Sayfa 89 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 91 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2473 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

İlyas Onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gayet ciddiyim ve maalesef yanımda bir GS'li arkadaş varken şahit oldum bu sözlere. Alay konusu olduk.

Yahu kardeşim mercimek kadar beynin olsa düşünür etmezsin böyle bir laf; sen bu kapıdan ekmek yedin, hala hatırın var bu taraftarın nezdinde, bizim Tolunay diyoruz kendimizden biliyoruz, belki yarın birgün hocalığı verecekler sana.

Aynı tarifeyi geçeriz inşallah Antepe de alır dersini sırık.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolunay Hoca'ya şu maçımızı tekrar be tekrar izlemesini tavsiye ediyorum. Büyük takım neymiş sorusunun cevabını alır belki.

GS maçı sonrasında sarfettiği sözler rezaletti. Büyük takımda oynamak zor işmiş, kendisi de Trabzon'dan GS'ye gittiğinde zorluklar yaşamışmış. Dingil herif!
    aynen , fena ayar oldum tolunaya mactan sonra..

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Beyler gülmek istiyorsaniz sixvas forumunu ugrayin. Harbi komedi ya puhahaha.

Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Tolunay'in soyledigi seyler benimde dikkatimi cekti ve ne yalan soylim zoruma gitti. Baskasi soylese koymazda bizden dedigimiz bir adam boyle seyler soyleyince koyuyor adama iste. Tolunay'a yakismadi. Ayip etti.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet ciddiyim ve maalesef yanımda bir GS'li arkadaş varken şahit oldum bu sözlere. Alay konusu olduk.

Yahu kardeşim mercimek kadar beynin olsa düşünür etmezsin böyle bir laf; sen bu kapıdan ekmek yedin, hala hatırın var bu taraftarın nezdinde, bizim Tolunay diyoruz kendimizden biliyoruz, belki yarın birgün hocalığı verecekler sana.

Aynı tarifeyi geçeriz inşallah Antepe de alır dersini sırık.
    bu tolunay sampiyon olan gsliler saclarini kazitti diye saclarini kazitan ayni tolunay. abdullah , ogun bile bunun kadar yirtinmamisti gidecem de gidecem diye..sonunda gitti de ama adam yerine koyulmayip kicina tekmeye basmalarina ragmen hala eski gunlerdeki gibi bir gs yalakaligi yapma pesinde.. demek ki deve- diken muhabbeti dogruymus..

miktir et , kapina kole olsun misali.. suan ayni hisleri bende yasiyorum ve bu uyduruk soylemi ile kacan sampiyonluk maci sonraki goz yaslarinin hicbir degeri kalmadi..
    Konu ESER tarafından (14.09.2010 Saat 04:34 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Bıyıklıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ‎13 Eylül 2009 İbb:1 Trabzonspor:6
    13 Eylül 2010 Trabzonspor:6 Sivas:1
    13 Eylül 2011 Dua edinki Salı gününe denk geliyor...
    Demekki bir dahaki kurbanımız Şampiyonlar Ligi'nden
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ne sivassporu ne de sivaslıları bize o malum deplasmandaki davranışları nedeniyle sevmiyorum. seviyeyi de düşürmek iştemiyorum ama antalyalı coşkun abi muhabbeti oldu maçta Trabzonspor'un tarihiniden sivasspor silinmiştir artık, kendilerine küme mücadelesinde başarılar
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Y-DRMS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas forumlarına bakıyourm adamlara inanılmaz biçimde koymuş eee kolay değil 6 bu
    Türk | 28-Tirebolu | Yeşil Giresun Belediyespor | Trabzonspor Sevdalısı | Just Want Justice | Is Match Fixing Legal in TURKEY

Nereden
    Avrupa Diğer

sivasi rezil kepaze ettigimiz icin mutluyum ama bu olay umarim takim uzerinde bir rehavet yaratmaz. cok degil 4 gun sonra zor bir macimiz var . manisa kadro kalitesi olarak bu uyduruk sixvasdan cok cok iyi ve o macin zor gececegini dusunuyorum. bu 6 golun anlam tasimasi icin o macta puan kaybetmememiz lazim. sivasa 6 atip manisaya puan verirsek bu kazanilan macin bir anlami kalmaz.. capellonun da dedigi gibi 1 maci 6 -0 kazanmaktansa 6 maci 1-0 kazanamayi yeglerim

Nereden
    İstanbul

"adamlar plakasini buldu 6.1 ruhsuz bizimkiler ekmek düsmanlari birak git mesut hoca senle is olmaz" Sivas forumundan bir alıntı eser kesinlikle haklısın Manisa maçını mutlaka kazanmalıyız kendi evimizde puan kaybetme hastalığımız tutuyor ara sıra bu yüzden çok önemli maç Şenol hocada bunun farkındadır zaten Manisayı küçümseyerek çıkarsak sahaya işimiz zor.
    Türk | 28-Tirebolu | Yeşil Giresun Belediyespor | Trabzonspor Sevdalısı | Just Want Justice | Is Match Fixing Legal in TURKEY

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şimdi tamam bizim için maç çok kolay geçti ama bence her takıma karşı böyle olmaz. Nitekim bu kadroyla hemen hemen aynı bir kadro sürmüştü şenol hoca antalya maçında sahaya. Sadece teofilo yerine alanzinho vardı. O maçta çok kötü durumlara düştük. Yenilebilirdik. Bu galibiyet bazı eksiklerimizin üstünü örtmemeli.

ertek_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.sivasspor.com/forum/showt...=30087&page=19

çok güldüm yaa...adamlar golleri tek tek foruma yazıyolar...1 oldu... 2 oldu... 3 oldu diye yaz yaz bitmiyo...adamlar maçın bitmesine oh çekiyo

Nereden
    İstanbul

"adamlar 61 yapmış biz hakemle uğraşalım kazara bi gol daha atsak tavşan yapıp çime salacaklardı." alıntı Sivas formu

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Y-DRMS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "adamlar 61 yapmış biz hakemle uğraşalım kazara bi gol daha atsak tavşan yapıp çime salacaklardı." alıntı Sivas formu

bir hamidodan beklenmeyecek kalitede bir espri .. tebrik ediyorum o arkadasi.. dua etsinler ki sonradan il olmadik , yoksa aman yarabbim, panzerle girerlerdi hamidoland a
    Konu ESER tarafından (14.09.2010 Saat 05:15 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Kaliteli espri okudukça hala kıs kıs gülüyorum.

mavituğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana kötülük yapana sen iyilik yap.

Biz iyi olalım da gerisi önemli değil.

Çünkü o iyilik bir gün gelir bizi bulur

hocam iyi diyosunda adamlar forumlarında rumlar,lazlar,pontuslular diyor böylelerine iyilik batar.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Saglam gömdük vesselam.
    Tabiri caiz ise cukkk oturdu.
    5iva55por'u gol basti.
    2 Sezon önce elemanin birisi burada 5iva55por'u basarili bulup
    "Bu kadar basariyi hazmetmek kolay degil" seklinde bir sey yazarak
    laf sokusturmaya calismisti.
    Kendisi nerede acaba? Yoksa 6 taneyi almak zor gelince
    hazmetme süresi mi uzadi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Lig TV Haftanın golü sıralaması;

1. Selçuk İnan Trabzonspor - Sivasspor 38' 4.89
    2. Yattara Trabzonspor - Sivasspor 31' 4.83
    3. Teofilo Trabzonspor - Sivasspor 76' 4.48
    4. Yattara Trabzonspor - Sivasspor 34' 4.47
    5. Gökhan Süzen Gençlerbirliği - İstanbul BŞB 42' 4.45

İlk 4 gol bize ait.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

cok guzel macti yalniz jaja mucadele yonu zayif gibi geldi bana ilk mac diye de olabilir. butun takima tesekkurler

Nizam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

''Sivas ellerinde sazımız çalınırdı. Şimdi sazımızı kırıp . . . .''

Sivas forumundan

Dozer CemiL

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayatımda ilk defa bir maç sonrası soluğu rakip takım forumunda aldım.
    Sonuç: Sivas yusyuvarlak ben dört köşeyim.

Öpün abinizin elini!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi maç oldu. İhtiyacımız olan farklı bir galibiyetti bunun için ayrıca sevindim. Maçın özetini Serhat Demirtaş yapmış. Ayrıca yoruma gerek yok.

Trabzonspor’a rakip olacak her takımın ‘benden uzak olsun’ diyeceği bir geceydi, Sivas’a denk geldi. Öyle böyle değil hani; Yattara son dönemin kariyer rekorunu kırıp, unutulmuş gollerini sıralayacak, Selçuk ‘Manisalı’ günlerinden hem gol şovu hem de nefis pas ve ortalarıyla kesitler verecek, Colman ve Alanzinho paslarını arkadaşlarının ağzına sokacak, Burak bile doğru zamanda doğru yerde olup sonradan girip gol atacak... Yetmeyecek, savunması az hatayla oynayıp üstüne asist yapacak, direkten dönen pozisyonlar bulacak... Yazması ve okuması bile yoruyor değil mi?

Ama doğru Trabzonspor dün yorulmadı, resmen attıkça açıldı. Acımasız İngiliz takımları gibiydi.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar,

e) Forumda, hangi nedenle olursa olsun başka bir forumdan alıntı yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kurala aykırı davranan üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise ilgili üye önce 3 gün, daha sonra 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Hayatımda en nefret ettiğim şeydir rakip takım forumlarını gezmek, yukarıda ki arkadaş link verince girdim okuyayım dedim, ama şu mesajı görünce

..................................

geri kalanı okumaya gerek bile duymadım. Sadece bir senelik var olma düşüncesi ve çabası ile ortaya çıkan bir takımın kendini bu şekilde ifade etmesi ve arkadaşlarına tabiri yerinde ise gaz vermeye çalışması bile beni güldürmeye yetti.

Maça gelirsek, takım mükemmel ötesi idi, ama sol kanat eksikliği halen daha gün gibi ortada. Artık yapacak birşey yok, ama devre arası için kesinlikle bu kanada takviye yapılmalı.

Dün bana enteresan gelen başka bir konu da, olası bir mağlubiyet yada gol bulamama sorununda kenarda nerdeyse oyuna alacak (Alanzinyo dışında) hiç oyuncumuz yoktu. Hocanın tüm kozlarını sahaya sürmesi büyük bir riskti, ama tuttu mu ? Tuttu. Olay bitmiştir.

Birde Trabzonspor'a rakibi ile bu kadar dalga geçmek yakışmıyor.

Uzatmaya gerek yok, yendik, ezdik ve bitti.

Darısı Cumaya.
    Konu Recep Alkan tarafından (14.09.2010 Saat 08:48 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkada kalmasın

e) Forumda, hangi nedenle olursa olsun başka bir forumdan alıntı yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kurala aykırı davranan üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise ilgili üye önce 3 gün, daha sonra 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)