Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazim Koyuncu?yu Anma Gecesi

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gittim,gordum,begendim..

iyi hazirlanmis ve sunulmus bi programdi umatrim kacirmamissinizdir..

kazim koyuncunun muhtesemligine bikez daha taniklik etmis olduk.gozyaslarimi tutamadim.gercekten guzeldi..

utku ve keskin 61 i gordum sadece.zaten ti8klim tiklimdi yer bulamayip en arkaya gectik bizde.tek sorun kalabalikla gittikce artan sicaklikti..ama bir bucuk saat kadar surdu zaten..emegi gecenlere tesekkur ediyorum..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı 61 TS 1967 Nickli Üyeden Alıntı

Orda olabilsem.. Gelmez miydim..

Ah gurbet zalim gurbet eldurusun adami

kafamda saç kalmadi biraksana yakami..

Gurbet zor is arkadaslar...

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı DRmavi61 Nickli Üyeden Alıntı

gittim,gordum,begendim..

iyi hazirlanmis ve sunulmus bi programdi umatrim kacirmamissinizdir..

kazim koyuncunun muhtesemligine bikez daha taniklik etmis olduk.gozyaslarimi tutamadim.gercekten guzeldi..

utku ve keskin 61 i gordum sadece.zaten ti8klim tiklimdi yer bulamayip en arkaya gectik bizde.tek sorun kalabalikla gittikce artan sicaklikti..ama bir bucuk saat kadar surdu zaten..emegi gecenlere tesekkur ediyorum..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Evet Lusnika Gösteri Toplulugu mükemmel bir Kazim Koyuncu hayat hikayesini Slayt gösterileriyle bizlere anlatti.Çok güzel ve itinali hazirlandigi sunanlarin uyumlarindan zaten anlasiliyordu. Çok kalabalik bir aksam yasadi Hamamizade IhsanBey Kültür merkezi,ayalta duranlar,arkada ayakta duranlar.Gülbeyaz dizisinden Kazim Koyuncunun oldugu sahneleri gösterdiler Sinevizyon esliginde. Çok duygu dolu anlar yasandi salonda,Sinevizyon gösteri sonrasinda Kazim Koyuncunun abisi ve Hopa Bld.Baskani küçük birer konusma yaptilar.

Yerel Kanallardan biri bastan sona çekim yapti,sayet cd falan temin edilirse siteye koyulabilir. Bende sicaktan çok bunaldim,ve ne yazik ki Konseri dinlemeden salondan ayrildim.

Emegi geçenlere buradan çok tesekkür ediyorum,Kazim Koyuncu yu da tekrar rahmetle aniyorum.

Dün aksam bir kez daha Kazim Koyuncuyla duygulandik. Gerçekten çok güzel bir organizasyondu Kazim Koyuncunun hayatini bize dogdugu evden baslayarak bir slayt gösterisihalinde sundular. Lüsnika gösteri topluluguna ve katilan herkese tesekkürler...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ruhun sad olsun kazim abi nur içinde yat

merhaba arkdaslar

Kazim Koyuncu anma gecesinde orada oldugunuz için hepinize tesekkür ediyorum..Kazim'i anlatirken bir kaç konuda eksiklerimizin oldugunuda biliyoruz bu sadece zamanin yetmemesinden kaynakliydi ama siteye girdigimde bu sekilde yargilanmamamiz beni sevindirdi..hepinize yürekler dolusu sevgiler..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Lusnika Gösteri Toplulugu

Merhaba Ümit (Anathema),

Öncelikle siteye hos geldin. Kazim'la ilgili harcadiginiz emek için ve yaptiginiz mükemmel gösteri için öncelikle bi tesekkür edeyim. Ama Trabzonspor'lu yönünden bahsetmemis olmanizida bir eksiklik olarak bildirmek istiyorum. Birde barisa rock ve nedenleri islenmeliydi. Ama geri kalanhersey mükemmeldi. Elinize, kolunuza, sesinize ve emeginize saglik.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]'lar Lusnika Gösteri ToplulugunaEdited by: mr.fa

Guests
    Ziyaretçi

Maalesef islerim dolayisiyla katilamadigim gösteri içinemegi geçen herkese tesekkürler... Ayrica gösteriden sonra; emegi geçen insanlari, sanatçilari ve Kazim Koyuncu'nun ailesini güzel bir ortamdaki harika bir aksam yemeginde misafir eden,sevgili mr.fa arkadasimiza da ayrica tesekkürler...[img]smileys/smiley32.gif[/img](bunu da kaçirdim maalesef. [img]smileys/smiley5.gif[/img])

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görüntüleri temin etme sansimiz yok mu yahu??

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

arkadaslar görüntüler yarin elimizde olacak ama ne kalitede olduklari konusunda bilgim yok..eger cd ye kaydedilmeye deger bir kayit yapildiysa ve kopyalayip digerarkadaslara verme imkani olan biri varsa cdyi verebilirim..

Yemek gayet güzeldi. Öncegecenin etkisi ve Kazim'in anilarindan bahsettigimiz için herkes çok duyguluydu. Ama zamanla açildik ve gayet eglenceli bir gece oldu. Akin'i aradik ama gelemedi. Zaten yemege gelmediyse sanirim komadaydi. Yoksa kaçirmazdi. Neyse acisini çikartiriz umarim.

Birde Utku orada olacakti ama onuda göremedik. Samsun'da oldugu gibi yine satti bizi [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: mr.fa

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Yemek gayet güzeldi. Öncegecenin etkisi ve Kazim'in anilarindan bahsettigimiz için herkes çok duyguluydu. Ama zamanla açildik ve gayet eglenceli bir gece oldu. Akin'i aradik ama gelemedi. Zaten yemege gelmediyse sanirim komadaydi. Yoksa kaçirmazdi. Neyse acisini çikartiriz umarim.

Birde Utku orada olacakti ama onuda göremedik. Samsun'da oldugu gibi yine satti bizi [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Afiyet selker olsun kardesim,tahmin ediyorum çok eglenmissinizdir. Kazim Koyuncunun Slayt gösterisi baslarken seni gördüm kenarda ön taraflardaydin,bende malum en arka tarafta oturuyordum.Yani ne yapalim Samsunun acisi elbet çikar bir gün.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Görüntüleri temin etme sansimiz yok mu yahu??

görüntüleri temin etme yollarini ariyorum insallah en kisa zamanda ekleyecem bir aksilik çikmazsa....

Trabzon'da bir gün
    Trabzon'da Kazim Koyuncu anisina, Çagdas Yasami Destekleme Dernegi'nce düzenlenen Kitap ve Kültür Günleri'nde bir konusma yaptim. "Umumi arzu üzerine" Venezüella'da yasanmakta olan devrimi anlattim. Ama esas önemli olan, sölende gösterilen "Besikdüzü Köy Enstitüsü" belgeseliydi.
    Yirmili yaslarindaki Deniz Yesil'in yönettigi, Yakup Karbuz'un yönetmen yardimciligini yaptigi belgesel "hiç parayla" ve "hiç deneyimle" yapilmis olmasina ragmen bu ülkede neler yapildigini, bu ülke insanlarinin isterlerse neler yapabileceklerini anlatiyordu.
    Deniz ve Yakup gibi genç insanlarin böyle filmler çekerek hâlâ bu ülkeye inandiklarini göstermesi de ayri önemli tabii. Filmin sonunda, köy çocuklarinin yaptiklari okul binalari yikiliyor, balik tutup okullarina gelir saglamaya yarayan tekneler parçalaniyor, horon teperken çaldiklari kemanlar bir müteahhide hurda olarak satiliyor, Türkiye baska bir filmin içinde sürükleniyordu. Izleyenler agliyordu. Niye peki?
    Ece Temelkuran bugünkü kösesinde etkinliklerden söz etti..

Guests
    Ziyaretçi

Akin'i aradik ama gelemedi. Zaten yemege gelmediyse sanirim komadaydi. Yoksa kaçirmazdi...

[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bu ne demek simdi..? Adminler uyumayin! Özel hayata acayip müdehale var..![img]smileys/smiley1.gif[/img]

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

biraz önce cnn de yayinlanmis olan kazin koyuncu belgeselini izledim ...göz yaslarimi tutamadim...ço büyük sanatcidan ziyade cok büyük bi insani kaybettik.....bu arada belgeselin bi bölümünde bi sarkisi caliyo kazim koyuncunun "baba ben yikiciyim ama kendini bilmez degilim diye"bu sarki warya gönderirseniz cok sevinirim saygilar herkeze

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

haberim yoktu izleyemedim belgeseli yaa.tekrari olursa haber verelim lütfen.

bu arada o sarkinin adi "ben" kazim abinin viya kasetinde mevcut.geç oldu simdi yatmam gerekiyo ama yarin upload etmeye çalisirim.

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Akin'i aradik ama gelemedi. Zaten yemege gelmediyse sanirim komadaydi. Yoksa kaçirmazdi...

[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bu ne demek simdi..? Adminler uyumayin! Özel hayata acayip müdehale var..![img]smileys/smiley1.gif[/img]

Özel hayata iyi yönde müdahale var.. Sonra senin için çok siradan bir olaydi. Seni orada göremeyince acaba kötü birsey mi oldu diye endise ettim. Biraz da o yüzden aradim seni [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

bu arada o sarkinin adi "ben" kazim abinin viya kasetinde mevcut.geç oldu simdi yatmam gerekiyo ama yarin upload etmeye çalisirim.
    hocam cok saol bide istersen msn adresini ver bende sana koyuncu belgeselini yollim...sende bana sarkiyi atarsin

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

hocam cok saol bide istersen msn adresini ver bende sana koyuncu belgeselini yollim...sende bana sarkiyi atarsin

ben sana mail adresimi vereyim bana yollarmisin nkeser3@yahoo.com

Son gün Kazim Koyuncu etkinligine katilan arkadaslardan bir sey ögrenmek istiyorum,sonlara dogru bir klip yayinlandi.Onu temin edebilirmiyiz,bence çok güzel bir klip idi.

Hadi Mustafasenden cevap bekliyorum kardesim..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Utku suan baska bir bilgisayardan yaziyorum o yüzden gönderemiyorum ama kendi bilgisayarimda var yarinmsn ile gönderirim.Adi Igzas

Bu arada kisa bir süre sonra ayni gösteri Hopa'da yapilacak. Davet edildik ve ben gidecegim. Gelmek isteyenlerlere duyrulur. Cuttysark izlememisti simdi gelir sanirim. Gerçi bu sayfalari okuyamayacagi için ona özelden ulasmamiz gerekiyor.Edited by: mr.fa

Ok..sagolasin,yarin görüsürüz..

BELKI BU YAZIMI BIRI OKUR DIYE YAZIYORUM BELKI BIRAZ SITEM,BELKI BIRAZ KIRGINLIK...

Kazim Koyuncu yu taksimde çok takilirdi beyoglu sinemasinin 1.kattaki cafede çok konusmustuk ben onlan tanistigimda Trabzonspor kaset çalismalari vardi.O kadar çok sevinmistiki orda olmaniz lazimdi size soruyorum türkiyede Trabzonspor'u bu kadar sevmeyen varken o inadina trabzonsporlu, inadina laz usagi istanbulda O güzelim trabzon formasiyla gezdi hiç bir zaman düsünmediki benim kasedim satmaz trabzonsporluyum diye beni sevmezler hiç düsünmedi o farkliydi yasarken trabzonlular degerini pek bilmedi yanimizdayken bile üzülerek MAALESEF beni en çokKÜRTLER DINLIYOR demisti Kazim in trabzon sevgisi çok büyüktü trabzonlu olmadigi halde son günlerinde sampiyon olacagiz ama ben göremiyecegim demisti...

Evet posterinin indirilmesinin sebeblerini okudum ama bu karadeniz usagina yakisirmiydi hemen pes edermiydi karadeniz usagi...

Biliyorum en çok istegi sampiyon olup taraftarlan beraber kendi yazdigi sarkilari sölemekti ama simdi biz onun sesini kasedden dinliyoruz bence kazim a hala borcumuz var çünkü onu biraz tanisaniz ...

TESKI AVNI AKERDE OLSAM DA maçlarda SIZIN YAPAMADIGINIZI BIR KARADENIZ USAGININ YAPAMADIGINI BENBIR KÜRT OLARAK YAPSAM.BENIM BILDIGIM KARADENIZ UGASI INATTIR,HIRÇINDIR KAZIM ABIM GIBI.TESKI ORDA OLSAM DA KAZIM ABIMIN FORMASINI AÇSAM ELAZIGLI OLARAK

Seni unutmayacagiz abim benim bir SAMPIYON OLUP SONRA SENIN TMEZARININ BASINA O KUPAYI GETIRMEDIKTEN ÜM EMEKLERIN BIZE HARAMDIR...

KAZIM ABIM SEN GITTIKTEN SONRA

ARTIKBENDE TRABZONSPOLUYUM bEN katilmiyordum size bagiriyorum hebordo mavi en büyük trabzon derken ama simdi mdeöle bir bagiriyorum ki bordo ama sen mavi demiyorsun sampiyon ama sen trabzon demiyorsun nerdesin KAZIM ABIM NERDESINNNNN

Bu yazimi yanlis anlamanizi istemem arkadaslar bilmiyorum ya ben bir trabzonlu olsam o stadta kazim için...evet kürtüm ama ben kendimi karadeniz usagi gibi hissediyrim da...Trabzon her zaman büyüklerini böle unuturmu cemil kaptan gibi... bizim bjk,gs,fenerden ne farkimiz kaldi ya ne olur bir keren umursayin ya ölmüs gitmis böle demeyin o yasadigi anlardaki ondaki sevgiyi o gözlerinde görseydiniz... Ne olur zaten açilista asmissiniz peki soruyorum bunu trabzonlulardan baska ve internette arastirmayanlar disindaki kisiler nasil bilecek asilKAZIMI anacaksaniz bu maçlarda olacak ki bütün Türkiye görsün TrazbonuN Kazimi unutmadigini ama maalesef...

Evet son sözlerim yine maalesef olacak çünkü Kazim öldükten sonra DIYARBAKIR DENEN YERDE KAZIM I ANDILAR BASKENT ANKARADA TAKSIMDE YOLLAR KESILDI AMA KAZIMIN MANEVI SEHRI TRABZONDA....bir açilis iste bunu zaten hiç kimse bilmiyor bilenler bi o gün stada gidenler

Bu muydu büyüklügünüzteröristlere karsi yürüyüs federesyona karsi 30 bin yürüyüs içimden vay be hangi sehirde böyle birlik vaR

AMA Neyse dimi KAZIM NE KI BOSVERINama bir düsünün trabzonu bu kadar seven Kazim para için yapmazdi yapsaydi zaten zengin olurdu kanserden kurtulurdu...neyse ya bosverinbiri ölmüs ne olacak ki

AMA BANA KOYAN MADEM BUNU KAZIMA YAPACAKLARDI KAZIM BU SEHRI NEDEN BU KADAR SEVDI NEDEN ACABA ONA HAKKINIZ ÖDEDINIZ MI EVET BEN SIZE KIZGINIM AMA INANIN KI O KIZGIN DEGILDIR ONU ANMASANIZDA ÇÜNKÜ TRABZONU SIZLERI O KADAR ÇOK SEVIYOR KI

BEN TRABZONSPORU GÜÇLÜLERE BAS KALDIGI,HAKSIZLIGA BOYUN EGMEDIGI IÇIN SEVIYORUM TIPKI KARADENIZ GIBI HIRÇIN(KAZIM KOYUNCU SÖZÜ)

O SIZLERI UNUTMADI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)