Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni TS Club maðazasý Pendik'te açýldý!!

tsligenc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Standart Yeni TS Club maðazasý Pendik'te açýldý!!

Arkadaþlar Pendikte yepyeni bir ts club hizmete açýldý asýl açýlýþýn daha sonra yapýlacaðý maðazada yok yok bütün trabzonspor ürünlerini rahatlýkla bulabilirsiniz. Gerçek trabzonsporlular tarafýndan hizmete sunulan bu maðaza tüm Trabzonspor taraftarlarýný bekliyor... Ts club maðazamýza sahip çýkalým kartal yuvalarýna feneriumlara ezdirmeyelim.

Maðaza Pendik Merkez camisine çok yakýn de Namýk Kemal caddesi üzerinde almasanýz da bir uðrayýn derim ben.

Serdar Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Teþekkürler bilgi için bi hafta sonu gideriz..
    Türkiye'de Futbol'un Tanrýsý TRABZONSPOR...
    #20 COLMAN

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bu akþam ya da yarýn giderim.

Ama Pendik'e hiç gitmedim. Pendik'e minibüs veya trenle gidersem rahat bulabilir miyim?
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

tsligenc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bulursun Pendik merkez camisini sorarsan çok rahat bulursun

Oðuzhan Turhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bugün arabayla önünden geçerken, sahibi olduðunu düþündüðüm býyýklý abiye kornaya basarak bir selam verdim
    Bugün uðrayamadým ama yarýn ordayým inþallah..
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

buda kapatýlmasýn...

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayýrlý olsun..darýsý Ýzmir'in baþýna..

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

izmirde olmamasýný anlayamýyorum zaten...

Ceyhun Öncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu yaz okadar sordum aradim yeni sahra diye biyere gittim bisey yoktu dogru dürüz orda...
    gurbetcilere yetisdirseydiniz ya? biraz daha fazla satardiniz
    [Trabzon kimliði demek 'Her þeyi ile Trabzonspor'u alýrým baþýmýn üstünde taþýrým.' anlamýna gelmiyor. Kim bu acýyý bizlerle paylaþacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranýn en önemli parçasýyým.' diyerek yüreðini ortaya koyacak, onlarla devam edeceðiz.]

AKSOY_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýstanbuldaki 3. tsclup mý bu?
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

JoKeR™ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Alýntý Mustafa ÖZDEMÝR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    izmirde olmamasýný anlayamýyorum zaten...
    Renktaþ biz bi ara niyetlendik izmire açalým diye araþtýrmasýný yani fizibilitesinide çýkardým kulüb bir tek ayaküstü olan yerlere yani yalýya karþýyakaya kordona konakpier veya diðer alýþveriþ merkezlerine agora palmiye forum bornova gibi yada alsancak çarþý gibi iþlek yerlere bayilik verio bu saydýðým yerlerde de dükkan kirasý 10,000 tl den baþlýyo onun için cesaret edemedik hatta daha önceden açmaya niyetlenen bi iki kiþiyle daha konuþtum onlarda ayný konudan muzdarip ama bu sene buca baþardý eðer izmirden 2 hadi olmadý 1 takým daha süper lig e çýkarsa bucanýn peþine bak o zaman açýlabilir çünkü þu anda takým 1 kez gelicek zaten o geldiðindede týrla birlikte gelior sadece maç için almak isteyenlerde o anda alýveriyor heee iinþ... olur trabzonspor þampiyon olursa bak o zaman gözü kapalý açýlýr izmirede
    NEYLEYÝM BORDO DEDÝMMÝ MAVÝ DEMÝYECEK YARÝ

ÝSTANBUL YALAKASI DEÐÝL TRABZON'NUN MÜPTELASIYIZ...!!!

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Serdar Ersoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teþekkürler bilgi için bi hafta sonu gideriz..
    Pendik nerde Serdar ?

Pendiðe gidecen hemi ?

457456 yýldýr kartala gel diyorum bir kere evimi bastýn baþkada geldiðin yok neden gelmiyorsun aleviyiz diye dýþlýyor musun bizi
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

pendik maðazasý corner maðazasý mý taraftar kart indirimlerinden yarararlanabiliyormuyuz
    izmitten tren veya kendi arabamla nasýl gidebilirim.
    öðrenebilirmiyim
    BMN KOCAELÝ

Gökhan Döner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý zekeriyya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    pendik maðazasý corner maðazasý mý taraftar kart indirimlerinden yarararlanabiliyormuyuz
    izmitten tren veya kendi arabamla nasýl gidebilirim.
    öðrenebilirmiyim
    en iyi trenle gelebilirsin. Bende gezerken rastladým Pendikte.
    Pendik istasyonunda inince yürüme 3 dakika sonra taam önündesin
    Pendik merkezde ana cadde üzeri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Melek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Magza acmakla olsaydý keske her sey yahuu son 2 sene ýcýnde kapanýp acýlan magzalarýn sayýsýný unuttum.Hayýrlý olsun dýyelým demesýne ýnsallah uzun omurlu olur beylýkduzundeký caným magzanýn kapanmasýndan sonra ýnancým kalmadý belkýde en amator oldugumuz alan bu konudur.Destek olup elýmýzden gelený yapmaya devam.
    Olmadi Dedeðumuz,Oldi Demeduðumuz...

Sümeyye Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Abim bahsetti dün. Yeni haberim oldu. Potansiyel olarak geç kalýndýðýný düþündüðüm yer. Ama zaman gösterecek bunu tabiki. Yeniliðinden çoðu ürün de varmýþ, haftasonu gidip açýlýþýmýzý yaparýz biz de. Ýnþallah diðer sonlara benzemez. Kendimizce uðraþacaðýz.
    Mustafa abimiz huzur içinde yatýyordur. Bu iþi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu iþi aklayanlar bu iþte sessiz kalanlar acaba onlarýn yatacak yeri var mýdýr?
    Trabzonspor 'eski' kaptaný

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    37

Akdeniz Bölgesi'nde hiç ts club yok en yakýn Ankara

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý JoKeR™ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Renktaþ biz bi ara niyetlendik izmire açalým diye araþtýrmasýný yani fizibilitesinide çýkardým kulüb bir tek ayaküstü olan yerlere yani yalýya karþýyakaya kordona konakpier veya diðer alýþveriþ merkezlerine agora palmiye forum bornova gibi yada alsancak çarþý gibi iþlek yerlere bayilik verio bu saydýðým yerlerde de dükkan kirasý 10,000 tl den baþlýyo onun için cesaret edemedik hatta daha önceden açmaya niyetlenen bi iki kiþiyle daha konuþtum onlarda ayný konudan muzdarip ama bu sene buca baþardý eðer izmirden 2 hadi olmadý 1 takým daha süper lig e çýkarsa bucanýn peþine bak o zaman açýlabilir çünkü þu anda takým 1 kez gelicek zaten o geldiðindede týrla birlikte gelior sadece maç için almak isteyenlerde o anda alýveriyor heee iinþ... olur trabzonspor þampiyon olursa bak o zaman gözü kapalý açýlýr izmirede
    Ýnþallah..

Volkan Taþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    34

bende bugun ugradim yeni magazamiza. dükkan isin acikcasi biraz kücük geldi gözüme. icinde formalar bir kac atki eldiven ve polar var o kadar. herhalde resmi acilis yapilcagi zaman magaza dolar ..

yeride sizlere tarif ediyim. trenle gelicek olanlar trenden indikten sonra turnikelerden gecince asagi dogru incekler.. kalabaligin oldu yöne dogru.. asagi derken arkaniz tren istasyonuna bakicak dümdüz asagi gidiceksiniz denize dogru.. migros falan var evkur vakifbank ziraat oralari gectikten sonra camiyi görceksiniz. caminin ordan sola dönün dar kisa bi sokaga girceksiniz. sokak bitince ts clup u karsinizda görceksiniz..

otobüsle gelcek olanlar icin anlatiyorum.. pendik köprüsünde inerlerse asagi carsiya dogru giden dolmuslar mavi. onlara binin sizi alt gecitte indircekler. alt gecitten gectikten sonra trenle gelenlerin yaptiklarini yapiosunuz. alt gecitin cikisi tren istasyonun cikisiyla ayni yerde..
    Þampiyonluk var ufukta,karadeniz dalga dalga seninleyiz eveallah 41 kere maþallah

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dün yeni mağazamıza uğradım aslına bakarsanız çok fazla umutlanmıştım pendikte güzel bir mağazamız olacağını düşünüp üstelik burada yazılanları görüp hakikatten işlek bi yerde diye düşündüm ama gittiğimde yanıldığımı anladım . Öncelikle şunu soyleyebilirim açık ve net mağazanın bulunduğu yerin yakınında falan sanıldığı gibi lüks mağazalar yada insan akışının sürekli olduğu bir yer değil caminin arkasında bir sokak tabi pendik sonucta ama ne olursa olsun o mağazaya bilen gider sadece Ts club ı görüpte bişeyler alan olacagını sanmıyorum.
    Ticari konularda 3 takımdan geride olduğumuz aşikar ürün konsepti tıpkı mağaza dekoru gibi açıkçası albeni çok önemli bunu becermek dahada bir ehemmiyetli iş gibi görünüyor. Pendik mağazamızın diğerleri gibi dışardan bakıldığında hiç bir gösterişi yok basit ışıksız bir tabela ve ön tarafta iki tane formalı manken bolca atkı vs vs.
    Hani pandoranın kutusu açıldı bi kere şunuda söylemeden geçemeyeceğim mağazadaki arkadaşa yeni antreman formalarının ne zaman geleceğini ve ne kadar olduğunu sordum ve bayram sonrası geleceğini fiyatının 35 lira civarı olacağını soyledi ve donup kaldım nikenin ürünü bu fiyata olmaz dediğimde ts club zaten dedi zaten dahada bişey demedim o an anladımki arkadaş hiç bir eğitim almamış durumda neyse umarım hayırlı olur hepimiz için...
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Eray söylediklerinin hepsini bir kenara koyuyorum ama elemanlarýn bu kadar bilgisiz olmasý hakikaten çok üzüntü verici

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eray söylediklerinin hepsini bir kenara koyuyorum ama elemanlarýn bu kadar bilgisiz olmasý hakikaten çok üzüntü verici
    Aslýna bakarsan abi o elemana fazlada kýzmamak gerek koskoca Trabzonsporun Ts club müþteri hizmetleri diye verdikleri numarayý aradðýnda alo diye telefonu açan bi müþteri hizmetleri temsilcimiz varken fazlada kabahat bulmamak lazým o elemana. Çok gerilerdeyiz çok...
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Yaþ
    37

Alýntý ErayAkyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün yeni maðazamýza uðradým aslýna bakarsanýz çok fazla umutlanmýþtým pendikte güzel bir maðazamýz olacaðýný düþünüp üstelik burada yazýlanlarý görüp hakikatten iþlek bi yerde diye düþündüm ama gittiðimde yanýldýðýmý anladým . Öncelikle þunu soyleyebilirim açýk ve net maðazanýn bulunduðu yerin yakýnýnda falan sanýldýðý gibi lüks maðazalar yada insan akýþýnýn sürekli olduðu bir yer deðil caminin arkasýnda bir sokak tabi pendik sonucta ama ne olursa olsun o maðazaya bilen gider sadece Ts club ý görüpte biþeyler alan olacagýný sanmýyorum.
    Ticari konularda 3 takýmdan geride olduðumuz aþikar ürün konsepti týpký maðaza dekoru gibi açýkçasý albeni çok önemli bunu becermek dahada bir ehemmiyetli iþ gibi görünüyor. Pendik maðazamýzýn diðerleri gibi dýþardan bakýldýðýnda hiç bir gösteriþi yok basit ýþýksýz bir tabela ve ön tarafta iki tane formalý manken bolca atký vs vs.
    Hani pandoranýn kutusu açýldý bi kere þunuda söylemeden geçemeyeceðim maðazadaki arkadaþa yeni antreman formalarýnýn ne zaman geleceðini ve ne kadar olduðunu sordum ve bayram sonrasý geleceðini fiyatýnýn 35 lira civarý olacaðýný soyledi ve donup kaldým nikenin ürünü bu fiyata olmaz dediðimde ts club zaten dedi zaten dahada biþey demedim o an anladýmki arkadaþ hiç bir eðitim almamýþ durumda neyse umarým hayýrlý olur hepimiz için...

Öncelikle yeni maðazamýz herkeze hayýrlý uðurlu olsun arkadaþlar..
    eryan akyüz alýntýyý senden yapýyorum çünkü bir cok kiþide ayný þiayetleri dile getiriyor sen hepsini bir arada yapmiþsýn teþekürler öneri ve þikayetlerin için ...
    Yer ve ulaþilim sýkýntýsýyla ilgili arkadaþlar : bildiðim kadarýyla yeni sahraya izmitten gebze kaynarca tuzladan giden arkadaþlar var yani yeterli reklamla maðazamýzýn farkýndaliðini artýra biliriz bu sizn ve bizim yapýcaðimiz caliþmalar ve önermelerle ilgili . Pendik ts club artýk daha yakýn ulaþimi daha kolay merkeze hem yakýn bir yerde kurulmuþ bir maðaza oldunu belirtirim tren iett ve minibüs hem e5 hem minibüs yolu hem sahilyolu istikametine yakýn otopark sýkýntýsý cekilmicek denilecek kadar az etrafýnda 1 katlý otopark ve birde acýk otopark olmak üzere 2 otopar ve ispark bulunmakta.
    evet þu konuda haklýsýnýz biraz ufak bir maðaza ama büyük bir maðaza acmak konusunda kararsýz kaldýk cok araþtýrdýk ve sorduk þuan içinde bulunduðumuz durum ve uzun vadeli planlar içinde en uygun yer bura oldu çünkü biz showroom tarzýnda üs katýnda lokeli olan maç izleyip kahvenizi içebilceðiniz arkadaþlarýnýzla otorup eðlene bilceðiniz bir yer düþündük bu biraz fazla maliyetli olunca bunu uzun dönemde yapmaya karar verdik tspor club olarak tek esteði ürün bazýnda vermekte maðaza içi vitrini tabela dizany hepsini kendiniz karþiliyorsunuz hak verirsinizki ilk aþamada bu bize aðir olur diðer tsclubler gibi 2 günde kapatýp gitmek istemedik yani sizin desteklernizle en kýsa zaman bütün storelarý kýskandýracak bir yer görünüm ve konuma kovuþaçaðýmýz garanti ederiz.
    Ürünle ilgili þikayet ve öneriler : ben ts club caliþaný olarak orada bulunmakta size hizmet etmekte olmaktan gurur ve onur duymaktaydým spor maðazasý sektöründe ilk iþ deneyimim oldunu belirtir bunun deðerli müþterilermiz tarafýnda dikkate alýnmasýný rica ederim. ben ts club pendik olarak problemlerinize elimizden kaldýðý kadar cözüm yollarý sunmak yardýmcý olmak için calýþmaktayýz. en cok sorulan ürün antreman formalarý hakkýnda cluble sürekli irtibat içindeyiz aldðýmýz bilgilere bu ürünler fotbolculara özel yapýlmakta ve satýþa sunulmamaktadýr tspor clubude bu isteðe cözüm olarak TS club ürünleri cýkartýp satýþa suna bileceðini öðrendik fiyatlarý 35 tl civarý olacak tabi keisn bir durum yok ortada þuan ama dediðim gibi nýke ürünleri antreman formalarý futbolculara özel olarak üretiliyor durumda þuan bilgilerinize sunarým .
    eðitim konusuyla ilgili club tarafýnda ne iþ bilgisi ne kasa ne satýþ ne vitrin dizayný konusunda hiç bir bilgi eðitim destek almadýk kendi imkan ve cabalarýmýz doðrultusunda sürekli geliþmeye acýk en iyi kalitede hizmet vermek için caliþmaktayýz deðerli müþterilerimiz ve arkadaþlarýmýz sizinde yeterli desteðiyle kýsa sürede amacýmýza uygun tspor clubüne yakýþýr bir düzeye geleçeðimize hiç þüpem yok öneri ve þikayetleriniz için teþekkür eder cözüm yollarýný en kýsa zamanda bulup yeterli destek saðlanacaktýr
    PENDÝK TS CLUB

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Ts Club yöneticilerinin alayýný kapýnýn önüne koyacaksýn...

Ýnsanlara kafana göre git bir maðaza aç diyorlar...

Ne konumuna,Yerine,Büyüklüðüne bakmaksýzýn...

Sonra ne bir eðitim ne bir liyakat aramýyorlar...

Daha sonrada maðazaya ürün takviyesi vede çeþitliliði saðlamýyorlar...

Açýlan tüm Ts Clublarda tek tek kapanýyor...!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Israrla antrenman formalarý futbolculara özel yapýlýyor deniliyorya deli oluyorum.Ya kardeþim Mecideyeköy Tsclupta nasýl oluyor o zaman bu formalar..

O zaman Tsclup yetkilileri maðaza ayýrýmý yapýyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)