Sayfa 13 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2473 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeneceğiz ya yiğido gençliği
    yiğido değil Hamido!!!

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

antalya maçının ardından kendimize gelmemiz için yenmemiz gereken bir maç. bu maçtada bir puan kaybı trabzonsporun kötüye gittiğinin göstergesi olur.ama inşallah böyle bir şey olmaz ve ilk 2 haftada seyrettiğimiz trabzon geri döner.
    YA SEV YA TERKET

Bilhan Özhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaşlar bilet nasıl temin edebilirim Allah aşkına bi yardım edin daa şu anda Samsundayım 13 eylülde geliyorum trabzona sabah 9 gibi samsundan binicem..
    SAMSUN UNDERGROUND RAP
    55

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Mac günü bulursun bilet rahat. Biraz erkenden gidersin stadyuma biletini alirsin (11 gibi)

Bilhan Özhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Semih Kırsüleymanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mac günü bulursun bilet rahat. Biraz erkenden gidersin stadyuma biletini alirsin (11 gibi)
    Çarşambadan 9 gibi otobus kalkıcak.. 6 saatde geliyormuş yinede bilet bulur muyum olmasa 1 gün önce gelirim.. aslında BMN grubuyla bır girmekti stada.. cünkü bağırmayanların arasında pek yer alasım yok..
    SAMSUN UNDERGROUND RAP
    55

ö.saral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sen Traßzonda bağıran grup arıyorsan deniz tarafı Trabzonlu Gençlere giriceksin ben 1 hafta önceki Liverpool ve Fenerbahçe maçlarında ordaydım bi tek bizim grup bağırıodu herkes maç izleme derdinde.. hatta bilete para verdim niye sesimi kısayım diye gerizekalıca yorumlarda bulunan aptallar bile var stadımızda.. o yüzden sıkıntı yok bende bezdim artık böyle ruhsuz taraftardan bence sende al biletini geç otur.. 1 pakette çekirdekk al ohhh gol olunca bitek ayağa kalkarsın gollll diyeee bağırırsın sora oturmaya devam yok böyle bi rezillik yaa
    BMN Bursa
    OFLULAR

``Bir gece ansızın geliriz``

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarda az çok cevabını vermiş soner!

Yattara ve teofilo varken (teo yavaş yavaş bu statüden çıkar, çünkü epeyce koşmaya başladı) 2 li orta saha nasıl olacak merak ediyorum?

Geçen sene kadronda yattara hiç yoktu, forvetinde umut vardı, sağda burak, solda engin....

Şu formu ile jaja yı da yattara ve teofilo nun yanın eklersen baya eğlenir bizimle rakipler!!!
    2 li orta saha tam diyemeyiz son maca göre 2 li orta saha ama Engin Baytar oldugu zaman 2 li degil 3 lü orta saha diyebiliriz. Cünkü engin pres yapan baski kuran mücadele eden rakiple kora kor mücadeleye giren bir futbolcu yani antalyaspor macindaki gibi 4 lü hucum felan yoki.

2 forvet var ayandan top alamiyorsun yani top ilerde kaliyor topu sakliyorlar verkaca girebiliyorlar vs. bu büyük bir avantaj 2 li orta saha oynamak icin...

Engin-Colman-Selcuk yine o pas trafigini devreye soktugu zaman rakipler bizimle degil biz rakiple "Egleniriz"...

Su formuyla diyemeyiz Jaja antalyaspor macindan bu maca 2 hafta süre gececek yani dahada iyi olacakdir ki ben son macta begendim.

Yattaranin son durumu nasil olacak bilemem iyi degilse gecen seneki gibi yine buraki oynatirsin oldu bitti yani fazla sikinti olunacak birsey yok. Milli takima gitti geri döndügünde hoca bizden daha iyi bilir ne yapacagini ama iyi bir yattara ile yazdigim oyuncularla o sistemi rahatlikla oynarsin.

Ya zaten form durumuna göre rakibe göre vs. selcuk-colman arkalarina da ceyhunu monte edersin hci etmeyeceksin demedik yani

Sivasspor macina yazdigim kadroyla cikarim (Yattara durumuna göre umutla baslarim)
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de çok kafayı takıyorum bu orta sahaya. Ceyhun-Selçuk-Colman'dan oluşan üçlü orta saha mı, yoksa Selçuk ve Colman'dan oluşan ikili orta saha mı? Geçen sezon ikinci yarının büyük bir bölümünde Selçuk-Colman oynadı. Selçuk orta sahanın en gerisindeki isimdi. Bu sistemde, Colman ve özellikle Selçuk'a çok yük biniyor. Selçuk'un bir Eskişehir maçı var hatırlarsanız son anlarda dili çıkmıştı artık, saçmalamıştı. Kupa finalinde Colman kusursuz oynamıştı, pas yüzdesi çok yüksekti, canlıydı. Engin ortada oynarken, Colman sola yakın oynuyordu. Engin ve Colman çok iyi oynayınca o bölgede bariz bir üstünlük kurmuştuk. Ama her maç o derece iyi oynamasını bekleyemezsiniz futbolculardan. Mesela ligin sonundaki fb maçında Colman çok kötüydü, çok top kaybetmişti ve orta saha çökmüştü. Kötü anımızda yakalanırsak bu sistemde çok zorlanacağımızı düşünüyorum.

Ceyhun-Selçuk-Colman oynayınca daha sağlam oynuyoruz. Bu sistemde öne çıkacak en önemli oyuncu Selçuk. Arkasında formda bir Ceyhun olunca Süper kupa finalindeki gibi şov yapıyor. Öne çıkabiliyor, risk alabiliyor, final pası verebiliyor. Ancak ne hikmetse böyle oynayınca da Ceyhun bir maç iyi, bir maç kötü oluyor. Colman solda oynatılıyor. Bu nedenle o üçlüden istediğimiz gibi verim alamıyoruz çoğunlukla.

İki sistemde de, kanatlarda bir tane pres yapmayan oyuncu oynatabiliyoruz. Ama iki tane olunca kurtarmıyor. Alanzinho-Yattara olmuyor. Hele Antalyaspor maçında çıktığımız kadroyla maçlara çıkarsak orta sahayı elimizde tuttuğumuz maç sayısı çok az olur. Hele Colman da formsuz olunca sistem tamamen çöker. Engin mi Gabriç mi derken ikisi de olmayınca birini mumla arar olduk. İkisi de taraftarı çok memnun eden futbolcular değildi. Ama Engin dönerse çok iyi olacak. Çok beğenmem ama, solda pres yapan saçmalasa da ileride iyi iş yapan bir oyuncu. Beynini kontrol edebilirse çok faydalı olur.

Forvet arkası Jaja olursa nasıl olacak çok merak ediyorum. Çünkü Jaja oynarsa, orta sahada üçlü oynatmak imkansız gibi. Sola adam kalmıyor Ya da Colman solda oynarmış gibi yapar, "sözde" üçlü oynatırız. Sağda Yattara veya Burak oynuyor bütün ihtimallerde. Çünkü solun bomboş kaldığını bile gördük ama sağın boş kaldığını hiç görmedik.

Ben çıkamadım işin içinden

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamidoları yine yeneceğiz Turunculuyu biri tutsun ama
    Bencede dikkat etmek lazım
    OSCAR CARDOZO

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Orta ikili Colman - Selçuk.

Sağ Kanata Yattara , Sol kanatta Engin.

Bunların önünde Jaja Forvet Arkası olarak oynar, onun önünde ise Umut - Teo değişmeli oynarlar.
    Hoca Jaja'dan Forvet Arkası mevkiinde ve zaman zamanda kanatlarda yararlanacaktır -ki en doğrusunu yapmış olur.

Tek Forvet etkili olamaz.

kursat1313 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bugün sivas fener maçındaki sivası yenemezsek gerçekten yazık olur çok kötülerdi birtek ceyhun var bence o da olmasa pozisyona giremiyecekler birde ceyhun mehmet anlaşamıyorlardı sahada

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı smart61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de çok kafayı takıyorum bu orta sahaya. Ceyhun-Selçuk-Colman'dan oluşan üçlü orta saha mı, yoksa Selçuk ve Colman'dan oluşan ikili orta saha mı? Geçen sezon ikinci yarının büyük bir bölümünde Selçuk-Colman oynadı. Selçuk orta sahanın en gerisindeki isimdi. Bu sistemde, Colman ve özellikle Selçuk'a çok yük biniyor. Selçuk'un bir Eskişehir maçı var hatırlarsanız son anlarda dili çıkmıştı artık, saçmalamıştı. Kupa finalinde Colman kusursuz oynamıştı, pas yüzdesi çok yüksekti, canlıydı. Engin ortada oynarken, Colman sola yakın oynuyordu. Engin ve Colman çok iyi oynayınca o bölgede bariz bir üstünlük kurmuştuk. Ama her maç o derece iyi oynamasını bekleyemezsiniz futbolculardan. Mesela ligin sonundaki fb maçında Colman çok kötüydü, çok top kaybetmişti ve orta saha çökmüştü. Kötü anımızda yakalanırsak bu sistemde çok zorlanacağımızı düşünüyorum.

Ceyhun-Selçuk-Colman oynayınca daha sağlam oynuyoruz. Bu sistemde öne çıkacak en önemli oyuncu Selçuk. Arkasında formda bir Ceyhun olunca Süper kupa finalindeki gibi şov yapıyor. Öne çıkabiliyor, risk alabiliyor, final pası verebiliyor. Ancak ne hikmetse böyle oynayınca da Ceyhun bir maç iyi, bir maç kötü oluyor. Colman solda oynatılıyor. Bu nedenle o üçlüden istediğimiz gibi verim alamıyoruz çoğunlukla.

İki sistemde de, kanatlarda bir tane pres yapmayan oyuncu oynatabiliyoruz. Ama iki tane olunca kurtarmıyor. Alanzinho-Yattara olmuyor. Hele Antalyaspor maçında çıktığımız kadroyla maçlara çıkarsak orta sahayı elimizde tuttuğumuz maç sayısı çok az olur. Hele Colman da formsuz olunca sistem tamamen çöker. Engin mi Gabriç mi derken ikisi de olmayınca birini mumla arar olduk. İkisi de taraftarı çok memnun eden futbolcular değildi. Ama Engin dönerse çok iyi olacak. Çok beğenmem ama, solda pres yapan saçmalasa da ileride iyi iş yapan bir oyuncu. Beynini kontrol edebilirse çok faydalı olur.

Forvet arkası Jaja olursa nasıl olacak çok merak ediyorum. Çünkü Jaja oynarsa, orta sahada üçlü oynatmak imkansız gibi. Sola adam kalmıyor Ya da Colman solda oynarmış gibi yapar, "sözde" üçlü oynatırız. Sağda Yattara veya Burak oynuyor bütün ihtimallerde. Çünkü solun bomboş kaldığını bile gördük ama sağın boş kaldığını hiç görmedik.

Ben çıkamadım işin içinden
    Güzel bi yazı okurken keyif aldım...

Ek olarak 3 lü orta saha yapmak istiyorsak ben sol için en iyi adayın Umut olduğunu düşünüyorum.Hücumdayken forvet savunmadayken sol ön gibi oynayıp en faydalı olan bence o..Sağda ise başta Burak son 35 dakika veya 45 dakika da ise Yattara diyorum.

Ben de şaşırdım çünkü Jaja ya yer açamıyorum Forvette malum Teo...

Acaba Jaja sağ forvet oynayabilir mi .Sağ bek'e biraz yardımcı olabilirse o oynasın isterim de işte ...Gel de çık içinden.

Son olarak Alanzinho'yu hiçbir kadroma koymuyorum...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

.....
    Ziyaretçi

Umut yine aynı tarifeden sallar Sivasa

Nereden
    Bursa

Bilmiyorum ama Liverpool la maç yaptıktan sonra Trabzonum ben bu sivas fener mener bu takımları çok çok küçük görmeye başladım bunlar bizim kapasitemizde değil
    BMN Bursa
    OFLULAR

sakaryalı.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

siz biraz değil bayağa bir çirkefsiniz ama gel bakalım hamidooooo seni en güzel şekkilde ağırlamak boynumuzun borcudur
    ALLAH,, EN BÜYÜK.

Nereden
    Bursa

Teofilo küçüklere küçüklük dersi büyüklere büyüklük dersi vermeye başlamış sıra SİVAS ta gel öp sende abinin elini hazır bayrama geliyor bayramlaşmış oluruz küçüklerimizle.
    BMN Bursa
    OFLULAR

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Teofilo affetmez Sivas falan.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine fenerin yendiği takımı yenemezsek yazık diyen arkadaşlar çıkmış...
    şunu niye anlamıyoruz o maç bitti bu maç farklı bir maç....
    selçuk colman ikisi tek başına olduğu zaman liverpool bursa ve fb maçlarındaki oyunu BEK LE ME YİİİİİİİİİN
    SELÇUK COLMAN ARKALARINDA CEYHUN VARSA O GÜZEL PAS TRAFİĞİNİ YAPIYORLAR YOKSA ÇOK KOŞAN ANADOLU TAKIMLARINA MADARA OLURUZ...
    ONUR
    SELÇUK EGEMEN GİRAY(GLOWACKİ) CALE
    JAJA CEYHUN SELÇUK COLMAN
    ALANZİNHO
    TEOFİLO
    çıkmalıyız...
    ALANZİNHOYU KESİNLİKLE ÖZELLİKLE AVNİAKERDE KESMEMELİYİZ..
    DURUMA GÖRE UMUT VE YATTARADA KENARDA BEKLEMELİ VESSELAMMM

muhammets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı umitçebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine fenerin yendiği takımı yenemezsek yazık diyen arkadaşlar çıkmış...
    şunu niye anlamıyoruz o maç bitti bu maç farklı bir maç....
    selçuk colman ikisi tek başına olduğu zaman liverpool bursa ve fb maçlarındaki oyunu BEK LE ME YİİİİİİİİİN
    SELÇUK COLMAN ARKALARINDA CEYHUN VARSA O GÜZEL PAS TRAFİĞİNİ YAPIYORLAR YOKSA ÇOK KOŞAN ANADOLU TAKIMLARINA MADARA OLURUZ...
    ONUR
    SELÇUK EGEMEN GİRAY(GLOWACKİ) CALE
    JAJA CEYHUN SELÇUK COLMAN
    ALANZİNHO
    TEOFİLO
    çıkmalıyız...
    ALANZİNHOYU KESİNLİKLE ÖZELLİKLE AVNİAKERDE KESMEMELİYİZ..
    DURUMA GÖRE UMUT VE YATTARADA KENARDA BEKLEMELİ VESSELAMMM

Alanzinho çok formsuz bence 11 de başlamamalı,saman alevi gibi bir var bir yok
    Trabzon'da hiç kimseye hangi takımı tutuyorsun diye sorulmaz.Biz de ayıp bir sorudur bu.

Nereden
    Bursa

Umutu hazır alan varken satmadılar o kötü oldu çünkü bu saatten sonra ondan verim alamıyacağız aklı Toulusede kaldı bence.
    BMN Bursa
    OFLULAR

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muhammets Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanzinho çok formsuz bence 11 de başlamamalı,saman alevi gibi bir var bir yok
    hocam kısa vadede düşünürsen öyle gibi ama bursa maçı sonrasına dön alanzinho için böyle mi düşünüyorduk??
    o pozisyonda oyunda kuracak topu ileriye hızlı taşıyacak adam o maç 60 da hala kitlenmiştie olmuyodur..alanzınhoda dokulıodur sonra yorulan defansı yıpratmak ıçın yattara umut takvıyesınde umut ıçın çıkarılabılır ama ozman ılerıye gotrcek yattaran olur..
    ankaragucu maçı bunun en onemlı ornegı..alanzınho alex gıbı adamlardan çok koşup pas yapmasınıd beklemek hayalcılık olur..
    şenol hoca uyarıyı yapmış zaten tum takımında yorulduğu bır tempodan çıktık oda duzelıcektır emın olun..

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 puandan başkasını düşünmek bile istemiyorum...
    golü de kim atarsa atsın önemli değil
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

___________Onur_____________
    Serkan__Glowcki__Egemen__Cale
    __________Ceyhun___________
    ___Selçuk_________Colman____
    Yattara_____Teo______JaJa____

yada
    ___________Onur_____________
    Serkan__Glowcki__Egemen__Cale
    ________Selçuk___Colman_____
    __________JaJa______________
    Yattara____Teo________Engin__
    FIRTINA

şahrud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tarihleri karıştırınca tabi direk nerde izliyoruza girdim.. Pardon
    Konu şahrud tarafından (05.09.2010 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.
    Sirlarumi Söyledum Dağlara Dumanlara..
    Ben yazarken ağladum, okurken da oy oyyyyyy,
    Okurken da sen ağla....

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarım Yattara sağ taraftan top getirip içeri orta yapacağında Teo içerde tek kalmaz Jaja desteğe gelir.
    DİK DURUŞUN SİMGESİDİR 'TRABZONSPOR'..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)