Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 104 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eleme Turu l Türkiye - Fransa: 95-77 | TÜRKLER UÇUYOR!

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turkiye - fransa macinda yureklerin agiza geldigi an

Büyük tehlike
    OSCAR CARDOZO

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yoruma gerek yok. Beklenenden kolay oldu. Şut isabet yüzdemiz gayet iyiydi.

Bu Fransa'da Parker, M.Pietrus, R. Turiaf yoktu, rakibi küçümsemek için değil ama ayaklarımız yerden kesilmesin diye yazıyorum.

Bir de taraftarı eleştirenler için...

17500 kişilik salonda Slovenlerin 5000-6000 kişiyle yer aldığını bilmeden herkes "böyle seyirci mi olur" diyor. Kalanlar arasında Fransız ve Avustralyalılar da vardı. Ve bu bir turnuva. Ev sahibisin diye tüm tribünler sana bırakılmaz. Bu sebeple bilip bilmeden taraftara sallamamak lazım...

Belli ki TV de seyirciden çok Arda'yı Tuncay'ı göstermiş; canları sağolsun...

Hem dün İstanbul'da Çağlayan'da ve Kazlıçeşme'de iki siyasi partinin mitingi vardı.

Metrobüslerin, otobüslerin ve tren seferlerinin azalmasının sebebini anlayamadım. Trenler partililere bırakılmış, metrobüsler partili taşıyor. Sade vatandaş ise salona gitmek için yürüdükçe yürüyor... Buna rağmen eleştiriliyor.

Son not: Diğer kentleri bilmiyorum fakat basketbolla ilgim olmasa ve biri gelip bana "Türkiye'de Basketbol Dünya Şampiyonası oynanıyor, ne düşünüyorsanız" dese olaydan bihaber olduğumu söylerim. Tanıtımların yetersiz olduğu çok açık. Salonun etrafında bile doğru dürüst afiş-bayrak-vs. yok.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (06.09.2010 Saat 09:02 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Türkiye-Fransa maçını 17.812 kişi izledi ve bu rakam ülkemizdeki bir basketbol maçında rekor olarak kayıtlara geçti.

Sinan Erdem Salonu’nu hınca hınç dolduran ve Ankaralılar’dan aldığı bayrağı dalgalandıran İstanbullu seyirciler, 2001 Avrupa Şampiyonası’nda olduğu gibi bilinçli tepkilerle 12 Dev Adam’a gereken desteği verdi.

-Basından-
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (06.09.2010 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tebrikler....
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)