribünlere Bakýyorum fb , Ts,Gs,Bjk.vs...Bir Sürü Deðiþik Forma Rezaleti..

- Hiç Hollanda Tribünlerinde Ajax , Feyenord Formasý Gören Oldumu acaba , Tek Kelimeyle Seyirci Olarak Nerde Olduðumuzu Gösteriyor..
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

"Þu adamýn milli takýmda ne iþi var hübele hebele"
    "Þu adam kendi takýmýnda oynayamýyor ama milli takýmda hübele hebele"
    "Þu adam kaç maçtýr kendi takýmýnda kadroya giremiyor hübele hebele"
    "Bu nasýl kadro hübele hebele"
    "Bu kadro Oðuz'un kadrosu hübele hebele"

Örnekler uzar gider. Böyle yorumladýðýmýz bir kadronun kalesini koruyor Onur. Takýmdan ne beklenti var ki Onur'dan beklenti o düzeyde? Büyük kaleci olma aþamalarýndan geçiyor Onur. Oliver Kahn yemedi mi hayatýnda hatalý gol? Casillas yemedi mi? Van Der Sar yemedi mi? Buffon yemedi mi? Þu ülkenin kalesini koruyan Volkan Demirel Schalke maçýnda amatörce yemedi mi?

Baþta Rýdvan Dilmen olmak üzere kimse kusura bakmasýn yanlýþ adamýn üzerinde çullanýyorsunuz. Onur þýmardý, Onur'un bir yerleri kalktý vs. imalarý yanlýþ, çirkin, sevimsiz.

"Onur'u seviyoruz, o'na güveniyoruz, o bilmem kaç sene hem bizim hem milli takýmýn kalesini götürecek" naralarý nerelerde? Hatalý gol yemesi mi bekleniyor o ezberlerin bozulduðu görmek için? Niye bu kadar çok biliyoruz þu lanet olasý futbolu?

*

Milli takýmýmýzý galibiyetinden ötürü kutluyorum.
    Selçuk Ýnan ve Onur'u Trabzonspor'u en iyi þekilde temsil ettikleri için ayrýca kutluyorum.

(Dip not: Mevzu "havalanma" mevzusu ise ilk önce "X'in bu takýmda iþi yok", "A defolsun gitsin", "B sahada yürüyor satýlsýn yeri yok bu takýmda" vb. türlü türlü hezeyanlarý her hafta farklý bir futbolcu baþlýðýnda dile getiren taraftarlarýmýzýn "havasýný" almak lazým önce...)

* *

Diðer mevzuda stadyumda fenerbahçe diye baðýrýlmasýydý. O maç hangi stadda oynansa o takým taraftarýnýn kendi takýmý lehine tezahüratý olacaktý. Ýnönü'de oluyor, Sami Yen'de oluyor, Bursa'da oldu, Kadýköy'de oldu, bizim stadyumda oynansa biz de baðýrýrdýk.

Doðru ya da yanlýþ orasý yoruma açýk. Ama sadece bir yerde deðil, her yerde yapýlýyor.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bunlar her stadda olan þeyler..

Nereden
    Samsun

Bunlar her yerde kendilerinin ne olduðunu kanýtlarlar.Ancak medyada kimse bunu görmez.Trabzon da taraftarlar Trabzon diye baðýrsa (ki zaten böyle biþey olmaz) bütün medya ayaða kalkar.En yakýn örneðini gördük adamlar kendi sahalarýný yaktý sadece 3 maç seyircisiz oynama cezasý verildi...

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý eemmiirrhhaann Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    antu ya girdimde adamlar Onur hata yaptý diye sevinçlerinden biryerlerine kýna yakacaklar.volkan sinan mert hakaný Onurdan iyi görüyorlar bu hatadan dolayý.Bunlar geçen senede kalmýþ gerii kafalý kanaryalar
    Hayatýnýn herhangi bir döneminde fenerbahçe adlý lüzumsuz oluþuma sempati duyan herkes vatandaþlýktan çýkarýlýp sýnýr dýþý edilmelidir. ben bu kadar zararlý bir kitle daha görmedim.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayatýnýn herhangi bir döneminde fenerbahçe adlý lüzumsuz oluþuma sempati duyan herkes vatandaþlýktan çýkarýlýp sýnýr dýþý edilmelidir. ben bu kadar zararlý bir kitle daha görmedim.
    Fenerlilere herkes antipatiyle yaklaþýyor da sýnýrdýþý edilmeleri gerektiði muhabbeti bende tebessüm býraktý. Þunu unutmayýn Fenerliler ölmez, dünya malý(!) dünyada kalýr.
    TRABZON BÝR SEVDA!

TRABZONSPOR BÝR DESTANDIR!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

hic bosuma Fenerbahce taraftarina "fener" bagirdiklari icin kizmayalim...aynisini bizde yapiyoruz..hatta oyuncularimizi IstIkladigimiz bile oldu..Niye? Fenerli veya Gs li oldugu icin..Baskasi hakkinda yorum yapmadan önce kendimize bakmamiz gerekiyor..Tskler..

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ya arkadaþlar adam öyle bir kadro çýkarmýþki zaten selçuk, aurelio ve emre üçlüsünden biri sahada fazlaydý. 3ünden birinin alýnmasý gerekiyordu selçuk alýndý. Ama selçuk da oyunda bulunduðu süre içerisinde çok pasifti. Oyundan alýnmasý normaldi. Fakat ben aurelionun bu takýmda oynamasýna hala þaþýrýyorum. Adam alýyor yan tarafýna veriyor garanti pas atýyor. Onu çýksam ben de yaparým. Bence aurelio bu takýma bir daha alýnmamalý.

Nereden
    Artvin

Alýntý Samet Yildirim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Belçika maçýnda Türk Milli takýmýnýn yediði beraberlik golünde hata yapan kaleci Onur maçtan sonra göz yaþlarýna boðuldu

Hali ortada yani üstüne gitmeye gerek yok...Genc bir kaleci...
    Þu görüntüyü görünce içime birþey oldu. Gözümden bir damla yaþ geldi. Sen bizim 'Onurumuz'sun... Hiç üzülmene gerek yok. Bizim sevgimiz sana yeter... Varsýn seni yerden yere vursunlar. Meyve veren aðaç taþlanýr. Kuyruk acýsý olanlar senin hata yapmaný bekleyecekler. Daha güçlü olmak zorundasýn Onur'um...
    Senin tek gözyaþýn, o leþkargalarýnýn topuna deðmez!

apachi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

askerdeyken vatan sevgisinden sogudum zerre vatan millet sevgisi kalmadý içimde dün akþam ki olanlardan sonra ayný þey milli takým içinde geçerli bundan sonra bence istanbul milli takýmý olmalý türk milli takýmýndan daha cok zaten aurelio yu kadroya alan zihniyet ne beklersinki neyse yollarý acýk olsun A milli takýmýn ne diim bizim için varsa yoksa Trabzonspor...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Galibiyetten sonra, hatalý gol yemiþ olsa da, bir kalecinin üzerine bu kadar gidilir mi?Sanki puan kaybettik ya da yediði golle elendik.Ýstanbul medyasýnýn özellikle de fb kýsmýnýn kuyruk acýsý varya Onur'dan dolayý. Milli maçta olsa pusudalar. Bunlar bizim aðzýmýza bir kaþýk su vermeyi bile istemezler.

Onur da neden aðlamýþ anlamýþ deðilim.O da hatalý gol yiyecek arada.Maçta kazanýldý zaten.Önüne bak boþver. Ne koz veriyorsun bunlarýn eline.
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

enteresan olan sadece bizim forumda bukadar onur konusu konusuluyor...

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

rýdvan dilmen den bu kadar iðrendiðim maç olmamýþtý. maç sonu yorumlar da felaketti.

Samet Ýslamoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý foxx61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya ben Aurelio'nun deðil Selçuk'un performansýný deðerlendirdim.Aurelio harika oynadý falan mý dedim ? Ayrýca sen maçý bir daha baþtan izle her ikili mücadelelerde gayet etkili ve giriþkendi.Yan top meselesine gelince Mehmet'in her zamanki hali...Bir pas atarken 3 dakika düþünür, topu 30 kez dürter ve yanýndaki adama atar.Bu normal ...

Ama Selçuk'un o delici paslarý nerede ? Hele ki önünde ilk yarýda Tuncay gibi hareketli bir santrafor varken ? Kötü oynadý bu adam neyini savunuyorsunuz.Bu maç kötüydü iþte.Selçuk'un bu maöki performansýný anlatan 2. bir kelime yok maalesef.
    Selçuk iyi deðildi tamam ama Tuncay dediðin adam isterse dünyanýn en hareketli futbolcusu olsun forvet deil,santrafor deðil.Hareketli olmak önemli deðil nereye koþtuðun önemli.Tuncay ne zaman top Selçuðun ayaðýndayken araya kaçtýda Selçuk atmadý bunlarada dikkat etseydin bence.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Samet Ýslamoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Selçuk iyi deðildi tamam ama Tuncay dediðin adam isterse dünyanýn en hareketli futbolcusu olsun forvet deil,santrafor deðil.Hareketli olmak önemli deðil nereye koþtuðun önemli.Tuncay ne zaman top Selçuðun ayaðýndayken araya kaçtýda Selçuk atmadý bunlarada dikkat etseydin bence.
    Tuncay ön liberoydu haklýsýn valla.Emre'nin kendisine 30 metreden attýðý 2 tane pasý net hatýrlýyorum ilk yarýda.Canlý canlý izledim stattaydým.Ýsteyince oluyormuþ demekki.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

EmreYavuz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý Sedat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Gece Geldim Özetleri Ýzlerken Utandým Resmen..

- Tribünlere Bakýyorum fb , Ts,Gs,Bjk.vs...Bir Sürü Deðiþik Forma Rezaleti..

- Hiç Hollanda Tribünlerinde Ajax , Feyenord Formasý Gören Oldumu acaba , Tek Kelimeyle Seyirci Olarak Nerde Olduðumuzu Gösteriyor..
    al bendende o kadar abi milli takým seyircisi yok!!!kendi kulüp formasýyla gelenler.fener diye baðýranlar...samanyolu þarkýsýný bile söyledik ya ne alaka samanyolu kýrmýzý beyaz þampiyon türkiye ne alaka yaa býrakalým bu iþleri!! mis gibi gençlik marþý felan var...
    '7' ''ÞAMPÝYON'' '7'

Son "Güneþ" de çekildiðinde oluþacak karanlýðý anladýklarýnda... Ne kadar geç olduðunun farkýna varacaklar...!!

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýntý Emrullah Düzenli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerlilere herkes antipatiyle yaklaþýyor da sýnýrdýþý edilmeleri gerektiði muhabbeti bende tebessüm býraktý. Þunu unutmayýn Fenerliler ölmez, dünya malý(!) dünyada kalýr.
    Þu iki yoruma hayran kaldým

Bu arada "yenilelim kazanýp ne yapacaðýz" tarzý yorum yapanlara yazýk oldu.Çok acý koyduk belçikaya, üzgünüz

Tebrikler Milli Takým, Onur üzülmene moral bozmana hiç gerek yok sen bizim ONUR'umuzsun!

:Bayraðýmýz:

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý apachi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    askerdeyken vatan sevgisinden sogudum zerre vatan millet sevgisi kalmadý içimde dün akþam ki olanlardan sonra ayný þey milli takým içinde geçerli bundan sonra bence istanbul milli takýmý olmalý türk milli takýmýndan daha cok zaten aurelio yu kadroya alan zihniyet ne beklersinki neyse yollarý acýk olsun A milli takýmýn ne diim bizim için varsa yoksa Trabzonspor...
    Valla ben de senin gibi düþünüyorum.
    Volkan Þen nerde kardeþim? Sabri daha mý iyi Volkan Þen'den?
    Servet daha mý iyi Giray'dan ya da Egemen'den?
    HER DEVRÝN ADAMI OÐUZ ORDA OLDUÐU MÜDDETÇE MÝLLÝ MAÇLARI ÝZLEMEYECEÐÝM DEDÝM! ÝZLEMÝYORUM DA!
    Yemin ederim bir gr heyecan,sevinç olmadý içimde!
    Sadece Trabzonspor için deðil, diðer Anadolu takýmlarýndan topçu nerdeyse yok!
    Ýstanbul takýmlarýnda yedek kalmýþ, þans bulamamýþ topçularýn yeniden futbola kazandýrýlmaya çalýþýldýðý yer olmuþ milli takým!

AMA GÖRECEÐÝZ!
    Þimdi elemeler yeni baþladýðý için, diðer takýmlar konsantre deðil henüz! Hele iþ kýzýþsýn, konsantre olsunlar bu takým daðýlýr!
    Demedi demeyin! Çünkü biraz da þansa gidiyor milli takým! Kazakistan takým deðil zaten, Belçika 10 kiþi olmasa daha da atardý! Onlar þanssýz gol yediler bizden hepsi bu!
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)