Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Pauleta yi almak için limani satmaliyiz"

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Iste teknik adamimizin görüsü böyle

Nereden
    İstanbul

yaptigi açiklama çok ama çok yanlis herkes ne konustuguna dikkat etmeli TRABZON TARAFTARINI DERINDEN YARALAMISTIR VE ALAY KONUSU ETMISTIR

DUMLUPINAR ÜNIVERSITESI HAYRETTIN YESILYURT

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biri hocaya bu takimin büyüklügünü anlatmali.o ne biçim laf öyle.nasil tav oldum.o zaman FATIH TEKKE yi almak isteyen de takimi tesislerini komple satsin belki paranin yarisini ödeyebilir.Ayni seyler yattara,szymek ve gökdeniz içinde geçerli

Alay konusu yapacak birse demediki adam en azindan bundan öncekiler gibi getiririz getirdik gibi sözler kullanmiyor,ayrica transfer yapilacaksa gizli tutulmaya çalisiliyor bi tür sözleri daha çok duyariz ama bide bakmisiniz alinamaz denilen adamlar alinmisiz[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: mini FaNaTiK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

arkadaslar bakin bu olay bilinçli olarak sicak tutuluyor. Trabzon Sporla ilgili hangi haberi okusak bir kenarina sikistiriyorlar. Gaza gelmeyin. Kaale alinacak bir olaya degil bence.

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı
    biri hocaya bu takimin büyüklügünü anlatmali.o ne biçim laf öyle.nasil tav oldum.o zaman FATIH TEKKE yi almak isteyen de takimi tesislerini komple satsin belki paranin yarisini ödeyebilir.Ayni seyler yattara,szymek ve gökdeniz içinde geçerli

Dogru.. Fener mesela.. Fatihi almak istiyorsa Tesislerini falan satsin bi de Anelkayi bize versin.. Ama biz yine de vermeyelim falan..[img]smileys/smiley5.gif[/img]Bu arada Fener Henry i alacakmis.. Ya bu insanlar ne kadar komik ya.. off. [img]smileys/smiley36.gif[/img]varya bizim okul takiminin maçlari var, biz de Ronaldinho yu transfer etmeyi düsünüyoruz.. hatta prensipte anlastik kendisiyle.. Ya güldürmeyin insani ya..

Nereden
    İstanbul

kardesim bu admlar iki seneden beri transfer yapacagiz diyolar ama nerde ELINDEKI FUTBOLCULARI PARA IÇIN SATAN ADMLAR BU KULÜBÜ BU HALE GETIRDILER BEN DEVRE ARASINDA BU ADAMLARIN IYI TRANSFER YAPACAKLARINA INANMIYORUM

EN BÜYÜK DEGIL TEK BÜYÜK TRABZONSPOR dumlupinar uni/insaat

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konunun basinin çarpittigi sekliyle degil de objektif olarak ne sekilde oldugunu ögrendim. Simdi konunun açiklamasina gelelim, arkadaslar rakip takim sitelerinde bu tip cimbiz laflar popülerdir çünkü rakiplerinin açigini(!) bulmuslardir, ancak bizim burada tartismamiz gereken konu çok daha farklidir zannimca. Vahid Hoca BASININ UYDURDUGU yalan transfer haberlerine mübalaga yaparak inceden esprili bir yanit vermis, kalkip bunu vay efendim sen nereyi kime satiyorsun seklinde yorumlamak yerine yahu bu utanmaz basin kendisinin elestirildiginin farkinda olmadan ya da farkinda degilmis gibi yaparak akli sira hocayi hedef tahtasina koyuyor dememiz gerektigine inaniyorum. Diger istanbul kulüplerinde çikan yalan transfer haberlerine çikip kendi camialarindan bu sekilde bir cevapgelmeyisi onlarin kendilerini kandirdiginin göstergesidir. Burada elestirilmesi gereken kisiler bu tip asilsizhaberi yapip ardindan hocanin ince bir espri ürünü olan yaklasimini haber mutfaginda tamamen baska bir tarzda sunmasidir. Vahid Hoca degerli Türk basinini(!) elestirmistir, bunu anlamaktan aciz beyinler Vahid Hoca'yi taraftarin hedef tahtasina koymaktadir. Yorumlarimizi sagdan soldan duyup gördüklerimiz yerine kendi duydugumuz ve gördügümüz olaylara göre sekillendirirsek çokdaha dogruolur-yanlislikla çok yanlis olur demisim ilk yazimda-, bu basligi ilk okudugumda sanki hoca Trabzonsporla dalga geçmisgibi bir anlam çikardim, krala oglunun ölecegini söylemenin iki farkli yolu vardir, biri daragacina götürür öbürü bir kese altinhediye ettirir. Artik su utanmaz basinin servis yaptigi haberleri servis yaptigi sekliyleburaya yansitmaktan kaçinin, LÜTFEN...Edited by: l-m

Alıntı l-m Nickli Üyeden Alıntı

Konunun basinin çarpittigi sekliyle degil de objektif olarak ne sekilde oldugunu ögrendim. Simdi konunun açiklamasina gelelim, arkadaslar rakip takim sitelerinde bu tip cimbiz laflar popülerdir çünkü rakiplerinin açigini(!) bulmuslardir, ancak bizim burada tartismamiz gereken konu çok daha farklidir zannimca. Vahid Hoca BASININ UYDURDUGU yalan transfer haberlerine mübalaga yaparak inceden esprili bir yanit vermis, kalkip bunu vay efendim sen nereyi kime satiyorsun seklinde yorumlamak yerine yahu bu utanmaz basin kendisinin elestirildiginin farkinda olmadan ya da farkinda degilmis gibi yaparak akli sira hocayi hedef tahtasina koyuyor dememiz gerektigine inaniyorum. Diger istanbul kulüplerinde çikan yalan transfer haberlerine çikip kendi camialarindan bu sekilde bir cevapgelmeyisi onlarin kendilerini kandirdiginin göstergesidir. Burada elestirilmesi gereken kisiler bu tip asilsizhaberi yapip ardindan hocanin ince bir espri ürünü olan yaklasimini haber mutfaginda tamamen baska bir tarzda sunmasidir. Vahid Hoca degerli Türk basinini(!) elestirmistir, bunu anlamaktan aciz beyinler Vahid Hoca'yi taraftarin hedef tahtasina koymaktadir. Yorumlarimizi sagdan soldan duyup gördüklerimiz yerine kendi duydugumuz ve gördügümüz olaylara göre sekillendirirsek çok yanlis olur, bu basligi ilk okudugumda sanki hoca Trabzonsporla dalga geçmisgibi bir anlam çikardim, krala oglunun ölecegini söylemenin iki farkli yolu vardir, biri daragacina götürür öbürü bir kese altinhediye ettirir. Artik su utanmaz basinin servis yaptigi haberleri servis yaptigi sekliyleburaya yansitmaktan kaçinin, LÜTFEN...

Hasan Nasrallah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence ayip etmis nazikce uyarilip taraftari rencide edici sözlerden kacinmasini saglamali yarin öbür gün daha degisik bir sey söyler kaldiramayiz.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

görünen köy kulavuz istemez arkadaslar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beyler bosuna tartisiyosunuz liman bizim degil ki zaten satip Pauleta'yi alalim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

evet bende bugun fotomac da okudum haberi [img]smileys/smiley7.gif[/img]

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Pardon ama Trabzonspor'un kullanimina sahip oldugu bir liman yokki.Trabzon limani alinsin diye neler yapmistik.

Biri Vahid ile anlasirkenederken limanimiz var falan mi dedi acaba?Enteresan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hoca anlatmak istedigini gayet ince bir espri ile anlatmis ancak anlatirken çogu kisinin bunu anlayamayacagini düsünmemis.

pauletayi almak gibi bir hedefimiz yok anlatilmak istenen bu. nedir burda hocaninyaptigi ayip?

konuyu kapatiyorum.Edited by: tigin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)